Mica (7.x-7.1) - en to my translation catalogue (51 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Go
my: သွားမည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Maximum age
my: အများဆုံး သက်တမ်း

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Table
my: ဇယား

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Countries
my: နိုင်ငံများ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)

en: About
my: အကြောင်း

en: Acronym
my: အတိုကောက်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
