Mica (7.x-7.1) - en to nn translation catalogue (63 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Age
nn: Alder

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Event
nn: Hending

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: Contact
nn: Kontakt

en: All
nn: Alle

en: From
nn: Frå

en: Comment
nn: Kommentar

en: Published
nn: Publisert

en: Details
nn: Detaljar

en: Address
nn: Adresse

en: Calendar
nn: Kalender

en: Table
nn: Tabell

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: City
nn: By

en: Blogs
nn: Bloggar

en: Forums
nn: Forum

en: details
nn: detaljar

en: comment
nn: kommentar

en: Apply
nn: Bruk

en: Menus
nn: Menyar

en: Print
nn: Skriv ut

en: Acronym
nn: Akronym

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.

en: Upload an image to go with this article.
nn: Last opp eit bilete for å legge saman med artikkelen.
