Mica (7.x-7.0-rc2) - en to oc translation catalogue (104 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Age
oc: Atge

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Resources
oc: Ressorsas

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: Categories
oc: Categorias

en: Go
oc: Anatz

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Variable
oc: Variabla

en: Depth
oc: Prigondor

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Summary
oc: Resumit

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Notes
oc: Nòtas

en: Event
oc: Eveniment

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Files
oc: Fichièrs

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Logo
oc: Lògo

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Details
oc: Detalhs

en: Address
oc: Adreça

en: Example
oc: Exemple

en: Table
oc: Tablèu

en: Events
oc: Eveniments

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Gender
oc: Sèxe

en: Key
oc: Clau

en: Countries
oc: Païses

en: Period
oc: Periòde

en: Unit
oc: Unitat

en: Instructions
oc: Instruccions

en: Website
oc: Site web

en: Missing
oc: Mancant

en: on
oc: activat

en: details
oc: detalhs

en: comment
oc: comentari

en: News
oc: Novèlas

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Variables
oc: Variablas

en: Menus
oc: Menús

en: Abstract
oc: Resumit

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Family
oc: Familha

en: Print
oc: Impression

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: Target
oc: Cibla

en: Acronym
oc: Acronime

en: Relations
oc: Relacions

en: Rebuild menus
oc: Reconstruire les menús

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: Value type
oc: Tipe de valor

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
oc: Lo <em>menú Principal</em> es fréquemment utilizat per afichar les sections importantes del site, souvent dins la barre de navigacion de haut de pagina.

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.

en: Upload an image to go with this article.
oc: Transferir un imatge per acompanhar aqueste article.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Provide a checkbox to select the row for bulk operations.
oc: Provesir una casa de marcar per seleccionar la linha per des operacions en masse.

en: State or province
oc: Estat o província

en: Add a Contact
oc: Apondre un contacte
