Mica (7.x-8.0-rc2) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Register
ht: Kreye kont

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Comment
ht: Komantè

en: comment
ht: kòmantè

en: Apply
ht: Aplike

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ht: Itileze <em>paj yo</em> pou kontni ki pap chanje, tankou yon paj 'Konsènan'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ht: Itileze <em>atik yo</em> pou kontni ki depann de tan an tankou nouvèl, kontni laprès oubyen pòs blog.
