Mica (7.x-8.0-rc3) - en to ug translation catalogue (52 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Close
ug: يېپىش

en: Blogs
ug: بلوگلار

en: Forums
ug: مۇنبەر

en: Website
ug: تور بەت

en: comment
ug: باھا

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Print
ug: بېسىپ چىقىرىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Acronym
ug: باش ھەرپلەرنىڭ قىسقارتىلمىسى

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
