Mica (7.x-8.0-rc5) - en to hy translation catalogue (59 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Forums
hy: Ֆորումներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: @label
hy: @label (@column)

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
