Mica (7.x-8.0-rc6) - en to gl translation catalogue (109 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Enabled
gl: Activado

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Resources
gl: Recursos

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Update
gl: Actualizar

en: Access
gl: Acceso

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: All
gl: Todo

en: Logo
gl: Logotipo

en: Site
gl: Sitio

en: From
gl: De

en: Comment
gl: Comentario

en: Published
gl: Publicado

en: Range
gl: Rango

en: Details
gl: Detalles

en: Address
gl: Enderezo

en: Calendar
gl: Calendario

en: Example
gl: Exemplo

en: Table
gl: Táboa

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Configuration
gl: Configuración

en: Other
gl: Outro

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Operator
gl: Operador

en: Close
gl: Pechar

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Key
gl: Clave

en: to
gl: a

en: Countries
gl: Paises

en: Period
gl: Periodo

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Reference
gl: Referencia

en: Results
gl: Resultados

en: Blogs
gl: Blogues

en: Forums
gl: Foros

en: Missing
gl: Perdido

en: Documents
gl: Documentos

en: details
gl: detalles

en: comment
gl: comentario

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Menus
gl: Menús

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Generate content
gl: Xerar contido

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Print
gl: Imprimir

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: Target
gl: Destino

en: Acronym
gl: Acrónimo

en: Relations
gl: Relacións

en: Start Year
gl: Ano de Inicio

en: Rebuild menus
gl: Reconstruir menús

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Value type
gl: Tipo de valor

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
