Mica (7.x-8.0-rc6) - en to mn translation catalogue (52 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Logo
mn: Лого

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: N
mn: Х

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: and
mn: ба

en: Main menu
mn: Гол цэс
