Mica (7.x-8.0-rc7) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Enabled
sr: Укључено

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Files
sr: Фајлови

en: User ID
sr: ID корисника

en: Logo
sr: Лого

en: Comment
sr: Коментар

en: Unit
sr: Јединица

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Print
sr: Штампај

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
