Mica (7.x-8.0-rc8) - en to pa translation catalogue (33 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: All
pa: ਸਭ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Forums
pa: ਫੋਰਮ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
