Mica (7.x-8.0) - en to ga translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Publications
ga: Foilseacháin

en: Postal Code
ga: Cód Poist

en: and
ga: agus

en: Publication
ga: Foilseachán
