Mica (7.x-8.0) - en to ku translation catalogue (70 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Age
ku: تەمەن

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Project
ku: پرۆژە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Parent
ku: باوان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: All
ku: هەموو

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Key
ku: کلیل

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: comment
ku: بۆچوون

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Print
ku: چاپکردن

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: Acronym
ku: کورتکراوە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ku: جۆری <em>وتارەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی گەرماوگەرمی وەک هەواڵەکان، وەشانی ڕۆژنامەگەری یان بڵاوکراوەی بڵاگ.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
