Mica (7.x-8.0) - en to si translation catalogue (26 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Age
si: වයස

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
