Mica (7.x-8.1) - en to ast translation catalogue (51 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Key
ast: Llave

en: Results
ast: Resultaos

en: Basic page
ast: Páxina básica
