Mica (7.x-8.1) - en to az translation catalogue (70 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Access
az: İcazə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: All
az: Hammısı

en: Logo
az: loqo

en: Site
az: Sayt

en: From
az: Kimdən

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Details
az: Detallar

en: Table
az: Cədvəl

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Close
az: Bağlı

en: Key
az: Açar

en: Reference
az: Istinad

en: Forums
az: Forumlar

en: comment
az: şərh

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Menus
az: Menyular

en: Telephone
az: Telefon

en: Print
az: Çap et

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Target
az: Hədəf

en: Acronym
az: Akronim

en: Relations
az: Əlaqələr

en: Value type
az: Qiymət növü

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
