Mica (7.x-8.1) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Import
br: Enporzh

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
