Mica (7.x-8.1) - en to ca translation catalogue (126 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Resources
ca: Recursos

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Go
ca: Vés-hi

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Update
ca: Actualitza

en: Maximum age
ca: Edat màxima

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: All
ca: Tot

en: Logo
ca: Logotip

en: Site
ca: Lloc

en: Contacts
ca: Contactes

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Range
ca: Abast

en: Details
ca: Detalls

en: Address
ca: Adreça

en: Calendar
ca: Calendari

en: Example
ca: Exemple

en: Table
ca: Taula

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Operator
ca: Operador

en: Close
ca: Tanca

en: City
ca: Ciutat

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Gender
ca: Gènere

en: Key
ca: Clau

en: Countries
ca: Països

en: Community
ca: Comunitat

en: Period
ca: Punt

en: Unit
ca: Unitat

en: Reference
ca: Referència

en: Results
ca: Resultats

en: Blogs
ca: Blocs

en: Forums
ca: Fòrums

en: Website
ca: Lloc web

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Missing
ca: Perdut

en: on
ca: a

en: details
ca: detalls

en: Minutes
ca: Minuts

en: comment
ca: comentari

en: News
ca: Notícies

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Run
ca: Executa

en: Complete
ca: Finalitza

en: Apply
ca: Aplica

en: Authors
ca: Autors

en: Menus
ca: Menús

en: Publications
ca: Publicacions

en: Abstract
ca: Resum

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Print
ca: Impressió

en: Others
ca: Altres

en: Authorization
ca: Autorització

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: and
ca: i

en: Acronym
ca: Acrònim

en: Relations
ca: Relacions

en: Publication
ca: Publicació

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Contact Name
ca: Nom de contacte

en: Value type
ca: Tipus de valor

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Importing (@progress %)
ca: Important (@progress %)

en: -none-
ca: -cap-

en: State or province
ca: Estat o província
