Mica (7.x-8.1) - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Logo
sq: Stema

en: From
sq: Nga

en: Comment
sq: Komenti

en: Published
sq: Publikuar

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Results
sq: Rezultatet

en: Blogs
sq: Ditarë

en: Forums
sq: Forume

en: details
sq: hollësi

en: comment
sq: komenti

en: Menus
sq: Menutë

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe

en: Acronym
sq: Akronim

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
