Mica (7.x-8.3-rc1) - en to ne translation catalogue (54 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: All
ne: सबै

en: Logo
ne: ब्याज

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Results
ne: परिणाम

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Menus
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
