Mica (7.x-8.3-rc1) - en to sl translation catalogue (59 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Article
sl: Članek

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Statistics
sl: Statistika

en: Advanced search
sl: Napredno iskanje

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Contact
sl: Kontakt

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: All
sl: Vsi

en: From
sl: Od

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Table
sl: Tabela

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Close
sl: Zapri

en: Key
sl: Ključ

en: Results
sl: Rezultati

en: Blogs
sl: Blogi

en: Forums
sl: Forumi

en: details
sl: podrobnosti

en: comment
sl: komentiraj

en: News
sl: Novice

en: Menus
sl: Meniji

en: Print
sl: Natisni

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Acronym
sl: Kratica

en: Relations
sl: Relacije
