Mica (7.x-8.3-rc1) - en to am translation catalogue (35 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ

en: Published
am: የታተመ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Close
am: ዝጋ

en: comment
am: አስተያይት

en: Menus
am: ምናሌዎች
