Mica (7.x-9.0-rc5) - en to lv translation catalogue (108 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Go
lv: Aiziet

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: All
lv: Visi

en: Site
lv: Vietne

en: Contacts
lv: Kontakti

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Range
lv: Diapazons

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Address
lv: Adrese

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Example
lv: Piemērs

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Operator
lv: Operators

en: Close
lv: Aizvērt

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Key
lv: Atslēga

en: Countries
lv: Valstis

en: Reference
lv: Atsauce

en: Results
lv: Rezultāti

en: Blogs
lv: Blogi

en: Forums
lv: Forumi

en: Documents
lv: Dokumenti

en: details
lv: detaļas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: comment
lv: komentārs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Print
lv: Drukāt

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: About
lv: Par

en: and
lv: un

en: Target
lv: Mērķis

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Relations
lv: Radniecība

en: Start Month
lv: Izdošanas mēnesis

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
