Mica (7.x-9.1) - en to bs translation catalogue (55 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Event
bs: Događaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Advanced search
bs: Napredna pretraga

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Contact
bs: Kontakt

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: All
bs: Sve

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Details
bs: Detalji

en: Address
bs: Adresa

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Table
bs: Tabela

en: Events
bs: Događaji

en: First name
bs: Ime

en: Results
bs: Rezultati

en: Forums
bs: Forumi

en: details
bs: detalji

en: comment
bs: komentar

en: Apply
bs: Primjeni

en: and
bs: i

en: Value type
bs: Tip vrijednosti
