Mica (7.x-9.2) - en to fa translation catalogue (114 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Age
fa: سن

en: Description
fa: شرح

en: Article
fa: مقاله

en: Enabled
fa: فعال

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Resources
fa: منابع

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Project
fa: پروژه

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Go
fa: برو

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Variable
fa: متغیر

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Maximum age
fa: حداکثر سن

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Event
fa: رویداد

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Contact
fa: تماس

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید %title را حذف کنید؟

en: All
fa: همه

en: Logo
fa: آرم

en: Site
fa: سایت

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: From
fa: از

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Details
fa: جزئیات

en: Address
fa: نشانی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Table
fa: جدول

en: Events
fa: رویدادها

en: End
fa: پایان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Operator
fa: عملگر

en: Close
fa: بستن

en: City
fa: شهر

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Gender
fa: جنسیت

en: Key
fa: کلید

en: Countries
fa: کشورها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Results
fa: نتایج

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: on
fa: در

en: Documents
fa: اسناد

en: details
fa: جزئیات

en: Minutes
fa: دقیقه

en: comment
fa: دیدگاه

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Complete
fa: کامل

en: Apply
fa: تایید

en: Variables
fa: متغیرها

en: Menus
fa: منوها

en: Abstract
fa: چکیده

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Print
fa: چاپ

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: Target
fa: مقصد

en: Acronym
fa: سرنام

en: Relations
fa: رابطه‌ها

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Bulk operations
fa: عملیات دسته جمعی

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
fa: منوی <em>اصلی</em> در بسیاری از سایت‌ها برای نمایش بخش‌های اصلی سایت و اغلب در نوار پیمایش فوقانی سایت کاربرد دارد.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Upload an image to go with this article.
fa: بارگذاری یک تصویر برای قرارگیری در این مقاله

en: Weight for @title
fa: وزن @title
