Mica (7.x-9.2) - en to nl translation catalogue (153 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Article
nl: Artikel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Tags
nl: Labels

en: Resources
nl: Bronnen

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Go
nl: Filter

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Update
nl: Bijwerken

en: Maximum age
nl: Maximale leeftijd

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Notes
nl: Notities

en: Event
nl: Evenement

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: All
nl: Alle

en: Site
nl: Website

en: Contacts
nl: Contacten

en: From
nl: Van

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Range
nl: Bereik

en: Address
nl: Adres

en: Calendar
nl: Kalender

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Table
nl: Tabel

en: Events
nl: Evenementen

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Close
nl: Sluiten

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Gender
nl: Geslacht

en: Key
nl: Sleutel

en: to
nl: naar

en: Countries
nl: Landen

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Unit
nl: Eenheid

en: Instructions
nl: Instructies

en: Reference
nl: Referentie

en: Results
nl: Resultaten

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: on
nl: op

en: Documents
nl: Documenten

en: Minutes
nl: Minuten

en: comment
nl: reactie

en: News
nl: Nieuws

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Complete
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Variables
nl: Variabelen

en: Authors
nl: Auteurs

en: Synchronization
nl: Synchronisatie

en: Menus
nl: Menu's

en: Publications
nl: Publicaties

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Rebuild
nl: Opnieuw bouwen

en: Print
nl: Afdrukken

en: Others
nl: Anderen

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: About
nl: Over

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: and
nl: en

en: Target
nl: Doel

en: Download CSV
nl: CSV-bestand downloaden

en: Acronym
nl: Acroniem

en: Relations
nl: Relaties

en: Start Month
nl: Beginmaand

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Matched
nl: Komt overeen

en: Now processing %node
nl: Nu aan het verwerken: %node

en: Publication
nl: Publicatie

en: Data Source
nl: Databron

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Value type
nl: Waardetype

en: Delete selected items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: Enter a feed URL.
nl: Een feed-URL invoeren.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Undetermined
nl: Onbepaald

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: General Information
nl: Generieke informatie

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Importing (@progress %)
nl: Aan het importeren (@progress %)

en: -none-
nl: -geen-

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Example Batch has encountered an error.
nl: Fout opgetreden bij voorbeelden-batch.

en: Import finished
nl: Import voltooid

en: Institution name
nl: Naam van de onderwijsinstelling

en: State or province
nl: Staat of provincie

en: Datasource
nl: Databron

en: All Events
nl: Alle Evenementen

en: Add an Event
nl: Evenement toevoegen

en: Selection criteria
nl: Selectiecriteria

en: Add a Contact
nl: Contact toevoegen

en: Territory
nl: Gebied

en: Territories
nl: Gebieden
