Mica (7.x-9.3-rc1) - en to bg translation catalogue (70 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Variable
bg: Променлив

en: Parent
bg: Родител

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Total
bg: Общо

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: All
bg: Всички

en: Logo
bg: Лого

en: From
bg: От

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Details
bg: Детайли

en: Address
bg: Адрес

en: Calendar
bg: Календар

en: Table
bg: Таблица

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: N
bg: С

en: Key
bg: Ключ

en: Results
bg: Резултати

en: Blogs
bg: Истории

en: Forums
bg: Форуми

en: details
bg: детайли

en: Minutes
bg: Минути

en: comment
bg: Коментар

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: and
bg: и

en: Acronym
bg: Акроним

en: Matched
bg: Съвпада

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
