Mica (7.x-9.3-rc1) - en to jv translation catalogue (69 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Go
jv: Nuju

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Variable
jv: Variabel

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Update
jv: Dianyari

en: Access
jv: Akses

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: All
jv: Kabèh

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Details
jv: Lengkapé

en: Example
jv: Contoné

en: Table
jv: Tabel

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Other
jv: Liyané

en: Key
jv: Kunci

en: Results
jv: Kasilé

en: Blogs
jv: Blog

en: Forums
jv: Forum

en: details
jv: detil

en: Menus
jv: Menu

en: Print
jv: Céthak

en: About
jv: Ngenani

en: Acronym
jv: Singkatan

en: Relations
jv: Relasi

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
