Mica Distribution (7.x-1.30) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: default
ast: predefiníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Width
ast: Anchu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Order
ast: Orde

en: Color scheme
ast: Esquema de colores
