Mica Distribution (7.x-1.30) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Width
bs: Širina

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Order
bs: Poredak

en: Color scheme
bs: Šema boja
