Mica Distribution (7.x-1.30) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: default
et: vaikimisi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Width
et: Laius

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Order
et: Järjestus

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: sort icon
et: sorteerimisikoon

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Highlighted
et: Eristatud
