Mica Distribution (7.x-1.30) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: default
hr: Zadano

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Width
hr: Širina

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Order
hr: Redoslijed

en: Color scheme
hr: Shema boja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: sort icon
hr: ikona rasporeda

en: sort ascending
hr: posloži uzlazno

en: sort descending
hr: posloži silazno

en: Highlighted
hr: Istaknuto
