Mica Distribution (7.x-1.30) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Order
ug: تەرتىبى
