Mica Distribution (7.x-1.30) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: default
vi: mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Order
vi: Thứ tự

en: Color scheme
vi: Phối màu

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: green
vi: lục

en: sort icon
vi: sắp xếp biểu tượng

en: sort ascending
vi: sắp xếp tăng dần

en: sort descending
vi: sắp xếp giảm dần

en: Highlighted
vi: Nổi bật
