Mica Distribution (7.x-1.43) - en to nl translation catalogue (8646 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Create a new user account.
nl: Nieuwe gebruikersaccount aanmaken.

en: Request new password via e-mail.
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen via e-mail.

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: approve
nl: goedkeuren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Configure content moderation.
nl: Inhoudscontrole instellen.

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: content
nl: inhoud

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Replies
nl: Antwoorden

en: Last Post
nl: Laatste bericht

en: Closed
nl: Gesloten

en: yes
nl: ja

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord.

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: closed
nl: gesloten

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: administrator
nl: beheerder

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: more
nl: meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Article
nl: Artikel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Administration
nl: Beheer

en: footer
nl: voet

en: Comments
nl: Reacties

en: Priority
nl: Prioriteit

en: More
nl: Meer

en: not verified
nl: niet gecontroleerd

en: Action
nl: Actie

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: For
nl: Voor

en: new
nl: nieuw

en: error
nl: fout

en: Tags
nl: Labels

en: Block title
nl: Bloktitel

en: The title of the block as shown to the user.
nl: De titel van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Blue Lagoon (Default)
nl: Blue Lagoon (Standaard)

en: ERROR
nl: FOUT

en: Node type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Homepage
nl: Voorpagina

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Resources
nl: Bronnen

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: File path
nl: Bestandspad

en: Login
nl: Inloggen

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: None
nl: Geen

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: default
nl: standaard

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User edit form
nl: Gebruikersformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Help text
nl: Helptekst

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Types
nl: Soorten

en: Hierarchy
nl: Hiërarchie

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Vereist

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
nl: Pagina's op een bepaald niveau worden eerst naar gewicht en dan naar titel gerangschikt.

en: Depth
nl: Diepte

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add category
nl: Categorie toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: edit container
nl: container bewerken

en: edit
nl: bewerken

en: No categories available.
nl: Geen categorieën beschikbaar.

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Outline
nl: Structuur

en: header
nl: kop

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Session opened for %name.
nl: Sessie geopend voor %name.

en: username
nl: gebruikersnaam

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Top
nl: Bovenaan

en: Link Target
nl: Linkdoel

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Core
nl: Kern

en: Maximum age
nl: Maximale leeftijd

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: Format
nl: Formaat

en: History
nl: Historie

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Clear index
nl: Index leegmaken

en: General discussion
nl: Algemene discussie

en: edit forum
nl: forum bewerken

en: Forum name
nl: Forumnaam

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
nl: Weet u zeker dat u het %name forum wilt verwijderen?

en: Manage
nl: Beheren

en: Refresh
nl: Verversen

en: Region
nl: Gebied

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Anchor
nl: Anker

en: Placeholder tokens
nl: Tokens

en: Display
nl: Weergeven

en: Node type
nl: Node-type

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: results
nl: resultaten

en: search
nl: zoeken

en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: never
nl: nooit

en: Notes
nl: Notities

en: The username %name does not exist.
nl: De gebruikersnaam %name bestaat niet.

en: mail
nl: e-mail

en: Event
nl: Evenement

en: Remove item
nl: Item verwijderen

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: actions
nl: acties

en: Text
nl: Tekst

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: style
nl: stijl

en: read more
nl: lees verder

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: The fully-qualified URL of the feed.
nl: Volledige URL van de feed.

en: Add forum
nl: Forum toevoegen

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: theme
nl: thema

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Search keywords
nl: Zoektermen

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Access log settings
nl: Toegangslog-instellingen

en: Enable access log
nl: Toegangslog inschakelen

en: Discard access logs older than
nl: Verwijder toegangslogs ouder dan

en: Preview comment
nl: Voorbeeldweergave

en: <none>
nl: -geen-

en: Total
nl: Totaal

en: Unassign
nl: Toewijzing verwijderen

en: Components
nl: Componenten

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: You are not authorized to access this page.
nl: U heeft geen toegangsrechten voor deze pagina.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: States
nl: Statussen

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Titles
nl: Titels

en: Paths
nl: Paden

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
nl: De volgende tokens kunnen worden gebruikt in paden en titels. Wanneer de tokens worden gebruikt in een pad of titel worden ze vervangen door de bijbehorende waarden.

en: Mail
nl: E-mail

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Find content
nl: Inhoud vinden

en: Database type
nl: Databasetype

en: Promoted
nl: Aangeraden

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Check
nl: Controleer

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Sent email to %recipient
nl: E-mail is naar %recipient verzonden

en: Unable to send email to %recipient
nl: Het was niet mogelijk om een e-mail naar %recipient te versturen

en: The subject of the message.
nl: Het onderwerp van het bericht.

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Optional Title
nl: Optionele Titel

en: Required Title
nl: Titel vereist

en: No Title
nl: Geen titel

en: Link Title
nl: Linktitel

en: URL Display Cutoff
nl: Inkorting van de URL-weergave

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
nl: Wanneer de gebruiker geen titel ingeeft voor deze link dan zal de URL als titel gebruikt worden. Wanneer moet de link-titel ingekort en beëindigd worden met een ellips (&hellip;)? Laat leeg voor geen limiet.

en: Default (no target attribute)
nl: Standaard (geen doel-attribuut)

en: Open link in window root
nl: Link in hetzelfde venster openen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Allow the user to choose
nl: Laat de gebruiker toe te kiezen

en: Additional CSS Class
nl: Extra CSS-klassen

en: Not a valid URL.
nl: Geen geldige URL

en: Titles are required for all links.
nl: Titels zijn vereist voor alle links.

en: Open URL in a New Window
nl: URL in nieuw venster openen

en: Defines simple link field types.
nl: Definieert eenvoudige link-veldtypes.

en: Save categories
nl: Categorieën opslaan

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Expanded
nl: Uitgeklapt

en: The name of the menu.
nl: De naam van het menu.

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Question
nl: Vraag

en: Add child page
nl: Een onderliggende pagina toevoegen

en: Printer-friendly version
nl: Printvriendelijke versie

en: Content type for child pages
nl: Inhoudstype voor onderliggende pagina's

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Remove from outline
nl: Uit structuur verwijderen

en: Unknown export format.
nl: Onbekend exportformaat.

en: All
nl: Alle

en: days
nl: dagen

en: Access log
nl: Toegangslog

en: Active
nl: Actief

en: Done
nl: Gereed

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Submit @name
nl: @name indienen

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Panel title
nl: Panel-titel

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Page title
nl: Paginatitel

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Block
nl: Blok

en: Add block
nl: Blok toevoegen

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Display links
nl: Links tonen

en: Page
nl: Pagina

en: Pager ID
nl: Paginering-ID

en: View arguments
nl: Bekijk argumenten

en: Override URL
nl: URL overschrijven

en: Three column 25/50/25
nl: Drie kolommen 25/50/25

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Middle column
nl: Middelste kolom

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Three column 33/34/33
nl: Drie kolommen 33/34/33

en: Two column
nl: Twee kolommen

en: Two column stacked
nl: Twee kolommen, gestapeld

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: 1 day | @count days
nl[0]: 1 dag
nl[1]: @count dagen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Node links
nl: Node-links

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: User picture
nl: Gebruikersafbeelding

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Good
nl: Goed

en: php
nl: PHP

en: Node types
nl: Node-types

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: Public registrations
nl: Publieke registraties

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Site
nl: Website

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Available updates
nl: Beschikbare updates

en: Manual update check
nl: Handmatige controle op updates

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Drupal core update status
nl: Drupal-kern updatestatus

en: Out of date
nl: Verouderd

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
nl: Kies <em>Ja</em> indien u deze categorie standaard wilt selecteren.

en: You must enter a category.
nl: Geef een categorie op.

en: Are you sure you want to delete %category?
nl: Weet u zeker dat u %category wilt verwijderen?

en: Category %category has been deleted.
nl: Categorie %category is verwijderd.

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur verzenden. Probeer het later nog eens.

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your e-mail address
nl: Uw e-mailadres

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: You must select a valid category.
nl: Selecteer een geldige categorie.

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Menu link
nl: Menulink

en: To
nl: Naar

en: Contacts
nl: Contacten

en: From
nl: Van

en: Aggregator category
nl: Aggregatorcategorie

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Feed title
nl: Feed-titel

en: Feed description
nl: Beschrijving van de feed

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Custom
nl: Aangepast

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Title field label
nl: Label van het titelveld

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Revisions
nl: Revisies

en: Log message
nl: Logbericht

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Poll duration
nl: Peilingsduur

en: Poll choices
nl: Enquête-keuzes

en: Poll votes
nl: Enquête stemmen

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Selection options
nl: Selectie-opties

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term name
nl: Termnaam

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Role name
nl: Naam rol

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Time zone
nl: Tijdzone

en: Severity
nl: Ernst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Fields
nl: Velden

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Is less than
nl: Is kleiner dan

en: Is less than or equal to
nl: Is kleiner dan of gelijk aan

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than or equal to
nl: Is groter dan of gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter dan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Vote
nl: Stemmen

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Count
nl: Aantal

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Set name
nl: Naam van set

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: RSS - blogs
nl: RSS-blogs

en: Heading
nl: Koptekst

en: Search settings
nl: Zoekinstellingen

en: Mode
nl: Modus

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: OK
nl: Ok

en: OPML feed
nl: OPML-feed

en: configure
nl: instellen

en: Number of news items in block
nl: Aantal nieuwsitems in blok

en: View this feed's recent news.
nl: Het meest recente nieuws van deze feed bekijken.

en: View this category's recent news.
nl: Het meest recente nieuws van deze categorie bekijken.

en: Feed overview
nl: Feed-overzicht

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Next update
nl: Volgende update

en: %time ago
nl: %time geleden

en: %time left
nl: %time resterend

en: remove items
nl: items verwijderen

en: update items
nl: items bijwerken

en: Category overview
nl: Categorieënoverzicht

en: Categorize
nl: Categoriseren

en: The categories have been saved.
nl: De categorieën zijn opgeslagen.

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: %age old
nl: %age oud

en: %ago ago
nl: %ago geleden

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: The feed %feed has been updated.
nl: De feed %feed werd bijgewerkt.

en: Feed %feed deleted.
nl: Feed %feed verwijderd.

en: The feed %feed has been deleted.
nl: De feed %feed is verwijderd.

en: Feed %feed added.
nl: Feed %feed toegevoegd.

en: The feed %feed has been added.
nl: De feed %feed is toegevoegd.

en: The news items from %site have been removed.
nl: De nieuwsitems van %site zijn verwijderd.

en: Sort order
nl: Sorteervolgorde

en: Up
nl: Omhoog

en: Performance
nl: Prestaties

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Range
nl: Bereik

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Load
nl: Laden

en: Last reply
nl: Laatste antwoord

en: Prev
nl: Vorige

en: End Date
nl: Einddatum

en: Introduction
nl: Inleiding

en: System
nl: Systeem

en: Domain
nl: Domein

en: Model
nl: Model/type

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Current
nl: Huidige

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Toestand

en: Terms
nl: Termen

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Enter a valid username.
nl: Voer een geldige gebruikersnaam in.

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: next
nl: volgende

en: OR
nl: OF

en: Add a role to the selected users
nl: Een rol aan de geselecteerde gebruikers toewijzen

en: Remove a role from the selected users
nl: Een rol bij de geselecteerde gebruikers verwijderen

en: security
nl: veiligheid

en: Administer content
nl: Inhoud beheren

en: General
nl: Algemeen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Getting started
nl: Hoe te beginnen

en: Border
nl: Rand

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Method
nl: Methode

en: Recent posts
nl: Recente berichten

en: Recent posts for %1
nl: Recente berichten voor %1

en: Egypt
nl: Egypte

en: Namibia
nl: Namibië

en: Israel
nl: Israël

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Libya
nl: Libië

en: Poland
nl: Polen

en: Turkey
nl: Turkije

en: Day
nl: Dag

en: Table
nl: Tabel

en: Events
nl: Evenementen

en: here
nl: hier

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Now
nl: Nu

en: All views
nl: Alle weergaven

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Base
nl: Basis

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle  %vocab-name paths

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Administer the reCAPTCHA web service.
nl: Beheer de reCAPTCHA-webservice.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
nl: E-mailadressen zijn verborgen met behulp van <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Note
nl: Notitie

en: !time ago
nl: !time geleden

en: Other
nl: Andere

en: Align
nl: Uitlijning

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Basic
nl: Basis

en: Color
nl: Kleur

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Link URL
nl: Link-URL

en: access content
nl: toegang tot inhoud

en: List type
nl: Lijsttype

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Targets
nl: Doelen

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Log in
nl: Inloggen

en: Updated URL for feed %title to %url.
nl: De URL voor feed %title is bijgewerkt naar %url.

en: Link text
nl: Linktekst

en: Jump to the first comment of this posting.
nl: Ga naar de eerste reactie op deze inzending.

en: Jump to the first new comment of this posting.
nl: Ga naar de eerste nieuwe reactie op deze inzending.

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add a new comment to this page.
nl: Nieuwe reactie aan deze pagina toevoegen.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
nl: Deel uw mening over dit bericht.

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Destination
nl: Bestemming

en: String
nl: Tekenreeks

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: External
nl: Extern

en: Users
nl: Gebruikers

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Choices
nl: Keuzen

en: Minimum cache lifetime
nl: Minimum cache-levensduur

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: Exists
nl: Bestaat

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Default front page
nl: Standaardvoorpagina

en: Top pages
nl: Toppagina's

en: Both
nl: Beide

en: Last
nl: Laatste

en: Text processing
nl: Tekstverwerking

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Rows
nl: Rijen

en: Create content
nl: Inhoud aanmaken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: access denied
nl: geen toegang

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Install
nl: Installeren

en: <All>
nl: -Allemaal-

en: Save and edit
nl: Opslaan en bewerken

en: Edit view
nl: Overzicht bewerken

en: Override
nl: Overschrijven

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Administer views
nl: Overzichten beheren

en: Existing Views
nl: Bestaande overzichten

en: Default Views
nl: Standaardoverzichten

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Normal menu item
nl: Normaal menu-item

en: Empty text
nl: Lege tekst

en: Down
nl: Omlaag

en: Wildcard
nl: Joker

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Optional
nl: Optioneel

en: Exposed Filters
nl: Zichtbare filters

en: Order
nl: Volgorde

en: Add criteria
nl: Criteria toevoegen

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
nl: Naam van het overzicht mag letters, cijfers of onderstrepingstekens bevatten.

en: Views UI
nl: Views-UI

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Random
nl: Willekeurig

en: Recent hits
nl: Recente hits

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Plain
nl: Plat

en: Set default
nl: Als standaard instellen

en: Position
nl: Positie

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Pattern
nl: Patroon

en: The comment and all its replies have been deleted.
nl: De reactie en alle reacties daarop zijn verwijderd.

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Last checked
nl: Laatst gecontroleerd

en: Default state
nl: Standaardstatus

en: Basic setup
nl: Basisinstellingen

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Editor appearance
nl: Editor-weergave

en: Cleanup and output
nl: Opschonen en tonen

en: Preformatted
nl: Voorgeformatteerd

en: Editor CSS
nl: CSS van editor

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Profile
nl: Profiel

en: You must give a profile name.
nl: Geef een profielnaam op.

en: Anonymous users
nl: Anonieme gebruikers

en: Clear cache
nl: Cache legen

en: Close
nl: Sluiten

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Votes
nl: Stemmen

en: Term description
nl: Omschrijving van term

en: fields
nl: velden

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Datestamp
nl: Tijdstip

en: Operation
nl: Bewerking

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Function
nl: Functie

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: You have to specify a valid date.
nl: Geef een geldige datum op.

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: The field %field is required.
nl: Het veld %field is verplicht.

en: Germany
nl: Duitsland

en: Edit Server
nl: Server bewerken

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Common settings
nl: Algemene instellingen

en: with comments
nl: met reacties

en: without comments
nl: zonder reacties

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: comments
nl: reacties

en: Full
nl: Volledig

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Rules
nl: Regels

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bouvet Island
nl: Bouvet

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Christmas Island
nl: Christmaseiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Comoros
nl: Comoren

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinea

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: France
nl: Frankrijk

en: French Guiana
nl: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: Georgia
nl: Georgië

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Iceland
nl: IJsland

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Italy
nl: Italië

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Latvia
nl: Letland

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Morocco
nl: Marokko

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: Norfolk Island
nl: Norfolk

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Reunion
nl: Rëunion

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en de Zuidelijke Sandwich-eilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraine

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannië

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine Pacifische eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Yemen
nl: Jemen

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Table prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Database username
nl: Databasegebruikersnaam

en: Database password
nl: Databasewachtwoord

en: Database name
nl: Databasenaam

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Current users
nl: Huidige gebruikers

en: Port
nl: Poort

en: SMTP Authentication
nl: SMTP Authenticatie

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Authoring information
nl: Auteursinformatie

en: Authored on
nl: Geschreven op

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Browse
nl: Bladeren

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: create
nl: aanmaken

en: Root
nl: Basis

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Account status
nl: Accountstatus

en: Show
nl: Weergeven

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
nl: Pagina-cache voor anonieme gebruikers in- of uitschakelen en CSS- en javascriptbestanden optimaliseren om bandbreedte te sparen.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: Other queries
nl: Andere queries

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to node
nl: Link naar node

en: WIDTHxHEIGHT
nl: BREEDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: Change
nl: Wijzigen

en: to
nl: naar

en: Arabic
nl: Arabisch

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Edit term
nl: Term bewerken

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
nl: <p>Bekijk de volledige documentatie op !link.</p>

en: Calendar Legend
nl: Kalender legenda

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Week of @date
nl: Week van @date

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
nl: Geef een geldig e-mailadres op. Alle e-mails van het systeem zullen naar dit adres verzonden worden. Het e-mailadres wordt niet openbaar gemaakt en wordt alleen gebruikt als u een nieuw wachtwoord wilt aanvragen of als u nieuws of herinneringen via e-mail wilt ontvangen.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Het e-mailadres %email is al geregistreerd. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

en: Import OPML
nl: OPML importeren

en: Remove items
nl: Items verwijderen

en: OPML File
nl: OPML-bestand

en: Processor settings
nl: Processor-instellingen

en: ago
nl: geleden

en: Could not retrieve title from feed.
nl: Kan de titel van de feed niet lezen.

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Sources
nl: Bronnen

en: !title category latest items
nl: laatste items !title categorie

en: !title feed latest items
nl: laatste items !title feed

en: The category %category has been updated.
nl: Categorie %category is bijgewerkt.

en: Category %category deleted.
nl: Categorie %category is verwijderd.

en: The category %category has been deleted.
nl: Categorie %category is verwijderd.

en: Category %category added.
nl: Categorie %category is toegevoegd.

en: The category %category has been added.
nl: Categorie %category is toegevoegd.

en: Add menu
nl: Menu toevoegen

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Node title
nl: Node-titel

en: update
nl: bijwerken

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Upload picture
nl: Afbeelding uploaden

en: Feed settings
nl: Feedinstellingen

en: Source
nl: Bron

en: Message:
nl: Bericht:

en: Date/Time
nl: Datum/tijd

en: Delay
nl: Vertraging

en: Language file
nl: Taalbestand

en: Add new group
nl: Groep toevoegen

en: published
nl: gepubliceerd

en: Select a date
nl: Kies een datum

en: Average page generation time
nl: Gemiddelde tijd om een pagina te maken

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Show only users where
nl: Alleen gebruikers weergeven waarvan

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: @time ago
nl: @time geleden

en: No users selected.
nl: Geen gebruikers geselecteerd.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
nl: Er is een kwaadaardige poging ontdekt die een beschermd veld probeerde te wijzigen.

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken zonder dat daarvoor toestemming van een beheerder nodig is.

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Languages
nl: Talen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Today
nl: Vandaag

en: Activity
nl: Activiteit

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Delete menu
nl: Menu verwijderen

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: First
nl: Eerste

en: Middle
nl: Midden

en: Limit
nl: Limiet

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Moderate
nl: Modereren

en: Locale settings
nl: Lokalisatie-instellingen

en: digits
nl: cijfers

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: How many content items to display in "day" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudselementen in daglijst.

en: Period
nl: Punt

en: NO
nl: NEE

en: YES
nl: JA

en: Site's time zone
nl: De tijdzone van de website

en: Date's time zone
nl: De tijdzone van de datum

en: No time zone conversion
nl: Geen tijdzoneconversie

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Second
nl: Seconde

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
nl: Datums zonder uurprecisie kunnen geen tijdzone-afhandeling gebruiken.

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Time zone handling
nl: Tijdzone-verwerking

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: Date field
nl: Datumveld

en: Date API
nl: Datum-API

en: Posts
nl: Berichten

en: Alignment
nl: Uitlijnen

en: Configure permissions
nl: Toegangsrechten instellen

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Link label
nl: Linklabel

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: AND
nl: EN

en: Revert configuration
nl: Instellingen terugdraaien

en: None.
nl: Geen

en: Fixed
nl: Opgelost

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Existing system path
nl: Bestaand systeempad

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
nl: Specificeer een alternatief pad waarop deze data kan worden bereikt. Gebruik bijvoorbeeld "over ons" als een pagina over de organisatie wordt geschreven. Gebruik een relatief pad en zet geen slash achter de alias, anders zal deze niet werken.

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Notice
nl: Nota

en: any
nl: elke

en: PHP code
nl: PHP-code

en: Changes have been saved.
nl: Wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Unit
nl: Eenheid

en: Select a user
nl: Een gebruiker selecteren

en: You must select a user.
nl: Selecteer een gebruiker.

en: Choice
nl: Keuze

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Number of day's top views to display
nl: Aantal weer te geven topbezoeken van de dag

en: Number of all time views to display
nl: Weer te geven totaal aantal bezoeken

en: Number of most recent views to display
nl: Weer te geven aantal meest recente bezoeken

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: Server name
nl: Servernaam

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: characters
nl: tekens

en: profile
nl: profiel

en: Su
nl: zo

en: Mo
nl: ma

en: Tu
nl: di

en: We
nl: wo

en: Th
nl: do

en: Fr
nl: vr

en: Sa
nl: za

en: First day of week
nl: Eerste dag van de week

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Send yourself a copy.
nl: Stuur een kopie naar uzelf.

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: What links here
nl: Wat hiernaar verwijst

en: role
nl: rol

en: Are you sure you want to delete the block %name?
nl: Weet u zeker dat u het blok %name wilt verwijderen?

en: The block %name has been removed.
nl: Het blok %name is verwijderd.

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Clean
nl: Schoon

en: Slide
nl: Schuiven

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: People
nl: Personen

en: list terms
nl: termen weergeven

en: add terms
nl: termen toevoegen

en: Created new term %term.
nl: Nieuwe term %term aangemaakt.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
nl: Weet u zeker dat u de term %title wilt verwijderen?

en: Deleted term %name.
nl: Term %name verwijderd.

en: warning
nl: waarschuwing

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Last run !time ago
nl: Voor het laatst !time geleden uitgevoerd

en: Site information
nl: Websitegegevens

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Reference
nl: Referentie

en: Enabled filters
nl: Ingeschakelde filters

en: critical
nl: kritiek

en: Deleting
nl: Bezig met verwijderen

en: or
nl: of

en: Results
nl: Resultaten

en: Older polls
nl: Oudere enquêtes

en: View the list of polls on this site.
nl: De lijst met enquêtes van deze website bekijken.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Poll settings
nl: Peilingsinstellingen

en: You must fill in at least two choices.
nl: Geef tenminste twee keuzes op.

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
nl: In deze tabel vindt u alle geregistreerde stemmen voor deze peiling. Wanneer anonieme gebruikers mogen stemmen worden zij met het IP-adres van hun computer geïdentificeerd.

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: Cancel your vote
nl: Uw stem annuleren

en: View the current poll results.
nl: De huidige enquêteresultaten weergeven.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
nl: Als u een term verwijdert, verwijdert u ook al haar onderliggende termen (indien die er zijn). Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Parent term
nl: Bovenliggende term

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: Syndicate
nl: Syndicatie

en: All blogs
nl: Alle blogs

en: Books
nl: Boeken

en: Style
nl: Stijl

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
nl: De feed van %site lijkt defect te zijn, vanwege een fout "%error" op regel %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
nl: De feed van %site lijkt defect te zijn, vanwege de fout "%error" op regel %line.

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: view revisions
nl: revisies bekijken

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: !date by !username
nl: !date door !username

en: revert
nl: terugzetten

en: Show diff
nl: Diff weergeven

en: Revision
nl: Revisie

en: current revision
nl: huidige revisie

en: Select different revisions to compare.
nl: Selecteer verschillende revisies om te vergelijken.

en: next diff >
nl: volgende diff >

en: < previous diff
nl: < vorige diff

en: Current revision:
nl: Huidige revisie:

en: Revision of !new_date:
nl: Revisie van !new_date:

en: Changes to %name
nl: Wijzigingen in %name

en: No visible changes
nl: Geen zichtbare verschillen

en: Show difference between node revisions.
nl: Verschillen tussen node-revisies weergeven.

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: The specified passwords do not match.
nl: De opgegeven wachtwoorden komen niet overeen.

en: Session
nl: Sessie

en: Track
nl: Opvolgen

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: No forums defined
nl: Geen forums gedefinieerd

en: This topic has been moved
nl: Dit onderwerp is verplaatst

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: All tags
nl: Alle labels

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: permission
nl: toegangsrechten

en: Scope
nl: Bereik

en: Append page title to breadcrumb
nl: Paginatitel aan het kruimelpad toevoegen

en: Appended page title as an URL.
nl: Paginatitel als een URL toevoegen.

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
nl: Het kruimelpad verbergen indien het kruimelpad enkel een link naar de voorpagina bevat.

en: Menu breadcrumb
nl: Menu-kruimelpad

en: Configure menu breadcrumb.
nl: Menu-kruimelpad instellen.

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: on
nl: op

en: Your vote was recorded.
nl: Uw stem is geregistreerd.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
nl: Maakt het stemmen op peilingen over verschillende onderwerpen mogelijk in de vorm van meerkeuzevragen.

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Display label
nl: Label weergeven

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Flexible
nl: Flexibel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Testing
nl: Tests

en: Standard
nl: Standaard

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Aland Islands
nl: Åland-eilanden

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke en Antarctische Gebieden

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Line %lineno
nl: Regel %lineno

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Length of trimmed posts
nl: Lengte van ingekorte berichten

en: 200 characters
nl: 200 tekens

en: 400 characters
nl: 400 tekens

en: 600 characters
nl: 600 tekens

en: 800 characters
nl: 800 tekens

en: 1000 characters
nl: 1000 tekens

en: 1200 characters
nl: 1200 tekens

en: 1400 characters
nl: 1400 tekens

en: 1600 characters
nl: 1600 tekens

en: 1800 characters
nl: 1800 tekens

en: 2000 characters
nl: 2000 tekens

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
nl: Het maximale aantal tekens dat in een verkorte versie van het bericht gebruikt wordt. Drupal zal deze instellingen gebruiken om te bepalen hoe een lang bericht verkort kan worden. Deze verkorte versie wordt meestal gebruikt als teaser op de voorpagina, in XML feeds, enz. Om teasers uit te schakelen, kies 'Onbeperkt'. Merk op dat deze instelling alleen nieuwe of bijgewerkte inhoud beïnvloedt; bestaande teasers worden niet veranderd.

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: %type settings
nl: %type-instellingen

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
nl: De PHP-instellingen van de site beperken de maximale bestandsgrootte per upload tot %size.

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Color scheme
nl: Kleurenschema

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Documents
nl: Documenten

en: Formats
nl: Formaten

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: RSS Feed
nl: RSS-feed

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New content
nl: Nieuwe inhoud

en: New
nl: Nieuwe

en: Enter username
nl: Gebruikersnaam invoeren

en: Username not found
nl: Gebruikersnaam niet gevonden

en: Redirect to URL
nl: Verwijzing naar URL

en: Relationships
nl: Relaties

en: Plural
nl: Meervoud

en: Relationship
nl: Relatie

en: relationships
nl: relaties

en: The username %name has not been activated or is blocked.
nl: De gebruikersnaam %name is nog niet geactiveerd of is geblokkeerd.

en: Login attempt failed for %user.
nl: Login mislukt voor %user.

en: image
nl: afbeelding

en: Oldest first
nl: Oudste eerst

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Facets
nl: Facetten

en: Sort criteria
nl: Sorteercriteria

en: Base path
nl: Basispad

en: <Hidden>
nl: -Verborgen-

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Parent menu item
nl: Bovenliggend menu-item

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
nl: De gebruiker aan wie u het item wilt toewijzen.

en: Manage the actions defined for your site.
nl: De voor deze site gedefinieerde acties beheren.

en: Delete action
nl: Actie verwijderen

en: The action has been successfully saved.
nl: De actie is succesvol opgeslagen.

en: Deleted action %aid (%action)
nl: Actie %aid (%action) is verwijderd

en: Action '%action' added.
nl: Actie %action is toegevoegd.

en: Remove orphaned actions
nl: Weesacties verwijderen

en: Themes
nl: Thema's

en: Translations
nl: Vertalingen

en: JPEG quality
nl: JPEG-kwaliteit

en: Minutes
nl: Minuten

en: comment
nl: reactie

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: administer nodes
nl: nodes beheren

en: Delete comments
nl: Reacties verwijderen

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: News
nl: Nieuws

en: unblock
nl: deblokkeren

en: not sticky
nl: niet vastgeplakt

en: sticky
nl: vastgeplakt

en: not promoted
nl: niet aangeraden

en: promoted
nl: aangeraden

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: You are here
nl: U bent hier

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Default options
nl: Standaardopties

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: cancel
nl: annuleren

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Processing
nl: Bezig

en: Finished
nl: Voltooid

en: disable
nl: uitschakelen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Storage
nl: Opslag

en: Complete
nl: Voltooid

en: Line break converter
nl: Regeleinde-omzetter

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: Control how your image/file browser works.
nl: Stel in hoe de afbeelding-/bestandsbrowser moet werken.

en: date
nl: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
nl: Maakt het mogelijk om inline een afbeelding of bestand in plattetekst-velden in te voegen.

en: Insert !image or !link.
nl: !image of !link invoegen.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
nl: Een afbeelding-/bestand uploader en browser met ondersteuning voor persoonlijke mappen en gebruikersquota.

en: Page name
nl: Paginanaam

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Letter
nl: Brief

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Shortcut
nl: Snelkoppeling

en: E-mail from name
nl: Naam van afzender

en: E-mail from address
nl: E-mailadres van afzender

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: The specified date is invalid.
nl: De opgegeven datum is ongeldig.

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Passwords match:
nl: Wachtwoorden komen overeen:

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: The name used to indicate anonymous users.
nl: De naam die gebruikt wordt om een anonieme (niet ingelogde) gebruiker aan te duiden.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
nl: De voorpagina toont de inhoud van deze relatieve URL. Gebruik bij twijfel "node".

en: Alternate text
nl: Alternatieve tekst

en: Enable debugging
nl: Foutopsporing inschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: Select
nl: Selecteren

en: Examples
nl: Voorbeelden

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Enter the terms you wish to search for.
nl: Geef de woorden op waarnaar u wilt zoeken.

en: No style
nl: Geen stijl

en: Bold
nl: Vet

en: Underlined
nl: Onderstreept

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Information
nl: Informatie

en: Variables
nl: Variabelen

en: Tasks
nl: Taken

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: Authors
nl: Auteurs

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Double
nl: Dubbel

en: Relationship type
nl: Relatietype

en: No caching
nl: Geen caching

en: List menus
nl: Menu's weergeven

en: Customize menu
nl: Menu aanpassen

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Territorium in de Indische Oceaan

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Pitcairn
nl: Pitcairneilanden

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: English name
nl: Engelse naam

en: Native name
nl: Naam in eigen taal

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Form name
nl: Formuliernaam

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
nl: De titel van het nieuwe veld. Deze titel zal aan de gebruiker getoond worden. Een voorbeeld is "Favoriete kleur".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
nl: Een optionele uitleg bij het nieuwe veld. Deze uitleg wordt aan de gebruiker getoond.

en: Save field
nl: Veld opslaan

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translation status
nl: Vertalingsstatus

en: Blocks
nl: Blokken

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
nl: Bepalen welke blokken in de zijbalken of in een ander gebied van de pagina worden weergegeven.

en: Delete block
nl: Blok verwijderen

en: Save blocks
nl: Blokken opslaan

en: The block settings have been updated.
nl: De blokinstellingen zijn bijgewerkt.

en: '%name' block
nl: '%name'-blok

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
nl: Individuele gebruikers mogen de zichtbaarheid van dit blok in hun gebruikersinstellingen aanpassen.

en: Show block for specific roles
nl: Blok voor bepaalde rollen weergeven

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
nl: Dit blok is alleen zichtbaar voor bepaalde rollen. Als u geen rollen selecteert is het blok voor alle gebruikers zichtbaar.

en: Show block on specific pages
nl: Blok op bepaalde pagina's weergeven

en: Save block
nl: Blok opslaan

en: The block configuration has been saved.
nl: De blokinstellingen zijn opgeslagen.

en: The block has been created.
nl: Het blok is toegevoegd.

en: Block body
nl: Blokinhoud

en: The content of the block as shown to the user.
nl: De inhoud van een blok zoals getoond aan de gebruiker.

en: Menus
nl: Menu's

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle wijzigingen zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
nl: Biedt beheerders de mogelijkheid het navigatiemenu aan te passen.

en: Add vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: edit vocabulary
nl: woordenlijst bewerken

en: Created new vocabulary %name.
nl: Nieuwe woordenlijst %name is aangemaakt.

en: Updated vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is bijgewerkt.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title wilt verwijderen?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
nl: Als u een woordenlijst verwijdert, verwijdert u ook al haar termen. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Deleted vocabulary %name.
nl: Woordenlijst %name is verwijderd.

en: A valid date is required for %title.
nl: Een geldige datum is vereist voor %title.

en: A Date API that can be used by other modules.
nl: Een Date API dat gebruikt kan worden door andere modules.

en: The Strtotime default value is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde is ongeldig.

en: Relative
nl: Relatief

en: Above
nl: Boven

en: Within
nl: Binnen

en: Position of date part labels
nl: Labelposities van de datumonderdelen

en: Number of values
nl: Aantal waardes

en: User's time zone
nl: De tijdzone van de gebruiker

en: @min and @max
nl: @min en @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
nl: Een datum in de database opslaan als een ISO-datum. Aanbevolen voor historische of incomplete datums.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
nl: Een datum in de database opslaan als een datumtijdveld, aanbevolen voor complete datums, en tijden die mogelijk een tijdzone-omzetting nodig hebben.

en: Date Popup
nl: Datumpopup

en: Until
nl: Tot

en: Third
nl: Derde

en: Fourth
nl: Vierde

en: Fifth
nl: Vijfde

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
nl: Een datumherhalings-API om terugkerende data en tijden te berekenen van iCal-regels.

en: Default time zone
nl: Standaardtijdzone

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Manage fields
nl: Velden beheren

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: No fields have been defined for any content type yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd voor enig inhoudstype.

en: Add existing field
nl: Bestaand veld toevoegen

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
nl: Als dit veld nog inhoud bevat gaat deze verloren. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Save field settings
nl: Veldinstellingen opslaan

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: Fieldgroup
nl: Veldgroep

en: Node reference
nl: Nodereferentie

en: Content types that can be referenced
nl: Inhoudstypes waarnaar een referentie geplaatst kan worden

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan de view door te geven.

en: Title (link)
nl: Titel (link)

en: Title (no link)
nl: Titel (geen link)

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Node Reference
nl: Nodereferentie

en: Defines a field type for referencing one node from another.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een node naar een ander.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
nl: Het teken dat gebruikers zullen gebruiken om cijfers achter de komma in te voeren in formulieren.

en: Defines numeric field types.
nl: Levert numerieke veldtypes.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
nl: Voor een 'aan/uit-keuzevakjewidget' moet eerst de 'uit'-waarde opgeven en daarna de 'aan'-waarde in de <strong>Toegestane waarde</strong>-sectie. Merk op dat het keuzevakje zal worden gelabeld met de waarde van 'aan'.

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
nl: Levert selectie-, keuzevakje- en keuzerondjewidgets voor tekst- en numerieke velden.

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Defines simple text field types.
nl: Levert simpele tekstveldtypes.

en: User reference
nl: Gebruikersreferentie

en: User roles that can be referenced
nl: Gebruikersrollen die kunnen worden gerefereerd

en: User status that can be referenced
nl: Gebruikersstatus die kan worden gerefereerd

en: User Reference
nl: Gebruikersreferentie

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
nl: Levert een veldtype for het refereren van een gebruiker vanuit een node.

en: Use SSL
nl: SSL gebruiken

en: Enable clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's activeren

en: Theme-engine-specific settings
nl: Theme-engine specifieke instellingen

en: Form
nl: Formulier

en: For all users
nl: Voor alle gebruikers

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Raw value
nl: Onbewerkte waarde

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: @module module
nl: @module-module

en: Incompatible with this version of PHP
nl: Niet compatibel met deze versie van PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Deze module vereist PHP versie @php_required en is onverenigbaar met PHP versie !php_version.

en: More information
nl: Meer informatie

en: Grid
nl: Raster

en: API documentation
nl: API documentatie

en: My blog
nl: Mijn blog

en: Italic
nl: Cursief

en: Hide
nl: Verbergen

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Anonymous commenting
nl: Anoniem reageren

en: Anonymous posters may not enter their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen geen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters may leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers mogen contactinformatie invoeren

en: Anonymous posters must leave their contact information
nl: Anonieme berichtenschrijvers moeten contactinformatie invoeren

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
nl: De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
nl: Uw ondertekening zal worden getoond aan het einde van al uw reacties.

en: Date - newest first
nl: Datum - nieuwste eerst

en: Date - oldest first
nl: Datum - oudste eerst

en: 1 comment | @count comments
nl[0]: 1 reactie
nl[1]: @count reacties

en: 1 new comment | @count new comments
nl[0]: 1 nieuwe reactie
nl[1]: @count nieuwe reacties

en: Save content type
nl: Inhoudstype opslaan

en: Global
nl: Algemeen

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Language code
nl: Taalcode

en: arguments
nl: argumenten

en: Save role
nl: Rol opslaan

en: No highlighting
nl: Geen markering

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '@link_path' is ongeldig of u heeft er geen toegang toe.

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
nl: Weet u zeker dat u het menu %title wilt verwijderen?

en: Number of users to display
nl: Aantal weer te geven gebruikers

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Image gallery
nl: Afbeeldingenalbum

en: Profiles
nl: Profielen

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Edit container
nl: Container bewerken

en: All buttons
nl: Alle knoppen

en: Thread
nl: Vertakking

en: Last visit
nl: Laatste bezoek

en: Hot topic threshold
nl: 'Hot topic'-drempelwaarde

en: Topics per page
nl: Aantal onderwerpen per pagina

en: Posts - most active first
nl: Berichten - meest actieve eerst

en: Posts - least active first
nl: Berichten - minst actieve eerst

en: Publications
nl: Publicaties

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Title text
nl: Titeltekst

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Directories
nl: Mappen

en: Extension
nl: Extensie

en: Services
nl: Diensten

en: Space
nl: Spatie

en: New forum topics
nl: Nieuwe forumonderwerpen

en: Keys
nl: Sleutels

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: @type: deleted %title revision %revision.
nl: @type: revisie %revision van %title verwijderd.

en: SMTP.module is active.
nl: SMTP-module is actief.

en: Install options
nl: Installatie-opties

en: SMTP server settings
nl: SMTP-serverinstellingen

en: The address of your outgoing SMTP server.
nl: Het adres van de uitgaande SMTP-server.

en: The address of your outgoing SMTP backup server. If the primary server can't be found this one will be tried. This is optional.
nl: Het adres van de uitgaande SMTP backup server. Indien de primaire server niet gevonden kan worden, zal deze gebruikt worden. Dit is optioneel.

en: SMTP port
nl: SMTP-poort

en: The default SMTP port is 25, if that is being blocked try 80. Gmail uses 465. See !url for more information on configuring for use with Gmail.
nl: De standaard SMTP poort is 25, indien deze geblokkeerd is, probeer 80. Gmail gebruikt 465. Bekijk !url voor meer informatie over het configureren voor gebruik met Gmail.

en: this page
nl: deze pagina

en: Use TLS
nl: TLS gebruiken

en: Use encrypted protocol
nl: Versleuteld protocol gebruiken

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
nl: Laat leeg indien uw SMTP server geen authenticatie vereist.

en: SMTP Username.
nl: SMTP Gebruikersnaam.

en: E-mail options
nl: E-mailopties

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type-paden

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Missing help topic.
nl: Help-onderwerp ontbreekt

en: More help
nl: Meer hulp

en: Example help
nl: Voorbeeldhulp

en: Preview trimmed version
nl: Voorbeeldweergave ingekorte versie

en: Preview full version
nl: Voorbeeldweergave volledige versie

en: Account blocked
nl: Account geblokkeerd

en: Expand
nl: Uitklappen

en: The name %name is already taken.
nl: De naam %name is reeds in gebruik.

en: Edit content
nl: Inhoud bewerken

en: Change layout
nl: Lay-out aanpassen

en: Contexts
nl: Contexten

en: Export format
nl: Exportformaat

en: Aggregate
nl: Aggregeren

en: Node access
nl: Node-toegang

en: <Any>
nl: -Elke-

en: OpenID redirect
nl: OpenID verwijzing

en: Delete OpenID
nl: OpenID verwijderen

en: Log in using OpenID
nl: Log in met OpenID

en: Cancel OpenID login
nl: OpenID-login annuleren

en: What is OpenID?
nl: Wat is OpenID?

en: OpenID login failed.
nl: Het was niet mogelijk om met OpenID in te loggen.

en: OpenID login cancelled.
nl: OpenID-login geannuleerd.

en: Successfully added %identity
nl: %identity succesvol toegevoegd

en: Add an OpenID
nl: OpenID toevoegen

en: That OpenID is already in use on this site.
nl: Deze OpenID is reeds gebruikt op de website.

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
nl: Weet u zeker dat u de OpenID %authname van %user wilt verwijderen?

en: OpenID deleted.
nl: OpenID verwijderd.

en: edit menu
nl: menu bewerken

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Resize
nl: Afmetingen aanpassen

en: Loading
nl: Laden

en: The directory %directory does not exist.
nl: De map %directory bestaat niet.

en: Defines a file field type.
nl: Definieert een bestandveldtype.

en: Rearrange
nl: Herschikken

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: !num_users created.
nl: !num_users aangemaakt.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
nl: De volgende nieuwe woordenlijsten zijn aangemaakt: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
nl: De volgende nieuwe termen zijn aangemaakt: !terms

en: 1 user | @count users
nl[0]: 1 gebruiker
nl[1]: @count gebruikers

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
nl: Hier is de inhoud van uw <code>$_SESSION</code> variabele.

en: Empty cache
nl: Cache leegmaken

en: Reinstall modules
nl: Modules opnieuw installeren

en: Variable editor
nl: Variabelen-editor

en: Session viewer
nl: Sessie-weergever

en: Switch user
nl: Gebruiker wisselen

en: Execute PHP
nl: PHP-code uitvoeren

en: Number of users to display in the list
nl: Aantal gebruikers dat in de lijst weergegeven wordt

en: This user can switch back.
nl: Deze gebruiker kan terugschakelen.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
nl: Let op: deze gebruiker zal niet kunnen terugschakelen.

en: Query log
nl: Query-log

en: Display query log
nl: Query-log weergeven

en: Sort query log
nl: Query-log sorteren

en: by source
nl: op bron

en: by duration
nl: op duur

en: Slow query highlighting
nl: Trage query-markering

en: Display page timer
nl: Pagina-timer weergeven

en: Display memory usage
nl: Geheugengebruik weergeven

en: Display redirection page
nl: Omleidingspagina tonen.

en: PHP code to execute
nl: De uit te voeren PHP-code

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
nl: Typ wat code in. U hoeft geen <code>&lt;?php ?&gt;</code>-tags te gebruiken.

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Warning - will delete your module tables and variables.
nl: Waarschuwing, zal alle tabellen en variabelen van de module verwijderen.

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Session name
nl: Sessienaam

en: Generate users
nl: Gebruikers genereren

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
nl: Genereer een aantal gebruikers. Verwijder optioneel alle huidige gebruikers.

en: Generate content
nl: Inhoud genereren

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
nl: Genereer een aantal nodes en reacties. Verwijder optioneel alle huidige items.

en: How many users would you like to generate?
nl: Hoeveel gebruikers wilt u genereren?

en: How many nodes would you like to generate?
nl: Hoeveel nodes wilt u genereren?

en: Development helper for node_access table
nl: Ontwikkelhelper voor node_access-tabel

en: explained
nl: uitgelegd

en: empty
nl: leeg

en: Access permissions by user
nl: Toegangsrechten per gebruiker

en: Rebuild permissions
nl: Toegangsrechten opnieuw samenstellen

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
nl: Dummy-gebruikers, -nodes en -taxonomietermen genereren.

en: Package
nl: Pakket

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: @type: added %title.
nl: @type: %title toegevoegd.

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van de account.

en: All types
nl: Alle typen

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Force transition
nl: Wijziging afdwingen

en: Action %action has been unassigned.
nl: Actie %action is niet toegewezen

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: You must specify a valid role name.
nl: Geef een geldige rolnaam op.

en: The role has been added.
nl: De rol is toegevoegd.

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: Updated term %term.
nl: Term %term bijgewerkt.

en: - Please choose -
nl: - Kies a.u.b. -

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Discard items older than
nl: Verwijder berichten ouder dan

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
nl: @site_name - verzamelde feeds per categorie @title

en: @site_name - aggregated feeds
nl: @site_name - verzamelde feeds

en: !title feed
nl: feed !title

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
nl: De feed van %site lijkt defect te zijn, vanwege de fout "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
nl: Er is geen nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: There is new syndicated content from %site.
nl: Er is nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
nl: De feed van %site lijkt defect te zijn, vanwege "%error".

en: Feed aggregator
nl: Feed-aggregator

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
nl: Verzamelt gesyndiceerde inhoud (RSS-, RDF- en Atom-feeds).

en: Node author
nl: Auteur van de node

en: Account settings
nl: Accountinstellingen

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: The content type %name has been deleted.
nl: Het inhoudstype %name is verwijderd.

en: Deleted content type %name.
nl: Inhoudstype %name verwijderen.

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's

en: My account
nl: Mijn account

en: Number of topics
nl: Aantal onderwerpen

en: Active forum topics
nl: Actieve forumonderwerpen

en: Read the latest forum topics.
nl: De laatste forumonderwerpen lezen.

en: HTTP authentication
nl: HTTP-authenticatie

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: User activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: Cancel link
nl: Annuleerlink

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
nl: De categorie waartoe het nieuwe veld behoort. Categorieën worden gebruikt om velden logisch in groepen in te delen. Een voorbeeld van een categorie is "Persoonlijke informatie".

en: The user must enter a value.
nl: De gebruiker moet een waarde opgeven.

en: Visible in user registration form.
nl: Zichtbaar in registratieformulier gebruikers.

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
nl: Nieuwe feed-items worden automatisch in de gemarkeerde categorieën opgeslagen.

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is ongeldig. Gebruik een volledige URL zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Maximum number of currently online users to display.
nl: Het maximaal aantal online gebruikers dat getoond wordt.

en: Moderation Status
nl: Moderatiestatus

en: Panel pages
nl: Panel pagina's

en: Panel nodes
nl: Panel-nodes

en: by @user
nl: door @user

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: New custom content
nl: Nieuwe aangepaste inhoud

en: General form
nl: Algemeen formulier

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: A list of files attached to the node.
nl: Een lijst van bestandsbijlagen die bij de node horen.

en: Book navigation
nl: Boeknavigatie

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: A form to add a new comment.
nl: Een formulier om een nieuwe reactie toe te voegen.

en: Sort
nl: Sorteren

en: !a comments per page
nl: !a reacties per pagina

en: Pager
nl: Paginering

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Author information on the Node form.
nl: Auteursinformatie op het node-formulier.

en: Comment settings on the Node form.
nl: Reactieinstellingen op het nodeformulier

en: Authoring information.
nl: Auteursinformatie.

en: List of related terms
nl: Lijst van gerelateerde termen

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: All the terms in a vocabulary.
nl: Alle termen in een woordenlijst.

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: A single user object.
nl: Een enkel gebruikersobject.

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: New @s
nl: Nieuwe @s

en: Add relationship
nl: Relatie toevoegen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Remove this item
nl: Item verwijderen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: 1 year | @count years
nl[0]: 1 jaar
nl[1]: @count jaar

en: 1 week | @count weeks
nl[0]: 1 week
nl[1]: @count weken

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Panel content has been updated.
nl: Panel-inhoud is bijgewerkt.

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: Missing content type
nl: Ontbrekend inhoudstype

en: Panel settings
nl: Paneelinstellingen

en: No title
nl: Geen titel

en: Unknown context
nl: Onbekende context

en: Columns
nl: Kolommen

en: Single column
nl: Enkele kolom

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Module name
nl: Naam van module

en: Enter the module name to export code to.
nl: Geef de naam van de module in, waarnaar code geëxporteerd moet worden.

en: Local
nl: Lokaal

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel layout
nl: Panel-layout

en: Panel content
nl: Venster inhoud

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
nl: Nodes aanmaken die onderverdeeld zijn in gebieden met selecteerbare inhoud.

en: Add a node from your site as content.
nl: Een node van de site toevoegen als inhoud.

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Disable Drupal blocks/regions
nl: Drupal-blokken / -gebieden uitschakelen

en: CSS code
nl: CSS-code

en: Use pager
nl: Paginering gebruiken

en: Items to display
nl: Weer te geven items

en: Offset
nl: Startpunt

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: More link text
nl: Tekst meer-link

en: Book parent
nl: Bovenliggend boek

en: Top level book
nl: Hoofdniveau van het boek

en: Rounded corners
nl: Afgeronde hoeken

en: -n/a-
nl: -niet beschikbaar-

en: Found the @submit button
nl: Gevonden, de @submit knop

en: Failed to set field @name to @value
nl: Het was niet mogelijk om van veld @name @value te maken

en: No temporary directories to remove.
nl: Geen tijdelijke mappen om te verwijderen.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
nl: Tests uitvoeren op de basismodules van Drupal en ingeschakelde eigen modules. Met deze tests kunt u controleren of de code van uw site werkt zoals bedoeld.

en: Palestinian Territory
nl: Palestijnse Gebieden

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Danish
nl: Deens

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Finnish
nl: Fins

en: German
nl: Duits

en: Greek
nl: Grieks

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Polish
nl: Pools

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Russian
nl: Russisch

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Turkish
nl: Turks

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: contains
nl: bevat

en: Results per page
nl: Resultaten per pagina

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: The subject cannot contain linebreaks.
nl: Het onderwerp mag geen regeleinden bevatten.

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Allow Upscaling
nl: Vergroten toestaan

en: Let scale make images larger than their original size
nl: Maak afbeeldingen groter dan de oorspronkelijke afmetingen door te schalen

en: Rotation angle
nl: Rotatiehoek

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
nl: Het aantal graden dat de afbeelding moet worden gedraaid. Positieve getallen draaien de afbeelding met de klok mee, negatieve tegen de klok in.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
nl: Neem een willekeurige rotatiehoek voor iedere afbeelding. De hoek hierboven wordt als maximum gebruikt.

en: Print
nl: Afdrukken

en: Terms order
nl: Termvolgorde

en: The file could not be created.
nl: Het bestand kon niet aangemaakt worden.

en: Locked
nl: Gesloten

en: Password policy
nl: Wachtwoordbeleid

en: Configures policies for user account passwords.
nl: Wachtwoordbeleid voor gebruikersaccounts instellen.

en: Expired accounts
nl: Verlopen accounts.

en: Password for user %name has expired.
nl: Wachtwoord voor gebruiker %name is verlopen.

en: Admin account password will obey expiration policy.
nl: Wachtwoord van het beheerdersaccount moet aan verloopbeleid voldoen.

en: Blocking expired accounts
nl: Bezig met het blokkeren van verlopen accounts

en: Expired accounts are blocked. Only administrators can unblock them.
nl: Verlopen accounts zijn geblokkeerd. Alleen beheerders kunnen ze deblokkeren.

en: The user with expired account is not blocked, but sent to a change password page. If the password is not changed, the account is blocked and the user cannot login again.
nl: De gebruiker met een verlopen account wordt niet geblokkeerd, maar zal worden doorgestuurd naar een pagina om het wachtwoord te wijzigen. Als het wachtwoord niet wordt gewijzigd, wordt het account geblokkeerd en kan de gebruiker niet opnieuw inloggen.

en: E-mail notification settings
nl: Instellingen e-mailmeldingen

en: Subject of warning e-mail
nl: Onderwerp van waarschuwingse-mail

en: Body of warning e-mail
nl: Inhoud van waarschuwingse-mail

en: The user %name has been unblocked.
nl: De gebruiker %name is gedeblokkeerd.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
nl: De instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen, zijn verstuurd aan %name naar %email.

en: Password expiration warning mailed to %username at %email.
nl: Een waarschuwing over het verlopen van het wachtwoord is verstuurd aan %username naar %email.

en: Password must contain the specified minimum number of digits.
nl: Het wachtwoord moet het gespecificeerde minimale aantal cijfers bevatten.

en: digit
nl: cijfer

en: Password must not match any of the user's previous X passwords.
nl: Het wachtwoord mag niet gelijk zijn aan de vorige X wachtwoorden van de gebruiker.

en: Note:
nl: Notitie:

en: Password must be longer than the specified minimum length.
nl: Het wachtwoord moet langer zijn dan de gespecificeerde minimale lengte.

en: Password must contain the specified minimum number of letters.
nl: Het wachtwoord moet het gespecificeerde minimale aantal letters bevatten.

en: Password must contain the specified minimum number of lowercase letters.
nl: Het wachtwoord moet het gespecificeerde minimale aantal kleine letters bevatten.

en: Password must contain the specified minimum number of uppercase letters.
nl: Het wachtwoord moet het gespecificeerde minimale aantal hoofdletters bevatten.

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: Data
nl: Gegevens

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Any
nl: Alle

en: E-mail addresses to notify when updates are available
nl: E-mailadressen om een bericht te sturen wanneer updates beschikbaar zijn

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
nl: Zodra de website updates vindt, kan een aantal gebruikers met een e-mail ingelicht worden. Geef per regel een e-mailadres op. Laat het veld leeg om geen e-mails te versturen.

en: Check for updates
nl: Controleer op updates

en: All newer versions
nl: Alle nieuwe versies

en: Only security updates
nl: Alleen beveiligingsupdates

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
nl: %emails zijn geen geldige e-mailadressen.

en: No update data available
nl: Er zijn geen gegevens over updates beschikbaar

en: Not secure!
nl: Niet veilig!

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Unsupported release
nl: Niet-ondersteunde versie

en: Can not determine status
nl: Kan status niet bepalen

en: (version @version available)
nl: (versie @version is beschikbaar)

en: See the available updates page for more information:
nl: Zie de beschikbare updatepagina voor meer informatie

en: New release(s) available for !site_name
nl: Nieuwe uitgave(s) beschikbaar voor !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
nl: Er is een beveiligingsupdate voor de Drupal-versie van deze website beschikbaar. Om de veiligheid van de server te verzekeren moet u het systeem direct bijwerken naar de nieuwste versie.

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
nl: Uw versie van Drupal is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Upgraden wordt dringend aangeraden!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
nl: De geïnstalleerde versie van een of meerdere modules of thema is vervallen en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de module uit te schakelen of te upgraden.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
nl: Uw versie van Drupal wordt niet meer ondersteund. Upgraden wordt dringend aangeraden!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
nl: Er zijn updates beschikbaar voor uw versie van Drupal. Om zeker te zijn dat uw website juist werkt, dient u zo spoedig mogelijk te updaten.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
nl: Ga naar de pagina <a href="@available_updates">beschikbare updates</a> voor meer informatie.

en: Project not secure
nl: Project niet veilig

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Het Drupal-veiligheidsteam heeft dit project als onveilig gemarkeerd en is niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project direct uit te schakelen!

en: Project revoked
nl: Project ingetrokken

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project is ingetrokken en niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: Project not supported
nl: Project niet langer ondersteund

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
nl: Dit project wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van dit project uit te schakelen!

en: No available releases found
nl: Geen uitgaven beschikbaar

en: Release revoked
nl: Versie ingetrokken

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De versie die u momenteel geïnstalleerd heeft is ingetrokken en niet langer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om alle onderdelen van deze versie te verwijderen of te upgraden!

en: Release not supported
nl: Versie niet ondersteund

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
nl: De huidige uitgave wordt niet meer ondersteund en is niet meer beschikbaar. Het wordt dringend aangeraden om de website uit te schakelen of te upgraden.

en: Invalid info
nl: Ongeldige informatie

en: Security update required!
nl: Nieuwe versie voor veiligheid vereist!

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: No name
nl: Geen naam

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Finish
nl: Voltooien

en: Enable the search module to search help.
nl: Schakel de zoekmodule (Search module) in om binnen de help-onderwerpen te zoeken

en: Search help
nl: Doorzoek hulpteksten

en: Advanced help
nl: Uitgebreide hulp

en: Allow advanced help and documentation.
nl: Geavanceerde help en documentatie toestaan.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
nl: Om voorbeeldhulp te bekijken over de programmeertaal PHP (van wikipedia.org), klikt u op het helpicoon. Als u de zoekfuncties wilt uitproberen, moet u eerst de cron uitvoeren om de index bij te werken.

en: Advanced help example
nl: Uitgebreide hulp-voorbeeld

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
nl: Een voorbeeld help-module om geavanceerde help te demonstreren.

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Edit forum
nl: Forum bewerken

en: Default order
nl: Standaardvolgorde

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
nl: Dit is de woordenlijst voor de forums. Enkele van de normale woordenlijst-opties zijn verwijderd.

en: Leave shadow copy
nl: schaduwkopie achterlaten

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
nl: Indien u dit onderwerp verplaatst, kunt u in het oude forum een link naar het nieuwe forum achterlaten.

en: Container name
nl: Naam container

en: forum container
nl: forumcontainer

en: Created new @type %term.
nl: Nieuw @type %term aangemaakt.

en: The @type %term has been updated.
nl: De @type %term is bijgewerkt.

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Add new field
nl: Veld toevoegen

en: Create field
nl: Nieuw veld aanmaken

en: Email Contact Form
nl: E-mailcontactformulier

en: "%mail" is not a valid email address
nl: '%mail' is een ongeldig e-mailadres

en: %name-from sent an e-mail at %form.
nl: %name-from heeft een e-mail verstuurd via %form

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Content ranking
nl: Inhoudsweging

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
nl: De onderstaande getallen bepalen hoe de zoekmachine bij het sorteren van zoekresultaten de verschillende factoren zal wegen. Hogere getallen hebben meer invloed, nul betekent dat de factor wordt genegeerd. Na het wijzigen van de getallen hoeft de zoekindex niet opnieuw te worden samengesteld. De wijzigingen hebben direct effect.

en: Keyword relevance
nl: Relevantie trefwoord

en: Recently posted
nl: Recentelijk ingezonden

en: Number of comments
nl: Aantal reacties

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: Or
nl: Of

en: Color set
nl: Kleurenset

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: About
nl: Over

en: XMLRPC Server
nl: XMLRPC-server

en: User is not logged in.
nl: Gebruiker is niet ingelogd.

en: Configuration saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Database host
nl: Database-host

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Maximum link text length
nl: Maximale lengte van de linktekst

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
nl: URL's die langer zijn dan dit aantal tekens zullen worden afgebroken om te voorkomen dat lange tekenreeksen de weergave verstoren. De link zelf blijft ongewijzigd; alleen de tekstweergave van de link wordt ingekort.

en: Language independent template
nl: Taalonafhankelijk template

en: Template file for !langname translations
nl: Template voor vertaling in het !langname

en: Template language
nl: Template taal

en: Export a language independent or language dependent (plural forms, language team name, etc.) template.
nl: Exporteer een taalonafhankelijk of een taalafhankelijk  (meervoudsvormen, teamnaam vertalers, etc.) template.

en: Include translations
nl: Vertaalde tekenreeksen toevoegen.

en: Include translations of strings in the file generated. Not applicable for language independent templates.
nl: Vertaalde tekenreeksen in het template toevoegen. Dit wordt afgeraden bij een taalonafhankelijk template.

en: Generates output from all files found in this directory.
nl: Alle bestanden in deze map worden doorzocht op tekenreeksen.

en: Provides a web interface and an API to extract translatable text from the sources of installed components.
nl: Uitbreiding van de <b>Interface vertalen</b> voor tekenreeksen in een component (Extract).

en: Reports
nl: Rapportages

en: Default picture
nl: Standaardafbeelding

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
nl: URL van de afbeelding die getoond wordt voor gebruikers die geen eigen afbeelding geselecteerd hebben. Leeg laten indien u geen afbeelding wenst.

en: Log messages
nl: Log berichten

en: Domains
nl: Domeinen

en: Add row
nl: Rij toevoegen

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
nl: Klik hier indien het aantal kaders hierboven niet voldoende is.

en: Toggle display
nl: Weergave wisselen

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: Link class
nl: Link-klasse

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Configuration file
nl: Configuratiebestand

en: Install profile
nl: Installatieprofiel installeren

en: %percentage of the site has been indexed.
nl: %percentage van de site is geïndexeerd.

en: File directory
nl: Map

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Web server
nl: Webserver

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
nl[0]: Er moet nog 1 item geïndexeerd worden.
nl[1]: Er moeten nog @count items geïndexeerd worden.

en: The content access permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: Column
nl: Kolom

en: Default sort
nl: Standaardsortering

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
nl: Gebruikersnaam of wachtwoord is onbekend. <a href="@password">Bent u uw wachtwoord vergeten?</a>

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: and
nl: en

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
nl: Stack overflow: te veel aanroepen naar actions_do(). De uitvoering wordt gestopt om oneindige recursie te voorkomen.

en: Action %action saved.
nl: Actie %action opgeslagen.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
nl: U kunt nu verder naar de <a href="@url">Triggers</a> pagina om deze acties toe te kennen aan systeemgebeurtenissen.

en: Manage actions
nl: Acties beheren

en: Configure an advanced action
nl: Een geavanceerde actie instellen

en: Delete an action.
nl: Verwijder een actie.

en: Remove orphans
nl: Wezen verwijderen

en: Unassign an action from a trigger.
nl: Ontkoppel een actie van een trigger.

en: Choose an advanced action
nl: Kies een geavanceerde actie

en: Action type
nl: Actietype

en: Are you sure you want to delete the action %action?
nl: Weet u zeker dat u actie %action wilt verwijderen?

en: Action %action was deleted
nl: Actie %action is verwijderd

en: Deleted orphaned action (%action).
nl: Weesactie verwijderd (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
nl: Weet u zeker dat u de toewijzing van actie %title ongedaan wilt maken?

en: You can assign it again later if you wish.
nl: U kunt het zo nodig op een later moment opnieuw toewijzen.

en: unassign
nl: toewijzing ongedaan maken

en: Choose an action
nl: Kies een actie

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
nl: De door u gekozen actie is al aan die trigger toegekend.

en: When cron runs
nl: Wanneer cron wordt uitgevoerd

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
nl: De URL waarheen de gebruiker moet worden doorverwezen. Dit kan zowel een interne URL zijn zoals node/1234 of een externe URL zoals http://drupal.org.

en: When content is viewed by an authenticated user
nl: Wanneer inhoud door een geautoriseerde gebruiker wordt bekeken

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Unpublish comment
nl: Reactie intrekken

en: Unpublish comment containing keyword(s)
nl: Reactie die trefwoord(en) bevat intrekken

en: Block current user
nl: Huidige gebruiker blokkeren

en: Ban IP address of current user
nl: Het IP-adres van de huidige gebruiker uitsluiten

en: Set @type %title to published.
nl: Markeer @type %title als gepubliceerd.

en: Set @type %title to unpublished.
nl: Markeer @type %title als niet gepubliceerd.

en: Set @type %title to sticky.
nl: Markeer @type %title als vastgeplakt.

en: Set @type %title to unsticky.
nl: Markeer @type %title als niet vastgeplakt.

en: Promoted @type %title to front page.
nl: @type %title is nu zichtbaar op de voorpagina.

en: Removed @type %title from front page.
nl: @type %title is van de voorpagina verwijderd.

en: Saved @type %title
nl: @type %title opgeslagen

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
nl: Eigenaar van @type %title is gewijzigd in uid %name

en: After saving a new comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie

en: After saving an updated comment
nl: Na het opslaan van een bijgewerkte reactie

en: After deleting a comment
nl: Na het verwijderen van een reactie

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
nl: Als een reactie bekeken wordt door een geverifieerde gebruiker

en: Unpublished comment %subject.
nl: Niet gepubliceerde reactie: %subject.

en: After a user has been deleted
nl: Nadat een gebruiker is verwijderd

en: After a user has logged in
nl: Nadat een gebruiker is ingelogd

en: After a user has logged out
nl: Nadat een gebruiker is uitgelogd

en: When a user's profile is being viewed
nl: Als een gebruikersprofiel wordt bekeken

en: Blocked user %name.
nl: Gebruiker %name geblokkeerd.

en: Banned IP address %ip
nl: Uitgesloten IP-adres %ip

en: After saving a new term to the database
nl: Na het opslaan van een nieuwe term in de database

en: After saving an updated term to the database
nl: Na het opslaan van een gewijzigde term in de database

en: After deleting a term
nl: Na het verwijderen van een term

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
nl: Zorgt dat acties bij bepaalde systeemgebeurtenissen kunnen worden uitgevoerd, bijvoorbeeld wanneer nieuwe inhoud is aangemaakt.

en: 1 read | @count reads
nl[0]: 1 keer gelezen
nl[1]: @count keer gelezen

en: Optional URL
nl: Optionele URL

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other node field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
nl: Indien de linktitel optioneel of verplicht is wordt een veld getoond aan de eindgebruiker. Indien de titel van de link statisch is, zal de link altijd dezelfde titel gebruiken. Indien de module <a href="http://drupal.org/project/token">Token</a> geïnstalleerd is, kan de statische titelwaarde elk veld uit de node gebruiken als zijn waarde. Statische en token-gebaseerde titels mogen de meeste inline XHTML-tags bevatten zoals <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, enzovoort.

en: Allow user-entered tokens
nl: Door de gebruiker ingevoerde tokens toestaan

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the node edit form. This does not affect the field settings on this page.
nl: Aanvinken zal gebruikers toelaten om tokens in te geven in URLs en titels op het inzendingsformulier. Dit heeft geen invloed op de veldinstellingen op deze pagina.

en: Rel Attribute
nl: Rel-attribuut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
nl: Wanneer hij getoond wordt, heeft deze link dit rel-attribuut. Het meest voorkomende gebruik is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> wat verhindert dat sommige zoekmachines de opgegeven links doorzoeken.

en: At least one title or URL must be entered.
nl: Vul tenminste één titel of URL in.

en: You cannot enter a title without a link url.
nl: U kunt geen titel ingeven zonder een link-URL.

en: Title, as link (default)
nl: Titel, als link (standaard)

en: URL, as link
nl: URL, als link

en: Short, as link with title "Link"
nl: Kort, als link met 'Link' als titel

en: Label, as link with label as title
nl: Label, als link met label als titel

en: Separate title and URL
nl: Titel en URL apart

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: Enables the categorization of content.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud in categorieën onder te verdelen.

en: Turn this module on or off
nl: Deze module in- of uitschakelen

en: SMTP server
nl: SMTP-server

en: SMTP backup server
nl: SMTP-backupserver

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
nl: Het e-mailadres waarvan alle e-mails verstuurd zullen worden.

en: Send test e-mail
nl: Verstuur test e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
nl: E-mailadres om een test e-mail naar toe te sturen

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
nl: Voer een adres in om een test e-mail naar toe te sturen.

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Delete contact
nl: Contact verwijderen

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
nl: Optioneel automatisch antwoord. Laat dit leeg indien u de gebruiker geen automatisch antwoord wil versturen.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
nl: %recipient is een ongeldig e-mailadres.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
nl: Het maximum aantal contactformulieren dat een gebruiker per uur kan verzenden.

en: Add @type
nl: @type toevoegen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Not promoted
nl: Niet aangeraden

en: Up to date translation
nl: Actuele vertaling

en: Outdated translation
nl: Verouderde vertaling

en: Parent comment
nl: Bovenliggende reactie

en: The parent comment.
nl: De bovenliggende reactie.

en: Author's website
nl: Website van de auteur

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
nl: Diepte van de reactie laten zien als deze vertakt is.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
nl: Sorteer op vertakkingsvolgorde. Dit houdt boven- en onderliggende reacties bijeen.

en: Reply-to link
nl: Reageerlink

en: Provide a simple link to reply to the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om op de reactie te reageren.

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Link this field to its user or an author's homepage
nl: Dit veld aan de gebruiker of website van de gebruiker linken

en: User's {users}.uid.
nl: Gebruikers {users}.uid.

en: Newest first
nl: Nieuwste eerst

en: field
nl: veld

en: Menu items
nl: Menu-items

en: This page allows you to generate translation templates for module and theme files. Select the module or theme you wish to generate a template file for. A single Gettext Portable Object (Template) file is generated, so you can easily save it and start translation.
nl: Op deze pagina kunt u een Gettext Portable Object Template (.pot) aanmaken voor een component. Selecteer eerst de component (module of template). Bij het <b>Exporteren</b> wordt een template voor alle componenten aangemaakt.

en: You should select a component to export.
nl: Kies een module of template uit een van de genoemde mappen.

en: Extract from %name in the %directory directory
nl: Extract van %name in de map %directory

en: Extract from all in directory "@directory"
nl: Extract van alle tekenreeksen in map "@directory"

en: To extract from a single component in this directory, choose the desired entry in the fieldset below.
nl: Om van een enkel component in deze map een extract te maken, kies het component uit de onderstaande lijst.

en: Directory "@directory"
nl: Map "@directory"

en: Extract from %name
nl: Extract van %name

en: Extract from files named %pattern in the %directory directory.
nl: Extract van bestanden %pattern in de map %directory.

en: Interface text translatability
nl: Interface tekst vertaalmogelijkheid

en: PHP tokenizer for Translation template extractor
nl: PHP tokenizer voor Translation template extractor

en: The <a href="@tokenizer">PHP tokenizer functions</a> are required.
nl: De <a href="@tokenizer">PHP tokenizer-functies</a> zijn verplicht.

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Depends on: !dependencies
nl: Afhankelijk van: !dependencies

en: Some required modules must be enabled
nl: Enkele vereiste modules moeten worden ingeschakeld

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: clone
nl: dupliceren

en: mm/dd/yy
nl: mm/dd/jj

en: Regions
nl: Gebieden

en: Translate
nl: Vertalen

en: File to import not found.
nl: Bronbestand niet gevonden.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
nl: Het was niet mogelijk om de vertaling te importeren omdat het bestand %filename onleesbaar is.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid_plural" werd verwacht maar niet gevonden op regel %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een syntaxfout op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgid" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr[]" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: "msgstr" staat onverwacht op regel %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: er staat een onverwachte tekenreeks op regel %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename stopte onverwachts op regel %line.

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Choose
nl: Maak een keuze

en: Export template
nl: Template exporteren

en: Target
nl: Doel

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: The custom menu %title has been deleted.
nl: Het menu %title is verwijderd.

en: Expiration settings
nl: Verloopinstellingen

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: The taxonomy vocabulary ID
nl: De taxonomiewoordenlijst-ID

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker

en: WARNING
nl: WAARSCHUWING

en: Relevance
nl: Relevantie

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-disabled">uitgeschakeld</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
nl: @module (<span class="admin-enabled">ingeschakeld</span>)

en: Web services
nl: Webservices

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: The e-mail address %email is already taken.
nl: Het e-mailadres %email is al in gebruik.

en: Effect
nl: Bewerking

en: This node
nl: Deze node

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Please select a file.
nl: Selecteer a.u.b. een bestand.

en: Embed
nl: Inbedden

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Speed
nl: Snelheid

en: The language the content is in.
nl: De taal waarin de inhoud is geschreven.

en: Original text
nl: Originele tekst

en: Response code
nl: Statuscode

en: Patterns
nl: Patronen

en: Delete content type
nl: Inhoudstype verwijderen

en: Change book (update list of parents)
nl: Boek wijzigen (lijst van bovenliggende pagina's aanpassen)

en: create a new book
nl: nieuw boek aanmaken

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: Manage your site's book outlines.
nl: Structuur van boeken beheren

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename

en: Entity type
nl: Type entiteit

en: Installed version
nl: Geïnstalleerde versie

en: Recommended version
nl: Aanbevolen versie

en: Cron run successfully.
nl: Cron succesvol uitgevoerd.

en: notice
nl: mededeling

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Landing page
nl: Landingspagina

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Acronym
nl: Acroniem

en: More link path
nl: Pad van meer-link

en: original
nl: origineel

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
nl: Het uploaden van de afbeelding is niet gelukt. De %directory map bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Dates
nl: Datums

en: Not defined
nl: Niet gedefinieerd

en: Validator
nl: Validatiemiddel

en: The field has been updated.
nl: Het veld is bijgewerkt.

en: Debugging
nl: Foutopsporing

en: Inherit
nl: Erven

en: Configure content access control.
nl: Toegangscontrole voor inhoud instellen

en: User access control lists
nl: Toegangscontrolelijsten per gebruiker

en: These settings allow you to grant access to specific users.
nl: Met deze instellingen kunt u toegang verlenen aan specifieke gebruikers.

en: Content access: No access is granted.
nl: Toegang tot inhoud: toegang niet toegestaan

en: Content access: author of the content can access
nl: Toegang tot inhoud: de auteur van de inhoud heeft toegang

en: Content access: %role can access
nl: Toegang tot inhoud: %role heeft toegang

en: Content Access
nl: Toegangscontrole

en: Mime type
nl: Mime-type

en: 1 month | @count months
nl[0]: 1 maand
nl[1]: @count maanden

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Add region
nl: Gebied toevoegen

en: Generate
nl: Genereer

en: done
nl: gereed

en: List, edit, or add user roles.
nl: Rollen opsommen, toevoegen en wijzigen.

en: edit role
nl: rol bewerken

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
nl: De maximum toegestane afmeting van een afbeelding (bijv. 640x480). Voer een 0 voor onbeperkte afmetingen. Wanneer <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is geïnstalleerd zullen bestanden groter dan deze waarde kleiner geschaald worden om ze passend te maken.

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Custom format
nl: Aangepast formaat

en: Previous state
nl: Vorige status

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Direction
nl: Richting

en: off
nl: uit

en: %name: illegal value.
nl: %name: niet toegestane waarde.

en: Edit %title
nl: Bewerk %title

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: Book navigation block display
nl: Blokweergave van de boeknavigatie

en: Add tracking to specific pages
nl: Specifieke pagina's volgen

en: Relations
nl: Relaties

en: Invalid display id @display
nl: Ongeldige weergave-id @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
nl: Fout: verwerker voor @table > @field bestaat niet!

en: Do not use a relationship
nl: Geen relatie gebruiken

en: Matched
nl: Komt overeen

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: export
nl: exporteer

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Custom pages
nl: Specifieke pagina's

en: Administration theme
nl: Beheerthema

en: The cache has been cleared.
nl: De cache is geleegd.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Hartelijk dank voor uw accountaanvraag. Deze aanvraag wacht nu op goedkeuring van de websitebeheerder.<br />Een bericht met nadere instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Hong Kong S.A.R., China
nl: Hong Kong

en: Isle of Man
nl: Man

en: Macao S.A.R., China
nl: Macau

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint-Pierre en Miquelon

en: Serbia
nl: Servië

en: Somali
nl: Somalisch

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Role ID.
nl: Rol-ID.

en: Run cron
nl: Cron uitvoeren

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: of
nl: van

en: Instances
nl: Exemplaren

en: translate
nl: vertalen

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
nl: Veiligheidswaarschuwing: Het bestand .htaccess kon niet opgeslagen worden. Maakt u in de %directory directory een .htaccess bestand aan met volgende code: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd omdat er geen bestand met deze naam bestaat. Controleer of u de juiste bestandsnaam heeft opgegeven.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
nl: Het geselecteerde bestand %file werd niet gekopieerd omdat het zichzelf zou overschrijven.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden opgeslagen omdat het groter is dan %maxsize, de maximaal toegelaten grootte voor uploads.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden omdat de upload niet voltooid is.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
nl: De bestandsnaam is leeg. Vul een bestandsnaam in.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
nl: Uitsluitend JPEG-, PNG- en GIF-afbeeldingen mogen gebruikt worden.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
nl: De grootte van de afbeelding werd aangepast om binnen de maximale afmetingen van %dimensions pixels te passen.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te groot. De maximale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
nl: De afbeelding is te klein. De minimale afmetingen zijn %dimensions pixels.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
nl: Het bestand %path bestaat niet en kan dus niet verwijderd worden.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Add to book outline
nl: Aan de boekstructuur toevoegen

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: New set
nl: Nieuwe set

en: No link
nl: Geen link

en: outdated
nl: verouderd

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Translations of %title
nl: Vertalingen van %title

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
nl: Labels beheren en de inhoud van de website categoriseren en classificeren.

en: Database port
nl: Databasepoort

en: Re-index site
nl: Site opnieuw indexeren

en: Are you sure you want to re-index the site?
nl: Weet u zeker dat u de site opnieuw wilt indexeren?

en: Text length
nl: Tekstlengte

en: Pass
nl: Geslaagd

en: Fail
nl: Niet geslaagd

en: No test results to display.
nl: Geen testresultaten om weer te geven.

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Row
nl: Rij

en: Row settings
nl: Rij-instellingen

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
nl: Deze opties zijn alleen voor sommige sites nodig. Als u er niet zeker van bent wat u moet invullen kunt u de standaardwaarden laten staan of contact opnemen met uw provider.

en: If your database is located on a different server, change this.
nl: Wijzig deze waarde als de database op een andere server geplaatst is.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
nl: Voer het poortnummer in als de databaseserver niet op een standaardpoort luistert.

en: Database port must be a number.
nl: De databasepoort moet een getal zijn.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
nl: Gebruik: letters, cijfers, spatie, punt, koppelteken of onderstrepingsteken.

en: A relcontext object.
nl: Een relcontext object.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
nl: Voegt een relcontext toe van een bestaande simplecontext.

en: IP address
nl: IP-adres

en: permissions
nl: toegangsrechten

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Timor-Leste
nl: Oost-Timor

en: Page elements
nl: Pagina-elementen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Variants
nl: Varianten

en: Enable or disable the display of certain page elements.
nl: Weergave van bepaalde pagina-elementen in- of uitschakelen.

en: Filter list
nl: Lijst filteren

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Module filter
nl: Modulefilter

en: Filter the modules list.
nl: Filter de lijst van modules.

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Boolean
nl: Binair

en: File browser
nl: Bestandsbrowser

en: Configuration profiles
nl: Configuratieprofielen

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
nl: Aanvinken indien gewenst is dat IMCE absolute bestands-URLs teruggeeft.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
nl: Standaard gedrag voor bestaande bestanden tijdens bestanden uploaden

en: Keep the existing file renaming the new one
nl: Behoudt de huidige bestandsnaam door de nieuwe te hernoemen

en: Keep the existing file rejecting the new one
nl: Behoud het bestand dat al bestaat en wijs de nieuwe af

en: Replace the existing file with the new one
nl: Vervang het bestaande bestand met het nieuwe bestand

en: Default method for creating thumbnails
nl: Standaardmethode om thumbnails te maken

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
nl: Schaal de afbeelding waarbij rekening wordt gehouden met de afmetingen van de thumbnail.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
nl: Eerst de afbeelding schalen dan bijsnijden tot miniatuur afmetingen.

en: Role-profile assignments
nl: Rol-profiel toewijzingen

en: Settings were imported from the profile %name
nl: Instellingen zijn overgenomen van het profiel %name

en: Give a name to this profile.
nl: Geef een naam aan dit profiel.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
nl: Zet op 0 om de maximale waarde te gebruiken.

en: Directory quota
nl: Folder quota

en: Total user quota
nl: Totale gebruikerquotum

en: Set to * to remove the restriction.
nl: Geef * in om de beperking te verwijderen.

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Maximum number of files per operation
nl: Maximaal aantal bestanden per actie

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
nl: U kunt gebruikers toestaan meerdere bestanden te selecteren voor bewerkingen als verwijderen, formaat wijzigen, etc. Door slechts één keer  Drupal te laden wordt een hele batch aan bewerkingen uitgevoerd. Dit kan handig zijn maar de keerzijde is een toename in de tijd benodigd voor het uitvoeren van scripts, cpu laadtijd en het geheugengebruik dat mogelijk de grenzen van uw server overschrijdt, wat echt slecht is. Vul 0 in om geen limiet te stellen aan het aantal af te handelen bestanden.

en: Profile has been added.
nl: Profiel is toegevoegd.

en: Including subdirectories
nl: Inclusief submappen

en: Directory path
nl: Map pad

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
nl: Weet u zeker dat u het profiel %name wilt verwijderen?

en: Profile has been deleted.
nl: Profiel is verwijderd.

en: Import settings from other profiles
nl: Instellingen van andere profielen importeren

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
nl: %dirname wordt niet aanvaard als een geschikte naam voor een folder.

en: Create thumbnails
nl: Miniaturen aanmaken

en: Selected files
nl: Geselecteerde bestanden

en: Width x Height
nl: Breedte x Hoogte

en: Create a new image
nl: Nieuwe afbeelding aanmaken

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
nl: U mag aan niet meer dan %num bestanden werken.

en: directory (%dir)
nl: map (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
nl: Er is een ongeldige keuze vastgesteld. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: Upload failed.
nl: Upload mislukt.

en: File deletion successful: %files.
nl: Bestand(en) verwijderd: %files.

en: File resizing successful: %files.
nl: Bestand(en) verkleind: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
nl: Miniatuur aanmaken (%thumbnames) succesvol voor %filename.

en: %filename is not an image.
nl: %filename is geen afbeelding.

en: Scaling up is not allowed.
nl: Opschalen is niet toegestaan.

en: %filename(%dimensions) already exists.
nl: %filename(%dimensions) bestaat al.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
nl: %filename kan niet worden verkleind naar %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
nl: Kan geen werkmap vinden voor de bestandsbrowser!

en: There is no valid directory specified for the file browser!
nl: Er is geen geldige map ingesteld voor de bestandsbrowser!

en: Illegal choice %choice in !name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
nl: Bestanden zoeken is uitgeschakeld in folder %dir.

en: Do you want to refresh the current directory?
nl: Wilt u de huidige map verversen?

en: Delete selected files?
nl: Geselecteerde bestanden verwijderen?

en: Please select a thumbnail.
nl: Kies een miniatuur

en: You must select at least %num files.
nl: Selecteer tenminste %num bestanden.

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
nl: Selecteer een bestand door te klikken op de bijbehorende rij in de lijst met bestanden.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
nl: Ctrl+klik om bestanden aan de selectie toe te voegen of om bestanden uit de selectie te verwijderen.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
nl: Shift-klik om een selectie te maken. Klik om de selectie te starten en shift-klik om te eindigen.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
nl: Sorteer de bestanden door te klikken op de kolom-kop in de bestandslijst.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
nl: Herschaal de werkruimte door de horizontale of verticale balk te verslepen.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor bestandslijst: omhoog, omlaag, links, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor geselecteerde bestanden: enter/insert, delete, R = herschalen, T = miniatuur, U = Upload.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
nl: Toetsenbord snelkoppelingen voor folderlijst: omhoog, omlaag, links, rechts, home, end.

en: Limitations
nl: Beperkingen

en: !num files using !dirsize of !quota
nl: !num bestanden gebruiken !dirsize van !quota

en: unlimited quota
nl: Ongelimiteerde quota

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Bundles
nl: Bundels

en: Status report
nl: Statusrapportage

en: Not writable
nl: Niet schrijfbaar

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: This will be the top-level page in this book.
nl: Dit wordt de bovenste pagina van dit boek.

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Notify user of new account
nl: Gebruiker informeren over het nieuwe account

en: Bad
nl: Fout

en: Hide submit button
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: View used to select the nodes
nl: View die gebruikt wordt voor het selecteren van nodes

en: Root term
nl: Hoofd term.

en: %name: this post can't be referenced.
nl: %name: dit bericht kan niet worden gerefereerd.

en: Is one of
nl: Is een van

en: Data Source
nl: Databron

en: Expression
nl: Expressie

en: Masquerade as !user
nl: Vermom als !user

en: Switch back
nl: Terugschakelen

en: Quick switches:
nl: Snel wisselen:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
nl: Gebruiker %masq_as bestaat niet. Graag een geldige gebruikersnaam invoeren.

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is niet langer vermomd als %masq_as.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
nl: Gebruiker %user is nu vermomd als %masq_as

en: Masquerading
nl: Vermommen

en: Masquerade autocomplete
nl: Masquerade automatisch aanvullen

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
nl: Masquerade-module staat beheerders toe om zich te vermommen als andere gebruikers.

en: View comment
nl: Reactie bekijken

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
nl: Gebruikers met de opgegeven toegangstekst krijgen toegang.

en: Credentials
nl: Referenties

en: Site default language
nl: Standaard websitetaal

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram.

en: Comments are responses to node content.
nl: Reacties zijn opmerkingen op de inhoud van een node.

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Digest
nl: Kort verslag

en: You are not authorized to post comments.
nl: U heeft geen toegangsrechten om te reageren.

en: The comment you are replying to does not exist.
nl: De reactie waarop u reageert bestaat niet.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
nl: Deze discussie is gesloten: u kunt niet meer reageren.

en: You are not authorized to view comments.
nl: U heeft geen toegangsrechten om de reacties te bekijken.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
nl: Weet u zeker dat u reactie %title wilt verwijderen?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
nl: Alle reacties op deze reactie zullen verloren gaan. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Publish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties publiceren

en: Unpublish the selected comments
nl: Publicatie van de geselecteerde reacties ongedaan maken

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
nl: Weet u zeker dat u deze reacties en alle onderliggende reacties wilt verwijderen?

en: You have to specify a valid author.
nl: Geef een geldige auteur op.

en: The name you used belongs to a registered user.
nl: De naam die u gebruikte behoort toe aan een geregistreerde gebruiker.

en: The e-mail address you specified is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres is ongeldig.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
nl: De URL van uw website is niet geldig. Het moet een volledige URL zijn zoals http://example.com/directory

en: (No subject)
nl: (Geen onderwerp)

en: Is empty (NULL)
nl: Is leeg (NULL)

en: not empty
nl: niet leeg

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nl: Deze tekst zal gebruikt worden door screen readers, zoekmachines of wanneer een afbeelding niet kan worden geladen.

en: Theming information
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling

en: Add feed
nl: Feed toevoegen

en: List links
nl: Links weergeven

en: MIME type
nl: MIME-type

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: @name's blog
nl: Blog van @name

en: XSS Filter
nl: XSS-filter

en: XSS Filter.
nl: XSS-filter

en: Switch to plain text editor
nl: Naar platte-teksteditor overschakelen

en: Switch to rich text editor
nl: Naar tekstverwerker met opmaak overschakelen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Auto-detect language
nl: Auto-detecteer taal

en: Current path: !path
nl: Huidig pad: !path

en: Security filters
nl: Beveiligingsfilters

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Enter mode
nl: Enter modus

en: Absolute path to uploaded files
nl: Absoluut pad naar geüploade bestanden

en: Path Filter & Link To Content integration
nl: Path Filter & Link To Content integratie

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
nl: Deze profielnaam is gereserveerd voor andere doeleinden. Kies een andere naam.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
nl: De profielnaam dient uniek te zijn. Er bestaat al een profiel met deze naam.

en: Troubleshooting
nl: Problemen oplossen

en: Uploading images and files
nl: Uploaden van afbeeldingen en bestanden

en: There are three ways for uploading files:
nl: Er zijn drie manieren om bestanden te uploaden:

en: By using the core upload module.
nl: Door de upload-module van Drupal zelf te gebruiken.

en: Configure the rich text editor.
nl: 'Opgemaakte tekst'-editor instellen.

en: Enter your @s username.
nl: Vul uw @s-gebruikersnaam in.

en: REST Server
nl: REST-server

en: Masquerade as @testuser
nl: Vermomd als @testuser

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
nl: Reacties: niet-toegestane reactie of reactie op een gesloten artikel %subject.

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Do not cache
nl: Niet cachen

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De te gebruiken titel indien het argument aanwezig is; het zal de titel van de view en titels van vorige argumenten overschrijven. Je kan procent vervangingstekens gebruiken om argumenttitels mee te vervangen. Gebruik "%1" voor het eerste argument, "%2" voor het tweede, enzovoort.

en: Action to take if argument is not present
nl: De actie die wordt uitgevoerd als er geen argument beschikbaar is

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
nl: Als deze waarde als argument wordt gebruikt, wordt het argument genegeerd; Dus 'alle waarden'.

en: Wildcard title
nl: Titel van joker

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
nl: De titel die bij vervangingen wordt gebruikt als het argument het jokerteken is.

en: <Basic validation>
nl: -Standaardvalidatie-

en: Action to take if argument does not validate
nl: Actie die wordt uitgevoerd als het argument niet valide is.

en: Link this field to its user
nl: Dit veld aan zijn gebruiker linken

en: This will override any other link you have set.
nl: Dit zal alle bestaande koppelingen overschrijven.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
nl: Overschrijf de weer te geven waarde voor anonieme gebruikers

en: Text to display for anonymous users
nl: Weer te geven tekst voor anonieme gebruikers

en: Use default RSS settings
nl: Standaard-RSS-instellingen gebruiken

en: Title plus teaser
nl: Titel en teaser

en: !name's blog
nl: blog van !name

en: Front page feed
nl: Voorpagina-feed

en: Primary
nl: Primaire

en: Email:
nl: E-mail:

en: Tab weight
nl: Tabgewicht

en: All languages
nl: Alle talen

en: My content
nl: Mijn inhoud

en: opt-in or out of tracking
nl: bezoeken bijhouden in- of uitschakelen

en: Add tracking for specific roles
nl: Voeg tracking toe voor specifieke rollen

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
nl: <a href="@module_list">Schakel de profile module in</a> om profielvelden te gebruiken om nauwkeuriger bezoeken bij te houden.

en: Track translation sets as one unit
nl: Volg vertalingsets als een eenheid

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
nl: Indien een node deel uitmaakt van een vertaalset, hou dan enkel statistieken bij voor de originele node. Hierdoor wordt een vertalingset als een unieke eenheid getraceerd.

en: Track internal search
nl: Interne zoekopdrachten bijhouden

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
nl: Indien ingeschakeld worden interne zoekwoorden gevolgd. U moet de interne zoekparameter <strong>search</strong> configureren in uw Google Analytics account. Bezoek voor meer informatie <a href="@url">Hoe stel ik de sitezoekfunctie in voor mijn profiel?</a>

en: Track AdSense ads
nl: AdSense advertenties volgen

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
nl: Indien aangevinkt worden AdSense advertenties bijgehouden in Google Analytics.

en: Custom JavaScript code
nl: Aangepaste Javascriptcode

en: Code snippet (before)
nl: Codefragment (voor)

en: Code snippet (after)
nl: Codefragment (na)

en: JavaScript scope
nl: Javascriptbereik

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
nl: Voeg de trackingcode die Google aanlevert niet toe aan de javascript codefragmenten! Deze module bouwt de trackingcode namelijk al op, op basis van uw Google Analytics accountnummer en instellingen.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
nl: De &lt;script&gt;-tags niet toevoegen aan de JavaScript-code.

en: Google Analytics configuration
nl: Google Analytics instellingen

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
nl: Gebruikers worden standaard gevolgd, maar u kunt zichzelf uitschrijven.

en: Enable user tracking
nl: Gebruikers volgen inschakelen

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
nl: U heeft de Google Analytics-module nog niet ingesteld. Stel Google Analytics in op de <a href="@url">pagina met instellingen voor Google Analytics</a>.

en: Unpublish this revision
nl: Maak publicatie van deze revisie ongedaan

en: No role
nl: Geen rol

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Solr port
nl: Solr-poort

en: Solr path
nl: Solr-pad

en: View link
nl: Link weergeven

en: %title field is required.
nl: %title-veld is vereist.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: @type %title has been created.
nl: @type %title is aangemaakt.

en: @type %title has been updated.
nl: @type %title is bijgewerkt.

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: In the below text area
nl: In het onderstaande tekstveld

en: Menu links
nl: Menulinks

en: Link title
nl: Linktitel

en: Generating Content
nl: Inhoud genereren

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
nl: @num_nids nodes succesvol aangemaakt.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Enter function name for api lookup
nl: De functienaam van de API-lookup invoeren

en: API Site
nl: API-site

en: Krumo display
nl: Weergave van Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
nl: Het themaregister bij het laden van elke pagina opnieuw opbouwen

en: Reinstall
nl: Herinstalleren

en: Saved new value for %name.
nl: Nieuwe waarde voor %name opgeslagen.

en: Display of !type !obj
nl: Weergave van !type !obj

en: {empty}
nl: {leeg}

en: The file could not be written.
nl: Het bestand kon niet worden weggeschreven.

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
nl[0]: Eén variabele verwijderd.
nl[1]: @count variabelen verwijderd.

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: 1 element | @count elements
nl[0]: 1 element
nl[1]: @count elementen

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
nl: De CSS-cache en alle cache-databasetabellen legen die pagina's, nodes, thema's en variabelen opslaan.

en: Function reference
nl: Functie-naslagwerk

en: Rebuild menus
nl: Menu's opnieuw opbouwen

en: Edit and delete site variables.
nl: Website-variabelen bewerken en verwijderen.

en: View your server's PHP configuration
nl: De PHP-instellingen van de server bekijken

en: Execute PHP Code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Execute some PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: Theme registry
nl: Templateregister

en: Devel settings
nl: Devel-instellingen

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
nl: Verwijder alle gebruikers (met uitzondering van gebruiker-ID 1) voordat nieuwe gebruikers gegenereerd worden.

en: How old should user accounts be?
nl: Hoe oud moeten de gebruikersaccounts zijn?

en: . This type contains CCK fields which will only be populated by fields that implement the content_generate hook.
nl: . Dit type bevat CCK-velden die alleen worden gevuld indien velden de content_generate-hook implementeren.

en: How far back in time should the nodes be dated?
nl: Hoever terug in de tijd dienen de nodes gedateerd te zijn?

en: Requires path.module
nl: Path-module vereist.

en: Add an url alias for each node.
nl: Maak een url-alias aan voor elke node.

en: Node_access summary
nl: Node_access-samenvatting

en: Devel generate
nl: Devel genereren

en: Filter settings
nl: Filterinstellingen

en: Add @name
nl: @name toevoegen

en: You do not have any administrative items.
nl: U heeft geen beheeritems.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
nl: Eén of meerdere problemen zijn gedetecteerd in de Drupal-installatie. Controleer de <a href="@status">statusrapportage</a> voor meer informatie.

en: Help topics
nl: Helponderwerpen

en: Help is available on the following items:
nl: Er is hulp beschikbaar bij de volgende items:

en: No help is available for module %module.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor module %module.

en: @module administration pages
nl: Beheerpagina's voor @module

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Translate interface
nl: Interface vertalen

en: Localization
nl: Lokalisatie

en: Add language
nl: Taal toevoegen

en: Edit string
nl: Tekenreeks bewerken

en: Delete string
nl: Tekenreeks verwijderen

en: Are you sure you want to delete the language %name?
nl: Weet u zeker dat u de taal %name wilt verwijderen?

en: The language %locale has been removed.
nl: De taal %locale is verwijderd.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
nl: Weet u zeker dat u de tekenreeks %source wilt verwijderen?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
nl: Als deze tekenreeks wordt verwijderd, worden ook alle vertalingen hiervan in alle talen verwijderd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: locale
nl: lokalisatie

en: Cache once for everything (global)
nl: Eén keer cachen voor alles (globaal)

en: Per page
nl: Per pagina

en: Per role
nl: Per rol

en: Per role per page
nl: Per rol per pagina

en: Per user
nl: Per gebruiker

en: Per user per page
nl: Per gebruiker per pagina

en: PHP extensions
nl: PHP-extensies

en: Comments per page
nl: Aantal reacties per pagina

en: Multilingual support
nl: Ondersteuning voor meertaligheid

en: Enabled, with translation
nl: Ingeschakeld, met vertaling

en: Create new
nl: Nieuwe aanmaken

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
nl: De geselecteerde beeldverwerkingstoolkit '%toolkit' kan functie '%function' niet juist verwerken.

en: Export configuration
nl: Instellingen exporteren

en: Has Avatar
nl: Heeft een avatar

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
nl: De map %file is niet beschermd tegen wijzigingen, wat een veiligheidsrisico met zich mee brengt. Zet de toegangsrechten van de mappen op 'niet schrijfbaar'.

en: Collaboration
nl: Samenwerking

en: Administration pages
nl: Beheerpagina's

en: Currently using !item !version
nl: In gebruik: !item !version

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: Slash
nl: Schuine streep naar voren

en: Created content type %type.
nl: Het inhoudstype %type is aangemaakt.

en: User created with name %name and pass %pass
nl: De gebruiker met de naam %name en het wachtwoord %pass is aangemaakt

en: Created permissions: @perms
nl: De rechten: @perms zijn aangemaakt.

en: Invalid permission %permission.
nl: Niet de juiste rechten %permission.

en: Username field found.
nl: Het veld gebruikersnaam is gevonden.

en: Password field found.
nl: Het veld wachtwoord is gevonden.

en: !method @url returned @status (!length).
nl: !method @url geeft @status (!length) terug.

en: Valid HTML found on "@path"
nl: Geldige HTML code gevonden in "@path"

en: Parsed page successfully.
nl: De pagina is goed verwerkt.

en: Found the requested form fields at @path
nl: De opgevraagde formuliervelden zijn gevonden op @path

en: Did not find field by name @name
nl: Geen velden gevonden met de naam @name

en: Found field by id @id
nl: Veld gevonden met het id '@id'

en: Did not find field by id @id
nl: Veld met id '@id'  niet gevonden

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
nl: HTTP-reactie verwachtte !code, feitelijk !curl_code

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
nl: Er is onverwacht een fout opgetreden. Probeer het later nog eens.

en: Run tests
nl: Tests uitvoeren

en: Clean test environment
nl: Testomgeving opruimen

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
nl: De tabellen met het voorvoegsel 'simpletest' en de tijdelijke mappen die na gecrashte tests zijn achtergebleven verwijderen. Dit is bedoeld voor ontwikkelaars bij het bouwen van tests.

en: Clean environment
nl: Opschonen

en: No tests to display.
nl: Geen tests om weer te geven.

en: @pass, @fail, and @exception
nl: @pass, @fail en @exception

en: No test(s) selected.
nl: Geen test(s) geselecteerd.

en: Processing test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test wordt uitgevoerd.

en: Processed test @num of @max - %test.
nl: Test @num van @max - %test is uitgevoerd.

en: 1 pass | @count passes
nl[0]: 1 gelukt
nl[1]: @count gelukt

en: 1 fail | @count fails
nl[0]: 1 niet gelukt
nl[1]: @count niet gelukt

en: 1 exception | @count exceptions
nl[0]: 1 uitzondering
nl[1]: @count uitzonderingen

en: PHP DOMDocument class
nl: PHP DOMDocument-klasse

en: Provides a framework for unit and functional testing.
nl: Biedt een raamwerk voor unit- en functionele testen.

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
nl: Gebruiker %name gebruikte een eenmalige login link om %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
nl: Nieuwe account aangemaakt voor gebruiker <a href="@url">%name</a>. Er is geen e-mail verzonden.

en: Registration successful. You are now logged in.
nl: Registratie is gelukt. U bent nu ingelogd.

en: New user: %name (%email).
nl: Nieuwe gebruiker: %name (%email).

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Sum
nl: Som

en: Feed item
nl: Feed-item

en: sorted by
nl: gesorteerd volgens

en: First letter of name
nl: Eerste letter van de naam

en: First two letters of name
nl: Eerste twee letters van de naam

en: Abbreviated name
nl: Afgekorte naam

en: Too many items
nl: Te veel items

en: Show maximum, add 'more' link
nl: Toon maximum, voeg een 'meer'-link toe

en: Hide all, add link to day
nl: Verberg alles, voeg een link toe naar de dag

en: Date year range
nl: Datumbereik jaar

en: Legend
nl: Legenda

en: Click to see all @count events
nl: Alle @count evenementen bekijken

en: Views plugin to display views containing dates as Calendars.
nl: Een plugin voor Views om views met datums als kalenders weer te geven.

en: Format: @date
nl: Notatie: @date

en: date ical
nl: Datum ical

en: The dates are invalid.
nl: De data zijn ongeldig.

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
nl: !repeats_every_interval op !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
nl: !repeats_every_interval iedere !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
nl: !repeats_every_interval op de !month_days van !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
nl: !repeats_every_interval iedere !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
nl: !repeats_every_interval !count keer

en: !repeats_every_interval until !until_date
nl: !repeats_every_interval tot !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
nl: !repeats_every_interval behalve !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
nl: !repeats_every_interval wanneer de week start op !day_of_week

en: every week | every @count weeks
nl[0]: elke week
nl[1]: elke @count weken

en: every month | every @count months
nl[0]: elke maand
nl[1]: elke @count maanden

en: every year | every @count years
nl[0]: elk jaar
nl[1]: elke @count jaar

en: every day | every @count days
nl[0]: elke dag
nl[1]: elke @count dagen

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: If you are only using this access control module, you can safely ignore this. If you are using multiple access control modules you can adjust the priority of this module.
nl: Indien u enkel deze toegangscontrolemodule gebruikt, kunt u deze optie veilig negeren. Gebruikt u meerdere toegangscontrolemodules, dan kunt u hier van de Content Access-module de prioriteit aanpassen.

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: View comments
nl: Reacties bekijken

en: Username or e-mail address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
nl: %name: dit veld kan niet meer dan @count waardes bevatten.

en: Secondary
nl: Secundaire

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: After saving new content
nl: Na het opslaan van nieuwe inhoud

en: After deleting content
nl: Na het verwijderen van inhoud

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Not in book
nl: Niet in een boek

en: New book
nl: Nieuw boek

en: By @name on @date
nl: Door @name op @date

en: By @name
nl: Door @name

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No alias
nl: Geen alias

en: Day of week
nl: Dag van de week

en: View this forum
nl: Bekijk dit forum

en: Post in this forum
nl: In dit forum plaatsen

en: Edit posts
nl: Berichten bewerken

en: Delete posts
nl: Berichten verwijderen

en: Moderators
nl: Beheerders

en: User autocomplete
nl: Automatische aanvulling gebruikersnaam

en: Initializing.
nl: Aan het initialiseren.

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
nl: Ga verder naar de <a href="@error_url">foutpagina</a>

en: HTTP POST is required.
nl: HTTP POST is vereist.

en: Your page will be a part of the selected book.
nl: De pagina zal deel uitmaken van het geselecteerde boek.

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Available Options
nl: Beschikbare opties

en: Selected Options
nl: Geselecteerde opties

en: form
nl: formulier

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Date field(s)
nl: Datumveld(en)

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Geef die items terug die een overeenkomstig datumveld hebben (date - field_1 OR field_2) of alleen die items die overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
nl: Kies minimaal één datumveld voor dit filter.

en: Missing date fields!
nl: Ontbrekende datum velden!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: (@field) <strong>Getoond</strong> @widget @format

en: alert
nl: waarschuwing

en: emergency
nl: noodgeval

en: Filter log messages
nl: Logberichten filteren

en: You must select something to filter by.
nl: Selecteer iets om op te filteren.

en: Invalid user specified.
nl: Ongeldige gebruiker opgegeven.

en: green
nl: groen

en: Start year
nl: Beginjaar:

en: End year
nl: Eind jaar:

en: New revision
nl: Nieuwe revisie

en: layout
nl: lay-out

en: Show restrictions on password change page.
nl: Op de pagina voor het  wijzigen van het wachtwoord de minimumeisen tonen.

en: No policies defined.
nl: Geen wachtwoordbeleid gedefiniëerd.

en: Policy %name has been created.
nl: Beleid %name is gemaakt.

en: Are you sure you want to delete the policy %name?
nl: Weet u zeker dat u het beleid %name wilt verwijderen?

en: Password policy %policy was deleted.
nl: Wachtwoordbeleid %policy is verwijderd.

en: Policy %name updated.
nl: Beleid %name bijgewerkt.

en: New policy %name created.
nl: Nieuw beleid %name aangemaakt.

en: Policy %name was deleted.
nl: Beleid %name is verwijderd.

en: Your password has not met the following requirement(s):
nl: Uw wachtwoord voldoet niet aan de volgende vereiste(n):

en: !username,
    
    Your password at !site will expire in less than !days_left day(s).
    
    Please go to !edit_uri to change your password.
nl: !username,
    
    Uw wachtwoord voor !site zal verlopen in minder dan !days_left dag(en).
    
    Ga naar !edit_uri om uw wachtwoord te wijzigen.

en: Password quality:
nl: Wachtwoordkwaliteit:

en: The password does not include enough variation to be secure.
nl: Dit wachtwoord bevat niet genoeg variatie om veilig te zijn.

en: Password policies
nl: Wachtwoordbeleid

en: The name of the policy.
nl: De naam van het beleid.

en: The description of the policy.
nl: De omschrijving van het beleid.

en: Whether the policy is enabled.
nl: Of het beleid is ingeschakeld.

en: Timestamp for when the policy was created.
nl: Tijdstip waarop het beleid werd gemaakt.

en: The passwords will expire after this number of days.
nl: Het wachtwoord zal na dit aantal dagen verlopen.

en: Comma separated list of days when warning is sent out.
nl: Kommagescheiden lijst van dagen waarop de waarschuwing wordt verzonden.

en: Timestamp for when the user was blocked.
nl: Tijdstip waarop de gebruiker werd geblokkeerd.

en: Timestamp for when the user was unblocked.
nl: Tijdstip waarop de gebruiker werd gedeblokkeerd.

en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: Password must contain the specified minimum number of alphanumeric (letters or numbers) characters.
nl: Het wachtwoord moet het opgegeven minimumaantal letters of cijfers bevatten.

en: Password must contain at least one alphanumeric (letter or number) character. | Password must contain at least @count alphanumeric (letter or number) characters.
nl[0]: Het wachtwoord moet minimaal één letter of cijfer bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet minimaal @count letters of cijfers bevatten.

en: Complexity
nl: Complexiteit

en: Password must contain the specified minimum number of character types (lowercase, uppercase, digit or punctuation).
nl: Het wachtwoord moet het minimumaantal soorten tekens bevatten (kleine letter, hoofdletter, cijfer of leesteken).

en: Password must contain at least one character of the following types: lowercase, uppercase, digit or punctuation. | Password must contain at least @count characters of different types (lowercase, uppercase, digit or punctuation).
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één van de volgende soorten tekens bevatten: kleine letters, hoofdletters, cijfers of leestekens.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count soorten van de volgende soorten tekens bevatten: kleine letters, hoofdletters, cijfers of leestekens.

en: Minimum number of hours between password changes.
nl: Minimumaantal uren tussen wachtwoordwijzigingen.

en: Password may only be changed in an hour from the last change. | Password may only be changed in @count hours from the last change.
nl[0]: Het wachtwoord mag pas een uur na de laatste wijziging gewijzigd worden.
nl[1]: Het wachtwoord mag pas over @count uren na de laatste wijziging gewijzigd worden.

en: Digit
nl: Cijfer

en: Password must contain at least one digit. | Password must contain at least @count digits.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één cijfer bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count cijfers bevatten.

en: Password must not match last password. | Password must not match last @count passwords.
nl[0]: Het wachtwoord mag niet gelijk zijn aan het laatste wachtwoord.
nl[1]: Het wachtwoord mag niet gelijk zijn aan de laatste @count wachtwoorden.

en: Password must be at least one character in length. | Password must be at least @count characters in length.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één teken lang zijn.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count tekens lang zijn.

en: Password must contain at least one letter. | Password must contain at least @count letters.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één letter bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count letters bevatten.

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Password must contain at least one lowercase character. | Password must contain at least @count lowercase characters.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één kleine letter bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count kleine letters bevatten.

en: Punctuation
nl: Interpunctie

en: Password must contain the specified minimum number of punctuation (not whitespace or an alphanumeric) characters.
nl: Het wachtwoord moet het opgegeven minimumaantal leestekens bevatten (geen spatie, letters of cijfers).

en: Password must contain at least one punctuation (not whitespace or an alphanumeric) character. | Password must contain at least @count punctuation (not whitespace or an alphanumeric) characters.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één leesteken bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count leestekens bevatten.

en: Password must contain at least one uppercase character. | Password must contain at least @count uppercase characters.
nl[0]: Het wachtwoord moet tenminste één hoofdletter bevatten.
nl[1]: Het wachtwoord moet tenminste @count hoofdletters bevatten.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
nl: Voer in beide velden het nieuwe wachtwoord in om het huidige wachtwoord te wijzigen.

en: Your password cannot be empty.
nl: Het wachtwoord mag niet leeg zijn.

en: Password has been changed.
nl: Het wachtwoord is gewijzigd.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: U probeerde een eenmalige login link te gebruiken die verlopen is. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: This login can be used only once.
nl: Deze login kan slechts één keer gebruikt worden.

en: Password change tab
nl: Tabblad voor wachtwoordwijziging

en: Implements a separate password change tab.
nl: Voegt een apart tabblad toe om het wachtwoord te wijzigen.

en: Add comment link
nl: Reactielink toevoegen

en: The translation import of %filename failed.
nl: Het importeren van vertalingen van %filename is mislukt.

en: More choices
nl: Meer keuzes

en: Use theme CSS
nl: CSS van thema gebruiken

en: Define CSS
nl: CSS definiëren

en: Justify
nl: Uitvullen

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Inserted
nl: Ingevoegd

en: Taxonomy Manager
nl: Taxonomiebeheerder

en: Administer vocabularies with the Taxonomy Manager
nl: Woordenlijsten beheren met Taxonomy Manager

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
nl: Geavanceerde instellingen voor de taxonomiebeheerder

en: Taxonomy Manager - %voc_name
nl: Taxonomiebeheerder  - %voc_name

en: No terms available
nl: Geen termen beschikbaar

en: You can search directly for exisiting terms. 
          If your input doesn't match an existing term, it will be used for filtering root level terms (useful for non-hierarchical vocabularies).
nl: U kunt onmiddellijk zoeken naar bestaande termen. 
          Indien uw invoer niet overeenkomt met een bestaande term, zal deze gebruikt worden om top-level termen te filteren (nuttig bij niet-hierarchische woordenlijsten).

en: CSV Export
nl: Exporteren naar CSV

en: Are you sure you want to delete all selected terms?
nl: Weet u zeker dat u alle geselecteerde termen wilt verwijderen?

en: Add new terms
nl: Nieuwe termen toevoegen

en: Mass term import (with textarea)
nl: Bulkimport van termen (via een tekstvlak)

en: One term per line
nl: Één term per regel

en: Merging of terms
nl: Samenvoegen van termen

en: You can change the parent of one or more selected terms. 
          If you leave the autocomplete field empty, the term will be a root term.
nl: U kunt de bovenliggende term van een of meerdere geselecteerde termen wijzigen.
    Indien u het automatischaanvullende veld leeg laat, zal de term een toplevel-term zijn.

en: Moving of terms
nl: Verplaatsen van termen

en: Parent term(s)
nl: Hoofdterm(en)

en: Delimiter for CSV File
nl: Scheidingsteken voor CSV-bestand

en: Whole Vocabulary
nl: Gehele woordenlijst

en: Terms to export
nl: Te exporteren termen

en: Exported CSV
nl: Geëxporteerde CSV

en: Export now
nl: Nu exporteren

en: No terms selected.
nl: Geen termen geselecteerd.

en: Are you sure you want to delete the following terms:
nl: Weet u zeker dat u de volgende termen wilt verwijderen?

en: Tool for administrating taxonomy terms.
nl: Hulpmiddel voor het beheren van taxonomietermen.

en: Add new vocabulary
nl: Woordenlijst toevoegen

en: Edit vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen bewerken

en: No Vocabularies available
nl: Geen woordenlijsten beschikbaar

en: Search field is empty
nl: Zoekveld is leeg

en: No terms for deleting selected
nl: Geen termen om te verwijderen geselecteerd

en: Taxonomy Manager Autocomplete
nl: Taxonomiebeheerder automatisch aanvullen

en: Provide a password for the new account in both fields.
nl: Geef in beide velden een wachtwoord op voor het nieuwe account.

en: Broken handler @table.@field
nl: Defecte verwerker @table.@field

en: Skipping broken view @view
nl: Kapot overzicht @view aan het overslaan

en: Ajax callback for view loading.
nl: AJAX-callback voor het laden van overzichten.

en: Changes cannot be made to a locked view.
nl: Een vergrendeld overzicht kan niet worden gewijzigd.

en: Create customized lists and queries from your database.
nl: Aangepaste lijsten en queries vanuit de database creëeren.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
nl: Administratie-interface voor overzichten. Zonder deze module kunt u geen overzichten aanmaken of wijzigen.

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: Broken/missing handler
nl: Verwerker defect of ontbreekt

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
nl: De verwerker voor dit item is defect of ontbreekt en kan niet worden gebruikt. Als de verwerker door een module geleverd is en de module is uitgeschakeld, dan kan het inschakelen van de module deze fout oplossen. Zo niet, dan dient u dit item te verwijderen.

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Current node's creation time
nl: Tijd waarop deze node is aangemaakt.

en: Current node's update time
nl: Tijd waarop deze node is bijgewerkt.

en: Do not display items with no value in summary
nl: Geef items zonder waarde niet weer in samenvatting

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Fail basic validation if any argument is given
nl: Basisvalidatie laten mislukken als er een argument is gegeven

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
nl: Het aanvinken van dit veld zorgt ervoor dat overzichten met overbodige argumenten niet valideren.

en: Glossary mode
nl: Woordenlijst-modus

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.

en: Case in path
nl: Hoofdlettergebruik in het pad

en: Transform spaces to dashes in URL
nl: Spaties in de URL naar koppeltekens omzetten

en: Exclude from display
nl: Uitsluiten van weergave

en: Rewrite the output of this field
nl: Uitvoer van dit veld herschrijven

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Tekst om bij dit veld weer te geven. HTML gebruiken mag. U kunt data uit dit overzicht gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: Output this field as a link
nl: Dit veld als een link weergeven

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
nl: Toon dit veld als een link. Geef de bestemming hieronder aan.

en: Link path
nl: Linkpad

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
nl: Het Drupal-pad of de absolute URL voor deze link. U kunt gegevens uit de weergave gebruiken met behulp van de vervangingspatronen zoals hieronder getoond.

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: Prefix text
nl: Voorvoegsel

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
nl: Tekst om voor de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: Suffix text
nl: Achtervoegsel

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
nl: Tekst om achter de link te plaatsen. HTML toegelaten.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
nl: <p>Voeg enkele extra velden aan de weergave toe om dit veld te gebruiken. Deze extra velden kunt u indien gewenst markeren met <em>Uitsluiten van weergave</em>. Let op dat vanwege de verwerkingsvolgorde velden die na dit veld opgenomen worden, niet gebruikt kunnen worden. Plaats velden die nodig zijn, vóór dit veld.</p>

en: Trim this field to a maximum length
nl: Dit veld inkorten tot een maximumlengte

en: Trim only on a word boundary
nl: Alleen inkorten na een heel woord

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
nl: Dit veld alleen inkorten na een heel woord. Er worden nooit meer dan het maximum opgegeven tekens gebruikt. Als er geen woordgrenzen zijn binnen het maximum aantal tekens, wordt er mogelijk niets getoond.

en: Add an ellipsis
nl: Ellipsis toevoegen

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
nl: Indien aangevinkt zal een '...' worden toegevoegd als een veld ingekort is.

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
nl: Indien aangevinkt worden alle HTML-elementen verwijderd.

en: Field can contain HTML
nl: Veld mag HTML bevatten

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
nl: Indien aangevinkt wordt HTML-correctie toegepast om te zorgen dat elementen na het inkorten juist worden afgesloten.

en: File size display
nl: Bestandsgrootte-weergave

en: Formatted (in KB or MB)
nl: Opgemaakt (in KB of MB)

en: Raw bytes
nl: Onbewerkte bytes

en: If checked, true will be displayed as false.
nl: Indien aangevinkt zal 'waar' worden weergegeven als 'onwaar'.

en: Time ago (with "ago" appended)
nl: Tijd geleden (met 'geleden' toegevoegd)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
nl: Tijdsduur (met 'geleden/over' toegevoegd)

en: Round
nl: Afronden

en: If checked, the number will be rounded.
nl: Indien aangevinkt, zal het getal afgerond worden.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
nl: Geef aan hoeveel decimalen er achter de komma weergegeven moeten worden.

en: What single character to use as a decimal point.
nl: Welk enkel karakter moet er worden gebruikt als decimaalteken.

en: What single character to use as the thousands separator.
nl: Welk enkel karakter er moet worden gebruikt tussen duizendtallen.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om voor het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
nl: Tekst om na het getal te zetten, zoals een valutasymbool.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Operator identifier
nl: Operator-identificatie

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
nl: Dit zal in de URL voorkomen na de ? om de operator te herkennen.

en: Filter identifier
nl: Filter-ID

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
nl: Toon dit na de ? in de URL om dit filter te identificeren. Mag niet leeg zijn.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
nl: De identifier is verplicht als het filter zichtbaar is.

en: This identifier is not allowed.
nl: Deze identifier is niet toegestaan.

en: - Any -
nl: - Alle -

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Value type
nl: Waardetype

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
nl: Datum in een door een computer te lezen notatie. Voorkeur voor CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Limit list to selected items
nl: De lijst tot de geselecteerde items beperken

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
nl: Wanneer aangevinkt, zullen de items die hier geselecteerd zijn als enige aan de gebruiker gepresenteerd worden.

en: not in
nl: niet in

en: Is all of
nl: Al deze

en: Is none of
nl: Is geen van

en: not
nl: niet

en: Is between
nl: Ligt tussen

en: between
nl: tussen

en: Is not between
nl: Ligt niet tussen

en: not between
nl: niet tussen

en: Min
nl: Minimaal

en: And max
nl: En maximaal

en: And
nl: En

en: Contains any word
nl: Bevat een van de woorden

en: has word
nl: bevat het woord

en: Contains all words
nl: Bevat alle woorden

en: has all
nl: bevat alle

en: begins
nl: begint

en: ends
nl: eindigt

en: Require this relationship
nl: Deze relatie verplicht maken

en: asc
nl: oplopend

en: desc
nl: aflopend

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
nl: De nauwkeurigheid is de kleinste eenheid bij het bepalen of twee data dezelfde zijn. Bijvoorbeeld: als de nauwkeurigheid "jaar" is dan zullen alle data in 1999, ongeacht wanneer ze in 1999 vallen, als de zelfde datum worden behandeld.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Wanneer u <a href="@modules">de geavanceerde helpmodule inschakelt</a> zal Views meer en betere help-boodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
nl: Indien u de geavanceerde helpmodule van !href installeert zal Views meer en betere helpboodschappen tonen. <a href="@hide">Deze boodschap verbergen.</a>

en: Broken
nl: Defect

en: Displays
nl: Weergaves

en: These queries were run during view rendering:
nl: Deze queries zijn uitgevoerd tijdens het weergeven van dit overzicht.

en: This display has no path.
nl: Deze weergave heeft geen pad.

en: Query build time
nl: Opbouwtijd van de query

en: Query execute time
nl: Uitvoeringstijd van de query

en: View render time
nl: Rendertijd van het overzicht

en: No query was run
nl: Er is geen query uitgevoerd

en: Unable to preview due to validation errors.
nl: Door validatiefouten is een preview niet mogelijk.

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: View description
nl: Overzichtsomschrijving

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
nl: Deze beschrijving zal verschijnen op de administratieve pagina voor de overzichten om aan te geven waar dit overzicht voor bedoeld is.

en: View tag
nl: View-label

en: The view has been deleted.
nl: Het overzicht is verwijderd.

en: There is no lock on view %view to break.
nl: Er is geen vergrendeling op view @view om te breken.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
nl: Weet u zeker dat u de vergrendeling op overzicht @name wilt verbreken?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
nl: Door deze vergrendeling te breken, zullen niet-opgeslagen wijzigingen door gebruiker !user verloren gaan!

en: Break lock
nl: Ontgrendelen

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
nl: De vergrendeling is verbroken en u kan dit overzicht nu bewerken.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
nl: Voer de naam van het overzicht in indien deze verschilt van het oorspronkelijke overzicht. Laat leeg om de naam van het overzicht te gebruiken.

en: Paste view code here
nl: Code voor het overzicht hier plakken

en: Unable to interpret view code.
nl: Kan de code voor het overzicht niet interpreteren.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
nl: Er bestaat al een overzicht met deze naam, geeft u alstublieft een andere naam op

en: Display plugin @plugin is not available.
nl: Weergave-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Style plugin @plugin is not available.
nl: Stijl-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: Row plugin @plugin is not available.
nl: Rij-plugin @plugin is niet beschikbaar.

en: @type handler @table.@field is not available.
nl: @type-verwerker @table.@field is niet beschikbaar.

en: Unable to import view.
nl: Overzicht importeren niet mogelijk.

en: Click on an item to edit that item's details.
nl: Klik op een item om de details ervan te wijzigen.

en: Go to the real page for this display
nl: Ga naar de echte pagina voor deze weergave

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: Missing style plugin
nl: Ontbrekende stijlplugin

en: Change settings for this style
nl: De instellingen voor deze stijl veranderen

en: View analysis
nl: Analyse weergeven

en: Configure @type
nl: @type instellen

en: Rearrange @type
nl: @type herschikken

en: Broken field @id
nl: Veld-@id defect

en: There are no @types available to add.
nl: Er zijn geen @types beschikbaar om toe te voegen.

en: Configure extra settings for @type %item
nl: Configureer extra instellingen voor @type %item

en: Configure summary style for @type %item
nl: Configureer samenvattingstijl voor @type %item

en: Clear Views' cache
nl: Cache van Views leegmaken

en: Add Views signature to all SQL queries
nl: Views-ondertekening aan alle SQL-queries toevoegen.

en: Disable views data caching
nl: Views datacaching uitschakelen

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
nl: Views cachet gegevens van tabellen, modules en weergaven. Met deze selectie zal Views deze cache overslaan en indien nodig de data opnieuw opbouwen. Dit kan een belangrijk effect op de  prestaties van de site hebben.

en: Show other queries run during render during live preview
nl: Andere queries laten zien die gedurende het opbouwen van de live voorbeeldweergave worden uitgevoerd

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
nl: Drupal kan bij het opbouwen van een overzicht veel queries uitvoeren. Met deze selectie wordt bij het opbouwen van een overzicht, als deel van de live-voorbeeldweergave, iedere uitgevoerde query getoond.

en: Error: missing @component
nl: Fout: @component ontbreekt

en: View analysis can find nothing to report.
nl: View-analyse kan niets vinden om te rapporteren.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
nl: Dit overzicht heeft alleen een standaardweergave en zal daarom niet ergens op de site geplaatst kunnen worden. Misschien wilt u een pagina of blok weergave toevoegen.

en: Reduce duplicates
nl: Ontdubbelen

en: Default settings for this view.
nl: Standaardinstellingen voor dit overzicht.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
nl: Toon het overzicht als een pagina, met een URL en menulinks.

en: Display the view as a block.
nl: Het overzicht als een blok weergeven.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
nl: Bijlagen toegevoegd aan andere weergaven om meerdere overzichten in hetzelfde overzicht te kunnen gebruiken.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: Displays rows one after another.
nl: Toont de rijen achter elkaar.

en: Displays rows as an HTML list.
nl: Toont de rijen als een HTML-lijst.

en: Displays rows in a grid.
nl: Toont de rijen in een raster.

en: Displays rows in a table.
nl: Toont de rijen in een tabel.

en: Displays the default summary as a list.
nl: Toont de standaardsamenvatting als een lijst.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
nl: Toont de samenvatting onopgemaakt, met optie voor na elkaar of inline.

en: Generates an RSS feed from a view.
nl: Genereert een RSS-feed van dit overzicht.

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Will be available to all users.
nl: Zal beschikbaar zijn voor alle gebruikers.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
nl: Toegang wordt verleend aan gebruikers met een of meer van de gespecificeerde rollen.

en: No caching of Views data.
nl: Views-data niet cachen.

en: Time-based
nl: Op tijd gebaseerd

en: Simple time-based caching of data.
nl: Op tijd gebaseerde eenvoudige caching van data.

en: sort criteria
nl: sorteercriteria

en: Sort criterion
nl: Sorteercriterium

en: sort criterion
nl: sorteercriterium

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: The unique ID of the aggregator category.
nl: De unieke ID van de aggregatorcategorie.

en: The title of the aggregator category.
nl: De titel van de aggregatorcategorie.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: The book the node is in.
nl: Het boek waarin deze node zich bevindt.

en: The weight of the book page.
nl: Het gewicht van de boekpagina.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
nl: De diepte van de boek pagina in de hiërarchie. Het topniveau heeft een diepte van 1.

en: The parent book node.
nl: De bovenliggende boek-node.

en: The title of the comment.
nl: De titel van de reactie.

en: The comment ID of the field
nl: De reactie-ID van het veld

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
nl: De naam van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link naar de website van de auteur.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
nl: De website van auteur van de reactie. Kan getoond worden als een link. Dit is leeg als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Provide a simple link to view the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bekijken.

en: Provide a simple link to edit the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie te verwijderen.

en: The User ID of the comment's author.
nl: De gebruikers-ID van de auteur van de reactie.

en: Parent CID
nl: Bovenliggend CID

en: The Comment ID of the parent comment.
nl: De reactie-ID van de bovenliggende reactie.

en: Last comment time
nl: Tijd van de laatste reactie

en: Date and time of when the last comment was posted.
nl: Datum en tijd toen de laatste reactie geplaatst werd.

en: Last comment author
nl: Auteur van de laatste reactie

en: The name of the author of the last posted comment.
nl: De naam van de auteur van de laatst geplaatste reactie.

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The number of comments a node has.
nl: Het aantal reacties dat de node heeft.

en: Updated/commented date
nl: Bijgewerkte/laatste reactiedatum

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
nl: De meest recente tijd van de laatste reactie of van de bijgewerkte node.

en: The number of new comments on the node.
nl: Het aantal nieuwe reacties op de node.

en: Comment status
nl: Reactiestatus

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
nl: Zijn reacties op de node wel of niet toegelaten.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Display the comment with standard comment view.
nl: Toon de reactie met standaard reactie view.

en: Display the comment as RSS.
nl: Toon de reactie als RSS.

en: Link to contact page
nl: Link naar contactpagina

en: Provide a simple link to the user contact page.
nl: Levert een eenvoudige link naar de contactpagina van de gebruiker.

en: Locale source
nl: Brontekst

en: A source string for translation, in English or the default site language.
nl: Een brontekenreeks voor vertaling, in het Engels of in de standaardwebsitetaal.

en: The ID of the source string.
nl: De ID van een brontekst.

en: A description of the location or context of the string.
nl: Een beschrijving van de locatie of de context van een tekenreeks.

en: The group the translation is in.
nl: De groep waar de vertaling deel van uitmaakt.

en: The full original string.
nl: De volledige, originele tekenreeks.

en: The version of Drupal core that this string is for.
nl: De versie van Drupal-core waar deze tekst voor is.

en: Provide a simple link to edit the translations.
nl: Levert een eenvoudige link om de vertalingen te bewerken.

en: Locale target
nl: Vertaling

en: The full translation string.
nl: De volledig vertaling.

en: The language this translation is in.
nl: De taal waarin de vertaling is.

en: Singular LID
nl: Enkelvoudige LID

en: The ID of the parent translation.
nl: De ID van de bovenliggende vertaling.

en: Whether or not the translation is plural.
nl: Of de vertaling meervoudig is.

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Published or admin
nl: Gepubliceerd of beheerder

en: Created year + month
nl: Aangemaakt jaar + maand

en: Created year
nl: Jaar van aanmaak

en: Created month
nl: Maand van aanmaak

en: Created day
nl: Dag van aanmaak

en: Created week
nl: Week van aanmaak

en: Updated year + month
nl: Jaar en maand van wijziging

en: Updated year
nl: Jaar van wijziging

en: Updated month
nl: Maand van wijziging

en: Updated day
nl: Dag van wijziging

en: Updated week
nl: Week van wijziging

en: The log message entered when the revision was created.
nl: Het logbericht dat ingevoerd is toen de revisie werd gemaakt.

en: Revert link
nl: Terugzetlink

en: Provide a simple link to revert to the revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de revisie terug te zetten.

en: Filter by access.
nl: Op toegang filteren.

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
nl: Weergave %display heeft geen toegangscontrole maar heeft ook geen filter voor gepubliceerde nodes.

en: Poll
nl: Enquête

en: Whether the poll is open for voting.
nl: Of de enquête open is om te stemmen.

en: Profile textfield
nl: Profieltekstveld

en: Profile textarea
nl: Profieltekstveld (meerdere regels)

en: Profile checkbox
nl: Profielkeuzevakje

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Profile selection
nl: Profielkeuze

en: Profile freeform list %field-name.
nl: Profiellijst (vrij) %field-name.

en: Profile date %field-name.
nl: Profieldatum %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
nl: De score van het zoekitem. Dit wordt alleen gebruikt als het zoekfilter ook aanwezig is.

en: Links from
nl: Verwijzingen van

en: Other nodes that are linked from the node.
nl: Andere nodes waarnaar deze node verwijst.

en: Links to
nl: Verwijzingen naar

en: Other nodes that link to the node.
nl: Andere nodes die naar deze node verwijzen.

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: The terms to search for.
nl: De termen om naar te zoeken.

en: Display the results with standard search view.
nl: Toon resultaten met de standaard zoekweergave.

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Stores site access information.
nl: Bewaart toegangsinformatie van de website.

en: Browser session ID of user that visited page.
nl: Browsersessie-ID van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: Title of page visited.
nl: Titel van de bezochte pagina.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
nl: Het interne pad naar de bezochte pagina (relatief aan Drupal-root).

en: Referrer URI.
nl: URI van verwijzer.

en: Hostname of user that visited the page.
nl: Hostnaam van de gebruiker die de pagina bezocht.

en: The user who visited the site.
nl: De gebruiker die de site bezocht.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
nl: Laadtijd van de pagina in milliseconden.

en: Timestamp of when the page was visited.
nl: Tijdstip waarop de pagina bezocht is.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
nl: Bestanden door Drupal en diverse modules onderhouden.

en: The ID of the file.
nl: De ID van het bestand.

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: The path of the file.
nl: Het pad van het bestand.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The status of the file.
nl: De status van het bestand.

en: The date the file was uploaded.
nl: De datum waarop het bestand geüpload is.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: Naam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomie: Term' gebruikt. Dit kan  dubbele inhoud veroorzaken.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
nl: Taxonomietermen zijn gekoppeld aan nodes.

en: Taxonomy term name.
nl: Taxonomietermnaam

en: The term weight field
nl: Het gewicht van de term

en: The description associated with a taxonomy term.
nl: De beschrijving van de taxonomieterm.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
nl: Filter de resultaten van 'Taxonomie:Term' uit een specifieke woordenlijst.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
nl: Alle taxonomietermen van de geselecteerde woordenlijsten weergeven die in een node zijn gebruikt.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
nl: De bovenliggende term. Dit kan leiden tot dubbele gegevens als  een woordenlijst wordt gebruikt die meerdere ouders toestaat.

en: The parent term of the term.
nl: De bovenliggende term van de term.

en: Node translation
nl: Node-vertaling

en: Translation set node ID
nl: Vertalingset node-ID

en: The ID of the translation set the content belongs to.
nl: De ID van de vertalingset waar de inhoud toe behoort.

en: Source translation
nl: Bronvertaling

en: The source that this content was translated from.
nl: De brontekst waarvan deze inhoud de vertaling is.

en: Versions of content in different languages.
nl: Versies van de inhoud in verschillende talen.

en: Child translation
nl: Onderliggende vertaling

en: Outdated
nl: Gedateerd

en: The user ID
nl: De gebruikers-ID

en: The user or author name.
nl: De gebruikers- of auteursnaam.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
nl: E-mailadres voor een bepaalde gebruiker. Dit veld wordt normaal gesproken niet getoond aan gebruikers, dus wees voorzichtig wanneer u dit gebruikt.

en: Language of the user
nl: Taal van de gebruiker

en: The user's picture, if allowed.
nl: De afbeelding van de gebruiker (indien toegestaan).

en: The date the user was created.
nl: De aanmaakdatum van de gebruiker.

en: The user's last access date.
nl: De laatste toegangsdatum van de gebruiker.

en: The user's last login date.
nl: De laatste inlogdatum van de gebruiker.

en: Whether a user is active or blocked.
nl: Of een gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: The user's signature.
nl: De handtekening van de gebruiker.

en: Provide a simple link to edit the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te bewerken.

en: Roles that a user belongs to.
nl: Aan een gebruiker toegekende rollen.

en: User ID from URL
nl: Gebruikers-ID uit de URL

en: User ID from logged in user
nl: Gebruikers-ID van ingelogde gebruiker

en: Randomize the display order.
nl: De weergave-volgorde op willekeurig zetten.

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: View result counter
nl: Resultatenteller weergeven

en: Displays the actual position of the view result
nl: Geeft de actuele positie van het overzichtsresultaat weer.

en: Link this field to its aggregator category page
nl: Koppel dit veld aan de aggregator-categorie pagina

en: No user
nl: Geen gebruiker

en: Link this field to its comment
nl: Dit veld naar zijn reacties linken

en: Show teaser-style link
nl: Teaser-stijl link weergeven

en: Link this field to new comments
nl: Dit veld aan nieuwe reacties linken

en: Contact %user
nl: Contact opnemen met %user

en: Unknown group
nl: Onbekende groep

en: Unknown language
nl: Onbekende taal

en: Current user's language
nl: Taal van huidige gebruiker

en: Default site language
nl: Standaardtaal van de website

en: No language
nl: Geen taal

en: Current installed version
nl: Momenteel geïnstalleerde versie

en: Check for new comments as well
nl: Controleer ook op nieuwe reacties

en: Node IDs separated by , or +
nl: Node ID's gescheiden door , of +

en: Build mode
nl: Bouwmodus

en: No alternate
nl: Geen alternatief

en: Alternative sort
nl: Alternatieve sortering

en: Alternate sort order
nl: Alternatieve sorteervolgorde

en: On empty input
nl: Zonder invoer

en: Show None
nl: Niets weergeven

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
nl: Zoek op elk van de beide zoekwoorden door het toevoegen van <strong>OR</strong> in hoofdletters. Bijvoorbeeld: <strong>hond OR kat</strong>.

en: Display score
nl: Score tonen

en: Link this field to download the file
nl: Dit veld aan de bestandsdownload linken

en: Set the breadcrumb for the term parents
nl: Het broodkruimelpad voor de bovenliggende term instellen

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
nl: Wanneer gesecteerd zal het broodkruimelpad alle bovenliggende termen bevatten, elk met een link naar deze view. Merk op dat dit alleen werkt als maar eén term is ontvangen.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
nl: De diepte paart de nodes die gelabeld zijn met termen in de hiërachie. Bijvoorbeeld, als u een term 'fruit' hebt en een onderliggende term 'appel', met een diepte van 1 (of hoger), dan zal een filtering op de term 'fruit' nodes ophalen die gelabeld zijn met 'appel' en 'fruit'. Wannner het negatief is, is het omgekeerde waar; zoeken op 'appels' zal ook nodes ophalen gelabeld met 'fruit'als de diepte -1 is (of lager).

en: No vocabulary
nl: Geen woordenlijst

en: Link this field to its taxonomy term page
nl: Dit veld aan zijn taxonomietermpagina linken

en: Link this field to its term page
nl: Dit veld aan zijn termpagina linken

en: Limit terms by vocabulary
nl: Termen per woordenlijst beperken

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
nl: Selecteer van welke woordenlijst termen worden weergegeven in de reguliere opties.

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Show hierarchy in dropdown
nl: De hiërarchie in de keuzelijst weergeven

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
nl: Er is een ongeldige woordenlijst geselecteerd. Gelieve dit te wijzigen in de opties.

en: Select terms from vocabulary @voc
nl: Selecteer termen uit woordenlijst @voc

en: Select terms
nl: Termen selecteren

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
nl[0]: Kan de volgende term niet vinden: @terms
nl[1]: Kan de volgende termen niet vinden: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
nl: Selecteer woordenlijsten als u specifiek op deze wilt valideren. Als er geen woordenlijsten zijn aangevinkt voldoen alle termen.

en: Term IDs separated by , or +
nl: Term ID's gescheiden door , of +

en: Current language
nl: Huidige taal

en: Translation option
nl: Vertaalopties

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
nl: Met de vertaalopties kunt u selecteren welke vertaling of vertalingen in een vertaling mee doen. Kies 'Huidige taal' of 'Standaard taal' om respectievelijk mee te doen in de vertaling in de huidige of de standaardtaal. Selecteer een specifieke taal om aan te sluiten op een vertaling in die taal. Als u "Alle" kiest, zal elke vertaling een nieuwe rij creëren, waardoor het erop kan lijken dat er duplicaten zijn veroorzaakt.

en: To the user
nl: Naar de gebruiker

en: With a mailto:
nl: Met een mailto:

en: Is the logged in user
nl: Is de ingelogde gebruiker

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
nl[0]: Gebruiker: @users niet gevonden
nl[1]: Gebruikers: @users niet gevonden

en: Also look for a node and use the node author
nl: Zoek ook naar een node en gebruik hiervan de auteur

en: Only allow numeric UIDs
nl: Alleen numerieke UID's toestaan

en: Only allow string usernames
nl: Alleen tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
nl: Zowel numerieke UID's als tekenreeksen met gebruikersnamen toestaan

en: Restrict user based on role
nl: Gebruiker op basis van rol beperken

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
nl: Als er geen rollen geselecteerd zijn, worden gebruikers van iedere rol toegestaan.

en: Unrestricted
nl: Onbeperkt

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten zijn in staat deze weergave te benaderen. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle views' alle views kunnen zien, ongeacht andere toegangsrechten.

en: No role(s) selected
nl: Geen rol(len) geselecteerd

en: Multiple roles
nl: Meerdere rollen

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
nl: Alleen de geselecteerde rollen hebben toegang tot deze weergave. Merk op dat gebruikers met 'toegang tot alle overzichten' alle overzichten kunnen zien, ongeacht hun rol.

en: You must select at least one role if type is "by role"
nl: Selecteer tenminste één rol als het type 'per rol' is

en: PHP validate code
nl: PHP-validatiecode

en: Never cache
nl: Nooit cachen

en: Query results
nl: Query-resultaten

en: The length of time raw query results should be cached.
nl: De tijdsduur die onbewerkte query-resulaten gecached moeten worden.

en: Rendered output
nl: Weergegeven uitvoer

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
nl: De tijdsduur dat de HTML-uitvoer gecached moet worden.

en: Broken field
nl: Veld defect

en: Change the title that this display will use.
nl: De titel van deze weergave veranderen.

en: Use AJAX
nl: AJAX gebruiken

en: Change whether or not this display will use AJAX.
nl: Instellen of deze weergave wel of geen AJAX gebruikt.

en: Change this display's pager setting.
nl: De paginering-instellingen van deze weergave wijzigen.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
nl: Specificeer of deze weergave in een 'meer' link voorziet.

en: Specify access control type for this display.
nl: Specificeer toegangscontroletype voor deze weergave.

en: Change settings for this access type.
nl: Instellingen voor dit toegangstype aanpassen.

en: Specify caching type for this display.
nl: Het cachingtype voor deze weergave opgeven.

en: Change settings for this caching type.
nl: Instellingen voor dit cachingtype aanpassen.

en: Link display
nl: Weergavelink

en: Exposed form in block
nl: Zichtbaar formulier in blok

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
nl: Het zichtbaar gemaakte formulier kan in een blok in plaats van een overzicht worden weergegeven.

en: Get information on how to theme this display
nl: Informatie over het verwerken van deze weergave in een thema.

en: The title of this view
nl: De titel van dit overzicht

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
nl: Deze titel wordt bij het overzicht weergegeven op plaatsen waar titels normaal gesproken worden weergegeven, zoals de paginatitel, bloktitel enz.

en: Use AJAX when available to load this view
nl: Indien beschikbaar, AJAX gebruiken om dit overzicht te laden

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
nl: Indien aangezet, zal dit overzicht een AJAX-mechanisme gebruiken voor paginering, tabelsortering en bedienbare filters. Dit betekent dat niet de gehele pagina vernieuwd wordt. Het wordt niet aanbevolen dit te gebruiken als deze view de hoofdinhoud is van de pagina omdat het deeplinking onmogelijk maakt naar specieke pagina's, maar het is erg praktische voor inhoud aan de zijkant.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
nl: Laat deze op 0 tenzij er problemen zijn met pagineringen gerelateerd aan dit overzicht. Indien meerdere pagineringen op een pagina worden gebruikt, kan het nodig zijn dit getal te verhogen zodat het niet conflicteert in de ?=page= array. Hoge waarden voegen een groot aantal komma's toe in de URL, dus vermeid indien mogelijk.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items per pagina. Vul 0 in voor een onbeperkt aantal items.

en: Add a more link to the bottom of the display.
nl: Een meer-link aan de onderkant van de weergave toevoegen.

en: Create more link
nl: Een 'meer'-link aanmaken

en: The text to display for the more link.
nl: De tekst om weer te geven voor de meer-link

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
nl: Dit zorgt ervoor dat het overzicht uitsluitend verschillende items toont. Indien er meerdere identieke items zijn, zal ieder item slechts eenmaal getoond worden. Dit is te gebruiken om duplicaten te voorkomen binnen een overzicht, hoewel dit niet altijd werkt. Merk op dat dit queries trager kan maken, dus gebruik het alleen als het nodig is.

en: Access restrictions
nl: Toegangsbeperkingen

en: Access options
nl: Toegangsopties

en: Caching options
nl: Cachingopties

en: Display even if view has no result
nl: Geef altijd weer, zelfs als het overzicht geen resultaten heeft

en: How should this view be styled
nl: Hoe dit overzicht vormgegeven moet worden

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
nl: Vergeet niet om, als de gekozen stijl instellingen heeft, op de instellingenknop te drukken die in de overzichtssamenvatting ernaast verschijnt.

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Row style options
nl: Rijstijl-opties

en: How should each row in this view be styled
nl: Hoe iedere rij in dit overzicht vormgegeven moet worden

en: Which display to use for path
nl: Welke weergave voor het pad gebruiken

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
nl: Welke weergave gebruiken om voor deze weergave het pad te krijgen voor zaken als samenvattingslinks, rss-feedlinks, 'lees meer'-links enzovoort.

en: Display output
nl: Weergaveuitvoer

en: Alternative display output
nl: Alternatieve weergaveuitvoer

en: Style output
nl: Stijluitvoer

en: Alternative style
nl: Alternatieve stijl

en: Row style output
nl: Rijstijluitvoer

en: Alternative row style
nl: Alternatieve rij-stijl

en: Field @field (ID: @id)
nl: Veld @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
nl: Deze rubriek toont alle mogelijke templates voor de weergave- en stijl-plugins, ongeveer geordend van minst naar meest specifiek. De actieve template voor iedere plugin -- de meest specifieke template die is gevonden - is vetgedrukt.

en: Change theme
nl: Thema veranderen

en: Rescan template files
nl: Thema-bestanden opnieuw scannen

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> Na het toevoegen, verwijderen of hernoemen van template-bestanden is het noodzakelijk dat Drupal op de hoogte wordt gebracht van de wijzigingen, door de bestanden op de server opnieuw te scannen. Door middel van deze knop wordt het themaregister van Drupal geleegd en het scannen opnieuw uitgevoerd. Daarna geven de vetgedrukte templates hierboven de nieuwe situatie aan.

en: Theming information (display)
nl: Informatie voor thema-ontwikkeling (weergave)

en: Back to !info.
nl: Terug naar !info.

en: theming information
nl: thema-informatie

en: This display has no theming information
nl: Deze weergave heeft geen informatie voor een thema

en: This is the default theme template used for this display.
nl: Dit is het standaardthematemplate dat gebruikt wordt voor deze weergave.

en: This is an alternative template for this display.
nl: Dit is een alternatief template voor deze weergave.

en: Theming information (style)
nl: Thema-informatie (stijl)

en: This display has no style theming information
nl: Deze weergave bevat geen stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this style.
nl: Voor de stijl in deze weergave wordt de standaardthema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze stijl.

en: Theming information (row style)
nl: Thema-informatie (rij-stijl)

en: This display has no row style theming information
nl: Deze weergave bevat geen rij-stijl thema-informatie

en: This is the default theme template used for this row style.
nl: Voor de rij-stijl in deze weergave wordt de standaard thema-template gebruikt.

en: This is an alternative template for this row style.
nl: Dit is een alternatieve template voor deze rij-stijl.

en: Put the exposed form in a block
nl: Het zichtbare formulier in een blok plaatsen

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
nl: Indien geselecteerd, zullen bij dit overzicht geen zichtbare widgets worden getoond. In plaats daarvan komt een blok beschikbaar in het Drupal-blokbeheer, met hierin het zichtbare formulier. Merk op dat dit blok handmatig moet worden toegevoegd, overzichten doen dit niet voor u.

en: File found in folder @template-path
nl: Bestand gevonden in de map @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
nl: (Bestand niet gevonden in de map @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
nl: Weergave '@display' gebruikt velden maar er is er geen veld gedefinieerd of ze zijn allemaal verborgen.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
nl: Weergave '@display' maakt gebruik van een pad, maar deze is niet opgegeven.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
nl: Weergave '@display' bevat een ongeldige stijl-plugin.

en: Exposed form: @view-@display_id
nl: Zichtbaar formulier: @view-@display_id

en: Attachment settings
nl: Bijlage-instellingen

en: Inherit exposed filters
nl: Zichtbare filters overerven.

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de zichtbare filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Attach before or after the parent display?
nl: Bijvoegen voor of na de hoofdweergave?

en: Select which display or displays this should attach to.
nl: Selecteer aan welke weergave(n) dit bijgevoegd moet worden

en: Block admin description
nl: Beheeromschrijving blok

en: Block caching type
nl: Blok cache-type

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
nl: Hiermee wordt de cachingmethode voor het blok ingesteld. Vereiste voor caching is dat dit tevens is ingeschakeld op de beheerpagina van het blok. Houd er rekening mee dat er weinig invloed is op de momenten waarop de cache wordt geleegd.

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: No menu
nl: Geen menu

en: Normal: @title
nl: Normaal: @title

en: Change settings for the parent menu
nl: Instellingen voor het bovenliggend menu wijzigen

en: The menu path or URL of this view
nl: Het menupad of de URL van dit overzicht

en: Menu item entry
nl: Menu-item gegeven

en: No menu entry
nl: Geen menu-item gegeven

en: Normal menu entry
nl: Normaal menu-item gegeven

en: Menu tab
nl: Menu-tab

en: Default menu tab
nl: Standaard menu-tab

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
nl: Vul, indien ingesteld op normaal of tab, de tekst in om te gebruiken voor het menu-item.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
nl: Vul indien ingesteld op normaal of tab de tekst in om te gebruiken voor de menu-itembeschrijving.

en: Insert item into an available menu.
nl: Item in een beschikbaar menu invoegen.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
nl: Menuselectie vereist de activering van de Menu-module.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
nl: Hoe lager het gewicht, hoe hoger of meer naar links het zal verschijnen.

en: Default tab options
nl: Standaardtabbladopties

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
nl: Indien een menu-item als tab wordt gedefinieerd, moet Drupal weten wat het bovenliggende menu-item van de tab is. Mogelijk bestaat dat bovenliggende menu-item al, zo niet dan moet het worden aangemaakt. Het pad van een bovenliggend item zal altijd hetzelfde zijn als dat van het item zelf, zonder het laatste deel. Als het pad naar dit overzicht bijvoorbeeld <em>foo/bar/baz</em> is, zal het pad van het bovenliggende item <em>foo/bar</em> zijn.

en: Already exists
nl: Bestaat al

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de titel in voor het item.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
nl: Voer bij het aanmaken van een bovenliggend menu-item de omschrijving in voor het item.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
nl: Als het bovenliggend menu-item een tab is, vul het gewicht in van de tab. Hoe lager het getal, hoe meer naar links deze geplaatst wordt.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
nl: '$arg' wordt niet langer ondersteund. Gebruik in plaats daarvan %.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
nl: '%' mag niet gebruikt worden voor het eerste segment van een pad.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
nl: Overzichten kunnen geen normale menu-items maken voor paden met een % erin.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
nl: Een weergave waarvan het pad eindigt met een % kan geen tab zijn.

en: Title is required for this menu type.
nl: Titel is verplicht voor dit menutype.

en: Inline fields
nl: Inline-velden

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
nl: Het scheidingsteken kan tussen inline-velden worden geplaatst om te voorkomen dat ze aan elkaar vast plakken. Dit veld mag HTML bevatten.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
nl: Een veld aangeven waarop de records gegroepeerd worden. Leeglaten om niet te groeperen.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
nl: De stijl @style vereist een rijstijl, maar de rijplugin is ongeldig.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
nl: Horizontale uitlijning plaatst de items naast elkaar, beginnend linksboven en bewegend naar rechts. Verticale uitlijning plaatst de items onderelkaar, beginnend linksboven en bewegend naar onder.

en: RSS description
nl: RSS-beschrijving

en: This will appear in the RSS feed itself.
nl: Dit wordt weergegeven in de RSS-feed zelf.

en: Display record count with link
nl: Aantal records met link weergeven

en: Override number of items to display
nl: Overschrijf aantal items om weer te geven

en: Display items inline
nl: Items inline tonen

en: You need at least one field before you can configure your table settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van de tabel bewerkt kunnen worden.

en: Override normal sorting if click sorting is used
nl: Normale sortering overschrijven wanneer klikbare sortering wordt gebruikt.

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
nl: Activeer tabel-koppen die blijven staan, Drupal-stijl (javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
nl: ('Sticky header'-effecten zijn niet actief in het voorbeeld hieronder, alleen rechtstreeks op de site.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
nl: Plaats velden in kolommen. Meerdere velden kunnen worden gecombineerd in één kolom. In dat laatste geval wordt het gekozen scheidingsteken gebruikt om de velden te scheiden. Vink "sorteerbaar" aan om de kolom per muisklik sorteerbaar te maken. In dat geval geeft het vakje "standaardsortering" aan op welke kolom standaard gesorteerd wordt. Kolomvolgorde en veldlabels worden onder "Velden" gedefinieerd.

en: The style selected does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl ondersteunt geen velden.

en: None defined
nl: Geen gedefinieerd

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
nl: Dit overzicht wordt momenteel bewerkt door gebruiker !user en is hierdoor vergrendeld voor aanpassen door anderen. Deze vergrendeling is !age oud. Klik hier om <a href="!break">deze vergrendeling te verbeken</a>.

en: New view
nl: Nieuwe view

en: Changed view
nl: Aangepaste view

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
nl: View %name, geeft items weer van type <strong>@base</strong>.

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: @current of @max
nl: @current van @max

en: PHP filter
nl: PHP-filter

en: Formatted html link
nl: Opgemaakte HTML-link

en: Must users preview posts before submitting?
nl: Zijn gebruikers verplicht om een voorbeeldweergave van hun bericht te bekijken voordat ze dit indienen?

en: Default email link
nl: Standaard e-mail-link

en: Email contact form
nl: E-mail contactformulier

en: Email SpamSpan
nl: E-mail SpamSpan

en: Hourly threshold for a CCK Email contact form
nl: Uurlijkse drempelwaarde voor een CCK E-mail contactformulier

en: Administer flood control settings for email contact forms
nl: Spaminstellingen voor e-mailcontactformulieren beheren

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nl: Poging om cron opnieuw te starten terwijl cron reeds actief is.

en: Cron run completed.
nl: Cron-uitvoering voltooid

en: - All -
nl: - Alle -

en: HTTP request status
nl: status HTTP-aanvraag

en: Fails
nl: Mislukt

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: Import code
nl: Code importeren

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Module dependencies
nl: Module afhankelijkheden

en: Download feature
nl: Feature downloaden

en: Provides feature management for Drupal.
nl: Biedt feature-beheer voor Drupal.

en: Dependency
nl: Afhankelijkheid

en: Already added languages
nl: Talen die reeds zijn toegevoegd

en: Recent blog posts
nl: Recente blogs

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Edit language
nl: Taal wijzigen

en: Filter criteria
nl: Filtercriteria

en: list links
nl: links weergeven

en: Edit category
nl: Categorie bewerken

en: Delete selected items
nl: Geselecteerde items verwijderen

en: The content type %name has been updated.
nl: Het inhoudstype %name is bijgewerkt.

en: The content type %name has been added.
nl: Het inhoudstype %name is toegevoegd.

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
nl: Wijzigingen in deze tabel worden pas opgeslagen wanneer het formulier wordt ingediend.

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Resource
nl: Bron

en: HTTP response code
nl: HTTP-statuscode

en: Execute PHP code
nl: PHP-code uitvoeren

en: DOC file
nl: DOC-bestand

en: TXT file
nl: TXT-bestand

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Blue Lagoon (default)
nl: Blue Lagoon (standaard)

en: The requested page could not be found.
nl: De opgevraagde pagina kon niet gevonden worden.

en: The user account %id does not exist.
nl: Het gebruikersaccount %id bestaat niet.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
nl: Poging tot het annuleren van een niet bestaand gebruikersaccount: %id.

en: Requirements problem
nl: Fout met vereiste onderdelen

en: Database configuration
nl: Database-instellingen

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
nl: Het type database waarin de @drupal-gegevens worden opgeslagen.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
nl: De naam van de database waarin de @drupal-gegevens worden opgeslagen. Deze database moet zijn aangemaakt voordat @drupal geïnstalleerd kan worden.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
nl: Als de database gedeeld wordt door meerdere applicaties, voert u hier een tabelvoorvoegsel zoals %prefix in voor uw @drupalwebsite.

en: Select an installation profile
nl: Selecteer een installatieprofiel

en: Choose language
nl: Taal selecteren

en: Learn how to install Drupal in other languages
nl: Leer hoe u Drupal kunt installeren in andere talen

en: (built-in)
nl: (ingebouwd)

en: No profiles available
nl: Geen profielen beschikbaar

en: Drupal already installed
nl: Drupal is reeds geïnstalleerd

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
nl: <ul><li>Maak de bestaande database leeg om opnieuw te beginnen.</li><li>Pas het bestand <em>settings.php</em> in de map <em>sites</em> aan om een andere database te installeren.</li><li>Om een bestaande installatie te upgraden gaat u naar het <a href="@base-url/update.php">updatescript</a>.</li><li>Ga naar de <a href="@base-url">bestaande website</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
nl: @drupal installeren

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Configure site
nl: Website instellen

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: Installed %module module.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Choose profile
nl: Profiel kiezen

en: Verify requirements
nl: Vereisten controleren

en: Set up database
nl: Database instellen

en: Set up translations
nl: Vertalingen instellen

en: Install site
nl: Website installeren

en: Finish translations
nl: Vertalingen voltooien

en: Site e-mail address
nl: E-mailadres website

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
nl: De afzender van automatisch verstuurde e-mails tijdens registratie, verzoeken voor nieuw wachtwoorden en andere systeemberichten. Gebruik een adres dat eindigt op de domeinnaam van de site om te voorkomen dat het bericht als spam wordt aangemerkt.

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
nl: Datum en tijd worden op deze website standaard in de gekozen tijdzone weergegeven.

en: Update notifications
nl: Update-meldingen

en: Check for updates automatically
nl: Automatisch controleren of er updates beschikbaar zijn

en: Removed orphaned action '%action' from database.
nl: Weesactie '%action' is uit de database verwijderd.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
nl: De cron-uitvoering heeft de maximale looptijd overschreden en is daarom beëindigd.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
nl: !name mag niet langer zijn dan %max tekens maar is momenteel %length tekens lang.

en: Illegal choice %choice in %name element.
nl: Ongeldige keuze %choice in het element %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
nl: GD2-beeldmanipulatie toolkit

en: The GD toolkit is installed and working properly.
nl: De GD-toolkit is geïnstalleerd en werkt correct.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
nl: Geef de beeldkwaliteit op voor JPEG-bewerkingen. Kies een getal tussen 0 en 100. Hogere waarden betekenen betere kwaliteit maar ook grotere bestanden.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
nl: Voor de GD beeldverwerkingstoolkit moet de PHP GD-module geïnstalleerd en juist ingesteld zijn. Voor meer informatie zie de <a href="@url">PHP beeldverwerkingsdocumentatie</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
nl: JPEG-kwaliteit moet een getal tussen 0 en 100 zijn.

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Predefined language
nl: Voorgedefinieerde taal

en: Custom language
nl: Aangepaste taal

en: Add custom language
nl: Aangepaste taal toevoegen

en: Save language
nl: Taal opslaan

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
nl: Taalcode volgens <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Taalcodes bestaan gewoonlijk uit een landcode en een optionele code voor een regionale variant van de taal. <em>Voorbeelden: "en", "en-US" en "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
nl: Taalnaam in het Engels

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
nl: Naam van de taal in het Engels. Is voor vertaling in alle talen beschikbaar.

en: Native language name
nl: Taalnaam in eigen taal

en: Name of the language in the language being added.
nl: Naam van de taal in de taal die wordt toegevoegd.

en: Language domain
nl: Taaldomein

en: Direction that text in this language is presented.
nl: De richting waarin de tekst van deze taal wordt weergegeven.

en: The language %language (%code) already exists.
nl: De taal %language (%code) bestaat reeds.

en: Invalid language code.
nl: Ongeldige taalcode.

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
nl: De taal %language is aangemaakt en kan nu gebruikt worden. Meer informatie is beschikbaar op de <a href="@locale-help">helppagina</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
nl: Waarden voor domein- en padvoorvoegsel niet op hetzelfde moment wijzigen.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
nl: Het domein (%domain) is al aan een taal (%language) gekoppeld.

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
nl: Enkel bij de standaardtaal kan zowel het domein als het voorvoegsel leeg zijn.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
nl: Het voorvoegsel (%prefix) is reeds gekoppeld aan een taal (%language).

en: The English language cannot be deleted.
nl: De Engelse taal kan niet worden verwijderd

en: The default language cannot be deleted.
nl: De standaardtaal kan niet worden verwijderd

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
nl: Het verwijderen van een taal zal alle interfacevertalingen verwijderen die ermee geassocieerd zijn. Inzendingen in deze taal zullen taalneutraal worden. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Language negotiation configuration saved.
nl: Instellingen taalkeuze opgeslagen.

en: English (built-in)
nl: Engels (ingebouwd)

en: String contains
nl: Tekst bevat

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
nl: Laat leeg om alle tekenreeksen weer te geven. De zoekopdracht is hoofdlettergevoelig.

en: English (provided by Drupal)
nl: Engels (geleverd door Drupal)

en: Search in
nl: Zoek in

en: Both translated and untranslated strings
nl: Vertaalde en onvertaalde tekenreeksen

en: Only translated strings
nl: Alleen vertaalde tekenreeksen

en: Only untranslated strings
nl: Alleen onvertaalde tekenreeksen

en: Limit search to
nl: Zoekopdracht beperken tot

en: All text groups
nl: Alle tekstgroepen

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: Import translation
nl: Vertaling importeren

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
nl: Een gettext Portable Object (<em>.po</em>)-bestand.

en: Import into
nl: Importeren in

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
nl: Kies een taal om tekenreeksen toe te voegen. Als u een nieuwe taal kiest wordt deze toegevoegd.

en: Text group
nl: Tekstgroep

en: Imported translations will be added to this text group.
nl: Geïmporteerde vertalingen worden aan deze tekstgroep toegevoegd.

en: The language %language has been created.
nl: De taal %language is aangemaakt.

en: Export translation
nl: Vertaling exporteren

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
nl: Selecteer de taal die u wilt exporteren in gettext Portable Object (<em>.po</em>)-formaat.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
nl: Een Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>)-bestand aanmaken met alle interfacetekenreeksen uit de lokalisatiedatabase van Drupal.

en: String not found.
nl: Tekenreeks niet gevonden.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
nl: De ingevoerde tekenreeks bevat verboden HTML: %string

en: The string has been saved.
nl: De tekenreeks is opgeslagen.

en: The string has been removed.
nl: De tekenreeks is verwijderd.

en: The language selected for import is not supported.
nl: De geselecteerde taal wordt niet ondersteund.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
nl: Het vertalingsbestand %filename heeft geen of een foutieve kop.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
nl: De vertaling is geïmporteerd. Er zijn %number nieuwe vertaalde tekenreeksen aangemaakt, %update tekenreeksen werden aangepast en %delete tekenreeksen werden verwijderd.

en: Importing interface translations
nl: Interfacevertalingen worden geïmporteerd

en: Starting import
nl: Import wordt voorbereid

en: Error importing interface translations
nl: Fout bij het importeren van de interface-vertaling

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
nl: Poging tot invoer van een vertaling met verboden HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
nl: De taal %language (%code) is aangemaakt.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
nl: %file is geïmporteerd in %locale: %number nieuwe woordreeksen toegevoegd, %update bijgewerkt en %delete verwijderd.

en: Exported %locale translation file: %filename.
nl: %locale vertalingsbestand is geëxporteerd: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
nl: Vertalingsbestand geëxporteerd: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met JavaScript-vertalingen voor de taal %language is bijgewerkt.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
nl: Het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language is aangemaakt.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
nl: Het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language is verwijderd omdat op dit moment voor deze taal geen vertalingen aanwezig zijn.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het bestand met Javascript-vertalingen voor de taal %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
nl[0]: Eén vertaling is overgeslagen omdat deze verboden HTML bevat.
nl[1]: @count vertalingen zijn overgeslagen omdat deze verboden HTML bevatten.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
nl[0]: Een vertalingsbestand voor nieuw geïnstalleerde modules geïmporteerd.
nl[1]: @count vertalingsbestanden voor nieuw geïnstalleerde modules geïmporteerd.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
nl[0]: Een vertalingsbestand voor ingeschakelde modules geïmporteerd.
nl[1]: @count vertalingsbestanden voor ingeschakelde modules geïmporteerd.

en: Abkhazian
nl: Abkhaziaans

en: Avestan
nl: Avestaans

en: Akan
nl: Akaans

en: Amharic
nl: Amhaars

en: Assamese
nl: Assamees

en: Aymara
nl: Ayamara

en: Azerbaijani
nl: Azeri

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Tibetan
nl: Tibetaans

en: Breton
nl: Bretons

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Chechen
nl: Tsjetsjeens

en: Corsican
nl: Corsicaans

en: Old Slavonic
nl: Oud Slavisch

en: Maldivian
nl: Maldiviaans

en: Estonian
nl: Ests

en: Basque
nl: Baskisch

en: Persian
nl: Perzisch

en: Faeroese
nl: Faeröers

en: Frisian
nl: Fries

en: Irish
nl: Iers

en: Scots Gaelic
nl: Schots Keltisch

en: Galician
nl: Galicisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Inuktitut
nl: Inukitut

en: Javanese
nl: Javaans

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Kongo
nl: Kongolees

en: Kazakh
nl: Kazachstaans

en: Greenlandic
nl: Groenlands

en: Cambodian
nl: Cambodiaans

en: Kashmiri
nl: Kasjmir

en: Kurdish
nl: Koerdisch

en: Cornish
nl: Cornisch

en: Latin
nl: Latijn

en: Luxembourgish
nl: Luxemburgs

en: Laothian
nl: Laotiaans

en: Latvian
nl: Lets

en: Marshallese
nl: Marshallees

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Moldavian
nl: Moldavisch

en: Malay
nl: Maleis

en: Maltese
nl: Maltees

en: Burmese
nl: Burmees

en: North Ndebele
nl: Noordelijk Ndebele

en: Nepali
nl: Nepalees

en: Norwegian Bokmål
nl: Noors Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
nl: Noors Nynorsk

en: South Ndebele
nl: Zuidelijk Ndebele

en: Occitan
nl: Occitaans

en: Ossetian
nl: Ossetisch

en: Pashto
nl: Pasjtoe

en: Portuguese, Portugal
nl: Portugees, Portugal

en: Portuguese, Brazil
nl: Portugees, Brazilië

en: Rhaeto-Romance
nl: Romansh

en: Sanskrit
nl: Sanskriet

en: Sardinian
nl: Sardisch

en: Northern Sami
nl: Noordelijk Sami

en: Serbo-Croatian
nl: Servo-Kroatisch

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Samoan
nl: Samoaans

en: Albanian
nl: Albanees

en: Serbian
nl: Servisch

en: Sudanese
nl: Sudanees

en: Tajik
nl: Tadzjikistaans

en: Thai
nl: Thais

en: Turkmen
nl: Turkmeens

en: Tatar
nl: Tataars

en: Tahitian
nl: Tahitaans

en: Uighur
nl: Oejgoers

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Uzbek
nl: Oezbekistaans

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Yiddish
nl: Jiddisch

en: Chinese, Simplified
nl: Chinees, vereenvoudigd

en: Chinese, Traditional
nl: Chinees, traditioneel

en: Zulu
nl: Zoeloe

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from aan %to).

en: sort icon
nl: sorteerpictogram

en: sort ascending
nl: oplopend sorteren

en: sort descending
nl: aflopend sorteren

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
nl: Verwerking van Unicode-tekenreeksen wordt zo goed mogelijk geëmuleerd. Installeer de <a href="@url">PHP mbstring-uitbreiding</a> voor verbeterde Unicode ondersteuning.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: De PHP-functie van 'Multibyte string overloading' is op dit moment actief en moet uitgeschakeld worden. Controleer in het php.ini-bestand de <em>mbstring.func_overload</em> instelling. Lees voor meer informatie de <a href="@url">PHP mbstring-documentatie</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: De PHP-functie van 'Multibyte string input conversion' is op dit moment actief en moet uitgeschakeld worden. Controleer in het php.ini-bestand de <em>mbstring.encoding_translation</em> instelling. Lees voor meer informatie de <a href="@url">PHP mbstring-documentatie</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: De PHP-functie van 'Multibyte string input conversion' is op dit moment actief en moet uitgeschakeld worden. Controleer in het php.ini-bestand de <em>mbstring.http_input</em> instelling. Lees voor meer informatie de <a href="@url">PHP mbstring-documentatie</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
nl: De PHP-functie van 'Multibyte string output conversion' is op dit moment actief en moet uitgeschakeld worden. Controleer in het php.ini-bestand de <em>mbstring.http_output</em> instelling. Lees voor meer informatie de <a href="@url">PHP mbstring-documentatie</a>.

en: Standard PHP
nl: Standaard-PHP

en: PHP Mbstring Extension
nl: PHP-Mbstring-uitbreiding

en: Unicode library
nl: Unicode-bibliotheek

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
nl: Het was niet mogelijk XML-codering '%s' naar UTF-8 te converteren.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
nl: '%s'-codering wordt niet ondersteund. Installeer iconv, GNU recode of mbstring voor PHP.

en: Parse error. Not well formed
nl: Ontleedfout: Niet het juiste formaat

en: Parse error. Request not well formed.
nl: Ontleedfout: Aanvraag niet van het juiste formaat.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
nl: Serverfout: Ongeldige XML-RPC. De aanvraag moet een methodCall zijn.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
nl: Serverfout: Gevraagde methode @methodname is niet gespecificeerd.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
nl: Serverfout: Verkeerd aantal 'method'-parameters.

en: Server error. Invalid method parameters.
nl: Serverfout: Ongeldige 'method'-parameters.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
nl: Serverfout: Gevraagde functie @method bestaat niet.

en: Invalid syntax for system.multicall.
nl: Ongeldige syntax voor system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
nl: Recursieve oproepen naar system.multicall zijn verboden.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
nl: Serverfout: Gevraagde handtekening van methode @methodname is niet gespecificeerd.

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
nl: De naam van de feed (of de naam van de website die de feed aanbiedt).

en: Categorize news items
nl: Nieuwsitems categoriseren

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
nl: Weet u zeker dat u alle items van feed %feed wilt verwijderen?

en: checkboxes
nl: keuzevakjes

en: multiple selector
nl: meervoudige selectie

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
nl: Duizenden websites (vooral nieuwssites en blogs) publiceren hun laatste nieuws en berichten met behulp van feeds. Hiervoor worden een aantal gestandaardiseerde XML-formaten gebruikt. De Aggregator-module ondersteunt <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a> en <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
nl: Huidige feeds zijn hieronder aangegeven en <a href="@addfeed">nieuwe feeds kunt u toevoegen</a>. Voor elke feed of categorie kan een blok met <em>meest recente items</em> worden ingeschakeld op de pagina <a href="@block">Blokken beheren</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
nl: Voeg een feed toe in RSS-, RDF- of Atom-formaat. Iedere feed mag maar eenmaal worden toegevoegd.

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
nl: Categorieën maken het mogelijk om items van verschillende feeds te groeperen. Bijvoorbeeld verschillende sportgerelateerde feeds groeperen in een categorie <em>Sport</em>. Feed-items kunnen automatisch gegroepeerd kunnen worden (door het selecteren van een categorie tijdens aanmaken of wijzigen van een feed) of handmatig (via de pagina <em>Categoriseren</em>). Elke categorie heeft een eigen feedpagina en blok.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
nl: Bepaal welke informatie van andere sites wordt verzameld, hoe vaak de informatie wordt opgevraagd en hoe deze wordt gegroepeerd.

en: Update items
nl: Items bijwerken

en: Edit feed
nl: Feed bewerken

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
nl: Het blok %info werd toegekend aan een ongeldig gebied, en werd uitgeschakeld.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
nl: Wijzigingen aan de blokken worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Blokken opslaan</em> aanklikt.

en: Post new blog entry.
nl: Een nieuwe blog inzenden.

en: You are not allowed to post a new blog entry.
nl: U heeft geen toegangsrechten om een nieuwe blog in te zenden.

en: You have not created any blog entries.
nl: U heeft geen blog aangemaakt.

en: !author has not created any blog entries.
nl: !author heeft geen blog aangemaakt.

en: No blog entries have been created.
nl: Geen blogs aangemaakt.

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: View recent blog entries
nl: Recente blogs weergeven

en: Read !username's latest blog entries.
nl: Laatste blogs van !username lezen.

en: !username's blog
nl: blog van !username

en: Read the latest blog entries.
nl: Laatste blogs lezen.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
nl: Het inhoudstype voor de link %add-child moet een van de inhoudstypen zijn die als boekstructuur werden geselecteerd.

en: Save book pages
nl: Boekpagina's opslaan

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
nl: Dit boek is aangepast door een andere gebruiker; de aanpassingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Title changed from %original to %current.
nl: Titel gewijzigd van %original in %current.

en: Updated book %title.
nl: Boek %title is bijgewerkt.

en: book: updated %title.
nl: boek: %title opgeslagen

en: Update book outline
nl: De boekstructuur aanpassen

en: Remove from book outline
nl: Uit de boekstructuur verwijderen

en: No changes were made
nl: Er zijn geen wijzigingen aangebracht.

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
nl: Het bericht werd toegevoegd aan het geselecteerde boek. U kan nu het bericht ten opzichte van andere pagina's positioneren.

en: The book outline has been updated.
nl: De boekstructuur is bijgewerkt.

en: There was an error adding the post to the book.
nl: Het bericht kon niet aan het geselecteerde boek worden toegevoegd.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
nl: %title heeft onderliggende pagina's die automatisch een nieuwe plaats in het boek zullen krijgen. Om de hiërarchie van het boek te herstellen (zoals deze was voor het verwijderen van deze pagina) dient u elke pagina door middel van het tabblad Structuur een plaats in de hiërarchie te geven.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
nl: %title kan door middel van het tabblad Structuur aan de hiërarchie worden toegevoegd.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
nl: Weet u zeker dat u %title uit de boekhiërarchie wilt verwijderen?

en: The post has been removed from the book.
nl: Het bericht is uit het boek verwijderd.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
nl: Een printervriendelijke versie van deze boekpagina (en zijn subpagina's) weergeven.

en: Show block on all pages
nl: Blok op alle pagina's weergeven

en: Show block only on book pages
nl: Blok alleen op boekpagina's weergeven

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
nl: Indien <em>Blok op alle pagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok de automatisch gegenereerde menu's voor alle boeken van de site bevatten. Indien <em>Blok alleen op boekpagina's weergeven</em> geselecteerd is, zal het blok enkel die menu's bevatten die overeenkomen met de huidige pagina in het boek. Wanneer de huidige pagina geen deel uitmaakt van een boek, zal er geen blok getoond worden. <em>Paginaspecifieke zichtbaarheidsinstellingen</em> of andere zichtbaarheidsinstellingen kunnen aanvullend gebruikt worden om dit blok selectief weer te geven.

en: This is the top-level page in this book.
nl: Dit is de bovenste pagina van dit boek.

en: No book selected.
nl: Geen boek geselecteerd.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: De bovenliggende pagina in het boek. De maximale diepte voor een boek en alle onderliggende pagina's is !maxdepth. Sommige pagina's in het geselecteerde boek kunnen wellicht geen ouder zijn, aangezien ze dan deze limiet zouden overschrijden.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
nl: %title maakt deel uit van een boekstructuur en heeft onderliggende pagina's. Indien u doorgaat met verwijderen, zullen deze pagina's automatisch worden verplaatst.

en: Re-order book pages and change titles
nl: Boekpagina's opnieuw ordenen en titels wijzigen

en: Book page
nl: Boekpagina

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Header bottom
nl: Onderzijde kop

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
nl: Er is onvoldoende geheugen voor PHP beschikbaar om het kleurenschema van dit thema te wijzigen. Er is nog minimaal %size extra geheugen nodig. Lees voor meer informatie de <a href="@url">PHP-documentatie</a>.

en: Delete the selected comments
nl: De geselecteerde reacties verwijderen

en: Allows users to comment on and discuss published content.
nl: Biedt gebruikers de mogelijkheid te reageren op of discussiëren over gepubliceerde inhoud.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
nl: Voorbeeld: 'website feedback' of 'productinformatie'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
nl: Als categorieën in een lijst weergegeven worden, komen deze met het lichtste (kleinste) gewicht boven deze met een zwaarder (groter) gewicht. Categorieën met eenzelfde gewicht worden alfabetisch gesorteerd.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
nl: Het contactformulier is nog niet ingesteld. <a href="@add">Voeg één of meerdere categorieën toe</a> aan het formulier.

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
nl: Maak een contactformulier aan en definieer categorieën voor het formulier.

en: Edit contact category
nl: Contactcategorie bewerken

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
nl: Schakelt het gebruik van persoonlijke of globale contactformulieren in.

en: Database logging
nl: Database loggen

en: View events that have recently been logged.
nl: Gebeurtenissen bekijken die recent zijn gelogd.

en: Top 'page not found' errors
nl: Meest voorkomende 'pagina niet gevonden'-fouten

en: View 'page not found' errors (404s).
nl: 'Pagina niet gevonden'-fouten (404) bekijken.

en: Top 'access denied' errors
nl: Meest voorkomende 'geen toegang'-fouten

en: View 'access denied' errors (403s).
nl: 'Geen toegang'-fouten (403) bekijken.

en: Logs and records system events to the database.
nl: Logt en registreert systeemgebeurtenissen in de database.

en: No roles may use this format
nl: Geen van de rollen mag deze opmaak gebruiken

en: Allowed HTML tags: @tags
nl: Toegelaten HTML-tags: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
nl: Ankers worden gebruikt om links te maken naar andere pagina's.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
nl: Regeleinde-tags worden standaard al automatisch aan de tekst toegevoegd, dus gebruik deze tag alleen om extra regeleinden toe te voegen. Het gebruik van deze tag is anders dan andere XHTML-tags omdat het niet bestaat uit een open- en sluit tag-paar. Gebruik de extra "/" binnenin de tag om de XHTML 1.0-compatibiliteit te behouden

en: Text with <br />line break
nl: Tekst met <br />regeleinde

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
nl: Paragraaf-tags worden standaard automatisch toegevoegd. Gebruik dus deze tag om er extra toe te voegen.

en: Paragraph one.
nl: Eerste alinea.

en: Paragraph two.
nl: Tweede alinea.

en: Strong
nl: Sterk

en: Emphasized
nl: Benadrukt

en: Cited
nl: Geciteerd

en: Coded text used to show programming source code
nl: Code-tekst, gebruikt om programmacode weer te geven

en: Coded
nl: Code

en: Bolded
nl: Vet

en: Italicized
nl: Cursief

en: Superscripted
nl: Superscript

en: <sup>Super</sup>scripted
nl: <sup>Super</sup>script

en: Subscripted
nl: Subscript

en: <sub>Sub</sub>scripted
nl: <sub>Sub</sub>script

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
nl: <abbr title="Afkorting">Afkort.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
nl: <acronym title="Drie-Letter-Acroniem">DLA</acronym>

en: Block quoted
nl: Blokcitaat

en: Quoted inline
nl: Inline aangehaald

en: Table header
nl: Tabelkop

en: Table cell
nl: Tabelcel

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Geordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elk lijst-item

en: First item
nl: Eerste item

en: Second item
nl: Tweede item

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
nl: Ongeordende lijst - gebruik &lt;li&gt; voor elke lijst-item

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
nl: Definitielijsten zijn vergelijkbaar met andere HTML-lijsten. &lt;dl&gt; start de definitielijst, &lt;dt&gt; start de definitieterm en &lt;dd&gt; start de definitiebeschrijving.

en: First term
nl: Eerste term

en: First definition
nl: Eerste definitie

en: Second term
nl: Tweede term

en: Second definition
nl: Tweede definitie

en: Subtitle three
nl: Ondertitel drie

en: Subtitle four
nl: Ondertitel vier

en: Subtitle five
nl: Ondertitel vijf

en: Subtitle six
nl: Ondertitel zes

en: Tag Description
nl: Tag Beschrijving

en: You Type
nl: U typt

en: You Get
nl: U krijgt

en: No help provided for tag %tag.
nl: Er is geen hulp beschikbaar voor tag %tag.

en: Quotation mark
nl: Aanhalingsteken

en: Character Description
nl: Karakterbeschrijving

en: Lines and paragraphs break automatically.
nl: Regels en alinea's worden automatisch gesplitst.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
nl: Regels en alinea's worden automatisch herkend. Het regeleinde-element  &lt;br /&gt; en de alinea-elementen &lt;p&gt; en &lt;/p&gt; worden automatisch ingevoegd. Indien alinea's niet herkend worden, kunt u een aantal lege regels toevoegen.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
nl: E-mail- en internetadressen worden automatisch aanklikbaar.

en: HTML filter
nl: HTML-filter

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
nl: Bepalen hoe door gebruikers ingevoerde inhoud gefilterd wordt, inclusief toegestane HTML-elementen. Ondersteunt ook het inschakelen van filters die door modules worden aangeboden.

en: Compose tips
nl: Opsteltips

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van discussies.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
nl: Omschrijving en richtlijnen voor de discussies in dit forum.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
nl: Forums worden weergegeven in volgorde van toenemend gewicht. Forums met hetzelfde gewicht worden alfabetisch gesorteerd.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
nl: Korte beschrijvende naam voor deze verzameling van verwante forums.

en: Description and guidelines for forums within this container.
nl: Omschrijving en richtlijnen voor de forums in deze container.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
nl: Containers worden weergegeven in volgorde van toenemend gewicht. Containers met hetzelfde gewicht worden alfabetisch gesorteerd.

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
nl: Als u een forum of container verwijdert, dan verwijdert u ook alle bijbehorende subforums en berichten. Om berichten uit dit forum te verwijderen gaat u naar de pagina <a href="@content">inhoud beheren</a>. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Default number of forum topics displayed per page.
nl: Standaardaantal forumonderwerpen dat per pagina wordt weergegeven.

en: Default display order for topics.
nl: Standaardweergavevolgorde van onderwerpen.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
nl: Containers worden gewoonlijk op het hoogste niveau (root) geplaatst, maar kunnen ook binnen een andere container of forum worden geplaatst.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
nl: Forums kunnen op het hoogste niveau (root), binnen een container of een ander forum worden geplaatst.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@forum">Forum-module</a>.

en: Forum topic
nl: Forumonderwerp

en: You are not allowed to post new content in the forum.
nl: U mag geen nieuwe inhoud aan het forum toevoegen.

en: Manages the display of online help.
nl: Beheert de weergave van online hulp.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
nl: Deze pagina geeft een overzicht van vertaalbare tekenreeksen. Vertaalbare tekenreeksen worden weergegeven in zogenaamde 'tekstgroepen'. Modules kunnen extra tekstgroepen toevoegen die andere vertaalbare tekenreeksen bevatten. Omdat tekstgroepen een mogelijkheid bieden om tekenreeksen te groeperen, kunnen de tekstgroepen gebruikt worden om de vertaalinspanning te richten op bepaalde gebieden van de Drupal-interface.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
nl: Weet dat de <em>.po</em>-bestanden (indien aanwezig) automatisch geïmporteerd worden als een nieuwe module of thema ingeschakeld wordt of als nieuwe talen worden toegevoegd. Omdat met deze pagina slechts één <em>.po</em>-bestand tegelijkertijd geïmporteerd kan worden, kan het eenvoudiger zijn om een vertaalpakket te downloaden en in de Drupal-installatiemap uit te pakken en daarna de <a href="@language-add">taal toe te voegen</a>. Alle <em>.po</em>-bestanden in het vertaalpakket worden dan automatisch geïmporteerd. Vertaalpakketten kunnen worden op de <a href="@translations">Drupal Translations-pagina</a> gedownload worden.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
nl: Op deze pagina kunt u vertaalde Drupal-tekenreeksen exporteren. De tekenreeksen kunnen in twee formaten als bestand geëxporteerd worden. Het Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-formaat, met daarin zowel de bron als de vertaalde tekenreeksen, of het Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>)-formaat, met daarin alleen de bron-tekenreeksen. Het <em>.po</em>-formaat wordt gebruikt om vertaling met anderen te delen, het <em>.pot</em>-formaat om met een Gettext-editor een nieuwe vertaling te maken.

en: Built-in interface
nl: Ingebouwde interface

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
nl: De standaardtaal voor e-mails voor dit account en voorkeurstaal voor websiteweergave.

en: This account's default language for e-mails.
nl: De standaardtaal voor e-mails voor dit account.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
nl: Een pad-alias voor een specifieke taal zal altijd gebruikt worden om deze pagina in die taal weer te geven en heeft de voorkeur boven een pad-alias gebruikt voor <em>Alle talen</em>."

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Configure languages for content and the user interface.
nl: Instellingen voor de taal van inhoud en gebruikersinterface.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
nl: Ingebouwde interface en eventuele andere teksten vertalen.

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
nl: Voegt de mogelijkheid toe om andere talen te gebruiken en maakt het mogelijk om de gebruikersinterface naar andere talen dan het Engels te vertalen.

en: Submission form settings
nl: Instellingen inzendingsformulier

en: This content type does not have a title field.
nl: Dit inhoudstype heeft geen titelveld

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten voor <em>nodes beheren</em> kunnen deze opties veranderen.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: De systeemnaam mag uitsluitend kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The human-readable name %name is already taken.
nl: De naam %name is al in gebruik.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
nl: Weet u zeker dat u het inhoudstype %type wilt verwijderen?

en: Added content type %name.
nl: Inhoudstype %name toegevoegd.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
nl[0]: Inhoudstype van een inzending van %old-type naar %type gewijzigd.
nl[1]: Inhoudstype van @count berichten van %old-type naar %type gewijzigd.

en: Number of posts on main page
nl: Aantal berichten op de hoofdpagina

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
nl: Weet u zeker dat u de toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw wilt opbouwen?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
nl: Deze actie bouwt alle toegangsrechten tot de website-inhoud opnieuw op en kan een langdurig proces zijn. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: language
nl: taal

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
nl: De ingekorte versie van uw inzending geeft weer hoe het artikel op de voorpagina gepubliceerd wordt of hoe het als gesyndiceerde inhoud wordt geëxporteerd. <span class="no-js">U kunt "&lt;!--break--&gt;" (zonder aanhalingstekens) invoeren als scheidingsteken om aan te geven waar uw tekst wordt gesplitst.</span>

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
nl: @type %title is teruggezet naar de revisie van %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
nl: Revisie van %revision-date van @type %title is verwijderd.

en: @type: reverted %title revision %revision.
nl: @type: %title teruggezet naar revisie %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
nl: De toegangsrechten moeten opnieuw worden opgebouwd.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
nl: Met revisies kunt u de verschillen tussen de versies van uw inzendingen opsporen.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
nl: <strong>Configureer de website</strong>. Wanneer u bent ingelogd kunt u naar het <a href="@admin">beheergedeelte</a> gaan, waar u alle elementen van de site kunt <a href="@config">instellen en aanpassen</a>.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
nl: <strong>Functionaliteit toevoegen</strong> Vervolgens gaat u naar de <a href="@modules">modulelijst</a> waar u de door u gewenste functionaliteit kunt inschakelen. Uitbreidingsmodules vindt u in de <a href="@download_modules">downloadsectie voor Drupal-modules</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
nl: <strong>Vormgeving van de website aanpassen</strong> Ga naar het onderdeel <a href="@themes">thema's</a> om de vormgeving van de website aan te passen. U kunt kiezen uit de meegeleverde thema's, of aanvullende thema's downloaden van de <a href="@download_themes">Drupal-thema downloadsectie</a>.

en: Rebuilding content access permissions
nl: De toegangsrechten worden opnieuw opgebouwd.

en: Content permissions have been rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn opnieuw opgebouwd.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
nl: De toegangsrechten zijn niet correct opnieuw opgebouwd.

en: Add content type
nl: Inhoudstype toevoegen

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
nl: Biedt de mogelijkheid inhoud aan de website toe te voegen en op pagina's weer te geven.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
nl: Om OpenID te gebruiken dient u eerst een identiteit aan te maken bij een openbare of besloten OpenID-provider. Heeft u nog geen OpenID, maak dan gebruik van één van de <a href="@openid-providers">gratis openbare aanbieders</a>. Meer informatie over OpenID vindt u op <a href="@openid-net">deze website</a>.

en: OpenID identities
nl: OpenID identiteiten

en: Allows users to log into your site using OpenID.
nl: Laat gebruikers inloggen met OpenID.

en: The alias %alias is already in use in this language.
nl: De alias %alias is reeds in gebruik in deze taal.

en: The alias has been saved.
nl: Alias is opgeslagen.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
nl: Weet u zeker dat u de pad-alias %title wilt verwijderen?

en: Filter aliases
nl: Filter-aliassen

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
nl: Voer het pad in waarvoor u een alias wenst te creëren, gevolgd door de naam van het nieuwe alias.

en: URL aliases
nl: URL-aliassen

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
nl: De URL-paden van de website met behulp van aliassen wijzigen.

en: Edit alias
nl: Alias bewerken

en: Delete alias
nl: Alias verwijderen

en: Add alias
nl: Alias toevoegen

en: Allows users to rename URLs.
nl: Biedt de mogelijkheid URLs te hernoemen.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
nl: <a href="@drupal">Drupal.org</a> biedt <a href="@php-snippets">enige voorbeeld-PHP-knipsels</a>, of u kunt uw eigen maken met enige PHP ervaring en kennis van het Drupal systeem.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
nl: U mag PHP-code gebruiken. Daarvoor moet u &lt;?php ?&gt; tags gebruiken.

en: Using custom PHP code
nl: PHP-code gebruiken

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
nl: In sommige inhoudstypen, waaronder berichten en blokken, kan eigen PHP-code geplaatst worden. Wanneer dit door een betrouwbare gebruiker met PHP-ervaring wordt gedaan biedt dit krachtige en flexibele functionaliteit. Bij onjuist gebruik is het echter een groot veiligheidsrisico. Zelfs een kleine vergissing bij het plaatsen van PHP-code kan inbreuk doen op uw site.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
nl: Als u onbekend bent met PHP, SQL of Drupal maak dan geen gebruik van eigen PHP-code in berichten. Experimenten met PHP kunnen uw database beschadigen, uw site onbruikbaar maken of de veiligheid sterk verminderen.

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
nl: Controleer iedere regel op syntax en logische fouten <strong>voordat</strong> u deze opslaat.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
nl: Statements dienen met puntkomma's te worden afgesloten.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
nl: Globale variabelen die gebruikt worden in uw PHP-code behouden hun waarden nadat uw script is uitgevoerd.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
nl: <code>register_globals</code> is <strong>uitgeschakeld</strong>. Als u formulieren wil gebruiken, maak dan gebruik van de beschikbare functies in <a href="@formapi">de Drupal Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
nl: Gebruik <code>print</code> of <code>return</code> in uw code om inhoud naar het scherm te schrijven.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
nl: Ontwikkel en test uw PHP-code met behulp van testscripts en voorbeeld databasegegevens voordat de code op een productiesite wordt toegepast.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
nl: Overweeg om uw PHP-code in een sitespecifieke module of in het <code>template.php</code>-bestand op te nemen in plaats van deze direct in een pagina of een blok te plaatsen.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
nl: Met het PHP-filter kan PHP-code aan de website-inhoud worden toegevoegd. Let op: wanneer deze module is uitgeschakeld of verwijderd zal de toegevoegde PHP-code als tekst worden weergegeven en als PHP-code worden uitgevoerd.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
nl: Een eenvoudig voorbeeld: <em>Een 'welkomblok' maken dat bezoekers met een eenvoudige tekst begroet.</em>

en: PHP evaluator
nl: PHP-verwerker

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
nl: Voert een stuk PHP-code uit. Dit filter mag alleen door beheerders gebruikt worden.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
nl: Staat het uitvoeren van ingebouwde PHP-code toe.

en: Total votes: @votes
nl: Totaal aantal stemmen: @votes

en: Most recent poll
nl: Meeste recente enquête

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
nl: Een <em>peiling</em> is een stelling met een aantal mogelijke antwoorden. Per optie wordt het aantal uitgebrachte stemmen geteld.

en: Poll status
nl: Enquêtestatus

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
nl: Als een enquête gesloten is, kunnen bezoekers er niet langer op stemmen.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
nl: Na deze periode zal de enquête automatisch afgesloten worden.

en: Negative values are not allowed.
nl: Negatieve waarden zijn niet toegestaan.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
nl: Uw stem kan niet geregistreerd worden omdat u geen geldige keuze heeft gemaakt.

en: Vote count
nl: Stemtelling

en: Polls
nl: Enquêtes

en: Profile fields have been updated.
nl: Profielvelden zijn bijgewerkt.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
nl: Geen velden in deze categorie. Als deze categorie leeg wordt opgeslagen zal ze worden verwijderd.

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
nl: De naam van het veld. De naam van het formulier wordt niet aan de gebruiker getoond, maar wordt intern in de HTML-code en in URL's gebruikt. Tenzij u weet wat u doet, is het ten zeerste aangeraden om <code>profile_</code> als voorvoegsel van de formuliernaam te gebruiken om botsingen met andere velden te voorkomen. Spaties en andere speciale tekens (behalve '-' en '_') zijn niet toegestaan. Een voorbeeld van een veldnaam is "profile_favoriete_kleur" of "profile_kleur".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
nl: Een lijst van alle opties. Plaats iedere optie op een afzonderlijke regel. Voorbeelden zijn "rood", "blauw", "groen"", enz.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
nl: Verborgen profielveld. Alleen toegankelijk voor beheerders, modules en thema's.

en: Private field, content only available to privileged users.
nl: Afgeschermd veld, inhoud is alleen beschikbaar voor gebruikers met voldoende toegangsrechten.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
nl: Publiek veld, de inhoud wordt getoond op de profielpagina maar niet op de gebruikerslijstpagina's.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
nl: Publiek veld, de inhoud wordt getoond op de profielpagina en op de gebruikerslijstpagina's.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
nl: De gewichten bepalen de volgorde waarin de velden weergegeven worden. Lichtere velden "drijven" naar de bovenkant van de categorie.

en: Form will auto-complete while user is typing.
nl: Velden in dit formulier worden tijdens het typen automatisch aangevuld (auto-complete).

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
nl: Om veiligheidsredenen zal automatische aanvulling worden uitgeschakeld wanneer de gebruiker geen toegang tot gebruikersprofielen heeft.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
nl: De opgegeven formuliernaam bevat één of meer ongeldige tekens. Spaties of andere bijzondere tekens behalve koppelteken (-) en onderstrepingsteken (_) zijn niet toegestaan.

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
nl: De opgegeven formuliernaam is gereserveerd voor gebruik door Drupal.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
nl: De opgegeven categorienaam is gereserveerd voor gebruik door Drupal.

en: The specified title is already in use.
nl: De opgegeven titel is reeds in gebruik.

en: The specified name is already in use.
nl: Het opgegeven pad is reeds in gebruik.

en: A hidden field cannot be required.
nl: Een verborgen veld kan niet verplicht zijn.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
nl: Een verborgen veld kan niet zichtbaar gemaakt worden op het registratieformulier voor gebruikers.

en: The field has been created.
nl: Het veld is aangemaakt.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
nl: Weet u zeker dat u het veld %field wilt verwijderen?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden. Wanneer gebruikers reeds gegevens in dit veld hebben ingevoerd, zullen deze gegevens ook worden verwijderd. Wanneer u deze gegevens wilt behouden, kunt u in plaats van het te verwijderen <a href="@edit-field">dit veld bewerken</a> en het wijzigen in een verborgen veld waardoor alleen nog beheerders toegang tot dit veld hebben.

en: The field %field has been deleted.
nl: Het veld %field is verwijderd.

en: Profile field %field added under category %category.
nl: Profielveld %field toegevoegd onder categorie %category.

en: Profile field %field deleted.
nl: Profielveld %field verwijderd.

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: single-line textfield
nl: tekstveld van één regel

en: multi-line textfield
nl: tekstveld van meerdere regels

en: checkbox
nl: keuzevakje

en: list selection
nl: keuzelijst

en: freeform list
nl: vrijevormlijst

en: Author information
nl: Informatie over de auteur

en: Link to full user profile
nl: Link naar volledig gebruikersprofiel

en: Profile fields to display
nl: Weer te geven profielvelden

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
nl: Kies welke velden van het profiel u in het blok wilt weergeven. Alleen de als publiek gemarkeerde velden in <a href="@profile-admin">profielveldinstellingen</a> zijn beschikbaar.

en: View full user profile
nl: Bekijk het volledige gebruikersprofiel

en: About %name
nl: Over %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
nl: Gebruik voor ieder item een nieuwe regel of scheid de items door komma's. HTML is niet toegestaan.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
nl: De opgegeven waarde voor %field is geen geldige URL.

en: Create customizable fields for your users.
nl: Speciale velden voor uw gebruikersprofielen aanmaken.

en: Profile category autocomplete
nl: Profiel categorie autocomplete

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Delete field
nl: Veld verwijderen

en: Profile autocomplete
nl: Profiel autocomplete

en: Supports configurable user profiles.
nl: Ondersteuning voor instelbare gebruikersprofielen.

en: The index will be rebuilt.
nl: De index zal opnieuw worden opgebouwd.

en: Indexing status
nl: Indexeringsstatus

en: Indexing throttle
nl: Indexeringsbeperking

en: Number of items to index per cron run
nl: Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
nl: Het maximum aantal items dat per <a href="@cron">cron-uitvoering</a> wordt geïndexeerd. Indien nodig kan het aantal verminderd worden om timeout- en geheugenfouten tijdens het indexeren te voorkomen.

en: Indexing settings
nl: Indexeerinstellingen

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
nl: <p><em>Indien u de instellingen hieronder wijzigt zal de site-index vernieuwd worden. De zoekindex wordt niet gewist maar systematisch aangepast aan de nieuwe instellingen. De zoekfunctie blijft werken maar nieuwe inhoud wordt pas geïndexeerd nadat alle bestaande inhoud opnieuw is geïndexeerd.</em></p><p><em> De standaardinstellingen zouden toereikend moeten zijn voor de meeste sites.</em></p>

en: Minimum word length to index
nl: Minimumwoordlengte voor indexering

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
nl: Het aantal tekens waaruit een woord moet bestaan om geïndexeerd te worden. Een lager aantal tekens levert een betere kwaliteit van de resultaten op, maar ook een grotere database. Iedere zoekopdracht moet minstens één trefwoord met het hier opgegeven minimum aantal tekens bevatten.

en: Simple CJK handling
nl: Eenvoudige CJK-bewerking

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
nl: Gebruik een eenvoudige Chinees/Japans/Koreaans tokenizer gebaseerd op overlappende reeksen. Gebruik deze optie niet wanneer u een externe preprocessor wilt gebruiken. Deze instelling heeft geen invloed op andere talen.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
nl: De zoekmachine van deze website houdt een index bij van woorden die voorkomen in de inhoud van de site. Voor het opbouwen en bijhouden van deze index is <a href="@cron">cron</a> nodig. Het indexeergedrag kan met de onderstaande instellingen worden gewijzigd.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: Top search phrases
nl: Meest populaire zoekwoorden

en: View most popular search phrases.
nl: Meest populaire zoekwoorden weergeven.

en: Enables site-wide keyword searching.
nl: Biedt de mogelijkheid om met trefwoorden de website te doorzoeken.

en: Total page generation time
nl: Totale tijd om pagina te maken

en: Top pages in the past %interval
nl: Toppagina's in de laatste %interval

en: Top visitors in the past %interval
nl: Meest actieve gebruikers in de laatste %interval

en: Top referrers in the past %interval
nl: Topverwijzers in de laatste %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
nl: Elke paginatoegang loggen. Dit is nodig voor verwijzerstatistieken.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
nl: Oudere berichten in de toegangslog (inclusief verwijzerstatistieken) zullen automatisch worden verwijderd. Hiervoor is <a href="@cron">cron</a> nodig.

en: Content viewing counter settings
nl: Instellingen voor het tellen van het aantal keer dat inhoud bekeken wordt

en: Count content views
nl: Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken

en: Increment a counter each time content is viewed.
nl: Bij iedere keer dat de inhoud bekeken wordt  een teller verhogen.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
nl: Instellingen voor statistische informatie over de website die door Drupal wordt bewaard. Zie <a href="@statistics">websitestatistieken</a> voor de bewaarde statistische informatie.

en: This page displays the site's most recent hits.
nl: Deze pagina toont de acties van de bezoekers, die recent de website bezochten.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
nl: Deze pagina toont alle externe verwijzers en externe verwijzingen naar uw website.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
nl: Wanneer u een bezoeker blokkeert, kunt u voorkomen dat het IP-adres van deze bezoeker toegang heeft tot de site. In tegenstelling tot het blokkeren van een gebruiker, werkt het blokkeren van een IP-adres ook voor anonieme bezoekers. De meest voorkomende toepassing van deze wijze van blokkeren, is het blokkeren van bijvoorbeeld web-crawlers of zoekmachines die teveel servercapaciteit verbruiken.

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
nl: Weer te geven aantal inhoudselementen in "all time" lijst.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
nl: Aantal items dat wordt weergegeven in de lijst "recente hits"

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: Last viewed:
nl: Laatst bekeken:

en: View pages that have recently been visited.
nl: Pagina's die recent zijn bekeken.

en: View pages that have been hit frequently.
nl: Pagina's die frequent worden bekeken.

en: Top visitors
nl: Meest actieve gebruikers

en: View visitors that hit many pages.
nl: Bezoekers die veel pagina's bekijken.

en: Top referrers
nl: Topverwijzers

en: View top referrers.
nl: Topverwijzers bekijken.

en: View access log.
nl: Toegangslog bekijken.

en: Track page visits
nl: Paginabezoeken bekijken

en: Logs access statistics for your site.
nl: Logt toegangsstatistieken van de site.

en: Logs and records system events to syslog.
nl: Logt systeemgebeurtenissen in de syslog.

en: User pictures in posts
nl: Gebruikersafbeeldingen in berichten

en: User pictures in comments
nl: Gebruikersafbeeldingen in reacties

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Logo image settings
nl: Instellingen logo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
nl: Indien ingeschakeld, zal het volgende logo weergegeven worden.

en: Use the default logo
nl: Standaardlogo gebruiken

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
nl: Selecteer dit als u het logo dat bij het thema hoort, wilt gebruiken.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
nl: Het pad naar het bestand dat u wilt gebruiken in plaats van het standaardlogo.

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
nl: Het snelkoppelingspictogram, ook wel 'favicon' genoemd, wordt in de adresbalk en bladwijzers van de meeste browsers weergegeven.

en: Use the default shortcut icon.
nl: Standaardsnelkoppelingspictogram gebruiken.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
nl: Selecteer dit als u een eigen snelkoppelingpictogram voor het thema wilt gebruiken.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
nl: Pad naar de afbeelding die u als eigen snelkoppelingspictogram wil gebruiken.

en: Upload icon image
nl: Pictogramafbeelding laden

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw snelkoppelingspictogram te uploaden.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
nl: @module (<span class="admin-missing">ontbreekt</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
nl: De volgende modules zullen volledig gedeïnstalleerd worden en <em>alle gegevens van deze modules zullen verloren gaan!</em>

en: Confirm uninstall
nl: Deïnstalleren bevestigen

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
nl: Wilt u doorgaan met het deïnstalleren van de bovenstaande modules?

en: No modules selected.
nl: Geen modules geselecteerd.

en: The selected modules have been uninstalled.
nl: De geselecteerde modules zijn gedeïnstalleerd.

en: The name of this website.
nl: De naam van deze website.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
nl: Motto, slogan of slagzin van de site (wordt vaak samen met de naam van de site getoond).

en: Default 403 (access denied) page
nl: Standaard 403-pagina (verboden toegang)

en: Default 404 (not found) page
nl: Standaard 404-pagina (niet gevonden)

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: Select an image processing toolkit
nl: Selecteer een beeldverwerkingstoolkit

en: Number of items in each feed
nl: Aantal items in elke feed

en: Default number of items to include in each feed.
nl: Het standaardaantal items dat in elke feed wordt opgenomen.

en: Feed content
nl: Feedinhoud

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
nl: Algemene instelling voor de standaardweergave van inhoud in elke feed.

en: Cron ran successfully.
nl: Cron is met succes uitgevoerd.

en: Cron run failed.
nl: Het was niet mogelijk om cron uit te voeren.

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
nl: Deze pagina toont alle beschikbare beheertaken van iedere module.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
nl: Deze opties bepalen de standaardweergave-instellingen voor uw volledige website en alle thema's, tenzij deze overschreven worden door een specifiek thema.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
nl: Het blok <em>Gebouwd met Drupal</em> is een optionele link naar de webpagina van het project Drupal. Hoewel het absoluut geen vereiste is om deze link op te nemen, kan de link gebruikt worden als ondersteuning van Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
nl: Hier vindt u een kort overzicht van de parameters van uw site en eventuele problemen met uw installatie. Het kan nuttig zijn deze informatie mee te geven als u een vraag stelt in de forums van drupal.org en in de issuelijsten van de projecten.

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
nl: Kan tijdelijk bestand "%path" niet verwijderen tijdens opruimen van tijdelijke bestanden

en: Compact mode
nl: Compacte weergave

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
nl: Bepalen waar Drupal geüploade bestanden opslaat en hoe deze toegankelijk zijn.

en: Image toolkit
nl: Beeldverwerkingstoolkit

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
nl: Kies welke beeldverwerkingstoolkit gebruikt wordt als er meerdere toolkits geïnstalleerd zijn.

en: RSS publishing
nl: RSS-publicatie

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Date and time lookup
nl: Datum en tijd opzoeken

en: Enable or disable clean URLs for your site.
nl: Gebruiksvriendelijke URL's in- of uitschakelen.

en: Clean URL check
nl: Gebruiksvriendelijke-URL-controle

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
nl: Systeemstatus en eventuele gedetecteerde problemen weergeven.

en: -1 (Unlimited)
nl: -1 (Onbeperkt)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
nl: Uw PHP-installatie is te oud. Drupal heeft minstens PHP %version nodig.

en: PHP register globals
nl: Registratie globale PHP-variabelen

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
nl: <em>register_globals</em> is ingeschakeld. Voor Drupal dient deze instelling uitgeschakeld te worden. De website is mogelijk niet veilig zolang <em>register_globals</em> is ingeschakeld. In het PHP-handboek vindt u aanwijzingen voor het  <a href="http://php.net/configuration.changes">wijzigen van de instellingen</a>.

en: Enabled ('@value')
nl: Ingeschakeld ('@value')

en: PHP memory limit
nl: PHP-geheugenlimiet

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het installatieproces te voorkomen.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
nl: Overweeg om de PHP-geheugenlimiet te verhogen tot %memory_minimum_limit om fouten tijdens het bijwerkproces te voorkomen.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
nl: Afhankelijk van de instellingen kan Drupal werken met een PHP-geheugenlimiet van %memory_limit. Echter een limiet van %memory_minimum_limit of hoger wordt aanbevolen, vooral wanneer de website uitbreidingsmodules gebruikt.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
nl: Verhoog de geheugenlimiet door de parameter memory_limit in het bestand %configuration-file aan te passen en vervolgens de webserver opnieuw te starten (of neem voor assistentie contact op met de systeembeheerder of hosting provider).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
nl: Neem contact op met uw systeembeheerder of hostingprovider voor hulp bij het verhogen van de PHP-geheugenlimiet.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
nl: Zie de <a href="@url">Drupal systeemvereisten</a> voor meer informatie.

en: Not protected
nl: Niet beveiligd

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
nl: Het bestand %file is niet beveiligd tegen wijzigingen en vormt daarom een veiligheidsrisico. Verwijder de schrijfrechten van dit bestand.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
nl: Lees voor meer informatie het online-handboek over <a href="@cron-handbook">instellen van cron-jobs</a>.

en: Cron has not run recently.
nl: Cron is niet recentelijk uitgevoerd.

en: Cron maintenance tasks
nl: Cron-onderhoudstaken

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
nl: U kunt <a href="@cron">cron handmatig uitvoeren</a>.

en: The directory %directory is not writable.
nl: Map %directory is niet schrijfbaar.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
nl: Zorg dat u de juiste map instelt op de pagina <a href="@admin-file-system">bestandssysteeminstellingen</a> of wijzig de toegangsrechten van de map zodat deze schrijfbaar is.

en: Writable (<em>public</em> download method)
nl: Schrijfbaar (<em>openbare</em> downloadmethode)

en: Writable (<em>private</em> download method)
nl: Schrijfbare (<em>afgeschermde</em> downloadmethode)

en: Database updates
nl: Database-updates

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
nl: Voor enkele modules moet de database worden bijgewerkt. U moet direct het <a href="@update">database-updatescript</a> uitvoeren.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
nl: Het update.php script is toegankelijk voor iedereen, zonder autorisatiecontrole. Dit is een veiligheidsrisico. Zet de $update_free_access-waarde in uw settings.php terug op FALSE.

en: Access to update.php
nl: Toegang tot update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
nl: Behandelt algemene instellingen van de site voor beheerders.

en: Reset to alphabetical
nl: Terugzetten naar alfabetisch

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
nl: Termen worden in oplopende volgorde op gewicht getoond.

en: Weight value must be numeric.
nl: De waarde voor gewicht moet numeriek zijn.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
nl: Weet u zeker dat u de woordenlijst %title terug wilt zetten naar alfabetische volgorde?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
nl: Een woordenlijst terugzetten zal alle speciale sorteringen verwijderen en de items alfabetisch sorteren.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
nl: Zet woordenlijst %name terug naar alfabetische volgorde.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
nl: Vertalingen van een deel van de inhoud worden beheerd met vertalingsets. Elke vertalingset heeft een brontekst en een aantal vertalingen in elk van de <a href="!languages">beschikbare talen</a>. Alle vertalingen worden beoordeeld of ze actueel zijn of verouderd bij een wijziging in de brontekst.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Ook kan vertaling worden ingeschakeld voor dit inhoudstype waardoor de inhoud in elke van de beschikbare talen vertaald kan worden.  Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: Translation settings
nl: Vertalinginstellingen

en: Flag translations as outdated
nl: Markeer vertalingen als verouderd

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
nl: Als er significante veranderingen zijn gemaakt waarvoor de vertaling dient te worden herzien, kunnen alle vertalingen als verouderd worden gemarkeerd. Dit verandert geen van de andere eigenschappen van de betreffende berichten, zoals het wel of niet gepubliceerd zijn.

en: This translation needs to be updated
nl: Deze vertaling moet worden geactualiseerd.

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
nl: Als deze optie is gemarkeerd moet deze vertaling worden herzien omdat de brontekst is gewijzigd. Verwijder de markering als de vertaling is geactualiseerd.

en: Content translation
nl: Vertaling van inhoud

en: Allows content to be translated into different languages.
nl: Maakt het mogelijk inhoud te vertalen in verschillende talen.

en: Unknown release date
nl: Onbekende uitgiftedatum

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
nl: Selecteer hoe vaak er automatisch op updates van de geïnstalleerde modules en thema's moet worden gecontroleerd.

en: E-mail notification threshold
nl: Drempel voor e-mailberichten

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
nl: U kunt kiezen of er een e-mail wordt verstuurd bij iedere nieuwe versie of alleen wanneer er een veiligheidsupdate beschikbaar is. Op de pagina <a href="@status_report">statusrapportage</a> wordt een bericht weergegeven wanneer er nieuwe versies van de Drupal-kern of van uitbreidingsmodules zijn. Bij een veiligheidsupdate wordt er op de beheerpagina's een foutmelding weergegeven.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
nl: Hier vindt u meer informatie over beschikbare nieuwe versies van geïnstalleerde modules en thema's. Let op, iedere module of thema is een onderdeel van een 'project' dat dezelfde of een andere naam kan hebben en meerdere modules of thema's kan omvatten.

en: Module and theme update status
nl: Updatestatus voor modules en thema's

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
nl: Er zijn beveiligingsupdates voor één of meerdere modules of thema's van deze website beschikbaar. Om de veiligheid van de server te verzekeren moet u deze update(s) direct installeren.

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
nl: Er zijn nieuwe versies beschikbaar voor één of meer modules of thema's. Werk de site zo snel mogelijk bij zodat deze correct blijft werken.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
nl: Statusrapport weergeven van beschikbare nieuwe versies van modules en thema's.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
nl: Bezoekers kunnen nieuwe accounts aanmaken maar goedkeuring van een beheerder is nodig.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
nl: Verplichte e-mailvalidatie wanneer een gebruiker een account aanmaakt.

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Als deze keuze gemaakt is, krijgen nieuwe bezoekers een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen en moeten hun e-mailadres valideren voordat zij kunnen inloggen. Als deze keuze niet gemaakt is, kunnen nieuwe bezoekers hun eigen wachtwoord kiezen tijdens registratie en kunnen zij na registratie direct inloggen.

en: User registration guidelines
nl: Registratierichtlijnen voor gebruikers

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt bovenin het registratieformulier getoond en helpt of instrueert de gebruikers bij het invullen.

en: Welcome, new user created by administrator
nl: Welkom, nieuwe gebruiker door de beheerder aangemaakt

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: Bewerk de welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar een nieuwe gebruiker die door de beheerder is aangemaakt.

en: Welcome, no approval required
nl: Welkom, geen toestemming nodig

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er geen goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Welcome, awaiting administrator approval
nl: Welkom, in afwachting van toestemming door de beheerder

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: Bewerk welkoms-e-mail die verstuurd wordt naar nieuwe gebruikers bij hun registratie, in het geval er goedkeuring door de beheerder nodig is.

en: Password recovery email
nl: E-mail voor wachtwoordherstel

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
nl: Pas de e-mailberichten aan voor gebruikers die een nieuw wachtwoord hebben aangevraagd.

en: Account activation email
nl: E-mail voor accountactivatie

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: Schakel e-mailberichten in en pas ze aan voor gebruikers wiens account is geactiveerd. Wordt gebruikt  op een website waar administratieve toestemming vereist is, wanneer een beheerder de account activeert van een gebruiker die zich heeft geregistreerd.

en: Notify user when account is activated.
nl: Informeer de gebruiker zodra de account geactiveerd is.

en: Account blocked email
nl: E-mail bij accountblokkering

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie de account geblokkeerd is.

en: Notify user when account is blocked.
nl: Licht gebruiker in wanneer de account geblokkeerd wordt.

en: Account deleted email
nl: E-mail bij verwijdering van account

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
nl: Inschakelen en aanpassen van e-mail berichten voor gebruikers van wie de account verwijderd is.

en: Notify user when account is deleted.
nl: Licht gebruiker in wanneer de account verwijderd wordt.

en: Signature support
nl: Ondersteuning voor handtekeningen

en: Picture support
nl: Ondersteuning voor afbeeldingen

en: Picture maximum dimensions
nl: Maximale afmetingen afbeelding

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
nl: Maximale afmetingen voor afbeeldingen, in pixels.

en: Picture maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen

en: Maximum file size for pictures, in kB.
nl: Maximale bestandsgrootte voor afbeeldingen, in kB.

en: Picture guidelines
nl: Richtlijnen voor afbeeldingen

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan het uploadformulier voor afbeeldingen als aanvulling voor de standaardrichtlijnen. Dit is handig om gebruikers te helpen of te informeren.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
nl: De naam voor deze rol. Bijvoorbeeld: 'moderator', 'redacteur' of 'websitebeheerder'.

en: The role has been renamed.
nl: De naam van de rol is gewijzigd.

en: The role has been deleted.
nl: De rol is verwijderd.

en: E-mail new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
nl: %name is op deze website niet bekend.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
nl: Verdere instructies zijn verstuurd naar uw e-mailadres.

en: %name has been deleted.
nl: %name is verwijderd.

en: You must enter a username.
nl: Vul een gebruikersnaam in.

en: The username cannot begin with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie beginnen.

en: The username cannot end with a space.
nl: De gebruikersnaam mag niet met een spatie eindigen.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
nl: De gebruikersnaam mag geen meerdere spaties na elkaar bevatten.

en: The username contains an illegal character.
nl: De gebruikersnaam bevat illegale karakters.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
nl: De gebruikersnaam %name is te lang: de naam moet kleiner dan of gelijk aan %max karakters zijn.

en: You must enter an e-mail address.
nl: Vul een e-mailadres in.

en: Who's online
nl: Wie is online

en: User list length
nl: Lengte gebruikerslijst

en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Geef het wachtwoord dat bij uw gebruikersnaam hoort.

en: Signature settings
nl: Handtekening instellingen

en: Delete picture
nl: Afbeeldingen verwijderen

en: Check this box to delete your current picture.
nl: Vink dit vakje aan indien u uw huidige afbeelding wilt verwijderen.

en: Unblock the selected users
nl: Blokkering bij geselecteerde gebruikers verwijderen

en: Block the selected users
nl: Geselecteerde gebruikers blokkeren

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
nl: Op deze pagina kunnen beheerders nieuwe gebruikers van de site registreren. Het e-mailadres en de gebruikersnaam moeten uniek zijn.

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
nl: Geef een eenvoudig patroon op ("*" kan gebruikt worden. Deze geldt als ieder teken.) om een gebruikersnaam of e-mailadres te zoeken. Wordt er bijvoorbeeld gezocht met "br" dan kan de zoekfunctie "brian", "brad", en "brenda@example.com" als resultaat geven.

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
nl: Bepaal de toegang tot functionaliteit van de site door toegangsrechten per rol te selecteren.

en: Edit role
nl: Rol bewerken

en: Manages the user registration and login system.
nl: Beheert het gebruikersregistratie- en loginsysteem.

en: Run the clean URL test
nl: Voer de gebruiksvriendelijke-URL-test uit

en: Autocomplete text field with create
nl: Automatisch aangevullend tekstvak met creatie functie

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Merk op <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: noderefcreate
nl: Node Reference Create

en: create a node when the reference doesnt exist
nl: Creëer een node wanneer de referentie niet bestaat

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
nl: Er is een fout opgetreden. Het bestand dat werd geüpload is waarschijnlijk groter dan de maximum toegestane bestandsgrootte (@size).

en: Starting upload...
nl: Upload starten ...

en: Uploading... (@current of @total)
nl: Aan het uploaden... (@current van @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
nl: Uw server is in staat upload-voortgang te tonen, maar beschikt niet over de benodigde bibliotheken. Installatie van <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a> (bij voorkeur) of <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a> wordt aangeraden.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
nl: Uw server is geschikt om de voortgang van een file-upload te tonen conform APC RFC1867. Let op, slechts één upload per keer wordt ondersteund. Aanbevolen wordt om, indien mogelijk, de '<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL upload-voortgang bibliotheek</a>' te gebruiken.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Deze weergave vereist dat PHP werkt met mod_php en niet als Fast CGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
nl: Uw server is in staat om bestandsuploadvoortgang weer te geven met behulp van APC, maar APC is niet ingeschakeld. Voeg <code>apc.rfc1867 = 1</code> aan de php.ini-configuratie toe. Het is echter aan te raden om <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a> te gebruiken omdat deze ook gelijktijdige uploads ondersteunt.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
nl: <a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a> staat aan

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
nl: <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL-uploadprogress</a> is ingeschakeld

en: Upload progress
nl: Uploadvoortgang

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: URL as plain text
nl: URL als platte tekst

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
nl: Een link bewaren in de database met bijbehorende titel, href en attributen.

en: URL, as plain text
nl: URL, als platte tekst

en: Enforces variable values defined by modules that need settings set to operate properly.
nl: Dwingt af dat variabelewaarden worden gedefiniëerd voor modules die vereisen dat deze zijn ingesteld.

en: Styles
nl: Stijlen

en: Policy
nl: Beleid

en: Decimals
nl: Decimalen

en: The item has been deleted.
nl: Het item is verwijderd.

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Comparing two revisions:
nl: Vergelijking van twee revisies:

en: Highlight changes
nl: Wijzigingen markeren

en: List revisions
nl: Revisies weergeven

en: Show latest diff
nl: Laatste verschillen weergeven

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: XLS file
nl: XLS-bestand

en:  Enter %firstchild to link to the item's first accessible child.
nl:  Voer %firstchild in om te verwijzen naar het eerste (toegankelijke) onderliggende menu-item.

en: Allows to create parent menu items without path that link to their first viewable children.
nl: Maakt het mogelijk om menu-items zonder pad aan te maken die verwijzen naar het eerste onderliggende menu-item.

en: All messages
nl: Alle berichten

en: %name: found no valid user with that name.
nl: %name: geen toegestane gebruiker gevonden met die naam.

en: Base name
nl: Basisnaam

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: CSS Class
nl: CSS-klasse

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Sticky topic
nl: Vast onderwerp

en: Author email
nl: E-mailadres van auteur

en: Sort descending
nl: Aflopend sorteren

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

en: URL path
nl: URL-pad

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
nl: Het vertalingsbestand %filename bevat een fout: 'msgctxt'  werd niet verwacht maar wel gevonden op regel %line.

en: Aid
nl: Hulp

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: CTools CSS Cache
nl: CTools-CSS-cache

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
nl: De CTools CSS-cachemap, %path kon niet worden aangemaakt vanwege een verkeerd geconfigureerde bestandsmap. Controleer of de bestandsmap bestaat en dat de webserver schrijfrechten heeft.

en: Unable to create
nl: Kan niet worden aangemaakt

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
nl: Een bibliotheek met handige hulpmiddelen door Merlin of Chaos.

en: Bulk export results
nl: Bulkexport resultaten

en: Place this in @file
nl: Zet dit in @file

en: There are no objects to be exported at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen objecten om te exporteren.

en: Bulk Exporter
nl: Bulkexport

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
nl: Voert bulkexport uit van data-objecten bekend bij Chaos Tools.

en: No info
nl: Geen informatie

en: No info available.
nl: Geen informatie beschikbaar.

en: All criteria must pass.
nl: Aan alle criteria moet worden voldaan.

en: Only one criteria must pass.
nl: Aan slechts een criterium moet worden voldaan.

en: No criteria selected, this test will pass.
nl: Geen criteria opgegeven, aan deze test zal worden voldaan.

en: Edit @type
nl: @type bewerken

en: Update and return
nl: Bijwerken en terugkeren

en: In code
nl: In de code

en: Enabled, title
nl: Ingeschakeld, titel

en: Get a summary of the information about this page.
nl: Een samenvatting verkrijgen van de informatie over deze pagina.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
nl: Deze pagina de-activeren. De data blijft behouden, maar de pagina zal niet meer in het systeem worden gebruikt.

en: Add variant
nl: Variant toevoegen

en: Add a new variant to this page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen.

en: Create variant
nl: Variant aanmaken

en: Import variant
nl: Variant importeren

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
nl: Een nieuwe variant aan deze pagina toevoegen vanuit code die is geexporteerd uit een andere pagina.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
nl: Een nieuw aangemaakte variant instellen voordat deze daadwerkelijk  aan de pagina wordt toegevoegd.

en: Make an exact copy of this variant.
nl: Maak een exacte kopie van deze variant.

en: No variants
nl: Geen varianten aanwezig

en: This setting contains unsaved changes.
nl: Deze instelling bevat niet-opgeslagen veranderingen.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
nl: Beheertitel van deze variant. Indien leeggelaten wordt een titel automatisch toegewezen.

en: Variant type
nl: Varianttype

en: Optional features
nl: Optionele functionaliteit

en: This page has no variants and thus no output of its own.
nl: Deze pagina heeft geen varianten en daarom geen eigen uitvoer.

en: Add a new variant
nl: Een nieuwe variant toevoegen

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
nl: Overschreven systeempagina's en door de gebruiker gedefinieerde pagina's toevoegen, bewerken en van de website verwijderen.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
nl: Biedt een interface en een API om pagina's binnen de site te beheren.

en: Administrative title
nl: Beheertitel

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Make this your site home page.
nl: Dit pad als home-pagina voor uw website instellen.

en: Visible menu item
nl: Zichtbaar menu-item

en: Import page
nl: Pagina importeren

en: Create a new page
nl: Een nieuwe pagina aanmaken

en: Control what users can access this page.
nl: Controleer welke gebruikers toegang hebben tot deze pagina.

en: Make a copy of this page
nl: Kopie van deze pagina maken

en: Remove this page from your system completely.
nl: Deze pagina volledig van het systeem verwijderen.

en: This page is publicly accessible.
nl: Deze pagina is publiekelijk toegankelijk.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het standaardgedrag van Drupal voor het weergeven van taxonomietermen onder <em>taxonomy/term/%term</em> overschreven. Als u varianten toevoegt, kunt u selectiecriteria zoals woordenlijsten of toegangsrechten gebruiken voor verschillende weergaven van de taxonomieterm en gerelateerde nodes. Als geen variant wordt geselecteerd zal de standaardweergave van Drupal voor een taxonomieterm worden gebruikt. Deze pagina heeft alleen invloed op items die daadwerkelijk worden weergegeven onder taxonomy/term/%term. Sommige taxonomietermen, zoals fora, hebben hun weergaven ergens anders ondergebracht. Let op:  bij het gebruik van Pathauto-aliassen lijken taxonomietermen ook ergens anders te verschijnen, maar voor Drupal staan deze nog steeds onder taxonomy/term/%term.

en: User profile template
nl: Gebruikersprofiel-template

en: No task handlers are defined for this task.
nl: Er zijn geen handlers voor deze taak gedefinieerd.

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
nl: Twee gebruikers vergelijken (bijvoorbeeld een ingelogde gebruiker en de gebruiker die bekeken wordt)

en: First User
nl: Eerste gebruiker

en: Second User
nl: Tweede gebruiker

en: Node: accessible
nl: Node: toegang

en: Node: language
nl: Node: taal

en: User: permission
nl: Gebruiker: toegang

en: User: role
nl: Gebruiker: rol

en: User: language
nl: Gebruiker: taal

en: Substitutions
nl: Vervangingen

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
nl: Alles in het formulier dat niet wordt weergegeven door andere inhoud.

en: Node created date
nl: Node-aanmaakdatum

en: "@s" created date
nl: '@s' aanmaakdatum

en: Node last updated date
nl: Node laatste wijzigingsdatum

en: Last updated date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
nl: Hiermee kan Views-inhoud worden gebruikt in Panels, Dashboard en andere modules die de CTools Content-API gebruiken.

en: Configure view
nl: View instellen

en: With pager.
nl: Met paginering.

en: Without pager.
nl: Zonder paginering.

en: Skipping first @count results
nl: Eerste @count resultaten overgeslagen

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
nl: Selecteer het aantal items om weer te geven, of vul 0 in om alle resultaten weer te geven.

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
nl: Is beschikbaar als inhoud voor een panel of dashboardweergave.

en: Allow settings
nl: Instellingen voor toelaten

en: Title override
nl: Vervangende titel

en: Inherit path from panel display
nl: Pad erven van de panelweergave

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
nl: Panel-pagina's kunnen worden gebruikt als landingspagina's. Ze hebben een URL-pad, accepteren argumenten en kunnen menu-items hebben.

en: Panel page
nl: Panel-pagina

en: Panel node
nl: Panel-node

en: Mini panel
nl: Mini-panel

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: There are no mini panels.
nl: Er zijn geen mini-panels.

en: Your changes have been discarded.
nl: Uw veranderingen zijn verworpen.

en: Style settings
nl: Stijlinstellingen

en: Disable this pane
nl: Venster uitschakelen

en: Enable this pane
nl: Venster inschakelen

en: CSS properties
nl: CSS-eigenschappen

en: Invalid test id.
nl: Ongeldige test-ID.

en: Mini panel: "@title"
nl: Mini-panel: '@title'

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
nl: Maak mini-panels die als blokken door Drupal gebruikt kunnen worden en als vensters door andere panel-modules.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
nl: Een panellay-out opgedeeld in rijen en kolommen.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
nl: Instellen welke inhoud beschikbaar is om toe te voegen aan panel node-weergaven.

en: Remove row
nl: Rij verwijderen

en: Add column
nl: Kolom toevoegen

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Remove region
nl: Gebied verwijderen

en: Fluid
nl: Vloeiend

en: No markup at all
nl: Helemaal geen opmaak

en: Selection rules
nl: Selectieregels

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
nl: Aanvullende contextobjecten aan deze variant toevoegen dat door de inhoud kan worden gebruikt.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
nl: Inhouditems toevoegen en hun locatie wijzigen met een klik-en-sleep interface.

en: Move content from old layout
nl: Inhoud van oude lay-out overzetten

en: Selection rule
nl: Selectieregel

en: You must select a layout.
nl: Selecteer een lay-out.

en: Update and preview
nl: Bijwerken en voorbeeldweergave weergeven

en: Administrative title of this variant.
nl: Beheertitel van deze variant.

en: Search name
nl: Naam zoeken

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: View the calendar.
nl: Kalender weergeven.

en: Add new date link
nl: Nieuwe datumlink toevoegen

en: Display a link to add a new date of the specified content type. Displayed only to users with appropriate permissions.
nl: Toon een link om een nieuwe datum van het gespecifieerde inhoudstype toe te voegen. De link wordt enkel aan gebruikers met de juiste toegangsrechten getoond.

en: Half hour
nl: Half uur

en: All times
nl: Alle tijden

en: Before @time
nl: Voor @time

en: Empty day
nl: Lege dag

en: Format string
nl: Opmaakstring

en: Are you sure you want to remove the format %format?
nl: Weet u zeker dat u de opmaak %format wilt verwijderen?

en: Removed date format %format.
nl: Datumnotatie %format verwijderd.

en: %title is invalid.
nl: %title is ongeldig.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
nl: HTTP Request-fout bij het importeren van %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
nl: Kan bestand %filenaam niet openen

en: Invalid calendar file: %filename
nl: Ongeldig kalenderbestand: %filename

en: Invalid calendar file.
nl: Ongeldig kalenderbestand.

en: Custom formats
nl: Aangepaste formaten

en: Add format
nl: Opmaak toevoegen

en: Allow users to add additional date formats.
nl: Sta toe dat gebruikers extra datumnotaties kunnen toevoegen.

en: Delete date format
nl: Datumnotatie verwijderen

en: Allow users to delete a configured date format.
nl: Sta toe dat gebruikers een ingestelde datumnotatie kunnen verwijderen.

en: Custom input format
nl: Aangepast invoerformaat

en: Hide repeat rule
nl: Herhalingsregel verbergen

en: There are errors in @field_name value #@delta:
nl: Er bevinden zich fouten in @field_name waarde #@delta:

en: There are errors in @field_name:
nl: Fouten in @field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
nl: De volledige documentatie voor de Date en Date API modules is beschikbaar op <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Configure date formats for each locale
nl: Datumnotaties instellen per regio

en: Use default jQuery timepicker
nl: Gebruik de standaard jQuery-datumkiezer

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
nl: Handmatige datuminvoer, geen jQuery-datumkiezer

en: Timepicker
nl: Datumkiezer

en: Current exceptions
nl: Huidige uitzonderingen

en: Date wizard
nl: Datumwizard

en: Content type name
nl: Naam van het inhoudstype

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
nl: De systeemnaam. Toegelaten waarden: (a-z, 0-9, _). Indien dit een onbestaand inhoudstype is zal het inhoudstype aangemaakt worden.

en: Content type label
nl: Inhoudstype label

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype aanmaakt.

en: Content type description
nl: Beschrijving inhoudstype

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
nl: Een beschrijving voor het inhoudstype. Enkel nodig wanneer je een nieuw inhoudstype creëert.

en: Date field name
nl: Naam van het datumveld

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
nl: Systeemnaam. Toegestane waarden: (a-z, 0-9, _). Mag geen bestaande veldnaam zijn.

en: Date field label
nl: Label datumveld

en: The human-readable label for this field.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit veld.

en: Date widget type
nl: Datum widget-type

en: Show repeating date options
nl: De opties om data te herhalen weergeven

en: Date field type
nl: Type datumveld

en: Date timezone handling
nl: Datum tijdzone-afhandeling

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
nl: Bij een nauwkeurigheid zonder tijd zou de tijdzone-verwerking op 'geen' moeten staan.

en: Create a calendar for this date field
nl: Een kalender voor dit datumveld aanmaken.

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
nl: Dit inhoudstype bestaat al. Het nieuwe veld wordt toegevoegd aan het bestaande inhoudstype.

en: This field name already exists.
nl: Deze veldnaam bestaat al.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
nl: Tijdzone-verwerking moet 'geen' zijn voor een nauwkeurigheid zonder tijd.

en: Date Tools
nl: Datumtools

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
nl: Hulpmiddelen om data en kalenders te importeren of automatisch aan te maken.

en: Date browser
nl: Datumbrowser

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
nl: Vorige/volgende datumnavigatie om aan andere weergaven te koppelen. Dit vereist het datumargument.

en: Date browser style
nl: Stijl datumbrowser

en: Creates back/next navigation.
nl: Maakt vorige/volgende navigatie aan.

en: Date (!base_table)
nl: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
nl: Alle Views !base_table-datumvelden filteren.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
nl: Kies het type van de datumwaarde om te gebruiken in standaarden, samenvattingen en navigatie. Bijvoorbeeld de nauwkeurigheid van 'maand' zal de standaard datum op de huidige maand instellen, samenvattingen op maand bij samenvattingsoverzichten en linken toevoegen naar de volgende en vorige maand bij gebruik in de datumnavigatie.

en: You must select at least one date field for this argument.
nl: Kies minimaal één datumveld voor deze parameter.

en: Navigate to previous year
nl: Ga naar vorige jaar

en: Navigate to next year
nl: Ga naar volgende jaar

en: Navigate to previous month
nl: Ga naar vorige maand

en: Navigate to next month
nl: Ga naar volgende maand

en: Navigate to previous week
nl: Ga naar vorige week

en: Navigate to next week
nl: Ga naar volgende week

en: Navigate to previous day
nl: Ga naar vorige dag

en: Navigate to next day
nl: Ga naar volgende dag

en: View full page month
nl: Volledige paginamaand bekijken

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: References
nl: Referenties

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Solr search
nl: Solr-zoeken

en: Did you mean
nl: Bedoelde u

en: More like this
nl: Zie ook

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show fewer
nl: Minder tonen

en: Grant !op access
nl: Verleen toegang voor !op

en: Warning: Your content is not published, so this settings are not taken into account as long as the content remains unpublished.
nl: Waarschuwing: de inhoud is niet gepubliceerd. De instellingen worden niet toegepast zolang de inhoud niet gepubliceerd is.

en: The permissions have been reseted to the content type defaults.
nl: De toegangsrechten zijn teruggezet naar de standaardwaarden voor het inhoudstype.

en: Per content node access control settings
nl: Toegangscontrole-instellingen per node

en: Optionally you can enable per content node access control settings. If enabled, a new tab for the content access settings appears when viewing content. You have to configure permission to access these settings at the !permissions page.
nl: Optioneel kunnen toegangscontrole-instellingen per node worden ingeschakeld. Dan verschijnt er bij de inhoudsweergave een nieuw tabblad voor deze instellingen. Om deze instellingen te toegankelijk te maken dient u de toegangsrechten in te stellen op de pagina !permissions.

en: Enable per content node access control settings
nl: Toegangscontrole-instellingen per node inschakelen

en: Give content node grants priority
nl: Geef voorrang aan toegangscontrole door Content Access

en: Permissions have been successfully rebuilt for the content type @types.
nl: De toegangsrechten voor het inhoudstype @types werden opnieuw opgebouwd.

en: Role based access control settings
nl: Toegangscontrole-instellingen gebaseerd op gebruikersrol

en: Furthermore note that content which is not @published is treated in a different way by drupal: It can be viewed only by its author or users with the %administer_nodes permission.
nl: Merk bovendien op dat inhoud die niet @published is, door Drupal op een andere manier wordt behandeld: hij kan enkel bekeken worden door de auteur of door gebruikers met de toegangsrechten %administer_nodes.

en: This role is lacking the permission '@perm', so it has no access.
nl: Deze gebruikersrol mist het toegangsrecht '@perm' en heeft daardoor geen toegang.

en: This role has '@perm' permission, so access is granted.
nl: Deze gebruikersrol heeft toegangsrechten '@perm', daarom is toegang toegestaan.

en: Permission is granted due to the content type's access control settings.
nl: Toegang is toegestaan op basis van de toegangscontrole-instellingen van het inhoudstype.

en: Can't set per content permissions for content type @type. Make sure to have per content settings activated for content types you want to alter access control for.
nl: De toegangsrechten per node voor het inhoudstype @type kunnen niet ingesteld worden. Zorg ervoor dat de instellingen voor de inhoudstypes waarvoor u toegangscontrole wilt wijzigen zijn ingeschakeld.

en: Update automatic nodetitles
nl: Node-titels automatisch bijwerken

en: Automatic title generation
nl: Titel automatisch aanmaken

en: Automatically generate the title and hide the title field
nl: Titel automatisch aanmaken en het titelveld verbergen

en: Automatically generate the title if the title field is left empty
nl: Titel automatisch aanmaken als het titelveld leeg blijft

en: manage fields
nl: velden beheren

en: @field_name (Locked)
nl: @field_name (Vergrendeld)

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: - Select a widget -
nl: - Selecteer een widget -

en: Type of data to store.
nl: Soort gegevens om op te slaan.

en: Form element to edit the data.
nl: Formulierelement om data te bewerken.

en: - Select an existing field -
nl: - Selecteer een bestaand veld -

en: Field to share
nl: Veld om te delen

en: Group name (a-z, 0-9, _)
nl: Groepsnaam (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
nl: Nieuw veld toevoegen: geef een naam op.

en: Add new field: you need to provide a field name.
nl: Nieuw veld toevoegen: de veldnaam is verplicht.

en: Add new field: you need to select a field type.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add new field: you need to select a widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add new field: invalid widget.
nl: Nieuw veld toevoegen: ongeldige widget.

en: Add existing field: you need to provide a label.
nl: Bestaand veld toevoegen: er moet een naam ingevuld worden.

en: Add existing field: you need to select a field.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een veldtype.

en: Add existing field: you need to select a widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: selecteer een widget.

en: Add existing field: invalid widget.
nl: Bestaand veld toevoegen: ongeldige widget.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
nl: Het veld %field is vergrendeld en kan niet bewerkt worden.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
nl: Maximaal aantal waarden die gebruikers voor dit veld in kunnen voeren.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
nl: Met 'Onbeperkt' krijgt u een knop 'Toevoegen' waarmee gebruikers onbeperkt velden kunnen toevoegen.

en: %name must be an integer.
nl: %name moet een geheel getal zijn.

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: %name must be a number.
nl: %name moet een getal zijn.

en: <No value>
nl: -Geen waarde-

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Add new group: you need to provide a label.
nl: Een nieuwe groep toevoegen: een label is verplicht.

en: Add new group: you need to provide a group name.
nl: Groep toevoegen: Een groepsnaam is verplicht.

en: Field group label
nl: Veldengroeplabel

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: %name: found no valid post with that title.
nl: %name: geen bericht gevonden met die titel.

en: Only numbers are allowed in %field.
nl: Alleen cijfers zijn toegestaan in %field.

en: View used to select the users
nl: View die gebruikt wordt om gebruikers te selecteren

en: New field
nl: Nieuw veld

en: Regional settings
nl: Landinstellingen

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Select a source
nl: Selecteer een bron

en: Select a target
nl: Selecteer een doel

en: Published date
nl: Publiceerdatum

en: Rotate
nl: Roteren

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Hello <strong>@username</strong>
nl: Hallo <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: no language
nl: Geen taal

en: Search within selected language
nl: In geselecteerde taal zoeken

en: Move right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Move left
nl: Naar links verplaatsen

en: Add Translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Go to the term page
nl: Ga naar de term-pagina

en: Terms must be of the same language
nl: Termen moeten van dezelfde taal zijn

en: Go to term page
nl: Ga naar de termpagina

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: Unknown action.
nl: Onbekende actie.

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: CTools plugin example
nl: CTools plugin-voorbeeld

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
nl: Chaos Tools (CTools) plugin-voorbeeld

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
nl: Laat zien hoe een externe module Ctools-plugins kan bieden (voor panelen, enz.).

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
nl: Maakt een 'simplecontext' aan van de arg.

en: CTools example no context content type
nl: CTools-voorbeeld: inhoudstype zonder context

en: CTools Examples
nl: CTools-voorbeelden

en: CTools example relcontext content type
nl: CTools-voorbeeld: relcontext inhoudstype

en: A single "simplecontext" context, or data element.
nl: Een enkele 'simplecontext'-context, of data-element.

en: Existing node
nl: Bestaande node

en: Add the breadcrumb trail as content.
nl: Voeg het broodkruimelspoor toe als inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
nl: Voeg de helptekst van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Add the status messages of the current page as content.
nl: Voeg de statusberichten van de huidige pagina toe als inhoud.

en: Add the slogan trail as content.
nl: Voeg het sloganspoor toe als inhoud.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
nl: Voeg de tabs (locale taken) toe als inhoud.

en: Add the page title as content.
nl: Voeg de paginatitel toe als inhoud.

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
nl: Core Panels-weergavefuncties bieden geen externe interface. Schakel tenminste één andere Panels-module in.

en: You may use substitutions in this title.
nl: In de titel kan u vervangingen gebruiken.

en: Change the layout of this panel.
nl: De lay-out van dit panel aanpassen.

en: Manage mini panels
nl: Mini-panels beheren

en: Manage pages
nl: Pagina's beheren

en: Show End Date
nl: Toon einddatum

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
nl: Menu <em>Snel schakelen</em> van gebruiker

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
nl: %user bestaat niet. Graag een correcte gebruikersnaam invoeren.

en: Masquerade settings
nl: Masquerade-instellingen

en: %user is not a valid user name.
nl: %user is geen geldige gebruikernaam.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
nl: U bent nu vermomd als <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: Gallery page
nl: Albumpagina

en: Provides an REST server.
nl: Biedt een REST-server.

en: xCal and iCal formats
nl: xCal- en iCal-indelingen

en: Database is encoded in UTF-8
nl: Database is in UTF-8 gecodeerd

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
nl: Drupal kon niet achterhalen of de database-encodering op UTF-8 was ingesteld.

en: PostgreSQL has initialized itself.
nl: PostgreSQL is geïnitialiseerd.

en: Structure
nl: Structuur

en: Progress
nl: Voortgang

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: You are masquerading as %anonymous.
nl: U vermomd uzelf als %anonymous

en: Enter the username to masquerade as.
nl: Voer de gebruikersnaam in waarin u uzelf wilt vermommen.

en: Default values
nl: Standaardwaarden

en: features
nl: functies

en: Created role of name: @name, id: @rid
nl: De rol met de naam @name en id: @rid is aangemaakt.

en: User %name successfully logged in.
nl: Gebruiker %name is succesvol ingelogd.

en: Raw "@raw" found
nl: Raw "@raw" gevonden

en: Raw "@raw" not found
nl: Raw "@raw" niet gevonden

en: "@text" found
nl: '@text' gevonden

en: "@text" not found
nl: "@text" niet gevonden

en: Pattern "@pattern" found
nl: Patroon "@pattern" gevonden

en: Pattern "@pattern" not found
nl: Patroon '@pattern' niet gevonden

en: Checkbox field @id is checked.
nl: Keuzevakje @id is aangevinkt.

en: Checkbox field @id is not checked.
nl: Keuzevakje @id is niet aangevinkt.

en: Verbose message
nl: Uitgebreid bericht

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
nl: Kies de test(s) of testgroep(en) die u wilt uitvoeren, klik daarna op <em>Tests uitvoeren</em>.

en: All (@count)
nl: Allemaal (@count)

en: Pass (@count)
nl: Geslaagd (@count)

en: Fail (@count)
nl: Mislukt (@count)

en: Return to list
nl: Terugkeren naar lijst

en: Clear results after each complete test suite run
nl: Verwijder de resultaten na de volledig uitgevoerde testen

en: Provide verbose information when running tests
nl: Geeft uitgebreide informatie bij het uitvoeren van tests

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
nl: De uitgebreide gegevens zullen worden weergegeven met de toegepaste controle en kunnen gebruikt worden bij foutzoeken. De uitgebreide gegevens worden iedere keer dat de tests worden uitgevoerd gewist. Uitgebreide gegevens bevatten zeer veel informatie en dienen alleen tijdens foutzoeken te worden gebruikt.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
nl: HTTP-authenticatie-instellingen die de SimpleTest-browser gebruikt bij het testen. Nuttig wanneer de site basale HTTP-authenticatie vereist.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
nl: @pass, @fail, @exception en @debug

en: The test run did not successfully finish.
nl: De uitvoering van de test is niet succesvol afgerond.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
nl: De testresultaten worden niet opgeschoond omdat de 'resultaten wissen' optie is uitgeschakeld.

en: No leftover tables to remove.
nl: Er zijn geen tabellen om te verwijderen.

en: 1 debug message | @count debug messages
nl[0]: 1 debug-bericht
nl[1]: @count debug-berichten

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
nl[0]: 1 testresultaat verwijderd.
nl[1]: @count testresultaten verwijderd.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
nl[0]: 1 achtergebleven tabel verwijderd.
nl[1]: @count achtergebleven tabellen verwijderd.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
nl[0]: 1 tijdelijke map verwijderd.
nl[1]: @count tijdelijke mappen verwijderd.

en: Test result
nl: Testresultaat

en: View result of tests.
nl: Testresultaten weergeven.

en: Comment permalink
nl: Permanente link naar reactie

en: Special
    characters
nl: Speciale
    tekens

en: Special\ncharacters
nl: Speciale\ntekens

en: Embedded $variable
nl: Interne $variable

en: more $special characters
nl: meer $special tekens

en: even more \$special characters
nl: nog meer \$special tekens

en: Mixed 'quote' "marks"
nl: Tekst met enkele en dubbele aanhalingstekens

en: Mixed "quote" 'marks'
nl: Tekst met dubbele en enkele aanhalingstekens

en: Help called
nl: Help aangeroepen

en: This is some help
nl: Dit is de helptekst

en: Search block
nl: Zoekblok

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
nl: Schakel <a href="@debug_mode">debug-modus</a> in om meer details te bekijken.

en: to node !nid:
nl: naar node !nid:

en: !NO: access content
nl: !NO: toegang tot de inhoud

en: !NO: no reason
nl: !NO: geen reden

en: Edit style
nl: Stijl aanpassen

en: Delete style
nl: Stijl verwijderen

en: Check for updates of disabled modules and themes
nl: Op updates van niet-ingeschakelde modules en thema's controleren

en: Moderation state
nl: Moderatiestatus

en: Choose a vocabulary
nl: Een woordenlijst kiezen

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Relcontent inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit) of vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratieformulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is ingesteld met:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
nl: 
        Dit is een blok met data aangemaakt door het Simplecontext inhoudstype. Data in het blok kan zijn samengesteld vanuit statische tekst (zoals dit), vanuit het inhoudstypeformulier ($conf), of vanuit de context die wordt doorgegeven. <br />
    In dit geval, heeft het configuratie formulier ($conf) maar een veld, 'config_item_1; en is geconfigureerd met:

en: Advanced search form
nl: Uitgebreid zoekformulier

en: A search form with advanced options.
nl: Een zoekformulier met geavanceerde opties.

en: No rules
nl: Geen regels

en: Visibility rules
nl: Zichtbaarheidsregels

en: Title type
nl: Titel-type

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
nl: De titel van deze panel. Indien deze leeg wordt gelaten, zal er een standaardtitel worden gebruikt. Zet de instelling op "Geen titel" als u geen titel wilt.

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
nl: Aggregeert RSS/Atom/RDF-feeds, importeert CSV-bestanden en meer.

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
nl: De naam voor deze configuratie. Bijvoorbeeld: RSS-feed. U kunt deze naam altijd nog wijzigen.

en: A description of this configuration.
nl: Een omschrijving van de configuratie.

en: Export feed configuration
nl: Feed-instellingen exporteren

en: Select a !plugin_type
nl: !plugin_type selecteren

en: Settings for !plugin
nl: Instellingen voor !plugin

en: Mapping for !processor
nl: Verwijzingen voor !processor

en: [none]
nl: [geen]

en: as often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: every !interval
nl: elke !interval

en: Name of source field
nl: Naam van bronveld

en: Mapping has been added.
nl: Verwijzing is toegevoegd.

en: Unique target
nl: Uniek doel

en: No mappings defined.
nl: Geen verwijzingen gedefinieerd.

en: Attach to content type
nl: Aan inhoudstype koppelen

en: after !time
nl: na !time

en: CSV files
nl: CSV-bestanden

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
nl: Kolom <strong>!column</strong> is verplicht en wordt als uniek beschouwd: enkel één item per !column-waarde zal worden aangemaakt.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
nl: Het teken dat velden van elkaar scheid in het CSV-bestand.

en: Default delimiter
nl: Standaard scheidingsteken

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Feed source
nl: Feed-bron

en: Enter a feed URL.
nl: Een feed-URL invoeren.

en: Expire nodes
nl: Nodes laten verlopen na

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
nl: Selecter na hoeveel tijd nodes verwijderd moeten worden. De publicatiedatum van de node wordt gebruikt om de ouderdom vast te stellen, zie Mappings-instellingen.

en: Item URL (link)
nl: Item-URL (link)

en: Item GUID
nl: Item-GUID

en: Latitudes
nl: Breedtegraden

en: Longitudes
nl: Lengtegraden

en: Import to vocabulary
nl: In woordenlijst importeren

en: Additional roles
nl: Extra rollen

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is geërfd van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Moderate content
nl: Inhoud modereren

en: Use standalone form
nl: Losstaand formulier gebruiken

en: official project page
nl: officiële projectpagina

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
nl: Doel van de link, zoals _blank, _parent of de naam van een iframe. Dit veld wordt zelden gebruikt.

en: @argument title
nl: @argument titel

en: @argument input
nl: @argument invoer

en: The maximum number of characters this field can be.
nl: Het maximum aantal tekens waaruit dit veld kan bestaan.

en: Count the number 0 as empty
nl: Beschouw het getal 0 als leeg

en: Hide if empty
nl: Verberg indien leeg

en: Starting value
nl: Startwaarde

en: Specify the number the counter should start at.
nl: Geef het getal aan waarmee de teller moet beginnen.

en: Does not start with
nl: Begint niet met

en: not_begins
nl: begint niet

en: Does not end with
nl: Eindigt niet met

en: not_ends
nl: eindigt niet

en: The view %name has been saved.
nl: Het overzicht %name is opgeslagen.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
nl: Met dit filter kunnen items met meerdere geselecteerde opties als dubbele resultaten verschijnen. Als dit filter inderdaad dubbele resultaten laat verschijnen kan dit keuzevakje deze dubbele resultaten verminderen. Maar hoe meer termen het moet doorzoeken, hoe slechter de prestaties van de query wordt, gebruik dit daarom terughoudend. Gebruik dit filter niet voor  enkelvoudige velden omdat waarden kunnen verdwijnen als het  wordt gebruikt bij een niet-compatibel veld.

en: Jump menu
nl: Snelmenu

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
nl: Plaatst alle resultaten in een keuzevak en staat de gebruiker toe om naar een andere pagina te gaan op basis van de resultaten.

en: Hostname of user that posted the comment.
nl: Host-naam van de gebruiker die heeft gereageerd.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
nl: E-mail van de gebruiker die heeft gereageerd. Deze zal leeg zijn als de auteur een geregistreerde gebruiker is.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
nl: Verbind nodes met taxonomietermen die de geselecteerde woordenlijst(en) gebruiken. Deze verbindingen kunnen dubbele records veroorzaken als in een node meerdere termen worden gebruikt.

en: The text of the profile item.
nl: De tekst van het profielitem.

en: The taxonomy term ID for the term.
nl: De term-ID voor de taxonomie-term.

en: The taxonomy term name for the term.
nl: De termnaam voor de taxonomie-term.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De naam van de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
nl: Kies de woordenlijst die u wilt verbinden. Bedenk dat elke gevonden term een nieuw record maakt. Deze relatie is daarom het beste te gebruiken in slechts één woordenlijst die slechts eén term per node bevat.

en: The name of the role.
nl: De naam van de rol.

en: The role ID of the role.
nl: De rol-ID van de rol.

en: Hide empty fields
nl: Verberg lege velden

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
nl: Geen velden, labels of opmaak tonen voor velden die leeg zijn.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
nl: Er is minstens één veld nodig voordat de instellingen van het snelmenu bewerkt kunnen worden.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
nl: Om een snelmenu juist te configureren is het noodzakelijk een veld te selecteren dat wordt gebruikt als pad. Vervolgens dient dat veld uitgesloten te zijn van weergave. Alle andere velden die weergegeven worden, maken deel uit van het menu.  Denk er aan dat alle HTML-opmaak wordt verwijderd, omdat dit niet kan worden weergegeven in een keuzelijst.

en: Path field
nl: Padveld

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
nl: Indien verborgen, zal de knop alleen verborgen zijn voor gebruikers met javascript en zal de pagina automatisch verspringen wanneer de selectie wordt veranderd.

en: The UNIX time when a node has been published.
nl: UNIX-tijd wanneer een node is gepubliceerd.

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: URL of the feed.
nl: URL van de feed.

en: Author link
nl: Auteurslink

en: Name of the taxonomy term.
nl: Naam van de taxonomieterm.

en: Name of the user.
nl: Naam van de gebruiker.

en: Email address of the user.
nl: E-mailadres van de gebruiker.

en: openid
nl: OpenID

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Edit own field
nl: Eigen veld aanpassen

en: View field
nl: Veld bekijken

en: View own field
nl: Eigen veld bekijken

en: User language
nl: Gebruikerstaal

en: Highlighted content
nl: Gemarkeerde inhoud

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Site email address
nl: E-mailadres website

en: Administer forums
nl: Forums beheren

en: This identifier is used by another handler.
nl: Deze identifier wordt door een andere verwerker gebruikt.

en: Length is shorter than
nl: De lengte is korter dan

en: shorter than
nl: Korter dan

en: Length is longer than
nl: De lengte is langer dan

en: longer than
nl: langer dan

en: SQL Query
nl: SQL-query

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
nl: Query zal worden aangemaakt en uitgevoerd door middel van de Drupal database-API.

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: Exposed form
nl: Zichtbaar formulier

en: Cancel account
nl: Account annuleren

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Manage features.
nl: Features beheren.

en: Needs review
nl: Te beoordelen

en: View changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: Administrator role
nl: Beheerdersrol

en: The order of pages in the book hierarchy.
nl: De volgorde van de pagina's in de boekhiërachie.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
nl: Toont de standaardreactielink zoals gebruikt bij gewone nodes. Deze wordt alleen getoond als de gebruiker het recht heeft om te reageren.

en: Inherit pager
nl: Paginering erven

en: Render pager
nl: Paginering verwerken

en: Render
nl: Renderen

en: No revision
nl: Geen revisie

en: @number comments per page
nl: @number reacties per pagina

en: Requires a title
nl: Een titel is verplicht

en: CKEditor Global Profile
nl: Algemeen CKEditor-profiel

en: Always run security filters for CKEditor.
nl: Altijd de beveiligingsfilters toepassen voor CKEditor.

en: Run security filters only when CKEditor is set to start automatically.
nl: Beveiligingsfilters enkel toepassen bij automatische start van CKEditor.

en: CKEditor default
nl: CKEditor standaard

en: Select manually
nl: Selecteer handmatig

en: Color module: base
nl: Color-module: basis

en: Path to CKEditor
nl: pad naar CKEditor

en: Local path to CKEditor
nl: Lokaal pad naar CKEditor

en: for developers only
nl: alleen voor ontwikkelaars

en: Take a look at !listlink when installing CKEditor.
nl: Raadpleeg !listlink wanneer u CKEditor installeert.

en: Choose a CKEditor skin.
nl: Een CKEditor-uiterlijk kiezen

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Other blocks
nl: Andere blokken

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
nl: In geval deze pagina onderdeel is van een boek, het betreffende boek.

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The formatted content of the comment itself.
nl: De opgemaakte inhoud van de reactie zelf.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: The node the comment was posted to.
nl: De node waarop gereageerd is.

en: The author of the comment, if they were logged in.
nl: De auteur van de reactie, indien deze ingelogd was.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the node.
nl: De unieke ID van de node.

en: The unique ID of the node's latest revision.
nl: Het ID van de laatste revisie van de node.

en: Translation set ID
nl: Vertalingset-ID

en: The unique ID of the original-language version of this node, if one exists.
nl: Het unieke ID van de oorspronkelijke taalversie van deze node, als die bestaat.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The human-readable name of the node type.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van het nodetype.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The author of the node.
nl: De auteur van de node.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
nl: Het aantal stemmen dat is uitgebracht op een enquête-node.

en: Poll winner
nl: Enquête-winnaar

en: The winning poll answer.
nl: Het winnende antwoord op de enquête.

en: Poll winner votes
nl: De stemmen van de enquête winnaar

en: The number of votes received by the winning poll answer.
nl: Het aantal stemmen dat het winnende antwoord op de enquête heeft gekregen.

en: Poll winner percent
nl: Het percentage dat de enquête winnaar heeft gescoord

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
nl: Het percentage stemmen dat op het winnende antwoord is uitgebracht.

en: The length of time the poll node is set to run.
nl: De tijd die een enquête zal draaien.

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The size of the file, in kilobytes.
nl: De grootte van het bestand, in kilobytes.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waarvan de taxonomieterm deel uitmaakt.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
nl: De bovenliggende taxonomieterm van deze taxonomieterm, als deze bestaat.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
nl: De systeemnaam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal nodes dat gemarkeerd is met termen die voorkomen in de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de taxonomiewoordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van dit gebruikersaccount

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The url of the account edit page.
nl: De URL van de pagina om de account te bewerken.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: Your OpenID
nl: Uw OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
nl: Deze OpenID zal na registratie aan uw account worden toegevoegd.

en: Hardcoded
nl: Vastgelegd in het bronbestand  (Hardcoded)

en: Empty string attempted to be localized. Please do not leave test code for localization in your source.
nl: Er is geprobeerd om een lege string te vertalen. Laat a.u.b. geen testcode achter in uw programma.

en: Double quoted test string
nl: Test tekst met dubbele aanhalingstekens

en: Test string with %variable
nl: Test tekst met %variable

en: variable replacement
nl: vervanging van variabele

en: Single qouted test string
nl: Test tekst met enkele aanhalingstekens

en: Some repeating text
nl: Wat tekst die herhaald wordt

en: Test string with @complex %variables !smile
nl: Test tekst met @complex %variables !smile

en: variables
nl: variabelen

en: one day | @count days
nl[0]: een dag
nl[1]: @count dagen

en: At %excerpt in %file on line %line.
nl: Bij %excerpt in %file op regel %line.

en: In %file on line %line.
nl: In %file op regel %line.

en: At %excerpt in %file.
nl: Bij %excerpt in %file.

en: Read more at @url
nl: Lees meer op @url

en: Read more at <a href="@url">@url</a>
nl: Lees meer op <a href="@url">@url</a>

en: The first parameter to @function() should be a literal string. There should be no variables, concatenation, constants or other non-literal strings there.
nl: De eerste parameter van @function() moet één string zijn, zonder een variabele, constante of ander niet-letterlijk teken.

en: The first two watchdog() parameters should be literal strings. There should be no variables, concatenation, constants or even a t() call there.
nl: De eerste twee parameters van de functie watchdog() moeten gewone strings zijn. Gebruik hierin geen variabele, constante, functie (bijv. t()), voeg ook geen strings samen tot een string.

en: %hook should have an array of literal string permission names.
nl: %hook moet een array van strings hebben met de namen van de rechten.

en: Invalid menu %element definition found in %hook. Title and description keys of the menu array should be literal strings.
nl: Ongeldige menu %element definitie in %hook. Naam en beschrijving van het menu array moeten gewone strings zijn.

en: Drupal.t() calls should have a single literal string as their first parameter.
nl: De eerste parameter van de aanroep van de functie Drupal.t() moet één string zijn.

en: The singular and plural string parameters on Drupal.formatPlural() calls should be literal strings, plural containing a @count placeholder.
nl: De singular en plural string parameters van Drupal.formatPlural() aanroepen moeten gewone strings zijn, in de plural string moet een variabele @count voorkomen.

en: All parent terms
nl: Alle bovenliggende termen

en: Enable / Disable Menus
nl: Menu's inschakelen / uitschakelen

en: Default setting (see below)
nl: Standaardinstelling (zie onder)

en: <strong>Default setting</strong> is not a real menu - it defines the default position and enabled status for future menus. If it is "enabled", Menu Breadcrumb will automatically consider newly-added menus when establishing breadcrumbs. If it is disabled, new menus will not be used for breadcrumbs until they have explicitly been enabled here.
nl: <strong>Standaardinstelling</strong> is geen echt menu. Het bepaalt de standaardpositionering en de ingeschakeld-status voor toekomstige menu's. Indien het is ingeschakeld, zal Menu-kruimelpad de nieuw toegevoegde menu's automatisch meenemen bij het aanmaken van een kruimelpad. Wanneer het is uitgeschakeld zullen nieuwe menu's niet automatisch een kruimelpad krijgen tenzij dit expliciet is ingeschakeld.

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: The unique ID of the node's revision.
nl: De unieke ID van de node-revisie.

en: Is new
nl: Is nieuw

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
nl: Of de node wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Comments allowed
nl: Reacties toegestaan

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
nl: Of reacties zijn toegestaan voor deze node: 0 = nee, 1 = gesloten (alleen lezen), 2 = open (lezen/schrijven).

en: Import date
nl: Importdatum

en: Node Revision
nl: Noderevisie

en: New state
nl: Nieuwe status

en: the list of common problems
nl: de lijst met veelvoorkomende problemen

en: You are not allowed to access this page.
nl: U hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken.

en: Authorize file system changes
nl: Wijzigingen in het bestandssysteem toestaan

en: It appears you have reached this page in error.
nl: Het lijkt er op dat u deze pagina bereikt heeft door een fout.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat een foutieve sleutel werd gebruikt.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
nl: Cron kon niet worden uitgevoerd omdat de website in onderhoudsmodus staat.

en: Default country
nl: Standaardland

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
nl: Controleer de foutmeldingen en <a href="!url">ga verder met de installatie</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
nl: In %settings_file is ingesteld dat @drupal %driver moet gebruiken. Helaas ondersteunt de huidige PHP-installatie dit databasetype niet.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
nl: Kies een taal om de installatie voort te zetten.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
nl: Er zijn geen installatieprofielen gevonden. In installatieprofielen is vastgelegd welke modules worden ingeschakeld en welke tabellen in de database worden aangemaakt. Een profiel is noodzakelijk om de installatie te vervolgen.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
nl: Sorry, het geselecteerde profiel kan niet geladen worden.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nl: Al de benodigde wijzigingen voor %dir en %file zijn aangebracht. Verwijder nu de schrijfpermissies voor beide bestanden om geen veiligheidsrisico's te lopen. Als u niet zeker weet hoe u dit doet kunt u het <a href="@handbook_url">online handboek</a> raadplegen.

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Proficiat, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.

en: Settings file
nl: Instellingenbestand

en: The settings file does not exist.
nl: Het instellingenbestand is niet aanwezig

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
nl: U dient een settings-bestand aan te maken als onderdeel van het installatieproces:
    <ol>
    <li>Maak een kopie van %default_file genaamd %file.</li>
    <li>Wijzig de schrijfrechten van %file zodat de webserver hierin kan schrijven. Als u niet weet hoe dit te doen, kunt u meer informatie hierover vinden in het <a href="@handbook_url">online handboek</a>.</li>
    </ol>
    Meer informatie over het installeren van Drupal vindt u in het bestand <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
nl: Het bestand %file bestaat reeds.

en: The settings file is not writable.
nl: Het instellingenbestand is niet schrijfbaar.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nl: Tijdens de @drupal-installatie moet %file schrijftoestemming krijgen. Weet u niet hoe dit moet, bekijk dan het <a href="@handbook_url">online handboek</a>.

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
nl: Vanaf dit adres worden geautomatiseerde e-mails verstuurd. Gebruik hiervoor een adres in het domein van uw website, zodat deze niet terechtkomen in de spambox.

en: Site maintenance account
nl: Onderhoudsaccount

en: Select the default country for the site.
nl: Selecteer het standaardland voor de website.

en: Receive e-mail notifications
nl: E-mailberichten ontvangen

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
nl: Het systeem houdt u op de hoogte wanneer belangrijke updates beschikbaar zijn voor geïnstalleerde componenten. Hiervoor wordt anonieme informatie over uw website verstuurd naar <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: No pending updates.
nl: Geen updates beschikbaar.

en: 1 pending update | @count pending updates
nl[0]: 1 update beschikbaar
nl[1]: @count updates beschikbaar

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan tijdens de verwerking van uw verzoek: De server ontving ongeldige invoer.

en: Invalid form POST data.
nl: Ongeldige data (POST) in formulier.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
nl: Niet mogelijk om door te gaan, geen methode voor bestandsoverdracht beschikbaar

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
nl: WAARSCHUWING: U gebruikt geen beveiligde verbinding, uw wachtwoord wordt als gewone tekst verzonden. <a href="@https-link">Leer meer</a>.

en: To continue, provide your server connection details
nl: Voer de verbindingsgegevens van de server in om door te gaan.

en: Connection method
nl: Verbindingstype

en: Enter connection settings
nl: Verbindingsinstellingen invoeren

en: @backend connection settings
nl: Verbindingsinstellingen van @backend

en: Change connection type
nl: Verbindingstype wijzigen

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
nl: Fout, het verbindingstype (%backend) bestaat niet.

en: No active batch.
nl: Geen actieve lijst.

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
nl: Alleen archivering van lokale bestanden wordt ondersteund: Bestand %file wordt niet ondersteund

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geüpload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
nl: De naam is langer dan de limiet van 240 tekens. Hernoem het bestand en probeer opnieuw.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
nl: %path is een map en kan niet worden verwijderd via file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
nl: Het bestand %path is van een onbekend type en is daarom niet verwijderd.

en: The file permissions could not be set on %uri.
nl: De toegangsrechten van dit bestand konden niet worden gewijzigd op %uri.

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
nl: Het was niet mogelijk om alle taken uit te voeren op de databaseserver omdat de taak %task niet is gevonden.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
nl: Het was niet mogelijk om %settings te wijzigen. Controleer de toegangsrechten van dit bestand.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
nl: Het was niet mogelijk om %settings te openen. Controleer de toegangsrechten van dit bestand.

en: Required modules
nl: Vereiste modules

en: Required modules not found.
nl: Vereiste modules niet gevonden.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
nl: De volgende modules zijn vereist maar kunnen niet worden gevonden. Plaats deze in de betreffende modules-submap, zoals <em>sites/all/modules</em>. Ontbrekende modules: !modules

en: system
nl: systeem

en: %module module uninstalled.
nl: %module module gedeïnstalleerd.

en: Saint Barthélemy
nl: Sint-Bartholomeus

en: Saint Martin (French part)
nl: Sint-Maarten (Frankrijk)

en: Use the default site language (@language_name).
nl: De standaard websitetaal (@language_name) gebruiken.

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
nl: Het vertalingsbestand %filepath bevat een fout: de meervoudsformule kon niet worden verwerkt.

en: No strings available.
nl: Geen tekenreeksen beschikbaar.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
nl: @count verboden HTML-tekenreeksen in %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
nl: JavaScript bestand %file.js ontbreekt.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
nl: Probleem tijdens het versturen van e-mail. Neem contact op met de beheerder als het probleem aanhoudt.

en: Class %class does not implement interface %interface
nl: Class %class ondersteunt niet interface %interface

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
nl: Onderhoudsmodus ingeschakeld. <a href="@url">Website weer online zetten.</a>

en: Operating in maintenance mode.
nl: Onderhoudsmodus ingeschakeld.

en: %module module enabled.
nl: %module-module ingeschakeld.

en: %module module disabled.
nl: %module-module uitgeschakeld.

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title

en: Theme key "@key" not found.
nl: Theme key "@key" niet gevonden.

en: Unable to determine the type of the source directory.
nl: Het bronmaptype kan niet worden achterhaald.

en: Cannot determine the type of project.
nl: Het projecttype kan niet worden achterhaald.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
nl: Fatale fout in update. Kan de installatiemap niet verwijderen.

en: File Transfer failed, reason: !reason
nl: Fout tijdens bestandsoverdracht. Reden: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Reden: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
nl: Drupal kan met de huidige database niet geïnstalleerd worden. Bekijk de opgetreden fouten.

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: No feeds available. <a href="@link">Add feed</a>.
nl: Er zijn geen feeds beschikbaar. <a href="@link">Voeg een feed toe</a>.

en: No categories available. <a href="@link">Add category</a>.
nl: Er zijn geen categorieën beschikbaar. <a href="@link">Voeg een categorie toe</a>.

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
nl: De tijdsduur tussen feed-updates. Hiervoor is een correct ingestelde<a href="@cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.

en: News items in block
nl: Nieuwsitems in een blok

en: Drupal can make a block with the most recent news items of this feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in this feed's block. If you choose '0' this feed's block will be disabled.
nl: Er kan een blok aangemaakt worden met de nieuwste berichten uit een feed. U kan <a href="@block-admin">blokken instellen</a>, zodat deze in de zijbalk van de website weergegeven worden. Deze instelling bepaalt het aantal berichten dat in dit blok wordt weergegeven. Voer '0' in om het blok uit te schakelen.

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
nl: De URL %url is niet correct. Voer een volledige, correcte URL in, zoals http://www.example.com/feed.xml.

en: A feed named %feed already exists. Enter a unique title.
nl: Er bestaat al een feed met de naam %feed. Voer een unieke titel in.

en: A feed with this URL %url already exists. Enter a unique URL.
nl: Een feed met de URL %url bestaat al. Voer een unieke URL in.

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
nl: Upload een OPML-bestand met feeds die geïmporteerd moeten worden.

en: OPML Remote URL
nl: Externe URL van OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
nl: Voer de URL naar een OPML-bestand in. Dit bestand wordt één keer gedownload en verwerkt, nadat het formulier ingediend is.

en: Drupal can make a block with the most recent news items of a feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in a feed's block. If you choose '0' these feeds' blocks will be disabled.
nl: Er kan een blok aangemaakt worden met de nieuwste berichten uit een feed. U kan <a href="@block-admin">blokken instellen</a>, zodat deze in de zijbalk van de site weergegeven worden. Deze instelling bepaalt het aantal berichten om in dit blok weer te geven. Als u '0' invoert dan wordt het blok uitgeschakeld.

en: You must <em>either</em> upload a file or enter a URL.
nl: Upload een bestand <em>of</em> voer een URL in.

en: This URL is not valid.
nl: De URL is niet geldig.

en: No new feed has been added.
nl: Er is geen nieuwe feed toegevoegd.

en: The URL %url is invalid.
nl: De URL %url is niet juist.

en: A feed named %title already exists.
nl: Een feed met de naam %title bestaat al.

en: A feed with the URL %url already exists.
nl: Een feed met de URL %url bestaat al.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
nl: <em>Fetchers</em> halen gegevens op uit een externe bron. Kies een fetcher, die geschikt is voor de externe bron waaruit u gegevens wilt ophalen.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
nl: <em>Parsers</em> zetten gedownloade gegevens om in standaardstructuren. Kies een parser die geschikt is voor het type feed dat u wilt aggregeren.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
nl: <em>Processors</em> werken op verwerkte feedgegevens, ze slaan bijvoorbeeld feed-items op. Kies de processors die geschikt zijn voor uw taak.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
nl: De beginwaarden zijn geschikt voor de meeste aggregatietaken.

en: A category named %category already exists. Enter a unique title.
nl: Een categorie met de naam %category bestaat al. Kies een unieke titel.

en: Default fetcher
nl: Standaard<em>fetcher</em>

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
nl: Haalt gegevens van een URL op via Drupals HTTP request-handler.

en: Default parser
nl: Standaard<em>parser</em>

en: Parses RSS, Atom and RDF feeds.
nl: Verwerkt RSS, Atom en RDF feeds.

en: Default processor
nl: Standaard<em>processor</em>

en: Creates lightweight records from feed items.
nl: Maakt eenvoudige records van feed-items.

en: Default processor settings
nl: Standaardprocessorinstellingen

en: Number of items shown in listing pages
nl: Het aantal items dat in opsommingspagina's wordt weergegeven.

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
nl: Hiervoor is een correct  ingestelde<a href="@cron">cron-onderhoudstaak</a> nodig.

en: Select categories using
nl: Selecteer categorieën die gebruikmaken van

en: For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector works well with large numbers of categories.
nl: Keuzevakjes zijn gemakkelijker te gebruiken voor een klein aantal categorieën, terwijl een meervoudige selectie beter werkt voor grote aantallen categorieën.

en: Length of trimmed description
nl: Lengte van een ingekorte beschrijving

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
nl: Het maximum aantal tekens dat wordt gebruikt in de ingekorte versie van de inhoud.

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator-module">Aggregator module</a>.
nl: De Aggregator-module is een nieuwsverzamelaar en -lezer die informatie betrekt van websites met RSS, RDF en/of Atom-feeds. Veel websites (met name nieuwssites en blogs) publiceren hun laatste berichten met behulp van feeds. Hiervoor worden een aantal gestandaardiseerde XML-formaten gebruikt. Lees voor meer informatie de <a href="@aggregator-module">Aggregator-module documentatie</a>.

en: Viewing feeds
nl: Feeds weergeven

en: Feeds contain published content, and may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed content in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href="@aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">Blocks administration page</a>.
nl: Feeds bevatten feed-items of berichten die op de website van de feed zijn gepubliceerd. Feeds kunnen in categorieën (bijv. op onderwerp) worden gegroepeerd. Gebruikers kunnen feeds op de <a href="@aggregator">aggregatorpagina</a>  of per <a href="@aggregator-sources">aggregator-bron</a>  bekijken. De meest recente berichten in een feed of categorie kunnen in een blok getoond worden via de pagina <a href="@admin-block">Blokken beheren</a>.

en: Adding, editing, and deleting feeds
nl: Toevoegen, bewerken en verwijderen van feeds

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href="@feededit">Feed aggregator administration page</a>.
nl: Beheerders kunnen feeds toevoegen, bewerken en verwijderen. Ook kunnen zij op de <a href="@feededit">Feed aggregator-beheerpagina</a> kiezen hoe vaak er op bijgewerkte items wordt gecontroleerd.

en: OPML integration
nl: OPML-integratie

en: A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. OPML is an XML-based file format used to share outline-structured information such as a list of RSS feeds. Feeds can also be <a href="@import-opml">imported via an OPML file</a>.
nl: Een <a href="@aggregator-opml">OPML-bestand</a> van alle feeds is beschikbaar. OPML is een bestandsformaat gebaseerd op op XML en wordt gebruikt om gestructureerde informatie te delen zoals een lijst van RSS-feeds. Feeds kunnen ook <a href="@import-opml">geïmporteerd worden via een OPML-bestand</a>.

en: Configuring cron
nl: Cron instellen

en: A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
nl: Een correct ingestelde <a href="@cron">cron-onderhoudstaak</a> is vereist om feeds automatisch bij te kunnen werken.

en: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> is an XML format used to exchange multiple feeds between aggregators. A single OPML document may contain a collection of many feeds. Drupal can parse such a file and import all feeds at once, saving you the effort of adding them manually. You may either upload a local file from your computer or enter a URL where Drupal can download it.
nl: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> is een XML-formaat dat gebruikt wordt om meerdere feeds uit te wisselen tussen aggregators. Een enkel OPML-document kan meerdere feeds bevatten. Drupal kan dit soort bestand verwerken en alle feeds gelijktijdig importeren. U kan ofwel een lokaal bestand van uw computer uploaden of een URL ingeven vanwaar Drupal het kan downloaden.

en: Administer news feeds
nl: Nieuws-feed s beheren

en: View news feeds
nl: Nieuws-feeds weergeven

en: Configure the behavior of the feed aggregator, including when to discard feed items and how to present feed items and categories.
nl: Het gedrag van de feed aggregator instellen, inclusief wanneer feed-items moeten worden verwijderd en hoe feed-items en categorieën moeten worden gepresenteerd.

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
nl: De standaardtitel van het blok overschrijven. Gebruik <em>!placeholder</em> om geen titel weer te geven of laat het veld leeg om de standaardbloktitel te gebruiken.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
nl: Geef aan in welke thema's en gebieden dit blok wordt weergegeven.

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Customizable per user
nl: Aanpasbaar per gebruiker

en: Not customizable
nl: Niet aanpasbaar

en: Customizable, visible by default
nl: Aanpasbaar, standaard zichtbaar

en: Customizable, hidden by default
nl: Aanpasbaar, standaard verborgen

en: Ensure that each block description is unique.
nl: Zorg ervoor dat iedere blokbeschrijving uniek is.

en: The Block module allows you to create boxes of content, which are rendered into an area, or region, of one or more pages of a website. The core Seven administration theme, for example, implements the regions "Content", "Help", "Dashboard main", and "Dashboard sidebar", and a block may appear in any one of these regions. The <a href="@blocks">Blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
nl: De Block-module laat u toe blokken met inhoud te creëren, die worden weergegeven in een bepaald gebied op één of meerdere pagina's van een website. Bijvoorbeeld, het standaardbeheerthema (Seven) gebruikt de gebieden 'Inhoud', 'Help', 'Dashboard centraal' en 'Dashboard zijbalk'. Een blok kan in elk van deze gebieden verschijnen.  De pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a> verschaft een klik-en-sleep interface om blokken toe te wijzen aan een gebied en de volgorde te bepalen. Voor meer informatie kan u terecht op de online handboekpagina voor de <a href="@block">Block-module</a>.

en: Positioning content
nl: Inhoud positioneren

en: When working with blocks, remember that all themes do <em>not</em> implement the same regions, or display regions in the same way. Blocks are positioned on a per-theme basis. Users with the <em>Administer blocks</em> permission can disable blocks. Disabled blocks are listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>, but are not displayed in any region.
nl: Wanneer u met blokken werkt, bedenk dan dat niet alle thema's dezelfde gebieden gebruiken of gebieden op een andere manier weergeven. Blokken worden per thema gepositioneerd. Gebruikers met de toegangsrechten <em>Blokken beheren</em> kunnen blokken uitschakelen. Uitgeschakelde blokken staan vermeld op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>, maar worden niet weergegeven in een van de gebieden.

en: Controlling visibility
nl: Zichtbaarheid instellen

en: Blocks can be configured to be visible only on certain pages, only to users of certain roles, or only on pages displaying certain <a href="@content-type">content types</a>. Administrators can also allow specific blocks to be enabled or disabled by users when they edit their <a href="@user">My account</a> page. Some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
nl: Blokken kunnen worden ingesteld voor weergave op bepaalde pagina's, zichtbaar voor gebruikers met bepaalde rollen of op pagina's van bepaalde  <a href="@content-type">inhoudstypes</a>. Beheerders kunnen instellen dat gebruikers op hun  <a href="@user">accountpagina</a> kunnen instellen welke blokken zij wel of niet willen zien. Sommige blokken, zoals blokken die door modules gegenereerd worden, worden alleen op specifieke pagina's weergegeven.

en: Creating custom blocks
nl: Blokken aanmaken

en: Users with the <em>Administer blocks</em> permission can <a href="@block-add">add custom blocks</a>, which are then listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. Once created, custom blocks behave just like default and module-generated blocks.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten <em>Blokken beheren</em> kunnen <a href="@block-add">blokken toevoegen</a> aan de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>. Deze blokken kunnen net als door modules gegenereerde blokken in gebieden worden weergegeven.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page. Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings.
nl: Op deze pagina kunt u door middel van de klik-en-sleep interface een blok in een gebied plaatsen en de volgorde van blokken binnen het gebied wijzigen. Omdat niet alle thema's dezelfde gebieden gebruiken of gebieden op dezelfde manier weergeven, worden blokposities per thema bepaald. Wijzigingen worden pas opgeslagen wanneer u de knop <em>Blokken opslaan</em> onderaan de pagina aanklikt. Gebruik de link <em>instellen</em> om van ieder blok de titel en de zichtbaarheidsinstellingen in te stellen.

en: Demonstrate block regions (@theme)
nl: Blokgebieden demonstreren (@theme)

en: Administer blocks
nl: Blokken beheren

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
nl: Een korte beschrijving van het blok. Wordt gebruikt op de <a href="@overview">beheerpagina voor Blokken</a>.

en: Personalize blocks
nl: Blokken personaliseren

en: Blocks consist of content or information that complements the main content of the page. Enable or disable optional blocks using the checkboxes below.
nl: Blokken zijn stukjes inhoud, of informatie, die gebruikt kunnen worden ter aanvulling van de inhoud van pagina's. De blokken kunnen in- of uitgeschakeld worden door gebruik te maken van de keuzevakjes hieronder.

en: Cache blocks
nl: Blokken cachen

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
nl: Blok-caching is uitgeschakeld omdat er modules actief zijn die de toegang tot de inhoud beperken.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
nl: Beheert de visuele bouwstenen waaruit een pagina is opgebouwd. Blokken zijn stukken inhoud die in gebieden, of regio's, van een webpagina worden weergegeven.

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: The block cannot be placed in this region.
nl: Het blok kan niet worden geplaatst in dit gebied.

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
nl: Gebruik dit voor blogs voor meerdere gebruikers. Iedere gebruiker krijgt een persoonlijke blog.

en: Single-user blogs
nl: Blogs voor één gebruiker

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
nl: Elk blog-bericht van een gebruiker wordt automatisch weergegeven met een link naar het blog van de gebruiker. Voor elke gebruiker, die de toegangsrechten heeft om blog inhoud aan te maken, kan een blog worden aangemaakt.

en: Multi-user blogs
nl: Blogs voor meerdere gebruikers

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
nl: Blogberichten van individuele gebruikersblogs worden ook geaggregeerd in een centrale multi-gebruiker blog. Deze toon de blogberichten van alle gebruikers in één lijst.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
nl: Er is een optionele <em>Blogs</em> menulink toegevoegd aan het Navigatiemenu, dat alle blogs van de website weergeeft. Daarnaast is er een <em>Mijn blog</em> menulink toegevoegd dat de blog-berichten van de huidige gebruiker weergeeft.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
nl: De Blog-module maakt eveneens standaard een blok <em>Recente blog-berichten</em> aan dat ingeschakeld kan worden op de <a href="@blocks">Blokken beheerpagina</a>.

en: Create new blog entry
nl: Nieuwe blog aanmaken

en: Enables multi-user blogs.
nl: Schakelt blogs voor meerdere gebruikers in.

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Content types allowed in book outlines
nl: Inhoudstypen die zijn toegestaan in de boekstructuur

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht %outline-perm kunnen alle inhoudstypen toevoegen.

en: Administer book outlines
nl: Boekstructuren beheren

en: The Book module is used for creating structured, multi-page content, such as site resource guides, manuals, and wikis. It allows you to create content that has chapters, sections, subsections, or any similarly-tiered structure. For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
nl: De Book-module wordt gebruikt voor het maken van gestructureerde inhoud, verdeeld over meerdere pagina's, zoals naslagwerken, handleidingen en wiki's. Het stelt gebruikers in staat om inhoud aan te maken die gegroepeerd is door middel van hoofdstukken, secties, subsecties of elke andere vergelijkbare hiërarchische structuur. Lees voor meer informatie de <a href="@book">Book-module documentatie</a>.

en: Adding and managing book content
nl: Boek-inhoud toevoegen en beheren

en: You can assign separate permissions for <em>creating</em>, <em>editing</em>, and <em>deleting</em> book content, as well as <em>adding content to books</em>, and <em>creating new books</em>. Users with the <em>Administer book outlines</em> permission can add <em>any</em> type of content to a book by selecting the appropriate book outline while editing the content. They can also view a list of all books, and edit and rearrange section titles on the <a href="@admin-book">Book administration page</a>.
nl: U kunt verschillende rechten toekennen voor het <em>aanmaken</em>, <em>bewerken</em> en <em>verwijderen</em> van boek-inhoud. Tevens kunt u <em>inhoud toevoegen aan boeken</em> en <em>nieuwe boeken aanmaken</em>. Gebruikers met de rechten <em>boekstructuren beheren</em> kunnen <em>elk</em> type inhoud toevoegen aan een boek door de betreffende boekstructuur te selecteren tijdens het bewerken van de inhoud. Deze gebruikers kunnen ook een lijst van alle boeken bekijken en sectietitels bewerken en herschikken op de pagina <a href="@admin-book">boekbeheer</a>.

en: Book pages have a default book-specific navigation block. This navigation block contains links that lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. This block can be enabled on the <a href='@admin-block'>Blocks administration page</a>. For book pages to show up in the book navigation, they must be added to a book outline.
nl: Boekpagina's hebben standaard een boekspecifiek navigatieblok. Dit navigatieblok heeft links die verwijzen naar de vorige en volgende pagina's in het boek en naar het niveau boven de huidige pagina in de structuur van het boek. Dit blok kan ingeschakeld worden op de pagina <a href='@admin-block'>blokbeheer</a>. Boekpagina's moeten aan een boekstructuur toegevoegd worden om weergegeven te worden in de boeknavigatie.

en: Books can be created collaboratively, as they allow users with appropriate permissions to add pages into existing books, and add those pages to a custom table of contents menu.
nl: Boeken kunnen samen met anderen geschreven worden. Gebruikers met de juiste permissies kunnen pagina's aan het boek en aan de inhoudsopgave toevoegen.

en: Printing books
nl: Boeken afdrukken

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
nl: Gebruikers met toegang tot <em>Print printervriendelijke boeken</em> kunnen de link <em>printervriendelijke versie</em> onder de boekpagina gebruiken om een printervriendelijke versie van de pagina en al haar onderdelen weer te geven.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
nl: De Book-module biedt de mogelijkheid om een collectie van gerelateerde inhoudspagina's, beter bekend als een boek, te organiseren. Wanneer deze bekeken worden zullen er automatisch links worden toegevoegd naar aangrenzende boekpagina's. Hierdoor ontstaat er een simpel navigatiesysteem om gestructureerde inhoud te creëren en te bekijken.

en: The outline feature allows you to include pages in the <a href="@book">Book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
nl: De outline feature maakt het mogelijk om pagina's op te nemen in de <a href="@book">Boekhiërarchie</a>, tevens is het mogelijk pagina's te verplaatsen in de hiërarchie of om <a href="@book-admin">een  boek geheel opnieuw in te delen</a>.

en: Create new books
nl: Nieuwe boeken aanmaken

en: Add content and child pages to books
nl: Nieuw pagina's en subpagina's aan boeken toevoegen

en: View printer-friendly books
nl: Boeken printervriendelijk weergeven

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
nl: Bekijk een boekpagina en al zijn subpagina's als een enkel document om het eenvoudig te kunnen printen. Kan ten koste gaan van de prestaties.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
nl: <em>Boeken</em> hebben een hiërarchische navigatie. Vaak gebruikt voor het aanmaken van handboeken of lesmateriaal.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
nl: Biedt gebruikers de mogelijkheid om gerelateerde inhoud te organiseren binnen een structuur.

en: The Color module allows users with the <em>Administer site configuration</em> permission to quickly and easily change the color scheme of themes that have been built to be compatible with it. For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
nl: De Color-module stelt gebruikers, die over de permissie <em>site-instellingen beheren</em> beschikken, in staat om snel en gemakkelijk de kleuren te wijzigen van thema's die compatibel zijn met de Color-module. Voor meer informatie, raadpleeg het online handboek van de <a href="@color">Color-module</a>.

en: Changing colors
nl: Kleur aanpassen

en: Using the Color module allows you to easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. To change the color settings for a compatible theme, select the <em>Settings</em> link for your theme on the <a href='@configure'>Themes administration page</a>. If you don't see a color picker on that page, then your theme is not compatible with the color module. If you are sure that the theme does indeed support the color module, but the color picker does not appear, then <a href='@troubleshoot'>follow these troubleshooting procedures</a>.
nl: Met behulp van de Color-module kunt u op een eenvoudige manier de kleur aanpassen van links, achtergronden, tekst en andere onderdelen van thema's. Om de kleurinstellingen aan te passen van een thema dat compatibel is met de Color-module, selecteert u de <em>Settings</em>-link van uw thema op  de <a href='@configure'>themabeheerpagina</a>. Als u op die pagina geen kleurselectietabel ziet, dan is uw thema niet compatibel met de Color-module. Als u zeker weet dat het thema de Color-module ondersteunt maar de kleurkiezer verschijnt toch niet, <a href='@troubleshoot'>volg dan deze probleemoplossingsprocedure</a>.

en: The Color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, <em>you must save your color settings again, even if they haven't changed</em>. This step is required because the module stylesheets (in the files directory) need to be recreated to include your changes.
nl: De Color-module bewaart in de map 'files' een bewerkte versie van de specifieke stylesheets van het thema. Dit betekent dat er bij handmatige wijzigingen aan de thema-stylesheet, <em>de kleurinstellingen opnieuw moeten worden toegepast, zelfs als de kleuren niet zijn gewijzigd</em>. Deze stap is nodig, omdat de module-stylesheets (in de map 'files') opnieuw moeten worden aangemaakt met de nieuwe wijzigingen.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De GD-bibliotheek voor PHP is geactiveerd, maar was gecompileerd zonder PNG-ondersteuning. Controleer de <a href="@url">PHP image-documentatie</a> voor informatie om dit te herstellen.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
nl: De GD-bibliotheek voor PHP ontbreekt of is verouderd. Controleer de <a href="@url">PHP image-documentatie</a> voor informatie om dit te herstellen.

en: Allows administrators to change the color scheme of compatible themes.
nl: Biedt beheerders de mogelijkheid het kleurenschema van compatibele thema's te wijzigen.

en: Select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
nl: Er zijn geen reacties die verwijderd kunnen worden, of de geselecteerde reacties zijn al door een andere beheerder verwijderd.

en: Deleted @count comments.
nl: @count reacties verwijderd.

en: Deleted comment @cid and its replies.
nl: Reacties en antwoorden daarop verwijderen

en: Comment approved.
nl: Reactie goedgekeurd.

en: Tokens for comments posted on the site.
nl: Tokens voor reacties die op de site geplaatst zijn.

en: The Comment module allows users to comment on site content, set commenting defaults and permissions, and moderate comments. For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
nl: De Comment-module stelt gebruikers in staat om te reageren op inhoud op de site, om standaardreacties en toegangsrechten in te stellen en om reacties te modereren. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@comment">Comment-module</a>.

en: Default and custom settings
nl: Standaard- en aangepaste instellingen

en: Each <a href='@content-type'>content type</a> can have its own default comment settings configured as: <em>Open</em> to allow new comments, <em>Hidden</em> to hide existing comments and prevent new comments, or <em>Closed</em> to view existing comments, but prevent new comments. These defaults will apply to all new content created (changes to the settings on existing content must be done manually). Other comment settings can also be customized per content type, and can be overridden for any given item of content. When a comment has no replies, it remains editable by its author, as long as the author has a user account and is logged in.
nl: Elk <a href='@content-type'>inhoudstype</a> kan worden ingesteld met zijn eigen standaardinstellingen: <em>Open</em> om nieuwe reacties toe te staan, <em>Verborgen</em> om bestaande reacties te verbergen en geen nieuwe toe te staan, of <em>Gesloten</em> om bestaande reacties te laten zien maar geen nieuwe toe te staan. Deze standaardinstelling is van toepassing op alle nieuwe inhoud (instellingen van bestaande inhoud moet handmatig gewijzigd worden). Andere reactie-instellingen kunnen ook per inhoudstype aangepast worden en voor elk inhoudsonderdeel gewijzigd worden. Zolang er geen antwoord is op een reactie kan de auteur zijn reactie nog bewerken.

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Unapproved comments (@count)
nl: Niet-goedgekeurde reacties (@count)

en: Administer comments and comment settings
nl: Reacties en reactie-instellingen beheren

en: Edit own comments
nl: Eigen reacties bewerken

en: Number of recent comments
nl: Aantal recente reacties

en: Threading
nl: Hiërarchische reacties

en: Show comment replies in a threaded list.
nl: Reacties in een hiërarchische lijst weergeven.

en: Default comment setting for new content
nl: Standaardreactie-instelling voor nieuwe inhoud

en: Allow comment title
nl: Reactietitel toestaan

en: Show reply form on the same page as comments
nl: Reactieformulier op dezelfde pagina als reacties weergeven

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
nl: Gebruikers met het toegangsrecht 'reacties plaatsen' kunnen reageren.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
nl: Gebruikers kunnen niet reageren, maar bestaande reacties worden wel weergegeven.

en: Comments are hidden from view.
nl: Reacties zijn verborgen.

en: Users cannot post comments.
nl: Gebruikers kunnen niet reageren.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
nl: De reactie staat in de wachtrij om goedgekeurd te worden door beheerders van deze site. Na goedkeuring zal deze worden gepubliceerd.

en: Your comment has been posted.
nl: Uw reactie is geplaatst.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> of <a href="@register">registreer</a> om te kunnen reageren

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: Flat list
nl: Platte lijst

en: Threaded list
nl: Hiërarchische lijst

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
nl: De reactie zal niet worden gepubliceerd als het één van de bovenstaande woorden of woordcombinaties bevat. Gebruik een hoofdlettergevoelige, kommagescheiden lijst van woorden of woordcombinaties. Voorbeeld: grappig, bungeejumpen, "Bedrijf BV".

en: Published comment %subject.
nl: Gepubliceerde reactie %subject

en: Saved comment %title
nl: Opgeslagen reactie %title

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
nl: Reactiewachtrij weergeven en reacties weergeven en bewerken.

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
nl: Voorbeeld: 'webmaster@example.com' of 'sales@example.com,support@example.com' . Scheid elk e-mailadres met een komma om meerdere ontvangers te specificeren.

en: Category %category has been saved.
nl: Categorie %category is opgeslagen.

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
nl: U kunt niet meer dan %limit berichten per @interval versturen. Probeer het later nog eens.

en: Contact @username
nl: Contact met @username

en: %sender-name (@sender-from) sent an e-mail regarding %category.
nl: %sender-name (@sender-from) heeft een e-mail verzonden over %category.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an e-mail.
nl: %sender-name (@sender-from) heeft %recipient-name een e-mail gestuurd.

en: The Contact module allows visitors to contact site administrators and other users. Users specify a subject, write their message, and can have a copy of their message sent to their own e-mail address. For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
nl: De Contact-module stelt bezoekers in staat om contact op te nemen met beheerders en andere gebruikers van de website. Gebruikers specificeren een onderwerp, schrijven hun bericht en kunnen een kopie van het bericht naar hun eigen e-mailadres laten sturen. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@contact">Contact-module</a>.

en: User contact forms
nl: Gebruiker-contactformulieren

en: Site users can be contacted with a user contact form that keeps their e-mail address private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leads to a personal contact form displayed on their user profile. Site administrators are still able to use the contact form, even if has been disabled. The <em>Contact</em> tab is not shown when you view your own profile.
nl: Er kan contact opgenomen worden met gebruikers door middel van een persoonlijk contactformulier, waarbij hun e-mailadres niet openbaar gemaakt wordt. Gebruikers kunnen hun persoonlijke contactformulier op de pagina <em>Mijn account</em> in- of uitschakelen. Wanneer het formulier is ingeschakeld zal een tabblad <em>Contact</em> in hun profielpagina verschijnen. Beheerders hebben toegang tot alle contactformulieren, ook als gebruikers het persoonlijk contactformulier hebben uitgeschakeld. Het tabblad <em>Contact</em> wordt niet weergegeven wanneer het eigen profiel bekeken wordt.

en: Site-wide contact forms
nl: Globale contactformulieren

en: The <a href="@contact">Contact page</a> provides a simple form for users with the <em>Use the site-wide contact form</em> permission to send comments, feedback, or other requests. You can create categories for directing the contact form messages to a set of defined recipients. Common categories for a business site, for example, might include "Website feedback" (messages are forwarded to website administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). E-mail addresses defined within a category are not displayed publicly.
nl: De <a href="@contact">Contactpagina</a> bevat een eenvoudig formulier om reacties, opmerkingen of vragen te versturen. Dit formulier is beschikbaar voor gebruikers met de rechten <em>algemeen contactformulier gebruiken</em>. Er kunnen categorieën aangemaakt worden om de berichten van het contactformulier aan een bepaalde lijst van ontvangers te sturen. Een zakelijke website heeft bijvoorbeeld 'reacties op de website' (berichten worden gestuurd aan de beheerders) en 'productinformatie' (berichten worden gestuurd aan de medewerkers van de verkoopafdeling). De e-mailadressen waarnaar de berichten worden verstuurd zijn niet zichtbaar.

en: When the site-wide contact form is enabled, a link in the main <em>Navigation</em> menu is created, but the link is disabled by default. This menu link can be enabled on the <a href='@menu'>Menus administration page</a>.
nl: Wanneer het globale contactformulier is geactiveerd, wordt een link in het <em>Navigatie</em> menu aangemaakt, die link is standaard echter niet zichtbaar. De menu link kan geactiveerd worden op de <a href='@menu'>beheerpagina van de menu's</a>

en: Customization
nl: Aanpassen

en: If you would like additional text to appear on the site-wide or personal contact page, use a block. You can create and edit blocks on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Als u wilt dat aanvullende tekst verschijnt op de globale of de persoonlijke contactpagina, gebruik dan een blok. U kunt blokken aanmaken en beheren op de <a href="@blocks">Blokkenbeheerpagina</a>.

en: Add one or more categories on this page to set up your site-wide <a href="@form">contact form</a>.
nl: Voeg een of meer categorieën toe op deze pagina om het globale <a href="@form">contactformulier</a> in te stellen.

en: A <em>Contact</em> menu item (disabled by default) is added to the Navigation menu, which you can modify on the <a href="@menu-settings">Menus administration page</a>.
nl: Een menu-onderdeel <em>Contact</em> (standaard uitgeschakeld) is toegevoegd aan het navigatiemenu. Dit onderdeel kan op de pagina <a href="@menu-settings">Menu's beheren</a> worden aangepast.

en: If you would like additional text to appear on the site-wide contact page, use a block. You can create and edit blocks on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Als u extra tekst op de globale contactpagina wilt plaatsen gebruik dan een blok. Op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheer</a> kunt u blokken aanmaken en de inhoud daarvan beheren.

en: Administer contact forms and contact form settings
nl: Contactformulieren en contactformulierinstellingen beheren

en: Use the site-wide contact form
nl: Het contactformulier van de website gebruiken

en: Use users' personal contact forms
nl: Persoonlijke contactformulieren gebruiken.

en: !sender-name (!sender-url) sent a message using the contact form at !form-url.
nl: !sender-name (!sender-url) verstuurde een bericht met het contactformulier op !form-url.

en: !sender-name (!sender-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site-name.
nl: !sender-name (!sender-url) verstuurde u een bericht met het contactformulier op !form-url.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !recipient-edit-url.
nl: Als u dit soort e-mails niet wilt ontvangen kunt u dit instellen op !recipient-edit-url.

en: Allow other users to contact you via a <a href="@url">personal contact form</a> which keeps your e-mail address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
nl: Sta andere gebruikers toe om contact met u op te nemen via een <a href="@url">persoonlijk contactformulier</a> dat uw e-mail-adres verborgen houdt. Bevoegde gebruikers zoals de beheerders kunnen toch contact met u op te nemen als u deze optie uit zet.

en: Enable the personal contact form by default for new users.
nl: Persoonlijk contactformulier voor nieuwe gebruikers standaard inschakelen.

en: Changing this setting will not affect existing users.
nl: Het aanpassen van deze instellingen heeft geen effect op bestaande gebruikers.

en: The Contextual links module displays links related to regions of pages on your site to users with <em>access contextual links</em> permission. For more information, see the online handbook entry for <a href="@contextual">Contextual links module</a>.
nl: De Contextual links-module laat links zien die gerelateerd zijn aan gebieden of pagina's. De links zijn zichtbaar voor gebruikers met <em>Gebruik contextuele links</em> rechten. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@contextual">Contextual links-module</a>.

en: Displaying contextual links
nl: Geeft contextuele links weer

en: Contextual links are supplied by modules, to give you quick access to tasks associated with regions of pages on your site. For instance, if you have a custom menu block displayed in a sidebar of your site, the Blocks and Menus modules will supply links to configure the block and edit the menu. The Contextual links module collects these links into a list for display by your theme, and also adds JavaScript code to the page to hide the links initially, and display them when your mouse hovers over the block.
nl: Contextuele links worden geleverd door modules om snelle toegang te geven tot taken die geassocieerd worden met pagina's op de website. Als er bijvoorbeeld een aangepast menublok weergeven wordt in de zijbalk leveren de Block-module en de Menu-module links om het blok te configureren en bewerken. De Contextual links-module maakt een lijst met deze links voor weergave door het thema. Tevens wordt er JavaScript-code toegevoegd aan de pagina om de links in eerste instantie te verbergen en weer te geven wanneer de muis over een blok beweegt.

en: Use contextual links
nl: Contextuele links gebruiken

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
nl: Gebruik contextuele links om acties gerelateerd aan pagina-elementen uit te voeren.

en: Contextual links
nl: Contextuele links

en: Provides contextual links to perform actions related to elements on a page.
nl: Levert contextuele links om acties uit te voeren die gerelateerd zijn tot elementen op een pagina.

en: Tracking user activity
nl: Activiteiten van de gebruiker volgen

en: By enabling blocks such as <em>Who's online</em> and <em>Who's new</em>, site users can track who is logged in and new user signups at a centralized location.
nl: Door het inschakelen van blokken zoals <em>Wie is online</em> en <em>Wie is nieuw</em>, kunnen gebruikers vanaf een centrale locatie volgen wie er ingelogd is en welke nieuwe gebruikers er zijn.

en: Tracking content activity
nl: Activiteiten rond inhoud volgen

en: By enabling blocks such as <em>Recent blog posts</em>, <em>New forum topics</em> and <em>Recent comments</em>, site users can view newly added site content at a glance.
nl: Door het inschakelen van blokken zoals <em>Recente blogs</em>, <em>Nieuwe forumonderwerpen</em> en <em>Recente reacties</em>, kunnen gebruikers in één oogopslag nieuw toegevoegde inhoud bekijken.

en: View the administrative dashboard
nl: Het beheerdashboard bekijken

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
nl: Dit dashboard-gebied is leeg. Klik <em>Dashboard aanpassen</em> om blokken toe te voegen.

en: DRAG HERE
nl: SLEEP HIER NAARTOE

en: Provides a dashboard page in the administrative interface for organizing administrative tasks and tracking information within your site.
nl: Stelt een dashboardpagina beschikbaar in de beheerinterface om beheertaken te ordenen en informatie binnen de website te volgen.

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: Clear log messages
nl: Logberichten wissen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
nl: Dit zal de logberichten voorgoed uit de database verwijderen.

en: Database log cleared.
nl: Databaselog opgeschoond.

en: The Database logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@dblog">Database logging module</a>.
nl: De Database logging-module registreert systeemgebeurtenissen in de database. Lees voor meer informatie de <a href="@dblog">Database logging-module documentatie</a>.

en: Monitoring your site
nl: De website monitoren

en: Debugging site problems
nl: Websiteproblemen debuggen

en: Field validation errors
nl: Fouten bij de validatie van velden

en: Attempt to create a field with a name longer than 32 characters: %name
nl: Poging een veld te creëren met een naam langer dan 32 karakters: %name

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
nl: Poging een veldnaam te creëren %name die al bestaat en actief is.

en: Attempt to create field name %name which already exists, although it is inactive.
nl: Poging een veldnaam %name te creëren die al bestaat maar niet actief is.

en: Attempt to create field name %name which is reserved by entity type %type.
nl: Poging veldnaam te creëren %name die gereserveerd is door entiteitstype %type.

en: Attempt to create a field of unknown type %type.
nl: Poging veld te creëren van een onbekend type  %type.

en: Attempt to create a field with unknown storage type %type.
nl: Poging veld te creëren van een onbekend bestandsformaat %type.

en: Attempt to create an instance of field @field_name without a bundle.
nl: Er wordt geprobeerd een exemplaar van het veld @field_name te creëren zonder een bundel.

en: Enabling field types
nl: Veldtypes aanzetten

en: The Field module provides the infrastructure for fields and field attachment; the field types and input widgets themselves are provided by additional modules. Some of the modules are required; the optional modules can be enabled from the <a href="@modules">Modules administration page</a>. Drupal core includes the following field type modules: Number (required), Text (required), List (required), Taxonomy (optional), Image (optional), and File (optional); the required Options module provides input widgets for other field modules. Additional fields and widgets may be provided by contributed modules, which you can find in the <a href="@contrib">contributed module section of Drupal.org</a>. Currently enabled field and input widget modules:
nl: De Field-module voorziet in de infrastructuur voor velden. De veldtypen zelf en de invoeropties hiervoor worden geleverd door andere modules. Sommige van deze modules zijn verplicht, andere optioneel. Optionele modules kunnen op de <a href="@modules">modulebeheerpagina</a> worden ingeschakeld. De Drupal-kern bevat modules voor de volgende veldtypen: Number-module voor cijfers (verplicht), File-module voor bestanden (optioneel), De Options-module (verplicht) biedt invoeropties voor veldmodules. Meer veldmodules vindt u op de <a href="@contrib">modulepagina op Drupal.org</a>. Momenteel ingeschakelde veldmodules:

en: Managing field data storage
nl: Veldgegevensopslag beheren

en: Developers of field modules can either use the default <a href="@sql-store">Field SQL storage module</a> to store data for their fields, or a contributed or custom module developed using the <a href="@storage-api">field storage API</a>.
nl: Om gegevens voor hun velden op te slaan kunnen ontwikkelaars van veldmodules ofwel de standaard <a href="@sql-store">Field SQL storage-module</a> gebruiken, of een uitbreidingsmodule die gebruik maakt van de <a href="@storage-api">field storage API</a>.

en: The Field SQL storage module stores field data in the database. It is the default field storage module; other field storage mechanisms may be available as contributed modules. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
nl: De Field SQL Storage-module slaat veldgegevens op in de database. Het is de standaardmodule om velden op te slaan; andere methodes om velden op te slaan zijn mogelijk beschikbaar in de vorm van uitbreidingsmodules. Lees de <a href="@field-help">helppagina van de Field-module</a> voor meer informatie over velden.

en: Default SQL storage
nl: Standaard SQL-opslag

en: Stores fields in the local SQL database, using per-field tables.
nl: Slaat velden op in de SQL-database, waarbij er per veld een tabel wordt aangemaakt.

en: Field SQL storage
nl: SQL-opslagveld

en: Stores field data in an SQL database.
nl: Slaat velddata op in een SQL-database.

en: The List module defines various fields for storing a list of items, for use with the Field module. Usually these items are entered through a select list, checkboxes, or radio buttons. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
nl: De List-module definieert verschillende velden voor het sorteren van een lijst met items, om te gebruiken met de Field-module. Meestal worden deze items toegevoegd met behulp van een selectielijst, keuzevakjes of keuzerondjes. Bekijk de <a href="@field-help">Field-module helppagina</a> voor meer informatie over velden.

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
nl: Dit veld slaat eenvoudige aan/uit of ja/nee opties op.

en: List (text)
nl: Lijst (tekst)

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the <em>Number of values</em> option is greater than 1 for this field, otherwise radios will be displayed.
nl: De 'keuzevakjes/keuzerondjes'-widget toont keuzevakjes als de optie <em>Aantal waarden</em> voor dit veld groter is dan één, anders worden keuzerondjes getoond.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
nl: Toegestane HTML-elementen in labels: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
nl: De waarde van dit veld wordt bepaald door de %function functie en mag niet veranderd worden.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele of decimale getallen zijn.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten tekenreeksen van maximaal 255 tekens zijn.

en: Allowed values list: keys must be integers.
nl: Lijst met toegestane waardes: sleutels moeten gehele getallen zijn.

en: Defines list field types. Use with Options to create selection lists.
nl: Definieert velden van het type lijst. Gebruik dit samen met Opties om een selectielijst te maken.

en: The Number module defines various numeric field types for the Field module. Numbers can be in integer, decimal, or floating-point form, and they can be formatted when displayed. Number fields can be limited to a specific set of input values or to a range of values. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
nl: De Number-module definieert verschillende numerieke veldtypen voor de Field-module. Getallen kunnen de vorm hebben van hele getallen, decimalen of getallen met een zwevend decimaalteken. Als ze worden getoond kunnen ze worden opgemaakt. Getalvelden kunnen worden beperkt tot een specifieke groep invoerwaarden of tot een reeks waarden. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@field-help">Field-module</a>.

en: This field stores a number in the database as an integer.
nl: Dit veld slaat een getal als een geheel getal in de database op.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Dit veld slaat een getal met een vast aantal decimalen in de database op.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
nl: Dit veld slaat een getal als zwevendekommagetal in de database op.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die voor de waarde geplaatst moet worden, zoals '$' of '&euro;'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ('pond|ponden').

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
nl: Alleen cijfers en het decimaal scheidingsteken (@separator) zijn toegestaan in %field.

en: The Options module defines checkbox, selection, and other input widgets for the Field module. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
nl: De Options-module definieert keuzevakje-, selectie-, en andere invoerwidgets voor de Field-module. Bekijk de <a href="@field-help">Field-module hulppagina</a> voor meer informatie over velden.

en: The Text module defines various text field types for the Field module. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's <a href='@filter-help'>text filters</a> to securely manage HTML output. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, the field can be validated, so that it is limited to a set of allowed values. See the <a href='@field-help'>Field module help page</a> for more information about fields.
nl: De Text-module definieert diverse types tekstvelden voor de Field-module. Een tekstveld mag alleen platte tekst bevatten, of optioneel, Drupals <a href='@filter-help'>tekst filters</a> om veilige HTML te genereren. Tekstvelden kunnen uit één regel of meerdere regels bestaan, of voor betere controle op de invoer kunnen selectielijsten, keuzerondjes of keuzevakjes gebruikt worden. Indien gewenst kan het veld worden gecontroleerd, zodat de keuze wordt beperkt tot toegestane waarden. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href='@field-help'>Field-module</a>.

en: This field stores varchar text in the database.
nl: Dit veld slaat varchar-tekst op in de database.

en: Long text
nl: Tekst (lang)

en: This field stores long text in the database.
nl: Dit veld slaat lange tekst op in de database.

en: Long text and summary
nl: Volledige tekst en samenvatting

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
nl: Dit veld slaat lange tekst op in de database met een optionele samenvattingstekst.

en: Filtered text (user selects text format)
nl: Gefilterde tekst (gebruiker kiest tekstopmaak)

en: Summary input
nl: Samenvatting invoeren

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
nl: Auteurs kunnen hiermee een samenvatting invoeren en deze weergeven in plaats van de ingekorte versie van de inhoud. Gebruik hiervoor de selectie 'Samenvatting of ingekorte tekst'.

en: %name: the text may not be longer than %max characters.
nl: %name: de tekst mag niet langer zijn dan %max tekens.

en: %name: the summary may not be longer than %max characters.
nl: %name: de samenvatting mag niet langer zijn dan %max tekens.

en: Summary or trimmed
nl: Samenvatting of ingekorte tekst

en: Text area with a summary
nl: Tekstvak met samenvatting

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
nl: Leeg laten om het begin van de berichttekst als samenvatting te gebruiken.

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: %field (@field_name) field requires the %widget_type widget provided by %widget_module module
nl: %field (@field_name) veld vereist het %widget_type widget van de module %widget_module

en: Inactive fields are not shown unless their providing modules are enabled. The following fields are not enabled: !list
nl: Inactieve velden worden niet getoond tenzij de module die deze beschikbaar stelt, ingeschakeld is. De volgende velden zijn niet ingeschakeld: !list

en: Edit field settings.
nl: Veldinstellingen bewerken.

en: Change widget type.
nl: Widget-type wijzigen.

en: Edit instance settings.
nl: Instantie-instellingen bewerken.

en: Delete instance.
nl: Instantie verwijderen.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
nl: Het veld %label kan niet toegevoegd worden omdat het vergrendeld is.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het aanmaken van het veld %label: @message

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
nl: Er zijn nog geen velden toegevoegd. Nieuwe velden kunnen worden toegevoegd op de pagina <a href="@link">Beheer velden</a>.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
nl: Deze instellingen zijn van toepassing op alle plekken waar het veld %field gebruikt wordt. Deze instellingen bepalen hoe data wordt opgeslagen in de database, en kunnen niet meer worden aangepast zodra er data is aangemaakt.

en: %field has no field settings.
nl: %field heeft geen veldinstellingen.

en: Updated field %label field settings.
nl: Pas de instellingen van het %label veld aan.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
nl: Het was niet mogelijk om het veld %label bij te werken: %message.

en: Change widget
nl: Widget wijzigen

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
nl: Het type formulierelement dat getoond wordt aan de gebruiker wanneer dit veld wordt aangemaakt in het type %type.

en: Changed the widget for field %label.
nl: Widget voor het het veld %label gewijzigd.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het wijzigen van de widget van het veld %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be deleted.
nl: Het veld is <strong>vergrendeld</strong> en kan niet verwijderd worden.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
nl: Het veld %field is verwijderd van het inhoudstype %type.

en: There was a problem removing the %field from the %type content type.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verwijderen van het veld %label van het inhoudstype %type.

en: These settings apply only to the %field field when used in the %type type.
nl: Deze instellingen zijn alleen van toepassing op het veld %field wanneer deze gebruikt wordt in het inhoudstype %type.

en: Required field
nl: Verplicht veld

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Because the field already has data, some settings can no longer be changed.
nl: Deze instellingen gelden overal waar het veld %field gebruikt wordt. Omdat het veld al data bevat, kunnen sommige instellingen niet meer worden aangepast.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
nl: Deze instellingen gelden overal waar het veld %field gebruikt wordt.

en: %field field settings
nl: %field-veldinstellingen

en: The default value for this field, used when creating new content.
nl: De beginwaarde voor dit veld bij het aanmaken van nieuwe inhoud.

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
nl: Deze lijst toont alle velden die momenteel in gebruik zijn.

en: Save and add fields
nl: Opslaan en velden toevoegen

en: Field list
nl: Overzicht van velden

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Field UI
nl: Veld UI

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Enable <em>Display</em> field
nl: <em>Weergave</em> veld inschakelen

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
nl: De weergave-optie stelt gebruikers in staat te kiezen of een bestand moet worden weergegeven wanneer de inhoud wordt getoond.

en: Files displayed by default
nl: Bestanden standaard weergeven

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
nl: Deze instelling heeft alleen effect wanneer de weergave-optie ingeschakeld is.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 KB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
nl: Veld <em>Omschrijving</em> inschakelen

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
nl: Het omschrijvingsveld geeft gebruikers de mogelijkheid een omschrijving te geven over het geüploade bestand.

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie "!name" moet een valide waarde bevatten. Het veld kan worden leeggelaten, of mag een tekenreeks bevatten als "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) of "50 MB" (megabytes).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane bestandsextensies is niet geldig, controleer of er geen punten gebruikt zijn en dat de extensies gescheiden zijn door een komma of spatie.

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Table of files
nl: Bestandstabel

en: Add a new file
nl: Bestand toevoegen

en: Include file in display
nl: Bestand tonen bij weergave

en: The description may be used as the label of the link to the file.
nl: De beschrijving kan gebruikt worden als het label van de link naar het bestand.

en: Files must be less than !size.
nl: Bestanden moeten kleiner zijn dan !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nl: Toegestane bestandstypen: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact !size pixels zijn.

en: Images must be between !min and !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten tussen !min en !max pixels zijn.

en: Images must be larger than !min pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan !max pixels.

en: The File module defines a <em>File</em> field type for the Field module, which lets you manage and validate uploaded files attached to content on your site (see the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields). For more information, see the online handbook entry for <a href="@file">File module</a>.
nl: De File-module definieert een <em>Bestandsveldtype</em> voor de Field-module, waarmee u geüploade documenten die zijn gekoppeld aan inhoud op uw website kunt beheren en goedkeuren (meer informatie over velden vindt u op de <a href="@field-help">Field-module hulppagina</a>). Lees voor meer informatie het online handboek over de <a href="@file">File-module</a>.

en: Attaching files to content
nl: Bestanden aan inhoud toevoegen

en: The File module allows users to attach files to content (e.g., PDF files, spreadsheets, etc.), when a <em>File</em> field is added to a given content type using the <a href="@fieldui-help">Field UI module</a>. You can add validation options to your File field, such as specifying a maximum file size and allowed file extensions.
nl: De File-module maakt het mogelijk om bestanden te koppelen aan inhoud (bijvoorbeeld PDF-bestanden, spreadsheets, etc.), als er met de <a href="@fieldui-help">Field UI-module</a> een <em>File</em>-veld is toegevoegd aan een bepaald inhoudstype. U kunt validatieopties toevoegen aan uw File-veld, bijvoorbeeld specificeren hoe groot bestanden mogen zijn en welke bestandsextensies zijn toegestaan.

en: Managing attachment display
nl: Weergave van bijlagen beheren

en: When you attach a file to content, you can specify whether it is <em>listed</em> or not. Listed files are displayed automatically in a section at the bottom of your content; non-listed files are available for embedding in your content, but are not included in the list at the bottom.
nl: Als u een bestand aan de inhoud toevoegt, dan kunt u aangeven of dat mag worden getoond of niet. Bestanden die worden getoond verschijnen in een sectie onder de inhoud, in lijstvorm. Niet getoonde bestanden zijn beschikbaar om in te voegen in de inhoud maar worden niet getoond in de lijst onderaan.

en: Managing file locations
nl: Bestandslocaties beheren

en: When you create a File field, you can specify a directory where the files will be stored, which can be within either the <em>public</em> or <em>private</em> files directory. Files in the public directory can be accessed directly through the web server; when public files are listed, direct links to the files are used, and anyone who knows a file's URL can download the file. Files in the private directory are not accessible directly through the web server; when private files are listed, the links are Drupal path requests. This adds to server load and download time, since Drupal must start up and resolve the path for each file download request, but allows for access restrictions.
nl: Bij het aanmaken van een bestandsveld kan een map opgegeven worden voor het opslaan van bestanden. De map kan zich in de <em>publieke</em> of in de <em>afgeschermde</em> bestandsmap bevinden. Bestanden in de publieke map zijn direct toegankelijk via de webserver; als publieke bestanden worden aangeboden dan worden rechtstreekse links naar de bestanden gebruikt en kan iedereen die de url van een bestand kent, dit bestand downloaden. Bestanden in de afgeschermde map zijn niet direct toegankelijk via de webserver; als er afgeschermde bestanden zijn opgenomen dan bestaan de links uit padverzoeken in Drupal. Hierdoor duurt up- en downloaden langer, aangezien Drupal voor elk verzoek voor een bestand moet verwerken en het pad moet vaststellen, maar maakt  wel toegangsbeperkingen mogelijk.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
nl: Een onherstelbare fout heeft zich voorgedaan. De huidige pagina is verlopen. Ververs de pagina en dien het formulier opnieuw in.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
nl: Het bestand waarnaar verwezen wordt in het !name veld bestaat niet.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
nl: Het bestand in het !name veld kon niet worden geüpload.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De upload-map %directory voor het bestandsveld !name kan niet worden aangemaakt of is niet toegankelijk. Een nieuw geüpload bestand kon daardoor niet worden bewaard in deze map. De upload werd geannuleerd.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php.
nl: De server is niet in staat om de voortgang van het uploaden van bestanden weer te geven. Daarvoor is een Apache-server die PHP draait met mod_php noodzakelijk.

en: All roles may use this format
nl: Alle rollen mogen deze opmaak gebruiken

en: The text format ordering has been saved.
nl: De volgorde van de tekstopmaak is opgeslagen.

en: Add text format
nl: Tekstopmaak toevoegen

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
nl: Alle rollen voor deze tekstopmaak moeten ingeschakeld zijn en kunnen niet worden gewijzigd.

en: Filter processing order
nl: Filterverwerkingsvolgorde

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
nl: De naam van een tekstopmaak moeten uniek zijn. Een tekstopmaak met de naam %name bestaat al.

en: Added text format %format.
nl: Tekstopmaak %format toegevoegd

en: The text format %format has been updated.
nl: Tekstopmaak %format is bijgewerkt.

en: Text formats
nl: Tekstopmaak

en: The Filter module allows administrators to configure text formats. A text format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
nl: Met de Filter-module kunnen beheerders tekstopmaken instellen. Een tekstopmaak bepaalt de HTML, codes en andere invoer die voor inhoud en reacties mogen worden gebruikt. Dit is belangrijk om mogelijk schadelijke invoer van malafide gebruikers tegen te gaan. Kijk voor meer informatie in het <a href="@filter">online handboek</a>.

en: Applying filters to text
nl: Filters toepassen op een tekst

en: Each text format uses filters to manipulate text, and most formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes, or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. One filter may remove unapproved HTML tags, while another automatically adds HTML to make URLs display as clickable links.
nl: Iedere tekstopmaak gebruikt filters om tekst te manipuleren. Per tekstopmaak worden meestal meerdere van deze filters in een specifieke volgorde toegepast. Voordat de tekst getoond wordt, worden er door de filters elementen uit de tekst verwijderd, gewijzigd of toegevoegd. Een filter veroorzaakt geen wijzigingen in de oorspronkelijke inhoud. Alleen de weergave van de inhoud wordt aangepast. Ieder filter is voor een specifiek doel ontworpen.  Sommige filters zorgen voor het verwijderen van ongeoorloofde HTML-tags, weer andere filters voegen HTML toe om van URL's klikbare links te maken.

en: Defining text formats
nl: Tekstopmaak definiëren

en: One format is included by default: <em>Plain text</em> (which removes all HTML tags). Additional formats may be created by your installation profile when you install Drupal, and more can be created by an administrator on the <a href="@text-formats">Text formats page</a>.
nl: Eén opmaak is standaard beschikbaar: <em>Platte tekst</em> (verwijdert alle HTML-tags). Extra opmaken kunnen aangemaakt zijn door het installatieprofiel tijdens de installatie van Drupal. De beheerder kan opmaken aanmaken op de pagina <a href="@text-formats">Tekstopmaak</a>.

en: Choosing a text format
nl: Een tekstopmaak kiezen

en: A text format contains filters that change the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Filters are executed from top to bottom and the order is important, since one filter may prevent another filter from doing its job. For example, when URLs are converted into links before disallowed HTML tags are removed, all links may be removed. When this happens, the order of filters may need to be re-arranged.
nl: Een tekstopmaak bevat filters die de invoer van gebruikers kunnen aanpassen, bijvoorbeeld kwaadaardige HTML verwijderen of URL's klikbaar maken. Filters worden van boven naar beneden uitgevoerd en de volgorde is belangrijk, aangezien de ene filter de andere kan belemmeren. Als URL's bijvoorbeeld worden omgezet in links voordat niet toegestane HTML-labels worden verwijderd, dan kan het gebeuren dat alle links worden verwijderd. Als dit gebeurt dan kan het nodig zijn om de volgorde van de filters aan te passen.

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
nl: Let op: Afhankelijk van de tekstopmaakinstellingen kan dit toegangsrecht schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Use the !text_format text format
nl: Tekstopmaak !text_format gebruiken

en: More information about text formats
nl: Meer informatie over tekstopmaak

en: Limit allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen beperken

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
nl: Zet regeleindes om naar HTML (bijv. <code>&lt;br&gt;</code> en <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
nl: URLs naar links omzetten

en: Correct faulty and chopped off HTML
nl: Incorrecte en afgekapte HTML corrigeren

en: Display any HTML as plain text
nl: HTML als platte tekst tonen

en: A list of HTML tags that can be used. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
nl: Een lijst van HTML-elementen die gebruikt kunnen worden. Javascript-event-attributen, javascript-URL's en CSS-stijlen worden altijd verwijderd.

en: Display basic HTML help in long filter tips
nl: Geef eenvoudige HTML-uitleg weer in lange filtertips

en: Add rel="nofollow" to all links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
nl: Op deze website kan HTML worden gebruikt. Hoewel het leren van de volledige HTML-code de nodige studie kost, is het leren van een klein aantal basis HTML-elementen goed te doen. Deze tabel geeft een voorbeeld van elk element dat kan worden gebruikt.

en: For more information see W3C's <a href="@html-specifications">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.
nl: Voor meer informatie zie de <a href="http://www.w3.org/TR/html/">HTML-specificaties</a> van W3C of gebruik een zoekmachine om een site te te vinden die uitleg over HTML geeft.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
nl: De meeste ongebruikelijke karakters kunnen zonder problemen worden ingevoerd.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
nl: Indien u problemen ondervindt, probeer dan HTML-karakters te gebruiken. Bijvoorbeeld &amp;amp; voor een ampersand &amp;-karakter. Voor een volledige lijst van karakters: zie <a href="http://www.w3.org/TR/html4/sgml/entities.html">speciale  HTML-tekens pagina</a>. Een aantal van de beschikbare karakters zijn:

en: No HTML tags allowed.
nl: Geen HTML toegestaan.

en: Filters content in preparation for display.
nl: Filtert inhoud ter voorbereiding van de weergave.

en: By !author @time ago
nl: Door !author, @time geleden

en: The forum %term and all sub-forums have been deleted.
nl: Het forum %term en alle onderliggende forums zijn verwijderd.

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
nl: Het aantal reacties dat een discussieonderwerp moet hebben om populair te zijn.

en: No containers or forums available. <a href="@container">Add container</a> or <a href="@forum">Add forum</a>.
nl: Er zijn momenteel geen containers of forums beschikbaar. <a href="@container">Container</a> of <a href="@forum">forum toevoegen</a>.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums.
nl: forum: %term en alle onderliggende forums verwijderd.

en: The Forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. In a forum, users post topics and threads in nested hierarchies, allowing discussions to be categorized and grouped. The forum hierarchy consists of:
nl: Met de Forum-module kunt u discussieforums aanmaken met functionaliteit die vergelijkbaar is met andere nieuwsgroepen. Forums zijn nuttig omdat ze leden van de gemeenschap in staat stellen om over onderwerpen te discussiëren en tegelijk te zorgen dat deze gesprekken worden gearchiveerd zodat ze later kunnen worden geraadpleegd. In een forum kunnen gebruikers onderwerpen en berichten plaatsen in ingebedde hiërarchieën, zodat discussies kunnen worden geordend in categorieën en groepen. De forumhiërarchie bestaat uit:

en: Optional containers (for example, <em>Support</em>), which can hold:
nl: Optionele containers (bijvoorbeeld, <em>Ondersteuning</em>, kunnen het volgende bevatten:

en: Forums (for example, <em>Installing Drupal</em>), which can hold:
nl: Forums (zoals <em>Drupal installeren</em>) die het volgende kunnen bevatten:

en: Forum topics submitted by users (for example, <em>How to start a Drupal 6 Multisite</em>), which start discussions and are starting points for:
nl: Forumonderwerpen ingediend door gebruikers (bijvoorbeeld, <em>Hoe zet je een Drupal 6 Multisite op</em>) die discussies starten en het  startpunt zijn voor:

en: Threaded comments submitted by users (for example, <em>You have these options...</em>).
nl: Reacties in threads verstuurd door gebruikers (bijvoorbeeld, <em>U heeft deze opties...</em>).

en: Setting up forum structure
nl: Structuur van forum wordt aangemaakt.

en: Visit the <a href="@forums">Forums page</a> to set up containers and forums to hold your discussion topics.
nl: Bezoek de pagina <a href="@forums">Forums</a> om containers en forums aan te maken voor discussieonderwerpen.

en: Starting a discussion
nl: Een discussie starten

en: The <a href="@create-topic">Forum topic</a> link on the <a href="@content-add">Add new content</a> page creates the first post of a new threaded discussion, or thread.
nl: Met de link <a href="@create-topic">Forumonderwerp</a> op de pagina <a href="@content-add">Inhoud toevoegen</a> wordt het eerste artikel van een nieuwe discussie aangemaakt.

en: Enabling the Forum module provides a default <em>Forums</em> menu item in the navigation menu that links to the <a href="@forums">Forums page</a>.
nl: Het aanzetten van de Forum-module zorgt ervoor dat een standaard <em>Forums</em> menu-item verschijnt in het navigatiemenu. Dat menu-item linkt naar de pagina <a href="@forums">Forums</a>.

en: Moving forum topics
nl: Forumonderwerpen worden verplaatst

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
nl: Een forumonderwerp (en alle reacties) kan verplaatst worden naar een ander forum. Dit kan tijdens het bewerken. Als een forumonderwerp wordt verplaatst dan zorgt de optie <em>Maak schaduwkopie</em> ervoor dat er een link aangemaakt wordt in het originele forumonderwerp dat wijst naar de nieuwe locatie.

en: Locking and disabling comments
nl: Reacties worden gesloten en uitgeschakeld

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
nl: De optie <em>Gesloten</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zorgt ervoor dat die discussie op slot gaat, er kan niet meer worden gereageerd. De optie <em>Verbergen</em> bij de <em>Reactie-instellingen</em> zal reeds bestaande reacties verbergen, nieuwe reacties kunnen niet meer worden toegevoegd.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
nl: Forums bevatten forumonderwerpen. Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: Use containers to group related forums.
nl: Gebruik containers om gerelateerde forums te groeperen.

en: A forum holds related forum topics.
nl: Een forum bevat gerelateerde forumonderwerpen.

en: Adjust the display of your forum topics. Organize the forums on the <a href="@forum-structure">forum structure page</a>.
nl: Pas de weergave van de forumonderwerpen aan. Organiseer de forums op de pagina <a href="@forum-structure">forumstructuur</a>.

en: Add new @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
nl: <a href="@login">Log in</a> om berichten op het forum te plaatsen.

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
nl: Het onderdeel %forum is een forumcontainer, geen forum. Selecteer in plaats daarvan een van de onderstaande forums.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
nl: Een <em>forumonderwerp</em> is het begin van een nieuwe discussie in een forum.

en: Control forum hierarchy settings.
nl: Hiërarchische foruminstellingen beheren.

en: Forum navigation vocabulary
nl: Forumnavigatie-woordenlijst

en: Provides discussion forums.
nl: Stelt discussieforums ter beschikking.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
nl: Doorloop de onderstaande stappen om uw website op te zetten en in gebruik te nemen:

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">add new content</a> for your website.
nl: <strong>Begin met toevoegen van inhoud</strong> Tenslotte kunt u <a href="@content">inhoud toevoegen</a> aan de website.

en: For more information, refer to the specific topics listed in the next section or to the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a> or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
nl: Voor meer informatie, raadpleeg de specifieke onderdelen beschreven in de volgende sectie, of raadpleeg het <a href="@handbook">online Drupal-handboek</a>. Het is ook mogelijk een bericht achter te laten op het <a href="@forum">Drupal-forum</a> of een kijkje te nemen in het brede aanbod van <a href="@support">supportmogelijkheden</a>.

en: The Help module provides <a href="@help-page">Help reference pages</a> and context-sensitive advice to guide you through the use and configuration of modules. It is a starting point for the online <a href="@handbook">Drupal handbooks</a>. The handbooks contain more extensive and up-to-date information, are annotated with user-contributed comments, and serve as the definitive reference point for all Drupal documentation. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@help">Help module</a>.
nl: De Help-module verschaft <a href="@help-page">hulp-referentiepagina's</a> en contextgevoelig advies om u door het gebruik en de instellingen van modules te leiden. Het is een beginpunt voor de online <a href="@handbook">Drupalhandboeken</a>. De handboeken bevatten uitgebreidere en meer up-to-date informatie, zijn van reacties voorzien, en vormen de belangrijkste referentie voor alle documentatie over Drupal. Bekijk voor meer informatie de online handboekpagina voor de <a href="@help">Hulp-module</a>.

en: Providing a help reference
nl: Voorziet in een naslagwerk

en: The Help module displays explanations for using each module listed on the main <a href="@help">Help reference page</a>.
nl: De Help-module toont uitleg voor elke module die op de hoofdpagina <a href="@help">Help referentie</a> wordt getoond.

en: Providing context-sensitive help
nl: Biedt context-gevoelige hulp

en: The Help module displays context-sensitive advice and explanations on various pages.
nl: De Help-module toont context-gevoelige adviezen en uitleg op verschillende pagina's.

en: Edit %name style
nl: Stijl %name bewerken

en: This image style is currently being provided by a module. Click the "Override defaults" button to change its settings.
nl: Deze afbeeldingsstijl wordt nu door een module bepaald. Klik op de knop 'Standaardwaarden overschrijven' om de instellingen te wijzigen.

en: Image style name
nl: Naam afbeeldingsstijl

en: This image style is being provided by %module module and may not be renamed.
nl: Deze afbeeldingsstijl is door de module %module aangemaakt en kan niet hernoemd worden.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
nl: De naam wordt gebruikt voor het aanmaken van afbeeldingen. Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-).

en: Select a new effect
nl: Selecteer een nieuwe bewerking

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: Update style
nl: Stijl bijwerken

en: Select an effect to add.
nl: Bewerking selecteren om toe te voegen.

en: The image effect was successfully applied.
nl: De bewerking is met succes toegepast op de afbeelding.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
nl: De stijl %style werd overschreven, zodat u de instellingen kunt wijzigen.

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: Create new style
nl: Een nieuwe stijl aanmaken

en: Style %name was created.
nl: De stijl %name is aangemaakt

en: The image style name %name is already in use.
nl: De afbeeldingsstijl %name is al in gebruik.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
nl: Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-) voor de naam van de stijl.

en: No replacement, just delete
nl: Geen vervanging, alleen verwijderen

en: Replacement style
nl: Vervangende stijl

en: Optionally select a style before deleting %style
nl: U kunt een stijl kiezen voor u %style verwijdert

en: If this style is in use on the site, you may select another style to replace it. All images that have been generated for this style will be permanently deleted.
nl: Als deze stijl in gebruik is, kunt u een vervangende stijl kiezen. Alle afbeeldingen die binnen deze stijl zijn aangemaakt, worden permanent verwijderd.

en: Style %name was deleted.
nl: Stijl %name is verwijderd.

en: Revert the %style style?
nl: Stijl %style terugzetten?

en: Reverting this style will delete the customized settings and restore the defaults provided by the @module module.
nl: Het ongedaan maken van deze stijl zal de aangepaste instellingen verwijderen en de standaardstijl van de module @module terugzetten.

en: Edit %label effect
nl: Bewerking %label wijzigen

en: Add %label effect
nl: Bewerking %label toevoegen

en: Update effect
nl: Effect bijwerken

en: Add effect
nl: Effect toevoegen

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
nl: Weet u zeker dat u het effect @effect van de stijl %style wilt verwijderen?

en: The image effect %name has been deleted.
nl: De bewerking %name is verwijderd.

en: !name must be an integer.
nl: !name moet een geheel getal zijn.

en: !name must be a positive integer.
nl: Getal !name moet een positieve waarde bevatten.

en: !name must be a hexadecimal color value.
nl: !name moet een hexadecimale waarde van een kleur zijn.

en: Width and height can not both be blank.
nl: Breedte en hoogte mogen niet allebei leeg zijn.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
nl: Het gedeelte van de afbeelding dat zichtbaar zal zijn na het bijsnijden.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
nl: De achtergrondkleur te gebruiken voor blootliggende gebieden van de afbeelding. Gebruik hiervoor web-stijl hexadecimale kleuren (#FFFFFF voor wit, #000000 voor zwart). Laat leeg voor transparantie bij afbeelding bestandsformaten die dat ondersteunen.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn momenteel geen stijlen. <a href="!url">Voeg een stijl toe</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
nl: Het schalen van afbeeldingen leidt tot exacte waarden voor de afmetingen. Dat kan er toe leiden dat afbeeldingen ongelijkmatig worden opgerekt of verkleind.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
nl: Door te schalen worden de originele verhoudingen behouden. Als één van de dimensies wordt ingevuld zal de andere worden berekend.

en: Scale and crop
nl: Schalen en bijsnijden

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
nl: Bij het schalen blijft de breedte-hoogte verhouding van de oorspronkelijke afbeelding behouden. Bij het bijsnijden wordt de langste zijde ingekort. Hiermee kunt u bijvoorbeeld vierkante miniaturen maken.

en: Cropping will remove portions of an image to make it the specified dimensions.
nl: Door bij te snijden worden delen van een afbeelding verwijderd zodat deze binnen de opgegeven maten past.

en: Desaturate
nl: Verzadiging verminderen

en: Desaturate converts an image to grayscale.
nl: De afbeelding wordt omgezet naar grijswaarden

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
nl: Rotatie van een afbeelding kan de afmetingen doen toenemen om de afbeelding in de diagonaal te laten passen.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de grootte van de afbeelding te wijzigen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te schalen en bij te snijden met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de verzadiging met de %toolkit toolkit van de afbeelding op %path (%mimetype, %dimensions) te verminderen.

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
nl: Het was niet mogelijk om de afbeelding te draaien met de %toolkit toolkit op %path (%mimetype, %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
nl: Dit veld slaat het ID van een afbeeldingsbestand op als een integer.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
nl: Als geen afbeelding is geüpload, wordt deze afbeelding getoond.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: De maximale afbeeldingsgrootte uitgedrukt in BREEDTExHOOGTE (b.v. 640x480). Laat leeg voor onbeperkte grootte. Indien een groter bestand wordt ingeladen, dan wordt het passend gemaakt binnen de maximale afbeeldingsgrootte. Bij het passend maken tijdens upload zal de <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-data</a> van de afbeelding verloren gaan.

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
nl: De minimaal toegestane afbeeldingsgrootte, uitgedrukt in BREEDTExHOOGTE (bijvoorbeeld 640x480). Als een kleinere afbeelding wordt geplaatst zal deze worden geweigerd. Laat dit leeg als u geen beperkingen wilt.

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
nl: Het attribuut "alt" kan gebruikt worden door zoekmachines, schermlezers en als de afbeelding niet geladen kan worden.

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
nl: Het attribuut "title" wordt getoond als de muis over de afbeelding wordt bewogen.

en: Height and width values must be numeric.
nl: Waarden voor de hoogte en breedte moeten numeriek zijn.

en: Both a height and width value must be specified in the !name field.
nl: Zowel een hoogte als breedte moet worden opgegeven in het veld !name.

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: The Image module allows you to manipulate images on your website. It exposes a setting for using the <em>Image toolkit</em>, allows you to configure <em>Image styles</em> that can be used for resizing or adjusting images on display, and provides an <em>Image</em> field for attaching images to content. For more information, see the online handbook entry for <a href="@image">Image module</a>.
nl: De Image-module maakt het mogelijk om afbeeldingen te manipuleren. Het toont een instelling voor het gebruik van de <em>Beeldverwerkingstoolkit</em>, dit maakt het mogelijk om <em>Afbeeldingsstijlen</em> in te stellen. De instellingen kunnen gebruikt worden voor het schalen en aanpassen van afbeeldingen, tevens is er een veld <em>Afbeelding</em> voor het toevoegen van afbeeldingen aan de inhoud. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@image">Image-module</a>.

en: Manipulating images
nl: Afbeeldingen bewerken

en: With the Image module you can scale, crop, resize, rotate and desaturate images without affecting the original image using <a href="@image">image styles</a>. When you change an image style, the module automatically refreshes all created images. Every image style must have a name, which will be used in the URL of the generated images. There are two common approaches to naming image styles (which you use will depend on how the image style is being applied):
nl: Met de Image-module kunt u afbeeldingen schalen, bijsnijden, de afmetingen aanpassen, roteren en de kleurverzadiging verminderen terwijl de originele afbeelding intact blijft. Daarvoor gebruikt u <a href="@image">afbeeldingsstijlen</a>. Wanneer u een afbeeldingsstijl wijzigt, ververst de Image-module alle aangemaakte afbeeldingen. Iedere stijl moet een naam hebben. Die naam wordt gebruikt in de URL van de aangemaakte afbeeldingen. Er zijn twee gebruikelijke benaderingen voor de naamgeving (welke u gebruikt hangt af van de manier waarop de afbeeldingsstijl wordt toegepast):

en: Based on where it will be used: eg. <em>profile-picture</em>
nl: Gebaseerd op de plaats waar het gebruikt zal worden: bijvoorbeeld <em>profiel-afbeelding</em>

en: Describing its appearance: eg. <em>square-85x85</em>
nl: Beschrijving van het uiterlijk: bijvoorbeeld <em>vierkant-85x85</em>

en: Attaching images to content as fields
nl: Afbeeldingen aan inhoud toevoegen als velden.

en: Image module also allows you to attach images to content as fields. To add an image field to a <a href='@content-type'>content type</a>, go to the content type's <em>manage fields</em> page, and add a new field of type <em>Image</em>. Attaching images to content this way allows image styles to be applied and maintained, and also allows you more flexibility when theming.
nl: De Image-module staat het ook toe om afbeeldingen als velden aan de inhoud toe te voegen. Ga, om een afbeeldingsveld toe te voegen aan een <a href='@content-type'>inhoudstype</a>, naar de pagina <em>Velden beheren</a> en voeg daar een nieuw veld van het type <em>afbeelding</em> toe. Het op deze manier toevoegen van afbeeldingen aan de inhoud maakt het mogelijk om afbeeldingsstijlen toe te passen en te onderhouden, en biedt verder  meer flexibiliteit bij het ontwikkelen van het thema.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
nl: Afbeeldingsstijlen verzorgen meestal kleine afbeeldingen door te schalen en bij te snijden, maar kunnen ook verschillende effecten toevoegen. Als een afbeelding in een bepaalde stijl wordt weergegeven dan wordt een nieuw bestand aangemaakt en blijft het origineel ongewijzigd.

en: Administer image styles
nl: Afbeeldingsstijlen beheren

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
nl: Stijlen aanmaken en bewerken om aangepaste afbeeldingen zoals miniaturen aan te maken.

en: No defined styles
nl: Geen stijlen gedefinieerd

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Failed to create style directory: %directory
nl: Het was niet mogelijk om de map %directory voor stijlen aan te maken

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
nl: De afbeelding %destination bestaat al in de cache. Wellicht is er iets mis met de rewrite-instellingen.

en: Generate image style
nl: Afbeeldingsstijl aanmaken

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
nl: Stijlen instellen om afbeeldingen bij weergave te verkleinen of aan te passen.

en: List the current image styles on the site.
nl: Lijst van stijlen weergeven die in gebruik zijn.

en: Add style
nl: Stijl toevoegen

en: Add a new image style.
nl: Nieuwe afbeeldingsstijl toevoegen

en: Configure an image style.
nl: Afbeeldingsstijl instellen

en: Delete an image style.
nl: Afbeeldingsstijl verwijderen

en: Revert style
nl: Stijl terugzetten

en: Revert an image style.
nl: Afbeeldingsstijl terugzetten

en: Edit image effect
nl: Afbeeldingseffect aanpassen

en: Delete image effect
nl: Afbeeldingseffect verwijderen

en: Add image effect
nl: Voeg een afbeeldingseffect toe.

en: Add a new effect to a style.
nl: Bewerking aan stijl toevoegen

en: Provides image manipulation tools.
nl: Verschaft beeldbewerkingsgereedschap.

en: Use the <em>Custom language</em> section below if your desired language does not appear in this list.
nl: Gebruik de sectie <em>Aangepaste taal</em> hieronder als de gewenste taal niet in deze lijst verschijnt.

en: Path prefix language code
nl: Taalcodevoorvoegsel voor het pad

en: Language code or other custom text to use as a path prefix for URL language detection, if your <em>Detection and selection</em> settings use URL path prefixes. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "deutsch" as the path prefix code for German results in URLs like "example.com/deutsch/contact".
nl: Taalcode of andere tekst om te gebruiken als padvoorvoegsel voor URL-taaldetectie, indien bij de <em>Detectie en selectie</em>-instellingen voor 'URL-padvoorvoegsels' is gekozen. Voor de standaardtaal mag deze waarde blanco zijn. <strong>Door het wijzigen van deze waarde, zullen bestaande URL's veranderen. Wees daarom voorzichtig bij het wijzigen van deze waarde in een productieomgeving.</strong> Bijvoorbeeld: Gebruik 'deutsch' als padprefix voor Duits resulteert in URL's als 'example.com/deutsch/contact'.

en: Detection method
nl: Detectiemethode

en: Part of the URL that determines language
nl: Deel van de URL dat de taalherkenning bepaalt

en: <em>Path prefix</em>: URLs like http://example.com/de/contact set language to German (de). <em>Domain</em>: URLs like http://de.example.com/contact set the language to German. <strong>Warning: Changing this setting may break incoming URLs. Use with caution on a production site.</strong>
nl: <em>Padvoorvoegsel</em>: URLs zoals http://example.com/de/contact selecteren de Duitse taal(de). <em>Domein</em>: URLs zoals http://de.example.com/contact selecteren de Duitse taal. <strong>Waarschuwing: Een wijziging zal de bestaande URLs ongeldig maken. Wees dus voorzichtig op een productiewebsite.</strong>

en: Request/session parameter
nl: Verzoek- of sessieparameter

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
nl: Naam van de verzoek- of sessieparameter die gebruikt wordt om de gewenste taal te bepalen.

en: Filter translatable strings
nl: Vertaalbare tekenreeksen filteren

en: Date type
nl: Data type

en: Are you sure you want to reset the date formats for %language to the global defaults?
nl: Weet u zeker dat u de datumnotaties voor %language wilt terugzetten naar de algemene standaardwaarden?

en: Resetting will remove all localized date formats for this language. This action cannot be undone.
nl: Door opnieuw in te stellen worden alle gelokaliseerde datumnotaties voor deze taal verwijderd. Deze handeling kan niet worden teruggedraaid.

en: The Locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, and to be multilingual. The Locale module works by maintaining a database of translations, and examining text as it is about to be displayed. When a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for review by a translator. For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
nl: De Locale-module maakt het mogelijk om de website in andere talen te tonen of hem meertalig te maken. De Locale-module werkt op basis van een vertalingendatabase en real-time vertalen. Wanneer een vertaling beschikbaar is in de database dan wordt de vertaling getoond in plaats van de originele tekst. Als er geen vertaling is, dan wordt de originele tekst getoond en wordt die gemarkeerd voor een vertaler. Lees voor meer informatie de <a href="@locale">Locale module-documentatie</a>.

en: Translating interface text
nl: Vertalen van de interfacetekst

en: Translations of text in the Drupal interface may be provided by:
nl: Vertalingen van tekst in de Drupal-interface kunnen worden gerealiseerd door:

en: Translating within your site, using the Locale module's integrated <a href='@translate'>translation interface</a>.
nl: Vertalen binnen uw website, door gebruik te maken van de <a href='@translate'>vertaal interface</a> van de module Locale.

en: Importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contains files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translations page</a>.
nl: Bestanden importeren uit een set van vertalingen (vertaalpakket). Een vertaalpakket bevat bestanden in het Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-formaat. Met een vertaalpakket kan de website in een specifieke taal worden weergegeven. Hoewel niet alle talen beschikbaar zijn voor alle versies van Drupal, zijn vertaalpakketten voor vele talen beschikbaar via de <a href="@translations">Drupal-vertalingenpagina</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The Locale module's <a href='@import'>import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The Locale module's <a href='@export'>export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
nl: Als een bestaand vertaalpakket niet aan uw behoeften voldoet, dan kunt u de Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-bestanden aanpassen of een nieuw <em>.po</em>-bestand aanmaken met behulp van een desktop Gettext-editor. Met de <a href='@export'>exporteerfunctie</a> van de Locale-module genereert u een .po-bestand met vertaalde tekenreeksen die u vervolgens kunt bewerken met een Gettext-editor of kunt delen met anderen. Met de <a href='@import'>importeerfunctie</a> van de Locale-module kunt u het aangepaste <em>.po</em>-bestand met de vertaalde tekenreeksen aan de website toevoegen.

en: Configuring a multilingual site
nl: Een meertalige site instellen

en: Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Site content can be translated using the <a href='@content-help'>Content translation module</a>.
nl: Taaldetectie maakt het mogelijk om uw website automatisch de taal te laten wijzigen op basis van het domein of pad dat bij het opvragen wordt gebruikt. Gebruikers kunnen (optioneel) hun voorkeurstaal kiezen op hun <em>gebruikerspagina</em>. Ook kan uw website zo worden ingesteld dat rekening wordt gehouden met de voorkeurstaal die in de browser is gekozen. De inhoud van de website kan worden vertaald met behulp van de <a href='@content-help'>Content translation-module</a>.

en: With multiple languages enabled, interface text can be translated, registered users may select their preferred language, and authors can assign a specific language to content. <a href="@translations">Download contributed translations</a> from Drupal.org.
nl: Als meerdere talen zijn geactiveerd kan de interfacetekst worden vertaald. Geregistreerde gebruikers kunnen een voorkeurstaal kiezen en auteurs kunnen de taal van de inhoud kiezen. <a href="@translations">Download community-vertalingen</a> van Drupal.org.

en: Add a language to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
nl: Voeg een taal toe zodat deze standaard door uw website wordt ondersteund. Mocht de gewenste taal niet beschikbaar zijn in de <em>Taallijst</em>, klik dan <em>Aangepaste taal</em> en vul taalcode en andere gegevens in. Als u een taalcode invoert, zorg dan dat het een standaard taalcode is, browsers kunnen dergelijke codes gebruiken om te bepalen welke taal dient te worden weergegeven.

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
nl: Bepaal de taal met een parameter in de URL. Bijvoorbeeld:  "http://example.org?language=en" zet de taal op Engels op basis van de waarde 'en' voor taalparameter 'language'.

en: See the <a href="@languages">Languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
nl: Kijk op de pagina <a href="@languages">Talen</a> voor meer informatie over het toevoegen van ondersteuning voor andere talen.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after offline editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
nl: Deze pagina importeert de vertaalde teksten uit een Gettext Portable Object (<em>.po</em>)-bestand. Hoewel een pakket gewoonlijk meerdere .po-bestanden bevat, kan ook één .po-bestand worden geïmporteerd. Een .po-bestand kan worden bewerkt met een Gettext-editor. Het importeren neemt enige tijd in beslag.

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for offline editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
nl: Op deze pagina kan een vertaler zoeken naar specifieke vertaalde en onvertaalde tekenreeksen. De pagina wordt gebruikt bij het maken en redigeren van vertalingen. Zoekopdrachten kunnen worden beperkt tot tekenreeksen binnen een specifieke tekstgroep of een specifieke taal. Let op: als er veel tekenreeksen vertaald moeten worden dan kan het handiger zijn om tekenreeksen te <a href="@export">exporteren</a> zodat ze offline kunnen worden vertaald met een Gettext desktop-vertalingsbewerkingsprogramma.

en: Administer languages
nl: Talen beheren

en: Translate interface texts
nl: Interfacetekst vertalen

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
nl: Volgorde van de taaldetectie-methoden voor inhoud. Als een versie van de inhoud beschikbaar is in de gedetecteerde taal, dan zal deze worden getoond.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
nl: Volgorde van de taaldetectie-methoden voor de gebruikersinterface. Als een vertaling van de gebruikersinterface beschikbaar is in de gedetecteerde taal dan zal deze worden toegepast.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
nl: Bepaal de taal aan de hand van de URL (Padvoorvoegsel of domeinnaam).

en: Determine the language from a request/session parameter.
nl: Bepaal de taal aan de hand van een verzoek/sessieparameter.

en: Follow the user's language preference.
nl: De voorkeurstaal van de gebruiker gebruiken.

en: Determine the language from the browser's language settings.
nl: Bepaal de taal aan de hand van de browser-taal instelling.

en: Language switcher (@type)
nl: Taalkeuze (@type)

en: Detection and selection
nl: Detectie en selectie

en: URL language detection configuration
nl: Instellingen voor URL-taaldetectie

en: Session language detection configuration
nl: Instellingen voor sessie-taaldetectie

en: Localize
nl: Lokaliseren

en: Localize date formats
nl: Datumnotaties regionaliseren

en: Reset date formats
nl: Datumnotaties opnieuw instellen

en: Reset localized date formats to global defaults
nl: Regionale datumnotatie terugzetten

[ctx: Long month name]
en: January
nl: januari

[ctx: Long month name]
en: February
nl: februari

[ctx: Long month name]
en: March
nl: maart

[ctx: Long month name]
en: April
nl: april

[ctx: Long month name]
en: May
nl: mei

[ctx: Long month name]
en: June
nl: juni

[ctx: Long month name]
en: July
nl: juli

[ctx: Long month name]
en: August
nl: augustus

[ctx: Long month name]
en: September
nl: september

[ctx: Long month name]
en: October
nl: oktober

[ctx: Long month name]
en: November
nl: november

[ctx: Long month name]
en: December
nl: december

en: add link
nl: link toevoegen

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen links voor dit menu. <a href="@link">Voeg een link toe</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
nl: Menulinks die niet zijn ingeschakeld, worden niet in menu's weergegeven.

en: Show as expanded
nl: Uitgeklapt weergeven

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
nl: Wanneer deze menulink is geselecteerd en het heeft onderliggende menulinks, dan zal het menu altijd uitgeklapt worden weergeven.

en: Parent link
nl: Bovenliggend onderdeel

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: Het maximum aantal sublinks dat onder een menulink geplaatst kan worden is !maxdepth. Sommige menulinks kunnen niet als bovenliggend geselecteerd worden omdat dan het aantal sublinks deze !maxdepth overschrijdt.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere links naar de bodem zakken en lichtere links hoger worden gepositioneerd.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
nl: Weet u zeker dat u de link %item wilt verwijderen?

en: The menu link %title has been deleted.
nl: De menulink %title is verwijderd.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
nl: Weet u zeker dat u de menulink %item wilt terugzetten naar de beginwaarden?

en: The menu link was reset to its default settings.
nl: De menulink is naar de standaardwaarde teruggezet.

en: No Main links
nl: Geen Hoofdmenu-links

en: Source for the Main links
nl: Bron van Hoofdmenu-links

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
nl: Selecteer wat zal worden weergegeven als de hoofdmenulinks (meestal bovenaan de pagina).

en: No Secondary links
nl: Geen secundaire links

en: Source for the Secondary links
nl: Bron van secundaire links

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
nl: Selecteer de bron van secundaire links. Met een geavanceerde optie kunnen Hoofdmenu-links (%main) en secundaire links dezelfde bron gebruiken. Wanneer het bronmenu twee hiërarchische niveaus heeft zullen de links op het hoogste niveau voor de primaire links en de links op het tweede niveau voor de secundaire links worden gebruikt.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
nl: Het menu %title en alle bijbehorende links zijn verwijderd

en: Deleted menu link %title.
nl: Menulink %title verwijderd.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
nl[0]: <strong>LET OP:</strong> %title bevat 1 menulink. Deze zal verwijderd worden (en systeemlinks zullen worden gereset).
nl[1]: <strong>LET OP:</strong> %title bevat @count menulinks. Deze zullen verwijderd worden (en systeemlinks zullen worden gereset).

en: Managing menus
nl: Menu's beheren

en: Users with the <em>Administer menus and menu items</em> permission can add, edit and delete custom menus on the <a href="@menu">Menus administration page</a>. Custom menus can be special site menus, menus of external links, or any combination of internal and external links. You may create an unlimited number of additional menus, each of which will automatically have an associated block. By selecting <em>list links</em>, you can add, edit, or delete links for a given menu. The links listing page provides a drag-and-drop interface for controlling the order of links, and creating a hierarchy within the menu.
nl: Gebruikers met toegangsrechten voor het <em>Beheren van menu's en menu-items</em> kunnen aangepaste menu's toevoegen, beheren en verwijderen op de <a href="@menu">Menu's-beheerpagina</a>. Aangepaste menu's kunnen bestaan uit speciale websitemenu's, menu's met links naar externe pagina's of elke denkbare combinatie van links naar pagina's binnen en buiten de website. U kunt een onbeperkt aantal aanvullende menu's creëren, die allemaal automatisch hun eigen blok krijgen. Door <em>toon links</em> te selecteren kunt u links voor een bepaald menu toevoegen, bewerken of verwijderen. De pagina die de links toont biedt een klik-en-sleep-interface om de volgorde van de links te bepalen en om een hiërarchie aan te maken binnen het menu.

en: Displaying menus
nl: Menu's weergeven

en: After you have created a menu, you must enable and position the associated block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Na het aanmaken van een menu, dient u het corresponderende menublok te positioneren en in te schakelen op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Schakel het nieuwe blok voor dit menu in op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Ieder menu heeft een bijbehorend blok dat wordt beheerd op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>.

en: Administer menus and menu items
nl: Menu's en menu-items beheren

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: The menus available to place links in for this content type.
nl: De menu's waarin links voor dit inhoudstype geplaatst kunnen worden.

en: Default parent item
nl: Standaard bovenliggend onderdeel

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
nl: Selecteer het menu-onderdeel dat standaard als bovenliggend onderdeel van een nieuwe link wordt gebruikt.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
nl: Nieuwe menu's aan de website toevoegen, bestaande menu's bewerken en menulinks hernoemen en reorganiseren.

en: Parent menu items
nl: Bovenliggende menu-items

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Reset menu link
nl: Menulink opnieuw instellen

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
nl: Het <em>Navigatiemenu</em> bevat links voor bezoekers. Sommige modules voegen automatisch links aan het <em>Navigatiemenu</em> toe.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: manage display
nl: weergave beheren

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
nl: Er zijn geen inhoudstypen aanwezig. <a href="@link">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add new content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
nl: De voor mensen begrijpelijke naam van dit inhoudstype. Deze tekst wordt weergegeven in de lijst op de pagina <em>Inhoud aanmaken</em>. Het wordt aangeraden om de naam met een hoofdletter te beginnen, de naam mag alleen uit letters, cijfers en spaties bestaan. De naam moet uniek zijn.

en: Describe this content type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
nl: Beschrijf dit inhoudstype. Deze tekst zal worden getoond op de pagina <em>inhoud toevoegen</em>.

en: Preview before submitting
nl: Voorbeeldweergave voor indienen

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan de pagina wanneer men inhoud van dit type aanmaakt of wijzigt.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
nl: Gebruikers met de toegangsrechten <em>Inhoud beheren</em> mogen deze opties overschrijven.

en: Display author and date information.
nl: Auteur en datum tonen.

en: Author username and publish date will be displayed.
nl: De gebruikersnaam van de auteur en de publicatiedatum worden weergegeven.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: %type is used by 1 piece of content on your site. If you remove this content type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly. | %type is used by @count pieces of content on your site. If you remove %type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly.
nl[0]: %type wordt gebruikt door 1 stuk inhoud. Wanneer dit inhoudstype verwijderd wordt, is het niet meer mogelijk de inhoud van %type te bewerken en kan het verkeerd weergegeven worden.
nl[1]: %type wordt gebruikt door @count stukken inhoud. Wanneer dit inhoudstype verwijderd wordt, is het niet meer mogelijk de inhoud van %type te bewerken en kan het verkeerd weergegeven worden.

en: Publish selected content
nl: Geselecteerde inhoud publiceren

en: Unpublish selected content
nl: Publicatie van geselecteerde inhoud ongedaan maken

en: Promote selected content to front page
nl: Geselecteerde inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Demote selected content from front page
nl: Geselecteerde inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Make selected content sticky
nl: Geselecteerde inhoud vastplakken bovenaan

en: Make selected content not sticky
nl: Geselecteerde inhoud niet vastgeplakt maken bovenaan de lijst

en: Delete selected content
nl: Geselecteerde inhoud verwijderen

en: Deleted @count posts.
nl: @count berichten verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
nl[0]: Weet u zeker dat u dit bestand wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u deze bestanden wilt verwijderen?

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nl: Geef uitleg bij de wijzigingen die u maakt. Dit helpt andere auteurs uw beweegredenen te begrijpen.

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
nl: Tokens gerelateerd aan individuele inhoudselementen, of "nodes".

en: The unique ID of the content item, or "node".
nl: Het unieke ID van het inhoudselement, of "node".

en: The main body text of the node.
nl: De hoofdtekst van de node.

en: The summary of the node's main body text.
nl: De samenvatting van de berichttekst van de node.

en: The content access permissions need to be rebuilt. <a href="@node_access_rebuild">Rebuild permissions</a>.
nl: De rechten op de toegang tot de inhoud moeten opnieuw worden opgebouwd. <a href="@node_access_rebuild">Bouw de rechten opnieuw op</a>.

en: The Node module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of the main site content. Content items managed by the Node module are typically displayed as pages on your site, and include a title, some meta-data (author, creation time, content type, etc.), and optional fields containing text or other data (fields are managed by the <a href="@field">Field module</a>). For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
nl: Met de Node-module kunt u inhoud creëren, wijzigen of verwijderen. Ook kunt u de instellingen aanpassen waaronder de wijze waarop de inhoud standaard wordt getoond. Inhoud beheerd via de Node-module wordt als pagina weergegeven, inclusief titel, metadata (auteur, datum, inhoudstype etc.) en optionele velden met daarin tekst of andere gegevens (velden kunt u aanmaken en beheren met de <a href="@field">Field-module</a>). Meer informatie vindt u in de onlinedocumentatie van de<a href="@node">Node-module</a>.

en: Creating content
nl: Het aanmaken van inhoud

en: When new content is created, the Node module records basic information about the content, including the author, date of creation, and the <a href="@content-type">Content type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the content is published, promoted to the front page of the site, and/or sticky at the top of content lists. Default settings can be configured for each <a href="@content-type">type of content</a> on your site.
nl: Zodra nieuwe inhoud wordt aangemaakt, slaat de Node-module informatie hierover op, zoals de auteur, de datum en het <a href="@content-type">inhoudstype</a>. Ook worden de publicatie-opties opgeslagen, die bepalen of de inhoud gepubliceerd is, is aangeraden op de voorpagina of sticky bovenaan lijsten met inhoud komt te staan. Per <a href="@content-type">inhoudstype</a> kunnen standaardinstellingen hiervan worden opgegeven.

en: Creating custom content types
nl: Inhoudstypen aanmaken

en: The Node module gives users with the <em>Administer content types</em> permission the ability to <a href="@content-new">create new content types</a> in addition to the default ones already configured. Creating custom content types allows you the flexibility to add <a href="@field">fields</a> and configure default settings that suit the differing needs of various site content.
nl: De Node-module geeft gebruikers met het toegangsrecht <em>Inhoudstypes beheren</em> de mogelijkheid om naast de al bestaande inhoudstypes nieuwe <a href="@content-new">inhoudstypes aan te maken</a>. Dit geeft u de mogelijkheid om nieuwe inhoudstypes met extra velden en aangepaste instellingen te maken die flexibel aansluiten op de behoeften van de website.

en: Administering content
nl: Inhoud beheren

en: The <a href="@content">Content administration page</a> allows you to review and bulk manage your site content.
nl: De pagina <a href="@content">Content beheer</a> maakt het mogelijk om de inhoud te bekijken en om acties op meerdere pagina's tegelijk uit te voeren.

en: Creating revisions
nl: Revisies aanmaken

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
nl: De Node-module maakt het mogelijk meerdere versies van de inhoud aan te maken,  en middels de instelling <em>Revisie informatie</em> oudere versies terug te zetten.

en: User permissions
nl: Toegangsrechten

en: The Node module makes a number of permissions available for each content type, which can be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
nl: De Node-module stelt per inhoudstype een aantal rechten beschikbaar, die per rol kunnen worden ingesteld op de pagina <a href="@permissions">Toegangsrechten</a>.

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
nl: Aan ieder inhoudstype kunnen verschillende velden, verschillende acties en verschillende rechten worden toegewezen.

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
nl: De inhoud kan in verschillende wijzen worden weergegeven: teaser, volledige inhoud, print, RSS, enz. <em>Teaser</em> is een verkorte weergave die bijvoorbeeld wordt gebruikt in lijsten. <em>Volledige inhoud</em> wordt gebruikt als de inhoud op een aparte pagina wordt getoond.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
nl: Hier kunt u per weergave-soort aangeven welke velden het inhoudstype %type wel of niet worden weergegeven en hoe de inhoud van ieder veld wordt weergegeven.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
nl: Met revisies kunt de opeenvolgende versies van de inhoud in de gaten houden. U kunt ook een oudere versie van een pagina terugzetten.

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Search result
nl: Zoekresultaat

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
nl: De inhoud op deze pagina is gewijzigd door een andere gebruiker, of u heeft al wijzigingen ingediend via dit formulier. De wijzigingen kunnen daardoor niet worden opgeslagen.

en: Administer content types
nl: Inhoudstypes beheren

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Opgelet: alleen geven aan gebruikers die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan  schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: View published content
nl: Gepubliceerde inhoud bekijken

en: Access the content overview page
nl: Naar de inhoudsoverzichtpagina gaan

en: Bypass content access control
nl: Toegangscontrole op de inhoud omzeilen

en: View content revisions
nl: Inhoudsrevisies bekijken

en: Revert content revisions
nl: Inhoudsrevisies terugzetten

en: Delete content revisions
nl: Inhoudsrevisies verwijderen

en: View own unpublished content
nl: Eigen ongepubliceerde inhoud bekijken

en: Content is sticky at top of lists
nl: Inhoud is vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Content is promoted to the front page
nl: Inhoud is op de voorpagina zichtbaar gemaakt

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Number of recent content items to display
nl: Aantal recente inhoudsitems dat getoond wordt

en: Show block for specific content types
nl: Blok voor bepaalde inhoudstypen weergeven

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
nl: Laat dit blok alleen zien op pagina's van het aangegeven type / de aangegeven types. Als u geen type kiest dan wordt de zichtbaarheid niet beperkt door het inhoudstype.

en: Welcome to @site-name
nl: Welkom op @site-name

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Change the author of content
nl: Auteur van de inhoud wijzigen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Unpublish content containing keyword(s)
nl: Publicatie ongedaan maken van inhoud met trefwoord(en)

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
nl: De inhoud zal niet worden gepubliceerd wanneer deze één van de bovenstaande woorden of woordcombinaties bevat. Gebruik een hoofdlettergevoelige, door komma's gescheiden lijst van woorden of woordcombinaties. Bijvoorbeeld: grappig, bungee jumping of "Bedrijf B.V.".

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions.
nl: Als de website problemen ondervindt met de toegangsrechten op inhoud, dient u wellicht de rechten opnieuw te laten opbouwen. Bij het opnieuw opbouwen van de rechten worden alle toegangsrechten verwijderd en vervangen door toegangsrechten gebaseerd op de huidige modules en instellingen. Het herbouwen kan enige tijd duren vooral bij veel inhoud of complexe instellingen. Wanneer het herbouwen voltooid is, zullen de nieuwe toegangsrechten automatisch op de inhoud worden toegepast.

en: Node Access Permissions
nl: Node-toegangsrechten

en: One permission in use | @count permissions in use
nl[0]: Eén toegangsrecht in gebruik
nl[1]: @count toegangsrechten in gebruik

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
nl: Inhoudstypen beheren, waaronder de standaardstatus, wel of niet zichtbaar zijn op de voorpagina, reactieinstellingen, etc.

en: Edit content type
nl: Inhoudstype bewerken

en: Don't display post information
nl: Geen berichtinformatie weergeven

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log in to many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
nl: Deze website ondersteunt <a href="@openid-net">OpenID</a>, een veilige manier om in te loggen op diverse websites met dezelfde gebruikersnaam en hetzelfde wachtwoord. Met OpenID kunt u de noodzaak beperken van vele gebruikersnamen en wachtwoorden voor websites.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you log in, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
nl: Als u al een OpenID heeft, voer dan de URL van uw OpenID-server hieronder in (bijvoorbeeld mijngebruikersnaam.openidprovider.org). Als u de volgende keer inlogt dan kunt u deze URL gebruiken in plaats van de normale gebruikersnaam en wachtwoord. U kunt meerdere OpenID-servers gebruiken als u dat wilt; voer ze hier in.

en: The OpenID module allows users to log in using the OpenID single sign on service. <a href="@openid-net">OpenID</a> is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated, including the site being logged into. The main benefit to users is that they can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
nl: De OpenID-module laat gebruikers inloggen met de OpenID-single-sign-on-service. <a href="@openid-net">OpenID</a> is een veilige methode om op verschillende websites in te loggen met één gebruikersnaam en wachtwoord. Het vereist geen speciale software en het verstrekt het wachtwoord niet aan gerelateerde websites, ook niet met de website waarop wordt ingelogd. Het voornaamste voordeel voor gebruikers is dat ze met een enkel wachtwoord op verschillende websites kunnen inloggen. Dit betekent dat ze makkelijk hun ene wachtwoord kunnen veranderen vanaf een centrale locatie, in plaats van tientallen wachtwoorden een voor een te moeten wijzigen. Voor meer informatie, zie de online-documentatie van de <a href="@handbook">OpenID-module</a>.

en: Logging in with OpenID
nl: Inloggen met OpenID

en: To log in using OpenID, a user must already have an OpenID account. Users can then create site accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which helps increase the user base, and offers convenience and security to the users. Because OpenID cannot guarantee a user is legitimate, email verification is still necessary. When logging in, users are presented with the option of entering their OpenID URL, which will look like <em>myusername.openidprovider.com</em>. The site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does the site being logged into record the user's OpenID password.
nl: Om in te loggen met OpenID, moet een gebruiker al beschikken over een OpenID-account. Gebruikers kunnen vervolgens zelf de accounts aanmaken met behulp van hun OpenID. Ook kunnen ze een of meerder OpenID-accounts aan een bestaande account toewijzen. OpenID verlaagt de drempel om zich aan te melden bij een site en draagt zo bij aan een groter aantal gebruikers. OpenID biedt de gebruikers een veilige en comfortabele manier om in te loggen. Omdat OpenID niet kan garanderen dat een gebruiker legitiem is, blijft e-mail verificatie noodzakelijk. Bij het inloggen, hebben gebruikers de mogelijkheid om hun OpenID-URL in te voeren. Deze ziet er als volgt uit: <em> myusername.openidprovider.com </em>. De website communiceert met de OpenID-server om de identiteit van de gebruiker te verifiëren. Als de gebruiker is ingelogd op de OpenID-server, dan communiceert deze dat terug aan de website. Als de gebruiker niet is ingelogd, zal de OpenID-server de gebruiker om een wachtwoord vragen. Op geen enkel moment krijgt de website het OpenID-wachtwoord van de gebruiker te zien.

en: Once you have verified your e-mail address, you may log in via OpenID.
nl: Als uw e-mailadres is gecontroleerd dan mag u gebruik maken van OpenID.

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Ensure you have spelled your ID correctly.
nl: Sorry, dat is geen geldig OpenID. Controleer of u uw ID correct hebt gespeld.

en: Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
nl: Maak uw registratie compleet door het onderstaande formulier in te vullen. Als u al een account heeft, dan kunt u <a href="@login">inloggen</a> en uw OpenID toevoegen onder "Mijn account".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
nl: Accountregistratie met de gegevens van uw OpenID-aanbieder is mislukt om onderstaande redenen. Maak de registratie af door dit formulier in te vullen. Als u al een account op deze website heeft, kunt u nu <a href="@login">inloggen</a> en onder 'Mijn account' uw OpenID toevoegen.

en: The Overlay module makes the administration pages on your site display in a JavaScript overlay of the page you were viewing when you clicked the administrative link, instead of replacing the page in your browser window. Use the close link on the overlay to return to the page you were viewing when you clicked the link. For more information, see the online handbook entry for <a href="@overlay">Overlay module</a>.
nl: Wanneer u normaal gesproken met een klik op een link een beheerpagina oproept vervangt deze de huidige pagina in het browserscherm. De Overlay-module zorgt ervoor dat een beheerpagina wordt weergegeven in een overlay over de huidige pagina. Met de sluitknop in de overlay kunt u terugkeren naar de pagina waar u vandaan kwam. Bekijk voor meer informatie de sectie over de <a href="@overlay">Overlay-module</a> in het online handboek.

en: Access the administrative overlay
nl: De beheeroverlay openen

en: View administrative pages in the overlay.
nl: Beheerpagina's in de overlay weergeven

en: Displays the Drupal administration interface in an overlay.
nl: De beheerinterface in een overlay weergeven.

en: @title dialog
nl: @title dialoog

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1.
nl: Specificeer het bestaande pad waarvoor u de alias wilt aanmaken. Bijvoorbeeld: node/28, forum/1, taxonomy/term/1.

en: The Path module allows you to specify an alias, or custom URL, for any existing internal system path. Aliases should not be confused with URL redirects, which allow you to forward a changed or inactive URL to a new URL. In addition to making URLs more readable, aliases also help search engines index content more effectively. Multiple aliases may be used for a single internal system path. To automate the aliasing of paths, you can install the contributed module <a href="@pathauto">Pathauto</a>. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@path">Path module</a>.
nl: De Path-module maakt het mogelijk om een alias of een aangepaste URL aan te maken voor elk intern systeempad. Aliassen zijn niet hetzelfde als URL-omleidingen. Daarmee kan een inactieve URL worden omgeleid naar een nieuwe URL. Door aliassen te gebruiken, worden URLs beter leesbaar voor gebruikers en kunnen zoekmachines de pagina beter indexeren. U kunt meerdere aliassen toewijzen aan een systeempad. Om de aanmaak van aliassen te automatiseren installeert u de uitbreidingsmodule <a href="@pathauto">Pathauto</a>. Voor meer informatie lees de online documentatie van de <a href="@path">Path-module</a>.

en: Creating aliases
nl: De aliassen worden aangemaakt

en: Users with sufficient <a href="@permissions">permissions</a> can create aliases under the <em>URL path settings</em> section when they create or edit content. Some examples of aliases are:
nl: Gebruikers met voldoende <a href="@permissions">Toegangsrechten</a> kunnen aliassen aanmaken bij de instellingen van het <em>URL-pad</em> wanneer ze inhoud aanmaken of wijzigen. Enkele voorbeelden van aliassen zijn:

en: <em>member/jane-smith</em> aliased to internal path <em>user/123</em>
nl: een alias van <em>gebruiker/jan-jansen</em> naar intern pad <em>user/123</em>

en: <em>about-us/team</em> aliased to internal path <em>node/456</em>
nl: een alias van <em>over-ons/team</em> naar intern pad <em>node/456</em>

en: Managing aliases
nl: Aliassen beheren

en: The Path module provides a way to search and view a <a href="@aliases">list of all aliases</a> that are in use on your website. Aliases can be added, edited and deleted through this list.
nl: Met de Path-module kunt u <a href="@aliases">een lijst van alle aliassen</a> die op uw website in gebruik zijn, doorzoeken en bekijken. Aliassen kunnen worden toegevoegd, gewijzigd en verwijderd vanuit deze lijst.

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
nl: Een alias creëert een andere naam voor een bestaand URL-pad, bijvoorbeeld, de alias 'over' voor het URL-pad 'node/1'. Zo'n URL-pad mag meerdere aliassen hebben.

en: Administer URL aliases
nl: URL-aliassen beheren

en: Create and edit URL aliases
nl: URL-aliassen aanmaken en bewerken

en: The alias is already in use.
nl: Deze alias is al in gebruik.

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
nl: Het is optioneel om een alternatieve URL aan te maken via welke dit begrip gevonden kan worden. Gebruik een relatief pad en voeg geen slash aan het einde toe anders zal de URL-alias niet werken.

en: Enabling execution of PHP in text fields
nl: Activeer de uitvoer van PHP-code in tekstvelden

en: The PHP filter module allows users with the proper permissions to include custom PHP code that will get executed when pages of your site are processed. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious or inexperienced user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use. <a href="@php-snippets">Example PHP snippets</a> can be found on Drupal.org.
nl: De PHP-module maakt het mogelijk dat gebruikers met voldoende toegangsrechten PHP-code in een pagina gebruiken die wordt uitgevoerd zodra de pagina wordt weergegeven. Dit is een flexibele en handige functie voor betrouwbare en ervaren gebruikers, maar het is een groot veiligheidsrisico in handen van kwaadwillende of onervaren gebruikers. Zelfs een betrouwbare gebruiker kan per ongeluk de veiligheid van de website in gevaar brengen door gebruik van onveilige of foutieve PHP-code. Alleen de meest betrouwbare gebruikers dienen toegang te krijgen tot het PHP-filter en alle code die wordt toegepast dient voor gebruik nauwkeurig gecontroleerd te worden. Voorbeelden van <a href="@php-snippets">PHP-fragmenten</a> vindt u op drupal.org.

en: Use PHP for settings
nl: PHP voor de instellingen gebruiken

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome" . With its text format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
nl: <p>Voeg een nieuw blok genaamd 'Welkom', toe aan uw site. Stel het invoerformaat in op 'PHP-code' (of elk ander formaat dat PHP-invoer ondersteunt) en voeg dit toe aan de berichttekst van het blok:</p> 
    <pre>
    print t('Welkom! Dank voor uw bezoek.');
    </pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => format_username($user)));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
nl: <p>Om de naam van een geregistreerde gebruiker weer te geven gebruikt u:</p>
    <pre> global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welkom @name! Dank voor uw bezoek.', array('@name' => $user->name));
    }
    else {
      print t('Welkom! Dank voor uw bezoek.');
    }
    </pre>

en: The PHP module has been disabled. Any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
nl: De PHP-module is uitgeschakeld. Bestaande inhoud, met PHP-code, die gebruik maakte van het PHP-filter zal nu zichtbaar zijn in gewone, platte tekst. Dit kan een veiligheidsrisico zijn als zo gevoelige informatie zichtbaar wordt die in de PHP-code staat.

en: The Poll module can be used to create simple surveys or questionnaires that display cumulative results. A poll is a good way to receive feedback from site users and community members. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@poll">Poll module</a>.
nl: De Poll-module kan worden gebruikt voor eenvoudige enquêtes of vragenlijsten. De resultaten worden cumulatief getoond. Een enquête is een goede manier om respons te krijgen van de gebruikers van de site en van de deelnemers aan de community. Lees voor meer informatie de <a href="@poll">Poll module-documentatie</a>.

en: Creating a poll
nl: Een enquête wordt aangemaakt

en: Users can create a poll by clicking on Poll on the <a href="@add-content">Add new content</a> page, and entering the question being posed, the answer choices, and beginning vote counts for each choice. The status (closed or active) and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified.
nl: Gebruikers kunnen een enquête aanmaken door op de pagina <a href="@add-content">Inhoud aanmaken</a> een vraag in te vullen, mogelijke antwoorden en het aantal 'start'-stemmen. Ook kan de status van de enquête (open of gesloten) worden opgegeven en de periode gedurende welke er gestemd kan worden.

en: Viewing polls
nl: Enquêtes weergeven

en: You can visit the <a href="@poll">Polls</a> page to view all current polls, or alternately enable the <em>Most recent poll</em> block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. To vote in or view the results of a specific poll, you can click on the poll itself.
nl: U kunt de pagina <a href="@poll">Enquêtes</a> bezoeken om alle lopende enquêtes te bekijken. Een alternatief is dat u het blok <em>Meest recente enquête</em> op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheer</a> aanzet. Om te stemmen of de resultaten van een bepaalde enquête te bekijken kunt u op de enquête klikken.

en: Vote on polls
nl: Stem op enquêtes

en: Cancel and change own votes
nl: Annuleer en verander uw eigen stemmen

en: Your vote was cancelled.
nl: Uw stem is geannuleerd.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value" . This is only applicable for a public field.
nl: Om een overzicht van profielen te tonen op basis van deze waarde dient u een titel voor de resulterende pagina op te geven. Het woord <code>%value</code> wordt daarbij vervangen door de overeenkomstige inhoud van het veld. Een voorbeeld van een paginatitel is 'Personen wiens favoriete kleur %value is'. Dit is alleen van toepassing voor publieke velden.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed" . This is only applicable for a public field.
nl: Voer, om door de inhoud van dit veld te kunnen scrollen, een titel voor de resultaatpagina in. Een voorbeeldpagina-titel is "Mensen met een baan". Dit is alleen van toepassing voor publieke velden.

en: The Profile module allows site administrators to define custom fields (such as country, full name, or age) for user profiles, which are then displayed in the <a href="@user">My Account</a> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information. For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
nl: Met de Profile-module kunnen beheerders velden (zoals land, volledige naam of leeftijd) aan profielen toevoegen en laten weergeven op de <a href="@user">Mijn account</a>-pagina. Hiermee kunnen gebruikers van een website informatie over zichzelf delen en kunnen community-websites de gebruikers naar onderwerp te groeperen. Lees voor meer informatie de onlinedocumentatie van de <a href="@profile">Profile-module</a>.

en: Adding fields to the default profile
nl: Velden toevoegen aan het standaardprofiel

en: To provide the ability for users to enter more information about themselves, the Profile module allows additional fields to be added to the default user profile. Examples of common additions would be <em>Location</em>, <em>Company</em>, <em>Age</em>, or <em>About me</em>.
nl: Om gebruikers meer informatie over zichzelf te laten geven, biedt de Profile-module extra velden, die aan het standaard gebruikersprofiel toegevoegd kunnen worden, zoals bijvoorbeeld: <em>Locatie</em>, <em>Bedrijf</em>, <em>Leeftijd</em>, or <em>Meer over mij</em>.

en: User information pages
nl: Pagina's met gebruikersinformatie

en: The Profile module enables links to see further information about site users. You can view both a main <a href="@profile">User list page</a>, and more specified pages by clicking on linked fields in any profile. For example, the <a href="@profile-country">People who live in Canada</a> listing on Drupal.org displays all users who have entered <em>Canada</em> in the <em>Country</em> field on their user profile.
nl: De Profile-module maakt het mogelijk meer informatie over de gebruikers van de site te tonen. U kunt een pagina met een <a href="@profile">lijst van alle gebruikers</a> bekijken, of selecties maken door te klikken op gekoppelde velden in een profiel. Bijvoorbeeld de lijst van <a href="@profile-country">Mensen die in Canada wonen</a> op Drupal.org toont alle gebruikers die in hun profiel bij <em>Land</em> Canada hebben ingevuld.

en: Author information block
nl: Blok met informatie over de auteur

en: The <em>Author information block</em> is a default block created by the Profile module that can be enabled on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. It shows visitors of your website information about the author of the page they are reading.
nl: Het blok <em>Auteursinformatie</em> is een standaardblok dat door de Profile-module wordt aangemaakt. Die module kunt u activeren op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheer</a>. Het toont de bezoekers van de website informatie over de auteur van het artikel.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name.
nl: Deze pagina toont een lijst van bestaande aangepaste profielvelden die op de pagina <em>Mijn account<em> van een gebruiker worden getoond. Om structuur aan te brengen kunnen vergelijkbare of aan elkaar gerelateerde velden in een categorie worden geplaatst. Om een nieuwe categorie toe te voegen of een bestaande aan te passen, bewerkt u een profielveld en geeft u het een nieuwe categorienaam.

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
nl: Verrijkt de inhoud met metadata om andere applicaties (bijvoorbeeld zoekmachines, aggregeerders) inzicht te geven in de verbanden en attributen.

en: The active search modules have been changed.
nl: De actieve zoekmodules zijn gewijzigd.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
nl[0]: Gebruik minimaal één trefwoord met 1 of meer tekens.
nl[1]: Gebruik minimaal één trefwoord met @count of meer tekens.

en: Searched %type for %keys.
nl: Gezocht naar %keys in %type.

en: The Search module provides the ability to index and search for content by exact keywords, and for users by username or e-mail. For more information, see the online handbook entry for <a href="@search-module">Search module</a>.
nl: Met de Search-module is het mogelijk de site te indexeren en de inhoud te doorzoeken op exacte zoektermen of op gebruikers (via gebruikersnaam of e-mail). Meer informatie vindt u in de online gebruikershandleiding van de <a href="@search-module">Search-module</a>.

en: Searching content and users
nl: Zoeken in de inhoud en gebruikers

en: Users with <em>Use search</em> permission can use the search block and <a href="@search">Search page</a>. Users with the <em>View published content</em> permission can search for content containing exact keywords. Users with the <em>View user profiles</em> permission can search for users containing the keyword anywhere in the user name, and users with the <em>Administer users</em> permission can search for users by email address. Additionally, users with <em>Use advanced search</em> permission can find content using more complex search methods and filtering by choosing the <em>Advanced search</em> option on the <a href="@search">Search page</a>.
nl: Gebruikers met de rechten <em>Zoeken</em> kunnen gebruik maken van het zoekblok en de <a href="@search">Zoekpagina</a>. Gebruikers met de rechten <em>Gepubliceerde inhoud weergeven</em> kunnen inhoud doorzoeken naar zoekwoorden. Gebruikers met de rechten <em>Gebruikersprofielen bekijken</em> kunnen zoeken naar gebruikers waar het zoekwoord voorkomt in hun gebruikersnaam, en gebruikers met de rechten <em>Gebruikers beheren</em> kunnen naar gebruikers zoeken op basis van e-mailadres. Verder kunnen gebruikers met de rechten <em>Gebruik uitgebreid zoeken</em> inhoud doorzoeken door gebruik te maken van uitgebreide zoekmethodes en kunnen zij de resultaten filteren middels de optie <em>Uitgebreid zoeken</em> op de <a href="@search">Zoekpagina</a>.

en: Indexing content with cron
nl: De inhoud indexeren middels cron

en: Configuring search settings
nl: De zoekinstellingen configureren

en: Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>. Users with <em>Administer search</em> permission can control settings such as the <em>Number of items to index per cron run</em>, <em>Indexing settings</em> (word length), <em>Active search modules</em>, and <em>Content ranking</em>, which lets you adjust the priority in which indexed content is returned in results.
nl: Het indexeringsgedrag kan op de pagina <a href="@searchsettings">Zoekinstellingen</a> worden ingesteld. Gebruikers met het toegangsrecht <em>Zoeken beheren</em> kunnen zoekinstellingen opgeven zoals het <em>Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd</em>, <em>Indexeringsinstellingen</em> (woordlengte), <em>Actieve zoekmodules</em> en <em>Inhoudsweging</em>, waarmee u de volgorde van de zoekresultaten kunt instellen.

en: The Search module includes a default <em>Search form</em> block, which can be enabled and configured on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. The block is available to users with the <em>Search content</em> permission.
nl: De Search-module bevat een blok met een <em>Zoekformulier</em>, dat kan worden geactiveerd en ingesteld op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>. Dit blok is beschikbaar voor gebruikers met de toegangsrechten <em>Inhoud doorzoeken</em>.

en: Extending Search module
nl: Zoekmodule uitbreiden

en: By default, the Search module only supports exact keyword matching in content searches. You can modify this behavior by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href="http://drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> for American English), which allows words such as walk, walking, and walked to be matched in the Search module. Another approach is to use a third-party search technology with stemming or partial word matching features built in, such as <a href="http://drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> or <a href="http://drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a>. These and other <a href="@contrib-search">search-related contributed modules</a> can be downloaded by visiting Drupal.org.
nl: De Search-module ondersteunt standaard alleen exacte zoekwoorden. U kunt dit gedrag wijzigen door het installeren van een taalspecifieke stemming-module voor uw taal (bijvoorbeeld de <a href="http://drupal.org/project/dutchstemmer">Dutch Stemmer-module</a> voor het Nederlands) waarmee woorden zoals 'opheffing', 'opheffen', en 'opheffende' met de Search-module gevonden kunnen worden. Een andere benadering is het gebruik van zoektechniek van derden met ingebouwde stemming of deelwoord-herkenning zoals <a href="http://drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> of <a href="http://drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a>. Deze en andere <a href="@contrib-search">zoekgerelateerde uitbreidingsmodules</a> kunt u downloaden van drupal.org.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
nl: <ul>
    <li>Controleer of de spelling correct is.</li>
    <li>Verwijder aanhalingstekens rondom een groep woorden om naar elk woord apart te zoeken. <em>fiets huren</em> geeft meestal meer resultaten dan <em>&quot;fiets huren&quot;</em>.</li>
    <li>De zoekopdracht kan algemener gemaakt worden met <em>OR</em>. <em>fiets OR huren</em> zal meestal meer resultaten geven dan <em>fiets huren</em>.</li>
    </ul>

en: Administer search
nl: Zoeken beheren

en: Use search
nl: Zoeken gebruiken

en: Use advanced search
nl: Geavanceerd zoeken gebruiken

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
nl: De relevantie voor het zoeken en andere indexeringsopties instellen.

en: Choose a set of shortcuts to use
nl: Kies een set van snelkoppelingen om te gebruiken

en: Choose a set of shortcuts for this user
nl: Kies een set van snelkoppelingen voor deze gebruiker

en: You are now using the new %set_name shortcut set. You can edit it from this page or <a href="@switch-url">switch back to a different one.</a>
nl: U gebruikt de snelkoppelingenset %set_name. U kunt deze hier bewerken of <a href="@switch-url">een andere set kiezen</a>.

en: %user is now using a new shortcut set called %set_name. You can edit it from this page.
nl: %user gebruikt snelkoppelingenset %set_name. Op deze pagina kunt u deze set bewerken.

en: You are now using the %set_name shortcut set.
nl: U gebruikt nu de snelkoppelingenset %set_name.

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
nl: %user gebruikt nu de snelkoppelingenset %set_name.

en: Change set
nl: Set wijzigen

en: The shortcut set has been updated.
nl: De snelkoppelingset is bijgewerkt.

en: Add new shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Editing @shortcut
nl: @shortcut bewerken

en: The name of the shortcut.
nl: De naam van de snelkoppeling.

en: The path to the shortcut.
nl: Het pad van de snelkoppeling

en: The link must correspond to a valid path on the site.
nl: De link moet overeenkomen met een valide pad op de website.

en: The shortcut %link has been updated.
nl: De snelkoppeling %link is bijgewerkt.

en: Added a shortcut for %title.
nl: Snelkoppeling voor %title toegevoegd.

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
nl: Weet u zeker dat u de snelkoppeling %title wilt verwijderen?

en: The shortcut %title has been deleted.
nl: De snelkoppeling %title is verwijderd

en: Unable to add a shortcut for %title.
nl: Een snelkoppeling voor %title kan niet worden toegevoegd.

en: Adding and removing shortcuts
nl: Snelkoppelingen toevoegen en verwijderen

en: Displaying shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: You can display your shortcuts by enabling the Shortcuts block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. Certain administrative modules also display your shortcuts; for example, the core <a href="@toolbar-help">Toolbar module</a> displays them near the top of the page, along with an <em>Edit shortcuts</em> link.
nl: U kunt snelkoppelingen weergeven door het Snelkoppelingblok in te schakelen op de pagina <a href="@blocks">Blokken beheren</a>. Beheermodules kunnen ook snelkoppelingen weergeven. Zo geeft de <a href="@toolbar-help">Toolbar-module</a> de snelkoppelingen aan de bovenzijde van de pagina weer, samen met een link <em>snelkoppelingen bewerken</em>.

en: Administer shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: @shortcut_set shortcuts
nl: @shortcut_set snelkoppelingen

en: Add to %shortcut_set shortcuts
nl: Toevoegen aan %shortcut_set snelkoppelingen

en: Add to shortcuts
nl: Toevoegen aan snelkoppelingen

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
nl: Verwijderen van %shortcut_set snelkoppelingen

en: Remove from shortcuts
nl: Verwijderen van snelkoppelingen

en: Edit shortcuts
nl: Snelkoppelingen bewerken

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Edit shortcut
nl: Snelkoppeling bewerken

en: Delete shortcut
nl: Snelkoppeling verwijderen

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
nl: Staat gebruikers toe om snelkoppelingslijsten te beheren.

en: Value @value is TRUE.
nl: De waarde @value is TRUE.

en: Value @value is FALSE.
nl: De waarde @value is FALSE.

en: Value @value is NULL.
nl: De waarde @value is NULL.

en: Value @value is not NULL.
nl: De waarde @value is not NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
nl: De waarde @first is gelijk aan de waarde @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
nl: De waarde @first is niet gelijk aan de waarde @second.

en: Value @first is identical to value @second.
nl: De waarde @first is identiek aan de waarde @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
nl: De waarde @first is niet gelijk aan de waarde @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
nl: De test is niet voltooid omdat er een fatale fout is opgetreden.

en: Link with label %label found.
nl: Link met het label %label gevonden.

en: Link with label %label not found.
nl: Link met het label @label niet gevonden.

en: Link containing href %href found.
nl: Link die de href @href bevat gevonden.

en: No link containing href %href found.
nl: Geen link die de href @href bevat gevonden.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
nl: Aangeklikte link %label (@url_target) van @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is geselecteerd.

en: Option @option for field @id is not selected.
nl: Selectierondje @option voor veld @id is niet geselecteerd.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
nl: SimpleTest ruimt gewoonlijk de resultaten op nadat deze op de resultatenpagina zijn bekeken. In sommige gevallen kan het nuttig zijn de resultaten in de database te laten staan. Zo kunnen de resultaten vervolgens worden bekeken op <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. Het test-ID vindt u in de simpletest tabel in de database, of u noteert het wanneer u de resultaten bekijkt. Let op: Sommige modules kunnen analyses of mogelijkheden bieden waarvoor deze instelling uitgeschakeld dient te worden.

en: GSS negotiate
nl: GSS-onderhandeling

en: Any safe
nl: Elke veilige

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
nl: De Testing-module bevat een raamwerk voor het uitvoeren van geautomatiseerde unit-testen. Het kan gebruikt worden om de werking van Drupal te controleren voor en na het wijzigen van code. Ook kan het gebruikt worden door ontwikkelaars om testen voor hun modules te schrijven en uit te voeren.

en: Running tests
nl: Tests worden uitgevoerd

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
nl: Bezoek de pagina <a href="@admin-simpletest">Testen</a> voor een lijst van beschikbare tests. Voor een uitgebreide test selecteert u <em>alle</em>. Voor een meer gerichte test selecteert u individuele testen. Let op: het kan enkele minuten duren om alle testen uit te voeren. Lees voor meer informatie over het maken van uw eigen tests de online documentatie van de <a href="@simpletest-api">Testing API</a>.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
nl: Na het uitvoeren van de testen, wordt naast elke testgroep een bericht geplaatst dat aangeeft of de testen geslaagd zijn, mislukt of dat er uitzonderingen zijn opgetreden. 'Geslaagd' betekent dat de test de verwachte resultaten opleverde, terwijl 'Mislukt' betekent dat dit niet zo was. Een 'Uitzondering' geeft meestal aan dat er een ander soort fout is opgetreden, zoals een PHP-waarschuwing of PHP-melding. Als er fouten of uitzonderingen zijn opgetreden, worden uitgebreide resultaten getoond met daarin details van de test. Deze resultaten worden in een roze of rode regel getoond. U kunt de testresultaten gebruiken om de code en de tests te verbeteren, totdat alle tests slagen.

en: Administer tests
nl: Tests beheren

en: The test run finished in @elapsed.
nl: De uitvoering van de test duurde @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
nl: Gebruik de <em>Opschonen</em> knop om tijdelijke bestanden en tabellen te verwijderen.

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
nl: Het test-raamwerk gaat er van uit dat de PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restrictie uitgeschakeld is. Controleer de webserverinstellingen of neem contact op met uw provider.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
nl: Het test-raamwerk kon niet worden geïnstalleerd omdat de PHP <a href="@curl_url">cURL</a> bibliotheek niet beschikbaar is.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
nl: Het test-raamwerk kon niet worden geïnstalleerd omdat de PHP <a href="@hash_url">hash</a> extensie uitgeschakeld is.

en: PHP open_basedir restriction
nl: PHP restrictie open_basedir

en: unblock IP address
nl: IP-adres deblokkeren

en: block IP address
nl: IP-adres blokkeren

en: The Statistics module shows you how often a given page is viewed, who viewed it, the previous page the user visited (referrer URL), and when it was viewed. These statistics are useful in determining how users are visiting and navigating your site. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@statistics">Statistics module</a>.
nl: De module Statistics toont u hoe vaak een bepaalde pagina is bekeken, wie keek, de vorige pagina die een gebruiker bezocht (referrer URL) en wanneer de pagina is bekeken. Deze statistieken zijn nuttig bij het bepalen van de wijze waarop gebruikers de site bezoeken en hoe ze door de site navigeren. Kijk voor meer informatie in het online handboek bij de <a href="@statistics">Statistics-module</a>.

en: Managing logs
nl: Logs beheren

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
nl: Om het verzamelen van statistische gegevens in te schakelen, moet <em>Toegangslog inschakelen</em> op de <a href="@statistics-settings">Statistiekeninstellingenpagina</a> aangevinkt zijn. De <em>Verwijder toegangslogs ouder dan</em>-instelling op de instellingenpagina bepaalt hoe lang gegevens in het logboek bewaard worden voor ze worden verwijderd. Deze instelling vereist een correct ingestelde <a href="@cron">cron onderhoudstaak</a> om te functioneren.

en: Viewing site usage
nl: Sitegebruik weergeven

en: The Statistics module can help you break down details about your users and how they are using the site. The module offers four reports:
nl: De Statistics-module kan u helpen meer inzicht te krijgen in het gebruik van de site. De module biedt vier rapportages:

en: <a href="@recent-hits">Recent hits</a> displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page that was accessed, the user name (if available) and the IP address of the viewer.
nl: <a href="@recent-hits">Recente hits</a> laat informatie zien over de meest recente gebeurtenissen op de website, inclusief de URL en titel van de pagina die bekeken zijn, de gebruikersnaam (indien beschikbaar) en het IP-adres van de bezoeker.

en: <a href="@top-referrers">Top referrers</a> displays where visitors came from (referrer URL).
nl: <a href="@top-referrers">Topverwijzers</a> laat zien waar bezoekers vandaan kwamen (verwijzende URL).

en: <a href="@top-pages">Top pages</a> displays a list of pages ordered by how often they were viewed.
nl: <a href="@top-pages">Toppagina's</a> laat een lijst zien van meest bekeken pagina's.

en: <a href="@top-visitors">Top visitors</a> shows you the most active visitors for your site and allows you to ban abusive visitors.
nl: <a href="@top-visitors">Meest actieve bezoekers</a> laat de meest actieve bezoekers zien en maakt het mogelijk vervelende bezoekers te blokkeren.

en: Displaying popular content
nl: Populaire inhoud wordt getoond

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href="@statistics-settings">statistics settings page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
nl: De module bevat een blok <em>Populaire inhoud</em> dat de meest bekeken pagina's (van vandaag en van altijd) en de laatst bekeken inhoud weergeeft. Om het blok in te schakelen, kiest u <em>Inhoudsweergaves tellen</em> op de pagina <a href="@statistics-settings">Statistiekeninstellingen</a> en schakel het blok in op de pagina <a href="@blocks">blokkenbeheer</a>.

en: Page view counter
nl: Teller paginaweergave

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href="@statistics-settings">statistics settings page</a>, and set the necessary <a href="@permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
nl: De module Statistics bevat een teller voor elke pagina, die teller wordt opgehoogd wanneer een pagina is bekeken. Om deze teller te gebruiken activeert u <em>Tel bekeken inhoud<em> op de <a href="@statistics-settings">pagina instellingen statistieken</a> en zet de benodigde <a href="@permissions">rechten</a> (<em>Bekijk hits op de inhoud</em>) goed, zodat de teller zichtbaar is voor de gebruikers.

en: Administer statistics
nl: Statistieken beheren

en: View content access statistics
nl: Statistieken over toegang tot de inhoud weergeven

en: View content hits
nl: Zien hoe vaak content bekeken is

en: Control details about what and how your site logs access statistics.
nl: Instellen hoe en welke toegangsstatistieken worden gelogd.

en: The Syslog module logs events by sending messages to the logging facility of your web server's operating system. Syslog is an operating system administrative logging tool that provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, Syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. For more information, see the online handbook entry for <a href='@syslog'>Syslog module</a> and PHP's <a href='@php_openlog'>openlog</a> and <a href='@php_syslog'>syslog</a> functions.
nl: De Syslog-module logt gebeurtenissen door berichten naar het logging-systeem van de server te sturen. Syslog is een logging-functie van het besturingssysteem die informatie biedt voor systeembeheer en beveiliging. Syslog-filtering biedt gereedschappen waarmee berichten worden gerouteerd naar type en ernst en is vooral geschikt voor middelgrote en grote sites. Lees voor meer informatie de onlinedocumentatie van de <a href="@syslog">Syslog-module</a> en informatie over de PHP-functies <a href="@php_openlog">openlog</a> en <a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
nl: Loggen voor UNIX, Linux en MAC OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
nl: Op UNIX, Linux en Mac OS X definieert het bestand <em>/etc/syslog.conf</em> de afhandeling van systeemberichten. Berichten kunnen met de codes <code>LOG_LOCAL0</code> tot en met <code>LOG_LOCAL7</code> worden gemarkeerd. Lees voor informatie over Syslog-faciliteiten en het instellen van <em>syslog.conf</em> de <em>syslog.conf</em>-handleiding op de command-line.

en: Logging for Microsoft Windows
nl: Loggen voor Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
nl: Op Microsoft Windows worden meldingen altijd naar het Event Log gestuurd met behulp van de code <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
nl: Syslog-faciliteit

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
nl: Afhankelijk van de systeeminstellingen gebruiken Syslog en andere logging-tools deze code om meldingen te identificeren of te filteren uit de systeemlog.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
nl: De afbeelding %file kon niet worden geroteerd omdat de imagerotate() functie niet beschikbaar is in deze PHP-installatie.

en: The image %file could not be desaturated because the imagefilter() function is not available in this PHP installation.
nl: Van de afbeelding %file kon de verzadiging niet worden verminderd omdat de functie imagefilter() niet beschikbaar is in deze PHP-installatie.

en: Screenshot for !theme theme
nl: Screenshot voor het thema !theme

en: Settings for !theme theme
nl: Instellingen voor het thema !theme

en: Disable !theme theme
nl: Schakel het thema !theme uit

en: Set !theme as default theme
nl: !theme gebruiken als standaardthema

en: Enable !theme theme
nl: Schakel het thema !theme in

en: Enable and set default
nl: Inschakelen als standaard

en: Enable !theme as default theme
nl: Schakel !theme als standaardthema in

en: default theme
nl: standaardthema

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
nl: Kies 'Standaardthema' om altijd hetzelfde thema als de rest van de site te gebruiken.

en: Use the administration theme when editing or creating content
nl: Het beheerthema gebruiken voor het bewerken of aanmaken van inhoud

en: The %theme theme has been enabled.
nl: Het thema %theme is ingeschakeld.

en: The %theme theme was not found.
nl: Het thema %theme is niet gevonden.

en: %theme is the default theme and cannot be disabled.
nl: %theme is het standaardthema en kan niet uitgeschakeld worden.

en: The %theme theme has been disabled.
nl: Het thema %theme is uitgeschakeld.

en: Please note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
nl: Let op dat %admin_theme nog steeds het beheerthema is en dat het thema op deze pagina daarom onveranderd blijft. Alle pagina's buiten het beheer zullen echter met het thema %selected_theme weergegeven worden.

en: %theme is now the default theme.
nl: %theme is nu het standaardthema.

en: User verification status in comments
nl: De verificatiestatus van de gebruiker in reacties

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
nl: Deze instellingen bestaan alleen voor de thema's gebaseerd op de %engine thema-machine.

en: The logo could not be uploaded.
nl: Het logo kon niet worden geüpload.

en: The favicon could not be uploaded.
nl: Het favicon kon niet worden geüpload.

en: The custom logo path is invalid.
nl: Het pad naar het eigen logo is niet geldig.

en: The custom favicon path is invalid.
nl: Pad naar aangepaste favicon is niet geldig.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
nl: @module (<span class="admin-missing">niet compatibel met</span> versie @version)

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Would you like to continue with the above?
nl: Wilt u doorgaan met het bovenstaande?

en: Enter a valid IP address.
nl: Voer een geldig IP-adres in.

en: This IP address is already blocked.
nl: Dit IP-adres is al geblokkeerd.

en: You may not block your own IP address.
nl: U kunt uw eigen IP-adres niet blokkeren.

en: The IP address %ip has been blocked.
nl: Het IP-adres %ip is geblokkeerd.

en: Are you sure you want to delete %ip?
nl: Weet u zeker dat u %ip wilt verwijderen?

en: The IP address %ip was deleted.
nl: Het IP-adres %ip is verwijderd.

en: How this is used depends on your site's theme.
nl: Hoe deze gebruikt wordt hangt van het thema van de site af.

en: Number of posts on front page
nl: Aantal berichten op de voorpagina

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
nl: Het maximale aantal berichten op overzichtspagina's zoals de voorpagina.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer het opgevraagde document niet toegankelijk is voor de huidige gebruiker. Laat dit leeg om de algemene pagina 'geen toegang' te tonen.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
nl: Deze pagina wordt getoond wanneer geen andere inhoud overeenkomt met de opgevraagde pagina. Laat dit leeg om de algemene pagina 'pagina niet gevonden' te tonen.

en: Errors and warnings
nl: Fouten en waarschuwingen

en: Clear all caches
nl: Alle caches legen

en: <strong class="error">Set up the <a href="!file-system">public files directory</a> to make these optimizations available.</strong>
nl: <strong class="error">Configureer de <a href="!file-system">map voor publieke bestanden</a> om deze verbeteringen beschikbaar te maken.</strong>

en: Bandwidth optimization
nl: Bandbreedte-optimalisatie

en: Compress cached pages.
nl: Gecachte pagina's comprimeren

en: Public file system path
nl: Pad van het publieke bestandssyteem

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
nl: Een lokaal systeempad om publieke bestanden op te slaan. De map moet al bestaan en schrijfbaar zijn voor Drupal. Het pad is relatief vanuit de Drupal-installatiemap en moet bereikbaar zijn vanaf internet.

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
nl: Het lokale systeempad waar tijdelijke bestanden zullen worden opgeslagen. Deze map mag niet via het internet toegankelijk zijn.

en: Default download method
nl: Standaarddownloadmethode

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
nl: Deze instelling wordt gebruikt als de voorkeurs-downloadmethode. Het gebruik van publieke bestanden is efficiënter, maar biedt geen toegangscontrole.

en: No image toolkits were detected. Drupal includes support for <a href='!gd-link'>PHP's built-in image processing functions</a> but they were not detected on this system. You should consult your system administrator to have them enabled, or try using a third party toolkit.
nl: Er werden geen beeldverwerkingstoolkits gevonden. Drupal ondersteunt de <a href='!gd-link'>beeldverwerkingsfuncties van PHP</a> maar daarvan zijn er geen op de server aangetroffen. Neem contact op met de systeembeheerder om deze in te schakelen of gebruik een beeldverwerkingstoolkit van derden.

en: Description of your site, included in each feed.
nl: Omschrijving van de website zoals vermeld in iedere feed.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Users may set their own time zone.
nl: Gebruikers mogen hun eigen tijdzone instellen.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
nl: Herinner gebruikers er bij het inloggen aan als ze hun tijdzone niet hebben ingesteld.

en: Only applied if users may set their own time zone.
nl: Alleen van toepassing als gebruikers zelf hun eigen tijdzone mogen instellen.

en: Time zone for new users
nl: Tijdzone voor nieuwe gebruikers

en: Default time zone.
nl: Standaardtijdzone.

en: Empty time zone.
nl: Geen ingestelde tijdzone.

en: Users may set their own time zone at registration.
nl: Gebruikers mogen tijdens de registratie zelf hun tijdzone instellen.

en: No date types available. <a href="@link">Add date type</a>.
nl: Geen datumsoorten beschikbaar. <a href="@link">Een datumsoort toevoegen</a>.

en: Add date type
nl: Een datumsoort toevoegen

en: The date type must contain only alphanumeric characters and underscores.
nl: Het datumtype mag alleen alfanumerieke tekens en onderstrepingstekens bevatten.

en: This date type already exists. Enter a unique type.
nl: Dit datumtype bestaat al. Vul een uniek type in.

en: New date type added successfully.
nl: Nieuw datumtype succesvol toegevoegd.

en: Put site into maintenance mode
nl: De website in onderhoudsmodus zetten

en: Maintenance mode message
nl: Boodschap voor onderhoudsmodus

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
nl: Boodschap die aan de bezoekers wordt getoond als de site in onderhoudsmodus staat.

en: Use URLs like <code>example.com/user</code> instead of <code>example.com/?q=user</code>.
nl: Gebruik URL's zoals <code>example.com/gebruiker</code> in plaats van <code>example.com/?q=gebruiker</code>.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: Are you sure you want to remove the date type %type?
nl: Weet u zeker dat u het datumtype %type wilt verwijderen?

en: Removed date type %type.
nl: Datumtype %type verwijderd.

en: No custom date formats available. <a href="@link">Add date format</a>.
nl: Geen aangepaste datumnotaties beschikbaar. <a href="@link">Voeg een datumnotatie toe</a>.

en: Displayed as
nl: Weergegeven als

en: Displayed as %date
nl: Weergegeven als %date

en: A user-defined date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options.
nl: Een door de gebruiker gedefinieerde datumnotatie. Zie de <a href="@url">PHP-handleiding</a> voor beschikbare opties.

en: Save format
nl: Opmaak opslaan

en: This format already exists. Enter a unique format string.
nl: Deze opmaak bestaat al. Voer een unieke naam voor deze opmaak in.

en: Custom date format updated.
nl: Aangepaste datumnotatie bijgewerkt.

en: Custom date format added.
nl: Aangepaste datumnotatie toegevoegd.

en: Available actions:
nl: Beschikbare acties:

en: Create an advanced action
nl: Een geavanceerde actie toevoegen

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
nl: Een uniek label voor deze geavanceerde actie. Dit label zal worden getoond in het scherm van modules die integreren met acties, zoals de Trigger-module.

en: Deleted %ip
nl: %ip verwijderd.

en: Enabled theme | Enabled themes
nl[0]: Ingeschakeld thema
nl[1]: Ingeschakelde thema's

en: Disabled theme | Disabled themes
nl[0]: Uitgeschakeld thema
nl[1]: Uitgeschakelde thema's

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
nl[0]: Schakel de @required-module in om @module te kunnen installeren.
nl[1]: Schakel de @required modules in om de @module te kunnen installeren.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
nl: Tokens voor globale instellingen en informatie.

en: Tokens related to times and dates.
nl: Tokens die te maken hebben met datums en tijden.

en: Tokens related to uploaded files.
nl: Tokens die te maken hebben met bestanden die geüpload zijn.

en: URL (brief)
nl: URL (kort)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
nl: De URL van de voorpagina zonder het protocolvoorvoegsel (http://, ftp://, enz.)

en: Short format
nl: Verkorte opmaak

en: A date in 'short' format. (%date)
nl: Een datum in 'verkorte' opmaak (%date)

en: Medium format
nl: Medium opmaak

en: A date in 'medium' format. (%date)
nl: Een datum in middelgrote opmaak (%date)

en: Long format
nl: Lange opmaak

en: A date in 'long' format. (%date)
nl: Een datum in 'lange' opmaak (%date)

en: A date in a custom format. See !php-date for details.
nl: Een datum in een aangepaste opmaak. Kijk naar de !php-date voor details.

en: the PHP documentation
nl: de PHP-documentatie

en: Time-since
nl: Tijd sinds

en: Raw timestamp
nl: Raw tijdstip

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
nl: Een datum in de UNIX-tijdstipopmaak (%date)

en: The System module is integral to the site, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the System module, including caching, enabling and disabling modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the System module. For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
nl: De System-module is een integraal onderdeel van de website en verzorgt basisfunctionaliteit die door andere modules en thema's kan worden uitgebreid. Enkele functies van de System-module zijn: caching, in- en uitschakelen van modules en thema's, opbouw en weergave van de beheerpagina's en fundamentele systeeminstellingen. Lees voor meer informatie de online <a href="@system">System module-documentatie</a>.

en: Managing modules
nl: Modules beheren

en: The System module allows users with the appropriate permissions to enable and disable modules on the <a href="@modules">Modules administration page</a>. Drupal comes with a number of core modules, and each module provides a discrete set of features and may be enabled or disabled depending on the needs of the site. Many additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
nl: Met de System-module kunnen bevoegde gebruikers op de <a href="@modules">modulebeheerpagina</a> modules in- en uitschakelen. Drupal heeft standaard een aantal  core modules die elk een afgebakende set van functionaliteiten verzorgen en afhankelijk van de toepassing in de site in- of uitgeschakeld kunnen worden. U kunt uitbreidingsmodules, die bijgedragen zijn door leden van de Drupal-gebruikersgroep,  downloaden vanaf de <a href="@drupal-modules">Drupal.org modulepagina</a>.

en: Managing themes
nl: Thema's beheren

en: The System module allows users with the appropriate permissions to enable and disable themes on the <a href="@themes">Appearance administration page</a>. Themes determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes, and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
nl: De System-module maakt het mogelijk dat gebruikers thema's activeren of deactiveren op de <a href="@themes">Uiterlijk</a> beheerpagina. Thema's bepalen het ontwerp en de presentatie van uw site. Standaard bevat Drupalcore diverse thema's. Meer thema's zijn bijvoorbeeld beschikbaar op de pagina <a href="@drupal-themes">Drupal.org >Thema's</a>.

en: Managing caching
nl: Caching beheren

en: The System module allows users with the appropriate permissions to manage caching on the <a href='@cache-settings'>Performance settings page</a>. Drupal has a robust caching system that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Pages requested by anonymous users are stored in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, the caching system may significantly increase the speed of your site.
nl: Met de System-module kunnen gebruikers met de juiste toegangsrechten op <a href='@cache-settings'>Prestatiepagina</a> de caching instellen. Drupal beschikt over een cachingsysteem waarmee pagina's en pagina-onderdelen die eerder werden opgebouwd, hergebruikt  worden. Pagina's die eerder door anonieme bezoekers zijn opgevraagd, worden gecomprimeerd opgeslagen. In hoeverre het cachingsysteem de prestatie verbetert is afhankelijk van de site-instellingen en het aantal anonieme bezoekers.

en: Performing system maintenance
nl: Het systeemonderhoud wordt uitgevoerd

en: Configuring basic site settings
nl: De basis site wordt ingesteld

en: The System module also handles basic configuration options for your site, including <a href="@date-time-settings">Date and time settings</a>, <a href="@file-system">File system settings</a>, <a href="@clean-url">Clean URL support</a>, <a href="@site-info">Site name and other information</a>, and a <a href="@maintenance-mode">Maintenance mode</a> for taking your site temporarily offline.
nl: De System-module verzorgt ook de basisconfiguratie van de website waaronder <a href="@date-time-settings">Datum en tijd</a>, <a href="@file-system">Bestandssysteem</a>, <a href="@clean-url">Schone URL's</a>, <a href="@site-info">Sitenaam en andere informatie</a> en de mogelijkheid om de site in <a href="@maintenance-mode">onderhoudsmodus</a> tijdelijk offline te zetten.

en: Configuring actions
nl: Acties instellen

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the <a href="@trigger-help">Trigger module</a>, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions. Visit the <a href="@actions">Actions page</a> to configure actions.
nl: Acties zijn individuele taken die het systeem kan uitvoeren, zoals het ongedaan maken van de publicatie van inhoud of het weren van een gebruiker. Modules zoals de <a href="@trigger-help">Trigger-module</a> kunnen acties uitvoeren zodra een bepaalde systeemgebeurtenis plaats vindt; bijvoorbeeld wanneer nieuwe inhoud geplaatst wordt of wanneer een gebruiker inlogt. Modules kunnen ook nieuwe acties beschikbaar maken. Ga naar de <a href="@actions">Actiepagina</a> om de acties in te stellen.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href="@themes">themes</a> are available.
nl: Selecteer het standaardthema voor de website en stel deze in. Er zijn alternatieve <a href="@themes">thema's</a> beschikbaar.

en: Download additional <a href="@modules">contributed modules</a> to extend Drupal's functionality.
nl: Download <a href="@modules">modules</a> om de functionaliteit van Drupal uit te breiden.

en: Regularly review and install <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
nl: Bekijk en installeer regelmatig <a href="@updates">beschikbare updates</a> om de website veilig en up-to-date te houden. Voer het <a href="@update-php">updatescript</a> uit nadat een nieuwere versie van een module is geïnstalleerd.

en: Regularly review <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
nl: Bekijk regelmatig de <a href="@updates">beschikbare updates</a> om de site veilig en actueel te houden. Draai altijd het <a href="@update-php">updatescript</a> wanneer een module is geüpdate.

en: Regularly review available updates to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated. Enable the Update manager module to update and install modules and themes.
nl: Controleer regelmatig op beschikbare updates om de site veilig en actueel te houden. Voer altijd het <a href="@update-php">updatescript</a> uit wanneer een module is bijgewerkt. Activeer de Update manager-module om modules en thema's te updaten en installeren.

en: If you are upgrading to a newer version of Drupal or upgrading contributed modules or themes, you may need to run the <a href="@update-php">update script</a>.
nl: Bij het upgraden naar een nieuwere versie van Drupal, uitbreidingsmodules of thema's moet het <a href="@update-php">updatescript</a> misschien gedraaid worden.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used, because they have options that need to be specified; for example, sending an e-mail to a specified address, or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
nl: Er zijn twee soorten acties: eenvoudige en geavanceerde. Eenvoudige acties hebben geen aanvullende instellingen nodig en worden hier automatisch weergegeven. Geavanceerde acties dienen voor gebruik aangemaakt en ingesteld te worden; bijvoorbeeld het versturen van e-mail naar een opgegeven adres of het ongedaan maken van publicatie als de inhoud bepaalde woorden bevat. Om een geavanceerde acties aan te maken kiest u een actie uit de selectielijst in de sectie 'Geavanceerd' hieronder en klikt u op de knop <em>Aanmaken</em>.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the Trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
nl: Een geavanceerde actie biedt aanvullende configuratiemogelijkheden die hieronder ingevuld kunnen worden. Het wordt aangeraden om de <em>Beschrijving</em> aan te passen zodat de actie beter herkend wordt. De beschrijving wordt weergegeven door modules als Trigger-module bij het toewijzen van acties aan systeemgebeurtenissen. Beschrijf de actie zo specifiek mogelijk; Gebruik bijvoorbeeld "E-mail aan moderatieteam versturen" in plaats van "E-mail versturen".

en: Administer modules
nl: Modules beheren

en: Administer site configuration
nl: Site-instellingen beheren

en: Administer themes
nl: Thema's beheren

en: Administer actions
nl: Acties beheren

en: Use the administration pages and help
nl: Beheerpagina's en help gebruiken

en: Use the site in maintenance mode
nl: De site in onderhoudsmodus gebruiken

en: View site reports
nl: Websiterapporten weergeven

en: Block IP addresses
nl: IP-adressen blokkeren

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Public local files served by the webserver.
nl: Publieke lokale bestanden aangeboden door de webserver.

en: Private local files served by Drupal.
nl: Afgeschermde lokale bestanden aangeboden via Drupal.

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: Temporary local files for upload and previews.
nl: Tijdelijke bestanden voor uploads en voorbeeldweergaves.

en: Update modules
nl: Modules bijwerken

en: Update themes
nl: Thema's bijwerken

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
nl: Dit wachtwoord wordt niet in de database opgeslagen en wordt alleen gebruikt om een verbinding op te zetten.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
nl: De verbinding wordt tussen de webserver en de bestandenserver gemaakt. In de meeste gevallen is dit dezelfde server en is 'localhost' correct.

en: Configure your <a href="@user-edit">account time zone setting</a>.
nl: Stel uw <a href="@user-edit">tijdzone</a> in.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
nl: Kies de gewenste lokale tijd en tijdzone. De datums en tijden die op deze site getoond worden, maken gebruik van de ingestelde tijdzone.

en: Your time zone setting will be automatically detected if possible. Confirm the selection and click save.
nl: Indien mogelijk wordt uw tijdzone automatisch herkend. Bevestig de keuze en klik op opslaan.

en: System help
nl: Systeemhulp

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
nl: De map %directory bestaat maar is niet schrijfbaar en kon niet schrijfbaar gemaakt worden.

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
nl: Het e-mailadres waar het bericht naartoe wordt gestuurd OF gebruik: [node:author:mail], [comment:author:mail], enz. als u een e-mail wilt versturen naar de auteur van de originele tekst.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat verstuurd moet worden. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die in elk bericht anders zijn. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.

en: The message to be displayed to the current user. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat aan de huidige gebruiker wordt getoond. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die in elk bericht anders zijn. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
nl: Gebouwd met <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: AHAH callback
nl: AHAH terugkoppeling

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
nl: Blokken, inhoudstypen, menu's, et cetera beheren.

en: Select and configure your theme
nl: Thema selecteren en instellen

en: Enable theme
nl: Thema inschakelen

en: Disable theme
nl: Thema uitschakelen

en: Set default theme
nl: Stel standaardthema in

en: Configure default and theme specific settings.
nl: Configureer de standaard- en themaspecifieke instellingen.

en: IP address blocking
nl: IP-adressen blokkeren

en: Manage blocked IP addresses.
nl: Geblokkeerde IP-adressen beheren.

en: Delete IP address
nl: IP-adres verwijderen

en: Media tools.
nl: Mediahulpmiddelen

en: Tools related to web services.
nl: Hulpmiddelen voor webservices.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
nl: Websitebeschrijving, berichten per feed en de weergave van feeds instellen.

en: Development tools.
nl: Ontwikkelingshulpmiddelen

en: Maintenance mode
nl: Onderhoudsmodus

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
nl: Website vanwege onderhoud offline of online zetten.

en: Logging and errors
nl: Logberichten en foutmeldingen

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destinations, such as syslog, database, email, etc.
nl: Instellingen voor de log- en waarschuwingsmodules. Verscheidene modules kunnen Drupal systeemgebeurtenissen routeren naar verschillende bestemmingen, zoals syslog, de database, e-mail enzovoort.

en: Regional and language
nl: Land- en taalinstellingen

en: Regional settings, localization and translation.
nl: Landinstellingen, lokalisatie en vertaling.

en: Settings for the site's default time zone and country.
nl: Instellingen voor de standaardtijdzone en -land van de website.

en: Configure display formats for date and time.
nl: De weergavenotatie voor datum en tijd configureren.

en: Add new date type.
nl: Nieuw datumsoort toevoegen.

en: Delete date type
nl: Verwijder datatype

en: Allow users to delete a configured date type.
nl: Sta gebruikers toe om een ingesteld datumtype te verwijderen.

en: Configure display format strings for date and time.
nl: Tekenreeksen voor de weergave van datum en tijd instellen

en: Edit date format
nl: Datumnotatie bewerken

en: Allow users to edit a configured date format.
nl: Gebruikers toestaan om een ingestelde datumnotatie te bewerken.

en: Search and metadata
nl: Zoeken en metadata

en: Local site search, metadata and SEO.
nl: Zoeken in de site, metadata en zoekmachineoptimalisatie.

en: General system related configuration.
nl: Algemene instellingen van het systeem.

en: Tools that enhance the user interface.
nl: Hulpmiddelen die de interface voor gebruikers uitbreiden.

en: Content workflow, editorial workflow tools.
nl: Workflow voor inhoud, hulpmiddelen voor de workflow van het bewerken van de inhoud.

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: Settings related to formatting and authoring content.
nl: Instellingen voor de opmaak en het beheer van inhoud.

en: The host !host is no longer blocked because it is not a valid IP address.
nl: De host !host wordt niet langer geblokkeerd omdat het geen correct IP-adres is.

en: Inserted into {role_permission} the permissions for role ID !id
nl: De toegangsrechten voor rol !id zijn in {role_permission} opgeslagen.

en: Aggressive caching was disabled and replaced with normal caching. Read the page caching section in default.settings.php for more information on how to enable similar functionality.
nl: Intensief cachen is uitgezet en vervangen door normaal cachen. Lees de sectie pagina-caching in het bestand default.settings.php voor meer informatie over hoe u vergelijkbare functionaliteit kunt inschakelen.

en: more information
nl: meer informatie

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
nl: De functie phpinfo() is om veiligheidsredenen uitgeschakeld. Verander de PHP-instellingen of neem contact op met de serverbeheerder om de phpinfo-informatie van de server te zien. Lees voor meer informatie de <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handboekpagina.

en: To run cron from outside the site, go to <a href="!cron">!cron</a>
nl: Ga naar <a href="!cron">!cron</a> om cron voor deze website van buitenaf uit te voeren.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nl: Een poging om deze map automatisch aan te maken is mislukt, waarschijnlijk omdat er onvoldoende toegangsrechten zijn. Om verder te gaan met de installatie kunt u twee dingen doen: u maakt handmatig een map aan en wijzigt de toegangsrechten of u geeft het installatieprogramma voldoende rechten om automatisch een map aan te maken. Meer informatie vindt u in de meegeleverde INSTALL.txt of in het <a href="@handbook_url">online handboek</a>.

en: Your configuration has been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenboek beschikbaar. <a href="@link">Voeg woordenboek toe</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
nl: Geen term beschikbaar. <a href="@link">Voeg een term toe</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: Tokens related to taxonomy terms.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomietermen.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
nl: Tokens gerelateerd aan taxonomiewoordenlijsten.

en: The Taxonomy module allows you to classify the content of your website. To classify content, you define <em>vocabularies</em> that contain related <em>terms</em>, and then assign the vocabularies to content types. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
nl: De Taxonomy-module maakt het mogelijk de inhoud van de website te voorzien van labels. Hiervoor maakt u eerst <em>woordenlijsten</em> aan waarin <em>gerelateerde labels</em> komen te staan. Vervolgens kunt u deze woordenlijsten koppelen aan de gewenste inhoudstypen. Lees voor meer informatie het online handboek van de <a href="@taxonomy">Taxonomy-module</a>.

en: Creating vocabularies
nl: Woordenlijsten aanmaken

en: Users with sufficient <a href="@perm">permissions</a> can create <em>vocabularies</em> and <em>terms</em> through the <a href="@taxo">Taxonomy page</a>. The page listing the terms provides a drag-and-drop interface for controlling the order of the terms and sub-terms within a vocabulary, in a hierarchical fashion. A <em>controlled vocabulary</em> classifying music by genre with terms and sub-terms could look as follows:
nl: Gebruikers met voldoende <a href="@perm">toegangsrechten</a> kunnen <em>woordenlijsten</em> en <em>termen</em> aanmaken op de <a href="@taxo">Taxonomiepagina</a>. De pagina die de termen opsomt, is voorzien van een klik-en-sleepinterface om de termen en subtermen op een hiërarchische manier te ordenen. Een <em>gecontroleerde woordenlijst</em> om muziekgenres via termen en subtermen te ordenen, zou er als volgt uit kunnen zien:

en: <em>vocabulary</em>: Music
nl: <em>woordenlijst</em>: Muziek

en: <em>sub-term</em>: Swing
nl: <em>subterm</em>: Swing

en: <em>sub-term</em>: Fusion
nl: <em>subterm</em>: Fusion

en: <em>sub-term</em>: Country rock
nl: <em>subterm</em>: Country rock

en: <em>sub-term</em>: Hard rock
nl: <em>subterm</em>: Hard rock

en: You can assign a sub-term to multiple parent terms. For example, <em>fusion</em> can be assigned to both <em>rock</em> and <em>jazz</em>.
nl: U kunt een subterm aan meerdere termen toewijzen. Bijvoorbeeld, <em>fusion</em> kan toegewezen worden aan zowel <em>rock</em> als <em>jazz</em>.

en: Terms in a <em>free-tagging vocabulary</em> can be built gradually as you create or edit content. This is often done used for blogs or photo management applications.
nl: Termen kunnen geleidelijk aan een <em>vrije woordenlijst</em> worden toegevoegd terwijl u inhoud maakt of bewerkt. Dit wordt vaak toegepast in blogs en fotobeheerapplicaties.

en: Assigning vocabularies to content types
nl: Woordenlijsten aan inhoudstypen toewijzen.

en: Before you can use a new vocabulary to classify your content, a new Taxonomy term field must be added to a <a href="@ctedit">content type</a> on its <em>manage fields</em> page. When adding a taxonomy field, you choose a <em>widget</em> to use to enter the taxonomy information on the content editing page: a select list, checkboxes, radio buttons, or an auto-complete field (to build a free-tagging vocabulary). After choosing the field type and widget, on the subsequent <em>field settings</em> page you can choose the desired vocabulary, whether one or multiple terms can be chosen from the vocabulary, and other settings. The same vocabulary can be added to multiple content types, by using the "Add existing field" section on the manage fields page.
nl: Voordat u een nieuwe woordenlijst kunt gaan gebruiken, moet er een nieuw taxonomieterm-veld worden toegevoegd aan het <a href="@ctedit">inhoudstype</a> op de <em>veldbeheerpagina</em>. Bij het toevoegen van een taxonomieveld kiest u een <em>widget</em> om de taxonomie-informatie op de inhoudsbeheerpagina te bewerken: een selectielijst, keuzevakjes, keuzerondjes of een automatisch aanvulveld (om een vrije woordenlijst te maken). Na het kiezen van het veld en de widget, kiest u op de daaropvolgende <em>veldinstellingenpagina</em> de gewenste woordenlijst, of de woordenlijst enkel- of meervoudige keuzes toestaat en andere instellingen. Dezelfde woordenlijst kan worden toegewezen aan verschillende inhoudstypen via de sectie 'Bestaand veld toevoegen' op de veldbeheerpagina.

en: Classifying content
nl: Inhoud classificeren

en: After the vocabulary is assigned to the content type, you can start classifying content. The field with terms will appear on the content editing screen when you edit or <a href="@addnode">add new content</a>.
nl: Nadat de woordenlijst is toegewezen aan het inhoudstype, kan de inhoud geclassificeerd worden. Een veld voor termen verschijnt bij het bewerken van de inhoud of wanneer u <a href="@addnode">Inhoud aanmaakt</a>.

en: Viewing listings and RSS feeds by term
nl: Lijsten en RSS-feeds per term weergeven

en: Each taxonomy term automatically provides a page listing content that has its classification, and a corresponding RSS feed. For example, if the taxonomy term <em>country rock</em> has the ID 123 (you can see this by looking at the URL when hovering on the linked term, which you can click to navigate to the listing page), then you will find this list at the path <em>taxonomy/term/123</em>. The RSS feed will use the path <em>taxonomy/term/123/feed</em> (the RSS icon for this term's listing will automatically display in your browser's address bar when viewing the listing page).
nl: Elke taxonomieterm verschaft automatisch een overzichtspagina en een RSS-feed van de inhoud die met de desbetreffende term geclassificeerd is. Als bijvoorbeeld de taxonomieterm 'country rock' het ID 123 heeft (u ziet dit als u met de muis over een termlink beweegt) dan vindt u de overzichtspagina op het pad <em>taxonomy/term/123</em>. De RSS-feed vindt u via het pad <em>taxonomy/term/123/feed</em> (een RSS-pictogram verschijnt automatisch in de adresbalk van de browser als u de overzichtspagina opent).

en: Extending Taxonomy module
nl: Taxonomy-module uitbreiden

en: There are <a href="@taxcontrib">many contributed modules</a> that extend the behavior of the Taxonomy module for both display and organization of terms.
nl: Diverse modules breiden het gedrag van de Taxonomy-module uit, voor het tonen en organiseren van de termen.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
nl: Taxonomie dient voor het categoriseren van de inhoud van de site. Termen zijn gegroepeerd in woordenlijsten. Een woordenlijst 'fruit' kan bijvoorbeeld de termen 'appel' en 'banaan' bevatten.

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
nl: U kunt de termen in %capital_name herschikken via de 'sleep en verplaats'-symbolen. U kunt termen groeperen door ze onder een bovenliggende term te houden en vervolgens naar rechts te schuiven.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
nl: %capital_name bevat termen die gegroepeerd zijn binnen de bovenliggende termen. De termen kunnen gereorganiseerd worden in %capital_name middels de klik-en-sleep interface.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
nl: %capital_name bevat termen met meerdere bovenliggende onderdelen. De klik-en-sleep interface werkt niet bij termen met meerdere bovenliggende onderdelen. Om de klik-en-sleep interface in te schakelen voor deze termen, dient elke term slechts een bovenliggend onderdeel te hebben.

en: Administer vocabularies and terms
nl: Woordenlijsten en termen beheren

en: Edit terms in %vocabulary
nl: Termen in %vocabulary wijzigen

en: Delete terms from %vocabulary
nl: Termen in %vocabulary verwijderen

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Term reference
nl: Referentie naar een term

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
nl: In dit veld wordt een referentie naar een taxonomieterm opgeslagen.

en: Autocomplete term widget (tagging)
nl: Widget voor taxonomietermen (tagging) met automatische aanvulling

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
nl: De woordenlijst met termen voor dit veld.

en: The Toolbar module displays links to top-level administration menu items and links from other modules at the top of the screen. For more information, see the online handbook entry for <a href="@toolbar">Toolbar module</a>.
nl: De Toolbar-module toont boven in het scherm links naar items uit het beheermenu en links van andere modules. Lees voor meer informatie de handboekpagina over de <a href="@toolbar">Toolbar-module</a>.

en: Displaying administrative links
nl: Beheerlinks weergeven

en: Use the administration toolbar
nl: Beheerwerkbalk gebruiken

en: Toggle drawer visibility
nl: De lade wel of niet zichtbaar maken

en: Provides a toolbar that shows the top-level administration menu items and links from other modules.
nl: Biedt een werkbalk die de top-level beheermenu-items en links van andere modules weergeeft.

en: The Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
nl: De Tracker-module geeft recent aangemaakte en geactualiseerde inhoud weer. Hierdoor kunt volgen welke inhoud er door de gebruikers is aangepast. Deze module heeft geen instellingen. Voor meer informatie zie de onlinedocumentatie voor de <a href="@tracker">Tracker-module</a>.

en: The Tracker module adds a new menu item to the Navigation menu, called <em>Recent content</em>. You can configure menu items via the <a href="@menus">Menus administration page</a>.
nl: De Tracker-module voegt een menu-item met de naam <em>Recente inhoud</em> toe aan het Navigatiemenu. U kunt deze menu-items instellen via <a href="@menus">Menubeheerpagina</a>.

en: Tracking new and updated site content
nl: Nieuwe en geactualiseerde inhoud volgen

en: The <a href='@recent'>Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
nl: De pagina <a href='@recent'>Recente inhoud</a> toont nieuwe en aangepaste inhoud in omgekeerde chronologische volgorde. Inhoudstype, titel, naam van de auteur, aantal reacties en het tijdstip van de laatste aanpassing worden getoond. Inhoud wordt gemarkeerd als aangepast wanneer delen van de tekst worden aangepast, of wanneer er een reactie wordt geplaatst. De tab <em>Mijn recente inhoud</em> beperkt het aantal resultaten tot de inhoud van de huidige aangemelde gebruiker.

en: Tracking user-specific content
nl: Inhoud van een specifieke gebruiker volgen

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
nl: Kies om de nieuwe en bijgewerkte inhoud van een specifieke gebruiker te volgen de tab <em>Volgen</em> op de pagina met zijn of haar gebruikersprofiel.

en: All recent content
nl: Alle recente inhoud

en: My recent content
nl: Mijn recente inhoud

en: Track content
nl: Inhoud volgen

en: Enables tracking of recent content for users.
nl: Volgt recente inhoud van gebruikers.

en: The Content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">Locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the Content translation module is key to creating and maintaining translated site content. For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Content translation module</a>.
nl: De Content translation-module maakt het mogelijk om inhoud te vertalen. Samen met de <a href="@locale">Locale-module</a> is het de sleutel tot een meertalige website. Lees voor meer informatie de online documentatie van de <a href="@translation">Content translation-module</a>.

en: Configuring content types for translation
nl: Inhoudstypen instellen voor vertaling

en: To configure a particular content type for translation, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, and click the <em>edit</em> link for the content type. In the <em>Publishing options</em> section, select <em>Enabled, with translation</em> under <em>Multilingual support</em>.
nl: Om een bepaald inhoudstype te kunnen vertalen, bezoek de pagina <a href="@content-types">Inhoudstypen</a> en klik op <em> bewerken</em>. In de sectie <em>Publicatie-opties</em> onder <em>Ondersteuning voor meertaligheid</em> kies <em>Ingeschakeld, met vertaling</em>

en: Assigning a language to content
nl: De inhoud van een taal voorzien

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing content.
nl: Gebruik het <em>taal</em>selectieveld om de taal van de inhoud aan te geven wanneer u inhoud aanmaakt of bewerkt.

en: Translating content
nl: Inhoud vertalen

en: Users with the <em>translate content</em> permission can translate content, if the content type has been configured to allow translations. To translate content, select the <em>Translation</em> tab when viewing the content, select the language for which you wish to provide content, and then enter the content.
nl: Als het inhoudstype vertaalbaar is, dan kunnen gebruikers die beschikken over het toegangsrecht <em>Inhoud vertalen</em> de inhoud gaan vertalen. Om inhoud te vertalen, selecteer de tab <em>Vertalen</em> en kies de taal waarin u de inhoud wilt vertalen.

en: Maintaining translations
nl: Onderhouden van vertalingen

en: If editing content in one language requires that translated versions also be updated to reflect the change, use the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark the translations as outdated and in need of revision. Individual translations may also be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
nl: Als het bewerken van inhoud het nodig maakt dat alle vertalingen van de inhoud bijgewerkt moeten worden, kan dit met het keuzevak <em>Markeer vertalingen als verouderd</em> worden aangegeven. Individuele vertalingen kunnen worden gemarkeerd voor bewerking met het keuzevak <em>Deze vertaling moet worden herzien</em> op het vertalingbewerkingsformulier.

en: Translate content
nl: Inhoud vertalen

en: There is already a translation in this language.
nl: Er is al een vertaling in deze taal.

en: No actions available for this trigger. <a href="@link">Add action</a>.
nl: Er zijn geen acties beschikbaar voor deze trigger. <a href="@link">Actie toevoegen</a>.

en: Missing/undefined save action (%save_aid) for %aid action.
nl: Ontbrekende of niet gedefinieerde opslag-actie (%save_aid) voor actie %aid.

en: The %label action has been appended, which is required to save the property change.
nl: De actie %label werd toegevoegd om de wijziging te kunnen opslaan.

en: The %label action was moved to save the property change.
nl: De actie %label is verplaatst om de verandering van eigenschappen op te slaan.

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
nl: Triggers zijn gebeurtenissen op de website zoals inhoud die wordt aangemaakt of een gebruiker die inlogt. De Trigger-module verbindt deze gebeurtenissen aan acties (functionele taken) zoals het ongedaan maken van publicatie van inhoud die bepaalde woorden bevat of een e-mail versturen aan de beheerder. De pagina <a href="@url">Actie-instellingen</a> bevat een lijst van bestaande acties en en biedt de mogelijkheid om geavanceerde acties aan te maken en in te stellen. Geavanceerde acties zijn acties met instellingen zoals een e-mailadres of een lijst van verboden woorden.

en: The Trigger module provides the ability to cause <em>actions</em> to run when certain <em>triggers</em> take place on your site. Triggers are events, such as new content being added to your site or a user logging in, and actions are tasks, such as unpublishing content or e-mailing an administrator. For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
nl: De Trigger-module biedt de mogelijkheid om <a href="@actions">acties</a> uit te voeren wanneer bepaalde <em>triggers</em> op de site plaats vinden. Triggers zijn gebeurtenissen op de website zoals inhoud die wordt aanmaakt of een gebruiker die inlogt. Acties zijn functionele taken zoals het ongedaan maken van publicatie van inhoud die bepaalde woorden bevat of een e-mail versturen aan de beheerder. Lees voor meer informatie de online documentatie van de <a href="@trigger">Trigger-module</a>.

en: Configuring triggers and actions
nl: Triggers en acties instellen

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. To set up a trigger/action combination, first visit the <a href="@actions-page">Actions configuration page</a>, where you can either verify that the action you want is already listed, or create a new <em>advanced</em> action. You will need to set up an advanced action if there are configuration options in your trigger/action combination, such as specifying an e-mail address or a list of banned words. After configuring or verifying your action, visit the <a href="@triggers-page">Triggers configuration page</a> and choose the appropriate tab (Comment, Taxonomy, etc.), where you can assign the action to run when the trigger event occurs.
nl: De combinatie van actions en triggers kan veel nuttige taken uitvoeren zoals een beheerder mailen als een gebruikers-account wordt gewist of automatisch reacties die bepaalde woorden bevatten op ongepubliceerd zetten. Om trigger/action combinaties in te stellen gaat u eerst naar <a href="@actions-page">Actions instellingenpagina</a>, waar u kunt controleren of een action al bestaat of waar u een <em>geavanceerde</em> action kunt aanmaken. Een geavanceerde actie is nodig als een trigger/action combinatie instellingen bevat zoals een in te vullen E-mailadres of een lijst met verboden woorden. Bezoek na het instellen van de action de <a href="@triggers-page">Triggers instellingenpagina</a> en kies daar de juiste tab (Reactie, Taxonomy, etc.) waar u de action aan de trigger kunt toekennen.

en: When either saving new content or updating existing content
nl: Tijdens het opslaan van nieuwe of bijgewerkte inhoud.

en: After saving updated content
nl: Na het opslaan van bijgewerkte inhoud

en: When either saving a new comment or updating an existing comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie ofwel na het bijwerken van een bestaande reactie

en: After creating a new user account
nl: Na het aanmaken van een nieuwe gebruikersaccount

en: After updating a user account
nl: Na het bijwerken van een gebruikersaccount

en: Configure when to execute actions.
nl: Configureren wanneer acties moeten worden uitgevoerd.

en: Installing updates
nl: Bezig met het installeren van updates

en: Preparing to update your site
nl: Update van de site wordt voorbereid.

en: Installing %project
nl: Bezig met het installeren van %project

en: Preparing to install
nl: Installatie voorbereiden

en: Error installing / updating
nl: Fout bij installeren/updaten

en: Installed %project_name successfully
nl: %project_name succesvol geïnstalleerd

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: De update is succesvol afgerond. De site staat niet langer in onderhoudsmodus.

en: Update was completed successfully.
nl: De update is succesvol afgerond.

en: Update failed! See the log below for more information.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Het was niet mogelijk om de update uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie. De website staat nog in onderhoudsmodus.

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
nl: Installatie is succesvol voltooid. De site is uit onderhoudsmodus gezet.

en: Installation was completed successfully.
nl: Installatie is succesvol voltooid.

en: Installation failed! See the log below for more information.
nl: Het was niet mogelijk om de installatie uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
nl: Het was niet mogelijk om de installatie uit te voeren. Bekijk de onderstaande log voor meer informatie. De website staat nog in onderhoudsmodus.

en: Failed to get available update data.
nl: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen.

en: No available update data
nl: Geen updategegevens beschikbaar

en: Checking available update data
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn

en: Trying to check available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Error checking available update data.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren van de beschikbare updategegevens.

en: Checking available update data ...
nl: Controle of updategegevens beschikbaar zijn ...

en: Checked available update data for %title.
nl: De beschikbare updategegevens voor %title zijn gecontroleerd.

en: Failed to check available update data for %title.
nl: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen voor %title.

en: An error occurred trying to get available update data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de beschikbare updategegevens.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
nl[0]: Eén project gecontroleerd op beschikbare updates.
nl[1]: @count projecten gecontroleerd op beschikbare updates.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
nl[0]: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen voor een project.
nl[1]: Het was niet mogelijk om de update-gegevens op te halen voor @count projecten.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de update-informatie. Probeer het later nog eens.

en: (Theme)
nl: (Thema)

en: (Release notes)
nl: (Opmerkingen bij uitgave)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
nl: Deze update is een 'major' versie-update. Dit betekent dat deze update niet compatibel is met de versie die momenteel draait. Het wordt  aangeraden om de release notes te lezen. Ga verder met de upgrade op eigen risico.

en: (Security update)
nl: (Beveiligingsupdate)

en: (Unsupported)
nl: (Niet ondersteund)

en: All of your projects are up to date.
nl: Alle projecten zijn up-to-date.

en: Download these updates
nl: Deze updates downloaden

en: Manual updates required
nl: Handmatige updates vereist

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
nl: Updates van Drupal zijn momenteel niet ondersteund.

en: You must select at least one project to update.
nl: Kies tenminste één project om bij te werken.

en: Downloading updates
nl: Updates aan het downloaden

en: Preparing to download selected updates
nl: Download van de geselecteerde updates wordt voorbereid

en: Downloading updates failed:
nl: Het was niet mogelijk om de updates te downloaden:

en: Updates downloaded successfully.
nl: Updates zijn succesvol gedownload.

en: Fatal error trying to download.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden.

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
nl: Maak een backup van de database en website voordat u verder gaat. <a href="@backup_url">Leer hoe</a>.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
nl: Updates uitvoeren wanneer de site in onderhoudsmodus staat (dringend aanbevolen)

en: Install from a URL
nl: Installeer vanaf een URL

en: For example: %url
nl: Bijvoorbeeld: %url

en: Upload a module or theme archive to install
nl: Upload een module- of thema-archief om te installeren

en: For example: %filename from your local computer
nl: Bijvoorbeeld: %filename op de lokale computer

en: You must either provide a URL or upload an archive file to install.
nl: Geef een URL op of upload een archiefbestand om te installeren.

en: The provided URL is invalid.
nl: De opgegeven URL is ongeldig.

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
nl: Op %url werd geen Drupal-project gevonden.

en: Provided archive contains no files.
nl: Het verstrekte archiefbestand bevat geen bestanden.

en: Unable to determine %project name.
nl: De naam %project kon niet worden gevonden.

en: %project is already installed.
nl: %project is reeds geïnstalleerd.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archiefformaat.

en: Downloading %project
nl: %project wordt gedownload

en: Failed to download %project from %url
nl: Het was niet mogelijk om %project van %url te downloaden

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Depends on: !basethemes
nl: Afhankelijk van !basethemes

en: Required by: %subthemes
nl: Vereist door %subthemes

en: The Update manager module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts administrators to available updates. In order to provide update information, anonymous usage statistics are sent to Drupal.org. If desired, you may disable the Update manager module from the <a href='@modules'>Module administration page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href='@update'>Update manager module</a>.
nl: De Update manager-module controleert regelmatig op nieuwe versies van de geïnstalleerde software (waaronder ook de uitbreidingsmodules en thema's). Om de update-informatie te kunnen ophalen worden anonieme gebruiksstatistieken naar Drupal.org verzonden. De Update manager kan worden uitgezet via de <a href='@modules'>beheerpagina van de module</a>. Voor meer informatie zie de onlinedocumentatie voor de <a href='@update'>Update manager-module</a>.

en: The Update manager also allows administrators to update and install modules and themes through the administration interface.
nl: De Update manager-module biedt systeembeheerders ook de mogelijkheid om thema's en modules te installeren of ze te updaten via de beheerinterface.

en: Checking for available updates
nl: Controleren op beschikbare updates

en: A report of <a href="@update-report">available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for the frequency for checking updates (which are performed during <a href="@cron">cron</a> runs) and e-mail notifications at the <a href="@update-settings">Update manager settings</a>  page.
nl: Het overzicht van <a href="@update-report">beschikbare updates</a> zal u waarschuwen als nieuwe versies beschikbaar zijn om te downloaden. Op de <a href="@update-settings">Update manager-pagina</a> kunt u de frequentie instellen waarmee op nieuwe versies wordt gecontroleerd (wat gebeurt tijdens het <a href="@cron">cron</a> proces) en het e-mailadres waar de berichten over updates naartoe verzonden kunnen worden.

en: Performing updates through the user interface
nl: Updates worden via de gebruikersinterface uitgevoerd

en: The Update manager module allows administrators to perform updates directly through the administration interface. At the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages you will see a link to update to new releases. This will direct you to the <a href="@update-page">update page</a> where you see a listing of all the missing updates and confirm which ones you want to upgrade. From there, you are prompted for your FTP/SSH password, which then transfers the files into your Drupal installation, overwriting your old files. More detailed instructions can be found in the <a href="@update">online handbook</a>.
nl: De Update Manager-module biedt beheerders de mogelijkheid om updates uit te voeren vanuit de beheerinterface. Bovenaan de <a href="@modules_page">modulepagina</a> en de <a href="@themes_page">themapagina</a> vindt u een link om te bij te werken naar de laatste versies. Klik op deze link om de <a href="@update-page">lijst van alle beschikbare updates</a> te raadplegen. U kunt kiezen welke modules u wilt bijwerken. Om bij te werken dient u het FTP- of SSH-wachtwoord in te voeren zodat de bestanden naar de Drupal-installatie worden overgebracht en de oude bestanden worden overschreven.

en: Installing new modules and themes through the user interface
nl: Nieuwe modules en thema's installeren via de userinterface.

en: You can also install new modules and themes in the same fashion, through the <a href="@install">install page</a>, or by clicking the <em>Install new module/theme</em> link at the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages. In this case, you are prompted to provide either the URL to the download, or to upload a packaged release file from your local computer.
nl: Het is ook mogelijk om nieuwe modules en thema's te installeren op dezelfde wijze, via de <a href="@install">installatiepagina</a>, of via de <em>Installeer nieuwe module/thema</em> link bovenaan de <a href="@modules_page">module-</a> en <a href="@themes_page">thema-</a>pagina's. In dit geval zal gevraagd worden om ofwel de download-URL op te geven of om een ingepakt releasebestand vanuit de eigen computer te uploaden.

en: No update information available. <a href="@run_cron">Run cron</a> or <a href="@check_manually">check manually</a>.
nl: Geen update-informatie beschikbaar. <a href="@run_cron">Voer cron uit</a> of <a href="@check_manually">controleer handmatig</a>.

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
nl: Met de Update manager kunnen ontbrekende updates automatisch worden geïnstalleerd:

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, !url.
nl: De website is ingesteld om deze e-mails te versturen wanneer er een update beschikbaar is. Om alleen van beveiligingsupdates op de hoogte gesteld te worden klik hier !url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, !url.
nl: De website is ingesteld om deze e-mails alleen te versturen wanneer er beveiligingsupdates beschikbaar zijn. Om van alle beschikbare updates op de hoogte gesteld te worden, klik hier !url.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
nl: De geïnstalleerde versie van een of meerdere modules of thema's wordt niet langer ondersteund. Het wordt dringend aangeraden om deze uit te schakelen of te upgraden. Zie voor meer informatie de betreffende projectpagina.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for Drupal.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van <a href="@update-report">beschikbare updates</a> voor Drupal.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for your modules or themes.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van <a href="@update-report">beschikbare updates</a> voor modules of thema's.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
nl: Bekijk de pagina <a href="@available_updates">beschikbare updates</a> voor meer informatie en om de ontbrekende updates te installeren.

en: Ready to update
nl: Klaar om te updaten

en: Update manager
nl: Updatebeheer

en: Checks for available updates, and can securely install or update modules and themes via a web interface.
nl: Controleert op beschikbare updates en maakt het mogelijk om veilig via een web-interface modules en thema's te installeren of bij te werken.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
nl: Aan deze rol zullen automatisch rechten toegekend worden wanneer een module ingeschakeld wordt. Het veranderen van deze instelling heeft geen effect op bestaande rechten.

en: Registration and cancellation
nl: Registratie en annulering

en: Who can register accounts?
nl: Wie mag accounts aanmaken?

en: Administrators only
nl: Enkel voor beheerders

en: Visitors, but administrator approval is required
nl: Bezoekers, maar goedkeuring door beheerder is verplicht

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account.
nl: Stel e-mailverificatie verplicht bij het aanmaken van een account.

en: New users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
nl: Nieuwe gebruikers moeten hun e-mailadres valideren voordat zij kunnen inloggen en krijgen een door het systeem gegenereerd wachtwoord toegewezen. Als deze instelling uitgeschakeld is, kunnen nieuwe gebruikers tijdens registratie gelijk hun eigen wachtwoord kiezen en worden zij na registratie direct ingelogd.

en: When cancelling a user account
nl: Bij het annuleren van een gebruikersaccount

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
nl: Gebruikers met de <a href="@permissions-url">toegangsrechten</a> %select-cancel-method of  %administer-users kunnen deze standaardmethode te niet doen.

en: Select method for cancelling account
nl: Selecteer de annuleringsmethode voor de account

en: Administer users
nl: Gebruikers beheren

en: Personalization
nl: Personalisatie

en: Enable signatures.
nl: Handtekeningen inschakelen

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
nl: De map %directory bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: Enable user pictures.
nl: Gebruikersafbeeldingen inschakelen.

en: Picture directory
nl: Map voor afbeeldingen

en: Picture display style
nl: Stijl voor de weergave van een afbeelding

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
nl: De geselecteerde stijl zal getoond worden, terwijl de originele afbeelding wordt behouden. Op de beheerpagina <a href="!url">Afbeeldingsstijlen</a> kunnen stijlen ingesteld worden.

en: Picture upload dimensions
nl: Afmetingen voor te uploaden afbeelding

en: Picture upload file size
nl: Bestandsgrootte voor te uploaden afbeelding

en: Welcome (new user created by administrator)
nl: Welkom (nieuwe gebruiker aangemaakt door beheerder)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd als een beheerder een nieuwe gebruiker aanmaakt.

en: Welcome (awaiting approval)
nl: Welkom (in afwachting van goedkeuring)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij een goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Welcome (no approval required)
nl: Welkom (geen goedkeuring vereist)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
nl: De welkomstboodschap bewerken die wordt verstuurd na registratie waarbij geen goedkeuring door de beheerder is vereist.

en: Password recovery
nl: Wachtwoord opnieuw opvragen

en: Edit the e-mail messages sent to users who request a new password.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze een nieuw wachtwoord aanvragen.

en: Account activation
nl: Accountactivatie

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
nl: Activeer en bewerk de e-mailberichten die verstuurd worden bij het activeren van een gebruikersaccount.

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
nl: De e-mailberichten bewerken en inschakelen die de gebruikers ontvangen wanneer hun account is geblokkeerd.

en: Account cancellation confirmation
nl: Bevestiging om account te annuleren

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
nl: De e-mailberichten bewerken die de gebruikers ontvangen wanneer ze hun account annuleren.

en: Account canceled
nl: Account geannuleerd

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are canceled.
nl: Schakel e-mailberichten in die verstuurd worden naar gebruikers wanneer hun account wordt geannuleerd en bewerk deze berichten.

en: Notify user when account is canceled.
nl: Informeer de gebruiker wanneer de account wordt geannuleerd.

en: The role name %name already exists. Choose another role name.
nl: De naam van de rol %name bestaat al. Kies een andere naam voor deze rol.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
nl: U bent ingelogd als %user. <a href="!user_edit">Uw wachtwoord veranderen.</a>

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
nl: Een andere gebruiker (%other_user) is reeds ingelogd op de site vanaf deze computer, maar u probeerde in te loggen met de eenmalige link voor gebruiker %resetting_user . <a href="!logout">Log uit</a> en probeer daarna de eenmalige link opnieuw.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
nl: De door u gebruikte eenmalige login link is ongeldig.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
nl: U heeft zojuist de eenmalige login-link gebruikt. Het is niet langer nodig deze link te gebruiken om in te loggen. Verander nu uw wachtwoord.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
nl: <p>Dit is een eenmalige login voor %user_name en zal verlopen op %expiration_date.</p><p>Klik op deze knop om in te loggen op de website en uw wachtwoord te veranderen.</p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige login link is reeds eerder gebruikt, of niet meer geldig. Vraag een nieuwe link aan met het onderstaande formulier.

en: When cancelling your account
nl: Wanneer de account wordt geannuleerd

en: When cancelling the account
nl: Wanneer de account geannuleerd wordt

en: Require e-mail confirmation to cancel account.
nl: Maak e-mailbevestiging verplicht om de account te annuleren.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via e-mail.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, moet de gebruiker het annuleren van de account via e-mail bevestigen.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
nl: Met deze optie is ingeschakeld, ontvangt de gebruiker een e-mail bevestiging wanneer de account geannuleerd is.

en: Are you sure you want to cancel your account?
nl: Weet u zeker dat u uw account wilt annuleren?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
nl: Weet u zeker dat u de account %name wilt annuleren?

en: Select the method to cancel the account above.
nl: Selecteer de methode om de bovenstaande account te annuleren.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your e-mail address.
nl: Een bevestigingsverzoek om uw  account te annuleren is naar uw e-mail verstuurd.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your user name.
nl: Uw account zal geblokkeerd worden en u zal niet meer kunnen inloggen. Al uw inhoud zal aan uw gebruikersnaam gekoppeld blijven.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
nl: Uw account zal geblokkeerd worden en u zult niet meer kunnen inloggen. Al uw inhoud zal niet langer gepubliceerd worden en alleen nog maar zichtbaar zijn voor beheerders.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Al uw inhoud zal aan de gebruiker %anonymous-name user worden toegewezen.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
nl: Uw account en alle bijbehorende informatie zal verwijderd worden. Ook al uw inhoud zal worden verwijderd.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
nl: De gebruikte eenmalige link om de account te annuleren is niet meer geldig. Vraag met het onderstaande formulier een nieuwe link aan.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
nl: De bevestiging om account op te zeggen, werd verstuurd naar %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
nl: Tokens gerelateerd aan de individuele gebruikersaccounts.

en: Tokens related to the currently logged in user.
nl: Tokens gerelateerd aan de huidige (ingelogde) gebruiker.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles (used to classify users) and permissions associated with those roles. For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
nl: De User module laat mensen zich registreren, inloggen en uitloggen. Daarnaast kunnen mensen met de juiste permissies gebruikersrollen en de bijbehorende permissies beheren. Bekijk voor meer informatie de handboekpagina over de <a href="@user">User module</a>.

en: Creating and managing users
nl: Aanmaken en beheren van gebruikers

en: The User module allows users with the appropriate <a href="@permissions">permissions</a> to create user accounts through the <a href="@people">People administration page</a>, where they can also assign users to one or more roles, and block or delete user accounts. If allowed, users without accounts (anonymous users) can create their own accounts on the <a href="@register">Create new account</a> page.
nl: De User-module laat gebruikers met de juiste <a href="@permissions">gebruikersrechten</a> gebruikersaccounts aanmaken met behulp van de <a href="@people">Gebruikersbeheerpagina</a>, waar men ook gebruikers kan toewijzen aan één of meer gebruikersrollen en gebruikersaccounts kan blokkeren of verwijderen. Als het is toegestaan, kunnen gebruikers zonder account (anonieme gebruikers) hun eigen gebruikersaccount aanmaken op de <a href="@register">Nieuwe account aanmaken</a> pagina.

en: User roles and permissions
nl: Gebruikersrollen en gebruikersrechten

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. By default there are two roles: <em>anonymous user</em> (users that are not logged in) and <em>authenticated user</em> (users that are registered and logged in). Depending on choices you made when you installed Drupal, the installation process may have defined more roles, and you can create additional custom roles on the <a href="@roles">Roles page</a>. After creating roles, you can set permissions for each role on the <a href="@permissions_user">Permissions page</a>. Granting a permission allows users who have been assigned a particular role to perform an action on the site, such as viewing a particular type of content, editing or creating content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
nl: <em>Rollen</em> worden gebruikt om gebruikers te groeperen en te classificeren; aan elke gebruiker wordt één of meerdere rollen toegekend. Standaard zijn er twee rollen: <em>anonieme gebruiker</em> (gebruikers die niet ingelogd zijn) en <em>geverifieerde gebruiker</em> (gebruikers die geregistreerd en ingelogd zijn). Afhankelijk van de keuzes die gemaakt zijn tijdens het installatieproces kunnen er meerdere rollen aangemaakt zijn. Het is mogelijke zelf rollen aan te maken op de pagina <a href="@roles">Rollen</a>. Nadat een rol aangemaakt is kunnen er rechten aan een rol toegekend worden op de pagina <a href="@permissions_user">Toegangsrechten</a>. Het toekennen van rechten stelt gebruikers van die rol in staat om bepaalde acties op de website uit te voeren, zoals het bekijken, bewerken en aanmaken  van bepaalde inhoud, het instellen van een bepaalde module of bepaalde functionaliteiten gebruiken (zoals de zoekfunctie).

en: The <a href="@accounts">Account settings page</a> allows you to manage settings for the displayed name of the anonymous user role, personal contact forms, user registration, and account cancellation. On this page you can also manage settings for account personalization (including signatures and user pictures), and adapt the text for the e-mail messages that are sent automatically during the user registration process.
nl: Op de pagina <a href="@accounts">Accountinstellingen</a> kunt u de de naam van de anonieme gebruiker, persoonlijk contactformulieren en accountannulering instellen. Ook kunt u hier de instellingen beheren voor het personaliseren van de accounts (zoals afbeeldingen en onderschriften) en kunt u de berichten aanpassen die gebruikers ontvangen tijdens het registratieproces.

en: By default, Drupal comes with two user roles:
nl: Standaard heeft Drupal twee gebruikersrollen:

en: Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.
nl: Anonieme gebruiker: deze rol is van toepassing op gebruikers zonder account of die niet zijn aangemeld.

en: Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.
nl: Geverifieerde gebruiker: deze rol is automatisch van toepassing op alle ingelogde gebruikers.

en: This form lets administrators add, edit, and arrange fields for storing user data.
nl: Met dit formulier kunnen beheerders velden met gebruikersgegevens toevoegen, bewerken en sorteren.

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
nl: Middels dit formulier kunnen beheerders instellen op welke manier velden weergegeven moeten worden op een profielpagina van een gebruiker.

en: User module timezone form element.
nl: Tijdzone-veld van gebruiker

en: User module history view element.
nl: Weergave-element gebruikerhistorie

en: Administer permissions
nl: Toegangsrechten beheren

en: View user profiles
nl: Gebruikersprofielen bekijken

en: Change own username
nl: Eigen gebruikersnaam wijzigen

en: Cancel own user account
nl: Eigen gebruikersaccount annuleren

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
nl: Let op: inhoud kan worden bewaard, verwijderd, de publicatie kan ongedaan worden gemaakt of aan %anonymous-name toegekend worden afhankelijk van de ingestelde <a href="@user-settings-url">gebruikersinstellingen</a>.

en: Select method for cancelling own account
nl: Methode voor het annuleren van het eigen account selecteren

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
nl: Toegestaan zijn: letters, cijfers, spatie, punt, koppelteken, aanhalingsteken of onderstrepingsteken.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
nl: De ondertekening is te lang: het mag maximaal %max tekens lang zijn.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
nl: Sorry, te veel loginpogingen vanaf dit IP-adres. Dit IP-adres is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het opnieuw of <a href="@url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Cancelling account
nl: Account wordt geannuleerd

en: Cancelling user account
nl: Gebruikersaccount annuleren

en: %name has been disabled.
nl: %name is uitgeschakeld.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:name] voor [site:name]

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:name] voor [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Bedankt voor uw registratie op [site:url].
    ￼￼￼
    Uw aanvraag voor een account wacht momenteel op goedkeuring. Zodra de aanvraag is goedgekeurd ontvangt u een e-mail met daarin inlog informatie voor het instellen  van uw wachtwoord, etc.
    
    [site:name]

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
nl: [user:name] heeft een account aangevraagd.
    
    [user:edit-url]

en: Replacement login information for [user:name] at [site:name]
nl: Vervangende inloggegevens voor [user:name] voor [site:url]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:name] voor [site:url] goedgekeurd)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:name] voor [site:url] (geblokkeerd)

en: Account cancellation request for [user:name] at [site:name]
nl: Verzoek om account te annuleren van [user:name] voor [site:url]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:name] voor [site:url] (geannuleerd)

en: Cancel the selected user accounts
nl: Geselecteerde gebruikersaccounts annuleren

en: The user account %name cannot be cancelled.
nl: Het gebruikersaccount %name kan niet worden geannuleerd.

en: When cancelling these accounts
nl: Bij annulering van deze accounts

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruikersaccounts wilt annuleren?

en: Cancel accounts
nl: Accounts annuleren

en: To make your password stronger:
nl: Om het wachtwoord sterker te maken:

en: Make it at least 6 characters
nl: Gebruik tenminste 6 tekens

en: Add lowercase letters
nl: Kleine letters toevoegen

en: Add uppercase letters
nl: Hoofdletters toevoegen

en: Add numbers
nl: Getallen toevoegen

en: Add punctuation
nl: Leestekens toevoegen

en: Make it different from your username
nl: Zorg dat deze verschilt van de gebruikersnaam

en: Weak
nl: Zwak

en: Fair
nl: Redelijk

en: Blocked user: %name %email.
nl: Gebruiker: %name %email geblokkeerd.

en: There is currently 1 user online. | There are currently @count users online.
nl[0]: Er is momenteel 1 gebruiker online.
nl[1]: Er zijn momenteel @count gebruikers online.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
nl[0]: Sorry, er zijn meerdere mislukte pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href="@url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.
nl[1]: Sorry, er zijn meer dan @count pogingen gedaan om in te loggen met dit account. Het account is tijdelijk geblokkeerd. Probeer het later opnieuw of <a href="@url">vraag een nieuw wachtwoord aan</a>.

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Confirm account cancellation
nl: Accountannulering bevestigen

en: User passwords rehashed to improve security
nl: Gebruikerswachtwoorden zijn opnieuw versleuteld voor een betere beveiliging

en: Migrated user time zones
nl: Gemigreerde gebruikertijdzones

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Start with only a few modules enabled.
nl: Begin met slechts een paar modules ingeschakeld.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>basispagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Install with commonly used features pre-configured.
nl: Installeer met veelgebruikte functies.

en: Content width
nl: Inhoudsbreedte

en: Fluid width
nl: Variabele breedte

en: Fixed width
nl: Vaste breedte

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
nl: Specificeer of de inhoud een vaste breedte heeft, of dat deze vloeiend meebeweegt met de breedte van de browser.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
nl: Een multikoloms thema waarin de kleuren aangepast kunnen worden. Er kan gekozen worden voor een vaste of variabele breedte.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nl: Een eenvoudig enkelkoloms beheerthema met variabele breedte, zonder tabellen.

en: This theme demonstrates Drupal's default HTML markup and CSS styles. To learn how to build your own theme and override Drupal's default code, see the <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.
nl: Dit thema demonstreert Drupals standaard HTML-opmaak en CSS-stijlen. Meer informatie over het zelf maken of wijzigen van een thema is te vinden in de <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>

en: Edited
nl: Gewijzigd

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Validate URL
nl: URL valideren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Users who are not signed in will be required to change their password immediately upon sign in. Users who are currently signed in will be required to change their password upon their next page click, but after changing their password will be redirected back to the page they were attempting to access.
nl: Gebruikers die niet ingelogd zijn moeten verplicht hun wachtwoord wijzigen zodra ze inloggen. Gebruikers die al ingelogd zijn moeten hun wachtwoord wijzigen zodra ze naar een volgende pagina navigeren en worden teruggestuurd naar de pagina die ze wilden bezoeken zodra hun wachtwoord is gewijzigd.

en: No roles were selected.
nl: Er waren geen rollen geselecteerd.

en: Force password change on first-time login
nl: Verplicht wijzigen van wachtwoord bij eerste keer inloggen

en: Cannot write content to %dest
nl: Inhoud kan niet geschreven worden naar %dest

en: The end date for the @name field.
nl: De einddatum voor het @name-veld

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
nl: Het bij dit tekstveld horende label wordt alleen in het beheerscherm weergegeven.

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Displays Reorder
nl: Weergaven herschikken

en: Remove this display
nl: Deze weergave verwijderen

en: Operator to use on all groups
nl: Operator om te gebruiken bij alle groepen

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
nl: Ofwel 'groep 0 EN groep 1 EN groep 2' of 'groep 0 OF groep 1 OF groep 2' , etc

en: Remove group @group
nl: Groep @group verwijderen

en: Default group
nl: Standaardgroep

en: Group @group
nl: Groep @group

en: Ungroupable filters
nl: Ongroepeerbare filters

en: Configure group settings for @type %item
nl: Groepering instellen voor @type %item

en: Basic exposed form
nl: Basis zichtbaar formulier

en: Input required
nl: Invoer vereist

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
nl: Een zichtbaar gemaakt formulier dat alleen een overzicht weergeeft als het formulier invoer van de gebruiker bevat.

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items that this view might find
nl: Alle items weergeven die dit overzicht kan vinden

en: Display a specified number of items
nl: Een bepaald aantal items weergeven

en: Display a limited number items that this view might find.
nl: Een gelimiteerd aantal items weergeven van wat dit overzicht kan vinden.

en: Paged output, full pager
nl: Gepagineerde weergave, uitgebreide paginering

en: Paged output, full Drupal style
nl: Gepagineerde weergave, volledige Drupal-stijl

en: Paged output, mini pager
nl: Gepagineerde weergave, mini-paginering

en: Use the mini pager output.
nl: Gebruik de mini-paginering.

en: The taxonomy vocabulary name
nl: De naam van de woordenlijst

en: Name (raw)
nl: Naam (onbewerkt)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
nl: De gebruikersnaam of naam van de auteur. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en maakt gedeeltelijke overeenkomsten mogelijk. Maakt geen gebruik van automatisch aanvullen.

en: Provide markup text for the area.
nl: Tekst voor het gebied invoeren.

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Change the machine name of this display.
nl: De systeemnaam van deze weergave wijzigen.

en: Change settings for this pager type.
nl: De instellingen voor dit pagineringstype wijzigen.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
nl: Groeperen en aggregratie (berekeningen) van velden toestaan.

en: Exposed form style
nl: Stijl van zichtbaar formulier

en: Select the kind of exposed filter to use.
nl: Selecteer het soort zichtbare filter dat zal worden gebruikt.

en: Exposed form settings for this exposed form style.
nl: Instellingen voor het zichtbare formulier voor deze zichtbare formulierstijl.

en: The machine name of this display
nl: De systeemnaam van deze weergave

en: This is machine name of the display.
nl: Dit is de systeemnaam van de weergave.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
nl: Indien ingeschakeld kunnen sommige velden niet langer beschikbaar zijn. Alle velden die geselecteerd zijn om te groeperen worden samengevoegd tot een enkel record per onderscheidende waarde. Andere velden die geselecteerd zijn voor aggregatie zullen de functie hebben die op hen toegepast kan worden. Het is bijvoorbeeld mogelijk nodes te groeperen op titel en het aantal nids te tellen om een lijst van dubbele titels te krijgen.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
nl: <strong>Belangrijk!</strong> U heeft de machinenaam van het overzicht aangepast. Alles wat met deze naam verbonden is (bijvoorbeeld thema's), kan mogelijk stoppen met werken, totdat deze zijn bijgewerkt. Om de themasuggesties te bekijken, dient u de view eerst op te slaan.

en: Exposed Form
nl: Zichtbaar formulier

en: Exposed form options
nl: Instellingen zichtbaar formulier

en: Select which pager, if any, to use for this view
nl: Eventuele paginering voor dit overzicht selecteren

en: Pager options
nl: Pagineringsopties

en: Display id should be unique.
nl: Weergave-ID moet uniek zijn.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
nl: Tekst om weer te geven in de toepasknop van het bedieningspaneel

en: Include reset button
nl: Resetknop opnemen

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
nl: Indien geselecteerd, zal het zichtbare formulier een reset-knop bevatten waarmee alle filters teruggezet kunnen worden.

en: Reset button label
nl: Tekst van de reset-knop

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
nl: Tekst die getoond zal worden in de resetknop van het zichtbare formulier.

en: Exposed sorts label
nl: Zichtbaar sorteerlabel

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
nl: Tekst om weer te geven als het label van het zichtbare sorteerselectievlak

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een oplopende volgorde heeft.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
nl: Tekst om te gebruiken wanneer een zichtbare sortering een aflopende volgorde heeft.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Text on demand
nl: Tekst op verzoek

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
nl: Het aantal items dat overgeslagen moet worden. Als hier bijvoorbeeld 3 wordt ingevuld, zullen de eerste 3 items worden overgeslagen en niet worden getoond.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
nl: Het totaal aantal pagina's. Leeg laten om alle pagina's te tonen.

en: Exposed options
nl: Bedieningsopties

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
nl: Deze opties bedienbaar maken zorgt ervoor dat gebruikers de waarden kunnen opgeven in een zichtbaar formulier wanneer het overzicht getoond wordt.

en: Expose items per page
nl: Aantal items per pagina

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
nl: Wanneer aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items per pagina in een overzicht getoond worden

en: Items per page label
nl: Label voor items per pagina

en: Label to use in the exposed items per page form element.
nl: Label van het zichtbare element voor het aantal items per pagina.

en: Exposed items per page options
nl: Opties voor zichtbare items per pagina

en: Expose Offset
nl: Offset zichtbaar maken

en: Offset label
nl: Offsetlabel

en: Label to use in the exposed offset form element.
nl: Label om te gebruiken voor het zichtbare startpuntformulierelement.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
nl: Startpunt moet een getal groter of gelijk aan nul zijn.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
nl[0]: Minipaginering, @count item, @skip overslaan
nl[1]: Minipaginering, @count items, @skip overslaan

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
nl[0]: Minipaginering, @count item
nl[1]: Minipaginering, @count items

en: All items, skip @skip
nl: Alle items, @skip overslaan

en: All items
nl: Alle items

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: @count items, @skip overslaan

en: Group results together
nl: Resultaten groeperen

en: Authentication module
nl: Authenticatiemodule

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Update and save
nl: Bijwerken en opslaan

en: Context exists
nl: Context bestaat

en: String: comparison
nl: Tekenreeks: vergelijking

en: String: length
nl: Tekenreeks: lengte

en: Menu title
nl: Menutitel

en: Display $page array
nl: $page-array weergeven

en: Uninstalled and installed: %names.
nl: Gedeïnstalleerd en geïnstalleerd: %names.

en: No variables.
nl: Geen variabelen.

en: Access developer information
nl: Toegang tot informatie voor ontwikkelaars

en: Switch users
nl: Gebruikers wisselen

en: Details about a given menu item.
nl: Details over een opgegeven menu-item.

en: Field info
nl: Veldinformatie

en: Explain query
nl: Query uitleggen

en: Arguments query
nl: Query-argumenten

en: Access DNA information
nl: Toegang tot DNA-gegevens

en: Development link
nl: Ontwikkellink

en: static
nl: vast

en: !NO: invalid $op
nl: !NO: ongeldig $op

en: '@op' is an invalid operation!
nl: '@op' is een ongeldige handeling

en: !YES: bypass node access
nl: !YES: omzeil toegang tot de inhoud

en: bypass node access
nl: toegang tot de inhoud omzeilen

en: !NO: by %module
nl: !NO: per %module

en: !YES: by %module
nl: !YES: per %module

en: Invalid number of users.
nl: Ongeldig aantal gebruikers.

en: Generated @number users.
nl: @number gebruikers gegenereerd.

en: Generated @num_nodes nodes, @max_comments comments (or less) per node.
nl: @num_nodes nodes, @max_comments reacties (of minder) per node gegenereerd.

en: Deleted %count nodes.
nl: %count nodes verwijderd.

en: Which roles should the users receive?
nl: Welke rollen moeten de gebruikers krijgen?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
nl: Gebruiker krijgt altijd de <em>geverifieerde gebruiker</em>-rol.

en: Comments:
nl: Reacties:

en: You do not have any content types that can be generated. <a href="@create-type">Go create a new content type</a> already!</a>
nl: Er zijn geen inhoudstypen welke gegenereerd kunnen worden. <a href="@create-type">Maak een nieuw inhoudstype aan</a>

en: Maximum number of comments per node.
nl: Maximaal aantal reacties per node.

en: Add statistics for each node (node_counter table).
nl: Statistieken voor elke node toevoegen (node_counter-tabel).

en: In database
nl: In de database

en: @name sent a message using the contact form at @url.
nl: @name heeft een bericht verstuurd met het contactformulier op @url.

en: Email Contact Form Settings
nl: Instellingen voor e-mailcontactformulier

en: Defines an email field type.
nl: Definieert een e-mailveldtype.

en: Show the content moderation history.
nl: Moderatiehistorie van inhoud weergeven.

en: Select list options
nl: Lijstopties selecteren

en: Exact
nl: Nauwkeurig

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
nl[0]: 1 update beschikbaar (nog @number_applied te verwerken, @number_incompatible overgeslagen)
nl[1]: @count updates beschikbaar (nog @number_applied te verwerken, @number_incompatible overgeslagen)

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
nl: De Blog-module biedt geregistreerde gebruikers de mogelijkheid om een online logboek, of blog bij te houden. Blogs zijn opgebouwd uit individuele blog-berichten. Standaard worden de blog-berichten in aflopende chronologische volgorde weergegeven, is het toevoegen van reacties ingeschakeld en worden de berichten aangeraden op de voorpagina. Voor meer informatie kunt u het online handboek van de <a href='@blog'>Blog-module</a> raadplegen.

en: Author textfield
nl: Tekstveld auteur

en: Subject textfield
nl: Tekstveld met onderwerp

en: A contact form with category %category already exists.
nl: Een contactformulier met categorie %category bestaat al.

en: Hello !recipient-name,
nl: Hallo !recipient-name,

en: Attempt to create an instance of a field @field_name that doesn't exist or is currently inactive.
nl: Probeer een instantie te maken van niet-bestaand of inactief veld @field_name.

en: Attempt to create an instance of field @field_name on bundle @bundle that already has an instance of that field.
nl: Er wordt geprobeerd een exemplaar van het veld @field_name te creëren op bundel @bundle welke al een exemplaar van dat veld heeft.

en: Field API to add fields to entities like nodes and users.
nl: Voegt velden toe aan entiteiten zoals nodes en gebruikers.

en: Overview of fields on all entity types.
nl: Overzicht van velden op alle entiteitstypes.

en: Configuring text formats
nl: Tekstopmaak instellen

en: Configure text formats on the <a href="@formats">Text formats page</a>. <strong>Improper text format configuration is a security risk</strong>. To ensure security, untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags, since certain HTML tags can allow embedding malicious links or scripts in text. More trusted registered users may be granted permission to use less restrictive text formats in order to create rich content.
nl: Stel de tekstopmaak in op de <a href="@formats">Tekstopmaakpagina</a>. <strong>Incorrecte instellingen voor tekstopmaak vormen een veiligheidsrisico</strong>. Met bepaalde HTML-tags is het mogelijk om kwaadaardige links of scripts in de tekst op te nemen. Geef om de veiligheid te waarborgen gebruikers die u niet vertrouwt alleen toegang tot platte tekst of een veilige set HTML-tags. Geregistreerde gebruikers waarin u meer vertrouwen heeft kunt u minder beperkingen opleggen zodat ze rijkere inhoud kunnen aanmaken.

en: Users with access to more than one text format can use the <em>Text format</em> fieldset to choose between available text formats when creating or editing multi-line content. Administrators can define the text formats available to each user role, and control the order of formats listed in the <em>Text format</em> fieldset on the <a href="@text-formats">Text formats page</a>.
nl: Gebruikers met toegang tot meer dan één tekstopmaak kunnen de <em>Tekstopmaak</em>-veldenset gebruiken om te kiezen tussen beschikbare tekstopmaken wanneer ze inhoud van meer dan één regel aanmaken of bewerken. Beheerders kunnen definiëren welke tekstopmaken beschikbaar zijn voor elke gebruikersrol en bepalen in welke volgorde de opmaken worden vermeld in de <em>Tekstopmaak</em>-veldenset op de <a href="@text-formats">Tekstopmaakpagina</a>.

en: Text formats define the HTML tags, code, and other formatting that can be used when entering text. <strong>Improper text format configuration is a security risk</strong>. Learn more on the <a href="@filterhelp">Filter module help page</a>.
nl: Tekstopmaken definiëren de HTML-tags, code en andere opmaak die kan worden gebruikt bij het invoeren van tekst. <strong>Onjuiste tekstopmaakinstellingen vormen een veiligheidsrisico</strong>. Zie verder de <a href="@filterhelp">helppagina over de Filter-module</a>

en: Show more content
nl: Meer inhoud weergeven

en: Collapse
nl: Inklappen

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
nl: Het test-raamwerk vereist dat de DOMDocument-class beschikbaar is. Bekijk het configuratiecommando op de pagina <a href="@link-phpinfo">PHP info</a>.

en: Error messages to display
nl: Soorten foutmeldingen die worden weergegeven

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
nl: Het wordt aangeraden om geen foutmeldingen te tonen op sites die 'live' zijn.

en: Cannot open %file_path
nl: Kan %file_path niet openen

en: Term name textfield
nl: Veld voor naam van de term

en: Term description textarea
nl: Veld voor omschrijving van de term

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the e-mail.
nl: Instructies om het wachtwoord opnieuw in te stellen worden naar %email gestuurd. Log eerst uit voordat u op de reset-link in de e-mail klikt.

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
nl: Voer uw huidige wachtwoord in om uw %mail of %pass te wijzigen. !request_new.

en: Current password
nl: Huidig wachtwoord

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
nl: Het huidige wachtwoord ontbreekt of is niet correct; het is verplicht om %name te wijzigen.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
nl: Een bericht met instructies is verstuurd naar het e-mailadres van de nieuwe gebruiker <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
nl: Een bericht met instructies is naar uw e-mailadres verstuurd.

en: Configure user accounts.
nl: Gebruikersaccounts instellen.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
nl: Standaardgedrag voor gebruikers bepalen, waaronder registratievereisten, e-mail, velden en gebruikersafbeeldingen.

en: The subject of the comment.
nl: Het onderwerp van de reactie.

en: The currently logged in user.
nl: De ingelogde gebruiker.

en: The parent terms of the taxonomy term.
nl: De bovenliggende termen van de taxonomieterm.

en: The roles of the user.
nl: De rollen van de gebruiker.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van aan te maken aliassen. 100 is de aanbevolen lengte. @max is de maximaal mogelijke lengte. Zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> voor meer informatie.

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het bijwerken van een bestaand inhoudsitem dat al een alias heeft?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
nl: Als een patroon bepaalde karakters bevat (zoals karakters met accenten), moet Pathauto dan proberen deze karakters om te zetten naar het ASCII-96 alfabet? De Transliteration-module voert de omzetting uit.

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Maximum alias and component length
nl: Maximale alias- en componentlengte

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: The file description
nl: De bestandsbeschrijving

en: Forum settings
nl: Foruminstellingen

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken

en: Left-To-Right
nl: Links-naar-rechts

en: Right-To-Left
nl: Rechts-naar-links

en: CKFinder settings
nl: CKFinder instellingen

en: Force pasting as plain text
nl: Forceer plakken als platte tekst

en: Select the roles that this policy will apply to.
nl: Kies de rollen waarop het beleid van toepassing is.

en: Constraints
nl: Beperkingen

en: Weight of the policy, used to order active policies.
nl: Gewicht van het beleid, gebruikt om actieve beleidsvormen te rangschikken.

en: Policy ID.
nl: Beleid-ID

en: Password tab settings
nl: Instellingen wachtwoordtabblad

en: Password tab
nl: Wachtwoordtabblad

en: Revision state
nl: Revisiestatus

en: !module has been installed.
nl: !module is geïnstalleerd.

en: Delete configuration profile
nl: Instellingenprofiel verwijderen

en: The file has been renamed to %filename.
nl: Het bestand is hernoemd naar %filename.

en: %filename has been uploaded.
nl: %filename is ge-upload.

en: %filename is in use by another application.
nl: %filename wordt gebruikt door een andere applicatie.

en: You do not have access to any configuration profile to use the file browser!
nl: U heeft geen toegang tot een configuratieprofiel om de bestandsverkenner te gebruiken!

en: Directory %dirname is not accessible.
nl: Map %dirname is niet toegankelijk.

en: Access to %directory was denied.
nl: Toegang tot %directory werd geweigerd.

en: You can not perform this operation.
nl: U kunt deze actie niet uitvoeren.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
nl: Om een bestand te verzenden naar een externe applicatie, dubbelklik op de bestandsrij.

en: Administer IMCE
nl: IMCE beheren

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, the <strong>weight</strong> property will determine the assigned profile. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
nl: Als gebruikers <strong>meerdere rollen</strong> hebben, dan bepaalt de <strong>gewicht</strong>-eigenschap het toegewezen profiel. Als lichtere rollen hoger geplaatst worden zullen zij voorrang krijgen. Een beheerdersrol moet dus door een lager gewicht, bijv. -10, boven andere rollen geplaatst worden.

en: Define the upload quota per directory.
nl: Definieer het upload-quotum per map.

en: This quota measures the size of all user uploaded files in the database and does not include FTP files. You can either use both quotations together or safely ignore this by setting the value to 0.
nl: Wat gebruikers maximaal in de database aan bestanden mogen uploaden, FTP uploads zijn hierbij niet inbegrepen. Beide maxima kunnen gelijktijdig gebruikt worden. Vul 0 in om geen quota in te stellen.

en: Specify the allowed file extensions for uploaded files. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
nl: Geef hier aan welke bestandsextenties te uploaden bestanden mogen hebben. Scheid de extenties met een spatie van elkaar en laat ze niet door een punt vooraf gaan.

en: You must enable the <a href="!url">xhprof php extension</a> to use this feature.
nl: Schakel de <a href="!url">xhprof PHP-uitbreiding</a> in om deze functie te kunnen gebruiken.

en: removed
nl: verwijderd

en: 1 user deleted | @count users deleted.
nl[0]: 1 gebruiker verwijderd
nl[1]: @count gebruikers verwijderd.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
nl[0]: 1 node aangemaakt
nl[1]: @count nodes aangemaakt

en: %module module installed.
nl: %module-module geïnstalleerd.

en: Table %name already exists.
nl: Er bestaat al een tabel met de naam %name.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table doesn't exist.
nl: Kan tabel %table niet hernoemen naar %table_new: tabel %table bestaat niet.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table_new already exists.
nl: Kan tabel %table niet hernoemen naar %table_new omdat tabel %table_new al bestaat.

en: Cannot add field %table.%field: table doesn't exist.
nl: Kan veld %table.%field niet toevoegen omdat tabel %table al bestaat.

en: Cannot add field %table.%field: field already exists.
nl: Kan veld %table.%field niet toevoegen: veld bestaat reeds.

en: Cannot set default value of field %table.%field: field doesn't exist.
nl: Kan standaardwaarde van veld %table.%field niet instellen omdat veld %field niet bestaat.

en: Cannot remove default value of field %table.%field: field doesn't exist.
nl: Kan standaardwaarde van veld %table.%field niet verwijderen omdat veld %field niet bestaat.

en: Cannot add primary key to table %table: table doesn't exist.
nl: Kan primaire sleutel van tabel %table niet toevoegen omdat tabel %table niet bestaat.

en: Cannot add primary key to table %table: primary key already exists.
nl: Kan primaire sleutel van tabel %table niet toevoegen omdat primaire sleutel al bestaat.

en: Cannot add unique key %name to table %table: table doesn't exist.
nl: Kan unieke sleutel %name van tabel %table niet toevoegen omdat tabel %table niet bestaat

en: Cannot add unique key %name to table %table: unique key already exists.
nl: Kan unieke sleutel %name van tabel %table niet toevoegen omdat unieke sleutel al bestaat.

en: Cannot add index %name to table %table: table doesn't exist.
nl: Kan index %name van tabel %table niet toevoegen omdat tabel %table niet bestaat.

en: Cannot add index %name to table %table: index already exists.
nl: Kan index %name van tabel %table niet toevoegen omdat index %name al bestaat.

en: Cannot change the definition of field %table.%name: field doesn't exist.
nl: Kan de definitie van veld %table.%name niet wijzigen omdat veld %name niet bestaat.

en: Cannot rename field %table.%name to %name_new: target field already exists.
nl: Kan veld %table.%name niet hernoemen naar %name_new omdat veld %name_new al bestaat.

en: Use this page to create a new custom block.
nl: Gebruik deze pagina om een blok aan te maken.

en: Number of recent blog posts to display
nl: Aantal recente blogberichten dat getoond wordt

en: @node_type comment
nl: @node_type reactie

en: Edit comment %comment
nl: Bewerk reactie %comment

en: The Field UI module provides an administrative user interface (UI) for attaching and managing fields. Fields can be defined at the content-type level for content items and comments, at the vocabulary level for taxonomy terms, and at the site level for user accounts. Other modules may also enable fields to be defined for their data. Field types (text, image, number, etc.) are defined by modules, and collected and managed by the <a href="@field">Field module</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@field_ui" target="_blank">Field UI module</a>.
nl: De Field UI-module biedt een gebruikersinterface (UI) voor beheerders waarmee velden kunnen worden toegevoegd en beheerd. Velden kunnen worden gedefinieerd op inhoudstypeniveau voor inhoudsitems, op woordenlijstniveau voor taxonomietermen en op websiteniveau voor gebruikersaccounts. Andere modules kunnen ook velden laten definiëren voor hun gegevens. Veldtypen (tekst, afbeelding, getal etc.) worden gedefinieerd door modules en verzameld en beheerd door de <a href="@field">Field-module</a>. Lees voor meer informatie de handleiding over de <a href="field_ui" target="blank">Field UI-module</a>.

en: Planning fields
nl: Velden voorbereiden

en: What the field will be called
nl: De nieuwe naam van het veld.

en: A field has a <em>label</em> (the name displayed in the user interface) and a <em>machine name</em> (the name used internally). The label can be changed after you create the field, if needed, but the machine name cannot be changed after you have created the field.
nl: Een veld heeft een <em>label</em> (de naam wordt getoond aan de gebruiker) en een <em>systeemnaam</em> (de naam die intern wordt gebruikt). Een label kan, indien nodig, worden gewijzigd nadat er een veld is aangemaakt. Maar de systeemnaam kan niet meer worden gewijzigd nadat er een veld is aangemaakt.

en: What type of data the field will store
nl: Het type data dat het veld bevat.

en: Each field can store one type of data (text, number, file, etc.). When you define a field, you choose a particular <em>field type</em>, which corresponds to the type of data you want to store. The field type cannot be changed after you have created the field.
nl: Elk veld kan één type gegevens opslaan (tekst, getal, bestand, enz.). Wanneer u een veld definieert, kies dan een specifiek <em>veldtype</em>, dat overeenkomt met het type gegevens dat u op wilt slaan. Het veldtype kan na het aanmaken van een veld niet meer worden gewijzigd.

en: How the data will be input and displayed
nl: Hoe de data ingevoerd en weergegeven zal worden

en: How many values the field will store
nl: Hoeveel waarden het veld kan bevatten

en: You can store one value, a specific maximum number of values, or an unlimited number of values in each field. For example, an employee identification number field might store a single number, whereas a phone number field might store multiple phone numbers. This setting can be changed after you have created the field, but if you reduce the maximum number of values, you may lose information.
nl: In elk veld kunt u één waarde, een specifiek maximum aantal waarden of een onbeperkt aantal waarden opslaan. Zo zou een werknemersnummerveld een enkel nummer kunnen opslaan, terwijl een telefoonnummerveld meerdere telefoonnummers zou kunnen opslaan. Deze instelling kan worden aangepast nadat u het veld heeft aangemaakt, maar als u het aantal waarden inperkt kan er informatie verloren gaan.

en: Reusing fields
nl: Velden hergebruiken.

en: Once you have defined a field, you can reuse it. For example, if you define a custom image field for one content type, and you need to have an image field with the same parameters on another content type, you can add the same field to the second content type, in the <em>Add existing field</em> area of the user interface. You could also add this field to a taxonomy vocabulary, comments, user accounts, etc.
nl: Als u eenmaal een veld heeft gedefinieerd, dan kunt u dat hergebruiken. Als u bijvoorbeeld een afbeeldingenveld aanmaakt voor een inhoudstype en u heeft een afbeeldingenveld met dezelfde parameters nodig voor een ander inhoudstype, dan kunt u hetzelfde veld toevoegen aan dat tweede inhoudstype met <em>Voeg bestaand veld toe</em> U kunt dit veld ook toevoegen aan een vocabulaire, reacties, gebruikersaccounts, enz.

en: Some settings of a reused field are unique to each use of the field; others are shared across all places you use the field. For example, the label of a text field is unique to each use, while the setting for the number of values is shared.
nl: Enkele instellingen van een hergebruikt veld zijn uniek bij ieder gebruik van het veld; andere worden gedeeld en zijn van toepassing op elke plek waar u het veld gebruikt. Bijvoorbeeld, het label van een tekstveld is uniek bij ieder gebruik, terwijl de instelling voor het aantal waarden wordt gedeeld.

en: There are two main reasons for reusing fields. First, reusing fields can save you time over defining new fields. Second, reusing fields also allows you to display, filter, group, and sort content together by field across content types. For example, the contributed Views module allows you to create lists and tables of content. So if you use the same field on multiple content types, you can create a View containing all of those content types together displaying that field, sorted by that field, and/or filtered by that field.
nl: Er zijn twee goede redenen om velden te hergebruiken. Ten eerste is tijd te besparen door geen nieuwe velden te hoeven definiëren en ten tweede maakt het het mogelijk om gemeenschappelijke velden over verschillende inhoudstypen te selecteren, filteren, groeperen of sorteren. Met bijvoorbeeld de Views-module kunnen lijsten en tabellen met inhoud worden aangemaakt. Dus als hetzelfde veld in meerdere inhoudstypen gebruikt wordt kan een overzicht worden gemaakt met alle inhoudstypen samen, gefilterd of gesorteerd op dit gemeenschappelijke veld.

en: Fields on content items
nl: Velden voor inhoudselementen

en: Fields on content items are defined at the content-type level, on the <em>Manage fields</em> tab of the content type edit page (which you can reach from the <a href="@types">Content types page</a>). When you define a field for a content type, each content item of that type will have that field added to it. Some fields, such as the Title and Body, are provided for you when you create a content type, or are provided on content types created by your installation profile.
nl: Velden van inhoudselementen worden gedefinieerd op inhoudstypeniveau, op het <em>Beheer velden</em>-tabblad van de bewerkingspagina van het inhoudstype (u kunt deze bereiken via de <a href="@types">Inhoudstypenpagina</a>). Als u een veld voor een inhoudstype definieert, dan wordt dit veld verbonden aan alle inhoudselementen van dat type. Sommige velden, zoals Titel en Berichttekst zijn automatisch beschikbaar wanneer u een inhoudstype aanmaakt of in de inhoudstype die zijn aangemaakt door uw installatieprofiel.

en: Fields on taxonomy terms
nl: Velden voor taxonomietermen

en: Fields on taxonomy terms are defined at the taxonomy vocabulary level, on the <em>Manage fields</em> tab of the vocabulary edit page (which you can reach from the <a href="@taxonomy">Taxonomy page</a>). When you define a field for a vocabulary, each term in that vocabulary will have that field added to it. For example, you could define an image field for a vocabulary to store an icon with each term.
nl: Velden van taxonomietermen worden aangemaakt op taxonomie-woordenlijstniveau, op het tabblad <em>Beheer velden</em> van de woordenlijstbeheerpagina (die u kunt bereiken via de <a href="@taxonomy">Taxonomiepagina</a>). Als u een veld voor een woordenlijst definieert, dan wordt dit veld toegevoegd aan elke term in deze woordenlijst. Zo kunt u een afbeeldingsveld definiëren voor een woordenlijst om bij elke term een pictogram op te slaan.

en: Fields on user accounts
nl: Velden voor gebruikersaccounts

en: Fields on user accounts are defined on a site-wide basis on the <a href="@fields">Manage fields tab</a> of the <a href="@accounts">Account settings</a> page. When you define a field for user accounts, each user account will have that field added to it. For example, you could add a long text field to allow users to include a biography.
nl: Velden van gebruikersaccounts worden globaal gedefinieerd op de <a href="@fields">Veldenbeheertab</a> of de <a href="@accounts">Accountinstellingenpagina</a>. Als u een veld voor gebruikersaccounts definieert, dan wordt dit aan elke gebruikersaccount toegevoegd. U kunt bijvoorbeeld een lang tekstveld opnemen waarmee gebruikers een biografie kunnen toevoegen.

en: Fields on comments
nl: Velden voor reacties

en: Fields on comments are defined at the content-type level, on the <em>Comment fields</em> tab of the content type edit page (which you can reach from the <a href="@types">Content types page</a>). When you add a field for comments, each comment on a content item of that type will have that field added to it. For example, you could add a website field to the comments on forum posts, to allow forum commenters to add a link to their website.
nl: Reactievelden worden gedefinieerd op het inhoudstypeniveau, op de tab <em>Reactievelden</em> van de bewerkingspagina voor inhoudstypen (u kunt deze pagina bereiken via de <a href="@types">Inhoudstypenpagina</a>). Als u een veld voor reacties toevoegt, dan wordt dat veld toegevoegd aan elke reactie op een inhoudsitem van dat type. Zo kunt u een websiteveld toevoegen aan de reacties op forumberichten, zodat mensen die op een forum reageren een link naar hun website kunnen vermelden.

en: Administer text formats and filters
nl: Tekstopmaak en filters beheren

en: @type language detection
nl: @type taaldetectie

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
nl: Tekenreeksen in het geïmporteerde bestand vervangen bestaande versies, nieuwe worden toegevoegd. De meervoudsvorm wordt bijgewerkt.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
nl: Bestaande tekenreeksen en meervoudsvormen blijven behouden, nieuwe worden toegevoegd.

en: Define how to decide which language is used to display page elements (primarily text provided by Drupal and modules, such as field labels and help text). This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used for that type of text. Define the order of evaluation of language detection methods on this page.
nl: Definieer hoe beslist wordt welke taal wordt gebruikt om pagina elementen te tonen (primair tekst van Drupal en modules, zoals labels van velden en helpteksten). De beslissing wordt gemaakt middels het evalueren van een serie detectiemethoden voor talen. De eerste detectiemethode die een resultaat oplevert bepaalt welke taal wordt gebruikt voor dat teksttype. Bepaal op deze pagina de volgorde van de detectiemethoden die gebruikt moet worden om de taalkeuze te bepalen.

en: User interface text
nl: Gebruikersinterfacetekst

en: Use the detected interface language.
nl: De gedetecteerde interfacetaal gebruiken.

en: Add new %type
nl: %type toevoegen

en: The new set is created by copying items from your default shortcut set.
nl: De nieuwe set wordt gemaakt door de items van de standaardsnelkoppelingset te kopiëren.

en: The new set is created by copying items from the %default set.
nl: De nieuwe set wordt aangemaakt door de items van de set %default te kopiëren.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
nl: U gebruikt momenteel de snelkoppelingenset %set-name.

en: edit set name
nl: naam van set bewerken

en: delete set
nl: set verwijderen

en: Create new set
nl: Set aanmaken

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
nl: De snelkoppelingenset %set_name is aangemaakt. U kunt deze wijzigen vanaf deze pagina.

en: Updated set name to %set-name.
nl: Naam van set aangepast naar %set-name

en: If you have chosen this shortcut set as the default for some or all users, they may also be affected by deleting it.
nl: Deze set is gekozen als standaardsnelkoppelingset voor enkele of alle gebruikers, het verwijderen van de set zal ook voor hen gevolgen hebben.

en: Are you sure you want to delete the shortcut set %title?
nl: Weet u zeker dat u de snelkoppelingenset %title wilt verwijderen?

en: The shortcut set %title has been deleted.
nl: De snelkoppelingenset %title is verwijderd.

en: 1 user has chosen or been assigned to this shortcut set. | @count users have chosen or been assigned to this shortcut set.
nl[0]: Deze snelkoppelingset wordt door 1 gebruiker gebruikt.
nl[1]: Deze snelkoppelingset wordt door @count gebruikers gebruikt.

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the online handbook entry for <a href="@shortcut">Shortcut module</a>.
nl: Met de Shortcut-module kunnen gebruikers sets van <em>snelkoppelingen</em> naar veelgebruikte pagina's samenstellen. Snelkoppelingen worden gegroepeerd in <em>snelkoppelingsets</em>. Iedere gebruiker met toegangsrechten <em>Selecteer elke snelkoppelingset</em> kan voor eigen gebruik een snelkoppelingset van een andere gebruiker selecteren. Lees voor meer informatie het online-handboek over de <a href="@shortcut">Shortcut-module</a>.

en: Administering shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href="@shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
nl: Gebruikers met het <em>Beheerderssnelkoppelingen</em> recht kunnen snelkoppelingensets beheren en snelkoppelingen binnen set van sets op de pagina <a href="@shortcuts">Snelkoppelingenbeheer</a>.

en: Choosing shortcut sets
nl: Snelkoppelingenset kiezen

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
nl: Gebruikers met rechten om de set snelkoppelingen te wisselen kunnen een set kiezen op de tab Snelkoppelingen van hun gebruikerspagina.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Seven administration theme displays this link next to the page title, as a small + or - sign. If you click on the + sign, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a - sign, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
nl: De Shortcut-module biedt een toevoegen/verwijderen-link voor iedere pagina op de site. Hiermee kunt u de huidige pagina toevoegen aan of verwijderen uit de actieve snelkoppelingset (indien het thema een snelkoppelingset ondersteunt en u toegangsrechten heeft om de snelkoppelingset te bewerken). Het administratiethema Seven toont de link naast de paginatitel als een klein + of - teken. Wanneer u op de '+' klikt wordt de pagina toegevoegd aan de snelkoppelingset. Als de pagina al in de snelkoppelingset is opgenomen wordt een '-' naast de paginatitel getoond en kunt u daarmee de pagina uit de snelkoppelingset verwijderen.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href="@shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
nl: Geef aan welke snelkoppelingen u gebruikt op de tab <a href="@shortcut-link">Snelkoppelingen</a> van uw gebruikerspagina.

en: Edit current shortcut set
nl: Huidige snelkoppelingenset bewerken

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
nl: Het bewerken van een set snelkoppelingen heeft gevolgen voor gebruikers waaraan deze is toegewezen of die deze set hebben geselecteerd. Het beschikbaar stellen van het recht 'Kies elke snelkoppelingen set' samen met dit recht geeft de mogelijkheid om alle snelkoppelingensets te bewerken.

en: Select any shortcut set
nl: Een snelkoppelingenset kiezen

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
nl: Kies uw actieve set uit alle beschikbare sets snelkoppelingen. Ontbreekt dit recht dan selecteert een beheerder snelkoppelingensets voor gebruikers.

en: Add and modify shortcut sets.
nl: Snelkoppelingensets toevoegen en wijzigen.

en: Add shortcut set
nl: Voeg een set snelkoppelingen toe

en: Edit set name
nl: Naam van set bewerken

en: Delete shortcut set
nl: Verwijder een set snelkoppelingen

en: @remote could not be saved to @path.
nl: @remote kon niet opgeslagen worden in @path.

en: Drupal requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@system_requirements">system requirements page</a> for more information):
nl: Drupal vereist dat u de PHP-extensies uit de volgende lijst activeert (kijk op de pagina met <a href="@system_requirements">systeemvereisten</a> voor meer informatie):

en: Database support
nl: Databaseondersteuning

en: Your web server does not appear to support any common PDO database extensions. Check with your hosting provider to see if they support PDO (PHP Data Objects) and offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
nl: De webserver ondersteunt geen PDO-database-uitbreidingen. Vraag bij uw hostingprovider of de server PDO (PHP Data Objects) ondersteunt en of ze databases aanbieden die door <a href="@drupal-databases">Drupal worden ondersteund</a>.

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Footer fourth column
nl: Vierde kolom voettekst

en: Auto detect feeds
nl: Feeds automatisch detecteren

en: No conversion
nl: Geen conversie

en: Is not empty (NOT NULL)
nl: Is niet leeg (NOT NULL)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
nl: Dit overzicht is gemaakt voor de versie @import_version van Views, maar u heeft alleen versie @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
nl: Defecte of ontbrekende verwerker: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
nl: Weergave %display heeft node/% als pad ingesteld. Dit levert niet op wat u verwacht. Als u meerdere versies van de node-weergave wilt, gebruik dan panels.

en: Translate link
nl: Vertaallink

en: Provide a simple link to translate the node.
nl: Levert een eenvoudige link om de node te vertalen.

en: Authmap ID
nl: Authmap-ID

en: The Authmap ID.
nl: Het Authmap-ID.

en: Authentication name
nl: Verificatienaam

en: The unique authentication name.
nl: De unieke verificatienaam.

en: The name of the module managing the authentication entry.
nl: De naam van de module die de verificatie-invoer beheert.

en: Use absolute link (begins with "http://")
nl: Absolute link gebruiken (begint met 'http://')

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
nl: Gebruik Drupal's taxonomieterm pad om broodkruimel-links te maken

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
nl: Wanneer geselecteerd, zullen de links in het broodkruimelpad gemaakt worden door gebruik te maken van de standaard Drupalmethode in plaats van de door gebruiker aangemaakte weergavemethode. Dit is handig als u gebruik maakt van modules zoals Taxonomy Redirects om uw taxonomieterm links aan te passen.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
nl: De CSS-klassenamen wijzigen die aan deze weergave worden toegevoegd.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
nl: De CSS-klassenamen worden toegevoegd aan het overzicht. Dit maakt het mogelijk om specifieke CSS-code te gebruiken per overzicht. Meerdere klassen kunnen door komma's gescheiden gedefinieerd worden.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
nl: CSS-klassen mogen alleen uit cijfers, letters en strepen bestaan.

en: Choose text
nl: Tekst kiezen

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
nl: De tekst die wordt afgebeeld in het snelmenu als de geselecteerde optie.

en: Term edit link
nl: Termbewerkingslink

en: Provide a simple link to edit the term.
nl: Levert een eenvoudige link om de term te bewerken.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
nl: Bepaal tussen welke waarden de gebruiker kan kiezen bij het bepalen van het aantal items per pagina. Door komma's gescheiden.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
nl: Indien aangevinkt kunnen gebruikers bepalen hoeveel items vanaf het begin overgeslagen dienen te worden.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
nl: Vul een lijst in van kommagescheiden gehele getallen: bijv: 10, 20, 50, 100

en: Configure settings for Module Filter.
nl: Instellingen voor Module Filter aanpassen

en: view all
nl: alles weergeven

en: Attachment before
nl: Bijlage voor het overzicht

en: Attachment after
nl: Bijlage na het overzicht

en: Force users in the following roles to change their password
nl: Verplicht gebruikers met de volgende rollen om hun wachtwoord te wijzigen

en: Your password has expired. You must change your password to proceed on the site.
nl: Uw wachtwoord is verlopen. U moet uw wachtwoord wijzigen voor u verder kunt gaan.

en: Password settings
nl: Wachtwoordinstellingen

en: Force users to change their password
nl: Verplicht gebruikers om hun wachtwoord te wijzigen

en: No tokens available.
nl: Geen tokens beschikbaar.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
nl: Klik op een token om het toe te voegen aan het veld dat het laatst aangeklikt is.

en: Translation source node
nl: Vertaling originele node

en: List of the currently available tokens on this site
nl: Lijst van beschikbare nodes op deze website

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Token API en enkele ontbrekende kern-tokens.

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: First click a text field to insert your tokens into.
nl: Klik eerst een tekstveld aan om uw tokens in te plaatsen.

en: Transitions
nl: Overgangen

en: <a href="@xhprof">XHProf output</a>.
nl: <a href="@xhprof">XHProf uitvoer</a>.

en: Set language on nodes
nl: Stel de talen in op nodes

en: Requires locale.module
nl: Locale-module vereist

en: Kyrgyz
nl: Kirgizië

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
nl: theme() mag niet aangeroepen worden voordat alle modules zijn geladen.

en: GD library PNG support
nl: GD-bibliotheek ondersteunt PNG

en: The date the comment was most recently updated.
nl: De datum waarop de reactie het laatst is gewijzigd.

en: Comment posted: %subject.
nl: Reactie geplaatst: %subject.

en: On value
nl: Waarde voor 'aan'

en: If left empty, "1" will be used.
nl: Wanneer niet ingevuld, zal '1' gebruikt worden.

en: Off value
nl: Waarde uit

en: If left empty, "0" will be used.
nl: Wanneer niet ingevuld, zal '0' gebruikt worden.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
nl: Dit veld is uitgeschakeld omdat u onvoldoende rechten heeft om het te wijzigen.

en: Select a forum.
nl: Selecteer een forum.

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
nl: De GD-bibliotheek voor PHP is beschikbaar, maar is niet gecompileerd met ondersteuning voor functies gebruikt voor roteren en verminderen van verzadiging. De compilatie heeft waarschijnlijk plaatsgevonden op basis van de officiële GD-bibliotheken op http://www.libgd.org in plaats van de GD-bibliotheek die bij PHP wordt gebundeld. Compileer PHP opnieuw met --with-gd op basis van de gebundelde GD-bibliotheek. Kijk in het <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">PHP handboek</a>.

en: GD library rotate and desaturate effects
nl: GD-bibliotheek rotatie- en desaturatie-effecten

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
nl: Bekijk, bewerk en verwijder alle inhoud ongeacht de geldende rechten.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID.
nl: Bevestig uw e-mailadres voor dit account om in te loggen met OpenID.

en: The HTML ID %id is unique.
nl: Het HTML ID %id is uniek.

en: Syslog format
nl: Syslog-formaat

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
nl: Bepaal de indeling voor een item in het systeemlog. Beschikbare variabelen zijn: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Basis-URL van de site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix-tijdstip van het logitem.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>De categorie voor dit bericht.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP-adres van de gebruiker die dit bericht veroorzaakte.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>De opgevraagde URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer indien beschikbaar.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Een link die bij dit bericht hoort.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Het bericht dat in dit logitem bewaard moet worden</dd></dl>

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
nl: Externe bronnen kunnen automatisch worden geoptimaliseerd. Dit kan zowel de omvang als het aantal requests verminderen.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
nl: Een datum in 'tijd sinds' opmaak (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
nl: De locatie van het bestand in verhouding tot de Drupal-hoofdmap.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
nl: HTTP-fout @errorcode is opgetreden bij het ophalen van @remote.

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services. If you are certain that Drupal can access web pages but you are still seeing this message, you may add <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code> to the bottom of your settings.php file.
nl: De server- of de netwerkinstellingen verlenen Drupal geen toegang tot andere websites of webservices, wat resulteert in verlies van functionaliteit. Dit kan te wijten zijn aan de webserver of aan de PHP-instellingen. Toegang tot websites is noodzakelijk voor downloaden van beschikbare updates, ophalen van feeds, inschrijven via OpenID of gebruik van andere netwerk-afhankelijke diensten. Als u zeker weet dat Drupal toegang heeft tot webpagina's, maar u krijgt dit bericht te zien, dan kunt u <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code> aan het einde van het bestand settings.php toevoegen om dit bericht te onderdrukken.

en: A translation of %title in %language already exists, a new %type will be created instead of a translation.
nl: Een vertaling van de %title in het %language bestaat al, een nieuw %type wordt aangemaakt in plaats van een vertaling.

en: Your modules have been downloaded and updated.
nl: Uw modules zijn gedownload en bijgewerkt.

en: <a href="@update">Run database updates</a>
nl: <a href="@update">Database-updates uitvoeren</a>

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
nl: Weet u zeker dat u de gebruikersrol %name wilt verwijderen?

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href="@role">Roles</a> page to create a role). Two important roles to consider are Authenticated Users and Administrators. Any permissions granted to the Authenticated Users role will be given to any user who can log into your site. You can make any role the Administrator role for the site, meaning this will be granted all new permissions automatically. You can do this on the <a href="@settings">User Settings</a> page. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
nl: Toegangsrechten geven u controle over wat gebruikers kunnen zien en doen op de site. U kan een specifieke set toegangsrechten bepalen voor elke gebruikersrol. (Op de pagina <a href="@role">Beheer gebruikersrollen</a> kan u een gebruikersrol aanmaken.) Twee belangrijke gebruikersrollen om rekening mee te houden zijn Geregistreerde Gebruikers en Beheerders. Alle toegangsrechten die toegekend zijn aan de gebruikersrol Geregistreerde Gebruikers zijn van toepassing voor gebruikers die kunnen inloggen op de site. U kan van elke gebruikersrol de Beheerdersrol maken, dit betekent dat deze gebruikersrol automatisch alle nieuwe toegangsrechten toegekend zal krijgen. U kan dit doen op de pagina <a href="@settings">Gebruikersinstellingen</a>. Let op dat u dit niveau van controle en toegang enkel toekent aan vertrouwde gebruikers.

en: Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined on the <a href="@permissions">permissions page</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the names and order of the roles on your site. It is recommended to order your roles from least permissive (anonymous user) to most permissive (administrator). To delete a role choose "edit role".
nl: Met rollen kunt u de beveiliging en het beheer van Drupal nauwkeurig bepalen. Een rol omvat een groep gebruikers die rechten hebben zoals vastgelegd in <a href="@permissions">toegangsrechten </a>. Voorbeelden van rollen zijn: anonieme gebruiker, geverifieerde gebruiker, moderator, beheerder etc. U kunt zelf de namen van de verschillende <em>rollen</em> bepalen. Het wordt door ons aanbevolen om de rollen in volgorde te zetten met toenemende rechten. Met <em>bewerken</em> kunt u een rol verwijderen.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Filipino
nl: Filippijns

en: Swiss German
nl: Zwitserduits

en: Scots
nl: Schots

en: Undetermined
nl: Onbepaald

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Feeds directory either cannot be created or is not writable.
nl: Feeds-map kan niet worden aangemaakt, of is niet schrijfbaar.

en: Cache pages for anonymous users
nl: Pagina's cachen voor anonieme gebruikers

en: A flexible, recolorable theme with many regions.
nl: Een flexibel thema met veel gebieden en aanpasbare kleuren.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Triptych first
nl: Eerste paneel drieluik

en: Triptych middle
nl: Middelste paneel drieluik

en: Triptych last
nl: Laatste paneel drieluik

en: Main background
nl: Algemene achtergrond

en: Sidebar background
nl: Achtergrond zijbalk

en: Sidebar borders
nl: Randen zijbalk

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: CTools PHP requirements
nl: CTools PHP-vereisten

en: String: URL path
nl: Tekenreeks: URL-pad

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Feed icons
nl: Feedpictogrammen

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Add the logo trail as content.
nl: Voeg het logospoor toe als inhoud.

en: Primary navigation links
nl: Primaire navigatielinks

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de primaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Secondary navigation links
nl: Secundaire navigatielinks

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
nl: Voeg de secundaire links (locale taken) toe als inhoud.

en: Manage this mini-panel
nl: Dit mini-panel beheren

en: Create custom style
nl: Aangepaste stijl aanmaken

en: Basic styles
nl: Basisstijlen

en: Allows choice of a stylizer style
nl: Keuze van een 'stylizer'-stijl toestaan

en: Enabled Google Fonts
nl: Ingeschakelde Google Fonts

en: To use the Google Fonts on your website, your have to <a href="!settings_link">select which ones to use</a>.
nl: Om Google Fonts op uw website te gebruiken, dient u eerst <a href="!settings_link"> te selecteren welke lettertypen gebruikt kunnen worden</a>.

en: Make use of Open Source fonts using the <a href="http://code.google.com/apis/webfonts/">Google Fonts API</a>
nl: Maak gebruik van Open Source lettertypen met behulp van de <a href="http://code.google.com/apis/webfonts/">Google Fonts API</a>

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
nl: Een lijst van HTML-tags die in feed-items zijn toegestaan. De HTML-tags scheiden met spaties. Niet toegestane tags worden verwijderd.

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
nl: %field mag alleen de letters a-z, onderstrepingstekens of koppeltekens bevatten.

en: %field cannot contain any markup.
nl: %field mag geen opmaak bevatten.

en: No URL aliases available. <a href="@link">Add URL alias</a>.
nl: Geen URL-aliassen beschikbaar. <a href="@link">Voeg een URL-alias toe</a>.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in the content and its fields, along with text added to your content by other modules (such as comments from the core Comment module, and taxonomy terms from the core Taxonomy module). To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Users with <em>Administer search</em> permission can further configure the cron settings on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>.
nl: Om het zoeken op de website mogelijk te maken, houdt de Drupal-zoekmachine een index bij van woorden die voorkomen in de inhoud van de site. Voor het opbouwen en bijhouden van deze index is <a href="@cron">cron</a> nodig. Gebruikers met het toegangsrecht <em>Zoeken beheren</em> kunnen het indexeergedrag instellen op de pagina <a href="@searchsettings">Zoekinstellingen</a>.

en: Content reindexing
nl: De inhoud herindexeren

en: Content-related actions on your site (creating, editing, or deleting content and comments) automatically cause affected content items to be marked for indexing or reindexing at the next cron run. When content is marked for reindexing, the previous content remains in the index until cron runs, at which time it is replaced by the new content. Unlike content-related actions, actions related to the structure of your site do not cause affected content to be marked for reindexing. Examples of structure-related actions that affect content include deleting or editing taxonomy terms, enabling or disabling modules that add text to content (such as Taxonomy, Comment, and field-providing modules), and modifying the fields or display parameters of your content types. If you take one of these actions and you want to ensure that the search index is updated to reflect your changed site structure, you can mark all content for reindexing by clicking the "Re-index site" button on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>. If you have a lot of content on your site, it may take several cron runs for the content to be reindexed.
nl: Inhoud-gerelateerde acties op de site (inhoud of reacties aanmaken, bewerken of verwijderen) markeren de betreffende inhoud automatisch voor (her-)indexeren bij de eerstvolgende keer dat cron uitgevoerd wordt. Wanneer inhoud voor herindexeren gemarkeerd is, blijft de vorige versie van die inhoud in de index totdat cron uitgevoerd wordt en de nieuwe inhoud de oude vervangt. Wijzigingen in de structuur van de site markeren inhoud daarentegen niet voor herindexering. Voorbeelden van wijzigingen in structuur zijn het verwijderen of wijzigen van taxonomietermen, modules die tekst aan inhoud toevoegen (zoals Taxonomy, Comment en modules die velden aanbieden) in- of uitschakelen en het wijzigen van de velden of weergave-instellingen van de inhoudstypen. Als u dit soort bewerkingen doet en u wilt zeker weten dat de zoekindex daarop bijgewerkt wordt, markeer dan alle inhoud voor herindexering door de knop 'Herindexeer site' op de <a href="@searchsettings">Zoekinstellingenpagina</a> te gebruiken. Als de site veel inhoud bevat kan het nodig zijn cron meerdere malen wordt uitgevoerd om alle inhoud te herindexeren.

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
nl: Gecachte pagina's worden pas opnieuw opgebouwd nadat tenminste zoveel tijd is verstreken.

en: Expiration of cached pages
nl: Verval van gecachte pagina's

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
nl: De maximale tijd dat een externe cache een oude versie van een pagina mag gebruiken.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
nl: Met deze opties kunt u de instellingen beheren van de wijze waarop het %name thema wordt getoond. Wanneer uw site met dit thema wordt getoond zullen deze instellingen worden gebruikt.

en: Administer software updates
nl: Software-updates beheren

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
nl: Vul een geldig e-mailadres in of gebruik een token e-mailadres zoals %author.

en: @required_name (Missing)
nl: @required_name (Ontbreekt)

en: @required_name (Version @compatibility required)
nl: @required_name (Versie @compatibility vereist)

en: @name requires at least PHP @version.
nl: @name vereist minimaal PHP @version.

en: Unresolved dependency
nl: Onopgeloste afhankelijkheid

en: @name requires this module.
nl: @name vereist deze module.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
nl: @name vereist deze module en versie. Momenteel wordt versie @version van @required_name gebruikt

en: Disable serving of private files
nl: Toegang tot privé-bestanden uitschakelen

en: Display file browser tab in user profile pages.
nl: Toon het bestandsbrowser tabblad in profielpagina's van gebruikers.

en: Insert file
nl: Bestand toevoegen

en: Site details
nl: Websitegegevens

en: Label element
nl: Element labelen

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
nl: Indien aangevinkt zal tijdens de validatie controleerd worden of de URL geldig is.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
nl: Indien aangevinkt, is het URL-veld optioneel en is het indienen van alleen een titel toegestaan. Wanneer de URL wordt weggelaten zal de titel als platte tekst worden getoond.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
nl: Bij de uitvoer zal de link dit klasse-attribuut hebben. Meerdere klassen dienen gescheiden te worden met spaties.

en: Title, as plain text
nl: Titel, als platte tekst

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
nl: Handler @handler probeerde additional_field @identifier toe te voegen, maar @table kon niet worden toegevoegd!

en: Fill up single line
nl: Enkele regel opvullen

en: You are now masquerading as !masq_as.
nl: U bent nu vermomd als !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
nl: U bent niet langer vermomd als !masq_as en u bent nu ingelogd als !user.

en: This user requires administrative permissions to switch to the user %user.
nl: Deze gebruiker heeft beheerrechten nodig om zich voor te doen als %user.

en: Title and slogan
nl: Titel en slogan

en: Can't handle more than one field storage engine
nl: Kan niet meer dan één veldopslag-engine hanteren

en: Field storage engine not found.
nl: Veldopslag-engine niet gevonden.

en: For this query an entity type must be specified.
nl: Voor deze query moet een entiteitstype worden gespecificeerd.

en: Entity %entity has no base table.
nl: Voor entiteit %entity ontbreekt de basis-tabel.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
nl: Onbekend hoe te sorteren op @key voor @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
nl: Het databasetabelvoorvoegsel, %prefix, die u hebt opgegeven, is ongeldig. Het tabelvoorvoegsel mag enkel cijfers, letters, punten en onderstrepingstekens bevatten.

en: Default settings file
nl: Standaardinstellingenbestand

en: The default settings file does not exist.
nl: Het standaardinstellingenbestand bestaat niet.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
nl: De @drupal installer vereist dat het %default-file bestand niet wordt gewijzigd. Het mag op geen enkele manier van de originele download afwijken.

en: Māori
nl: Mãori

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: Attempt to create an instance of field @field_name without an entity type.
nl: Probeer een instantie te maken van het veld @field_name zonder entiteitstype.

en: Attempt to create an instance of field @field_name on forbidden entity type @entity_type.
nl: Poging om een versie van het veld @field_name te maken van het niet toegestane entiteitstype @entity_type.

en: Attempt to update an instance of a nonexistent field @field.
nl: Probeer een instantie van een niet-bestaand veld @field bij te werken.

en: Attempt to update an instance of field @field on bundle @bundle that doesn't exist.
nl: Er wordt geprobeerd een exemplaar van het veld @field_name te creëren op bundel @bundle welke niet bestaat.

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
nl: Probeer een veld @field_name te legen waarvan nog exemplaren zijn.

en: %name: the value may be no less than %min.
nl: %name: de waarde mag niet minder zijn dan %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: No fields have been defined yet.
nl: Er zijn nog geen velden gedefinieerd.

en: Weight for new field
nl: Gewicht voor nieuw veld

en: Weight for added field
nl: Gewicht voor toegevoegd veld

en: Custom display settings
nl: Aangepaste weergave-instellingen

en: Use custom display settings for the following view modes
nl: Aangepaste weergave-instellingen gebruiken voor de volgende soorten weergaven

en: The %view_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href="@url">configure them</a>.
nl: De %view_mode modus gebruikt nu aanpasbare weergave instellingen. U wilt ze misschien <a href="@url">instellen</a>.

en: User interface for the Field API.
nl: Biedt een gebruikersinterface voor de Field-API.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: Edit an existing effect within a style.
nl: Bewerk een bestaand effect van een stijl.

en: Delete an existing effect from a style.
nl: Verwijder een bestaand effect van een stijl.

en: Node module element
nl: Element van de Node-module

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten

en: Poll module settings
nl: Poll-module instellingen

en: Poll vote
nl: Op de enquête uitgebrachte stem

en: Poll results
nl: Resultaten van de poll

en: The new set name is required.
nl: Een nieuwe setnaam is noodzakelijk.

en: The shortcut set %name already exists. Choose another name.
nl: De snelkoppeling set %name bestaat al. Kies een andere naam.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
nl: Verwachte tekst in @field van het e-mailbericht gevonden: "@expected"

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
nl[0]: 1 e-mail is verstuurd tijdens deze test.
nl[1]: @count e-mails werden verstuurd tijdens deze test.

en: Blocked IP addresses
nl: Geblokkeerde IP-adressen

en: IP addresses listed here are blocked from your site. Blocked addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
nl: De IP-adressen in deze lijst zijn geblokkeerd voor uw site. Voor geblokkeerde adressen is het verboden de site te bekijken, in plaats daarvan zien ze een korte mededeling die de situatie uitlegt.

en: The content type %rowtype had uploads disabled but contained uploaded file data. Uploads have been re-enabled to migrate the existing data. You may delete the "File attachments" field in the %rowtype type if this data is not necessary.
nl: Uploads waren uitgeschakeld voor het inhoudstype %rowtype, maar het bevatte geüploade bestandsgegevens. Uploads zijn weer ingeschakeld om de bestaande gegevens te migreren. U kunt het veld 'bestandsbijlagen' in het type %rowtype verwijderen als deze gegevens niet vereist zijn.

en: Upload module has been migrated to File module.
nl: De Upload-module is opgegaan in de File-module.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
nl: Beschikbare variabelen: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: not yet assigned
nl: nog niet toegewezen

en: not yet created
nl: nog niet gecreëerd

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Dank u voor het registreren voor [site:url]. U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link kan éénmalig worden gebruikt en zal u leiden naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen. Na het instellen van uw wachtwoord kunt u in de toekomst inloggen op [site:login-url] met de volgende gegevens:
    
    Gebruikersnaam: [user:name]
    Wachtwoord: het door u ingestelde wachtwoord
    
    [site:name]

en: [user:name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Een beheerder van [site:url] heeft een account voor u aangemaakt. U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link is slechts één keer te gebruiken en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen. Nadat u uw wachtwoord heeft ingesteld, kunt u inloggen op [site:login-url] met de volgende gegevens.
    
    Gebruikersnaam: [user:name]
    Wachtwoord: het door u ingestelde wachtwoord
    
    [site:name]

en: [user:name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Op [site:name] is een verzoek gedaan om het wachtwoord van uw account opnieuw in te stellen.
    
    U kunt nu inloggen door op de volgende link te klikken of door de link te kopiëren en in uw browser te plakken:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link is slechts één keer te gebruiken en zal u doorverwijzen naar een pagina waar u uw wachtwoord kunt instellen. De geldigheid van de link zal na één dag verlopen. Er zal niets gebeuren wanneer de link niet wordt gebruikt.
    
    [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:name],
    
    Uw account op [site:name] werd geblokkeerd.
    
    --  [site:name] team

en: [user:name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Een verzoek om uw gebruikersaccount te annuleren is ingediend bij [site:url].
    
    U kunt nu uw account annuleren op [site:url-brief] door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    Let op: Het annuleren van uw account kan niet ongedaan worden gemaakt!
    
    Deze link verloopt binnen één dag. Er gebeurt niets als deze link niet binnen één dag wordt gebruikt.
    
    [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
nl: [user:name],
    
    Uw account op [site:name] is geannuleerd.
    
    --  [site:name] team

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
nl: De mogelijkheid om gebruikers hun wachtwoorden in platte tekst te sturen, is in Drupal 7 verwijderd. De bestaande e-mailsjablonen zijn hierop aangepast. Controleer <a href="@template-url">deze sjablonen</a> of ze nog kloppen.

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Would you really like to delete the importer @importer?
nl: Weet u zeker dat u importer @importer wilt verwijderen?

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
nl: Selecteer het invoerformaat voor het berichttekst-veld van de te creëren nodes.

en: Update existing nodes
nl: Bestaande nodes bijwerken

en: The Drupal user ID of the node author.
nl: De Drupal gebruikers-ID van de node-auteur.

en: Replace existing users
nl: Bestaande gebruikers vervangen

en: Item URL
nl: Item-URL

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare toegangsregelsets voor toepassingen zoals Panels.

en: Custom content
nl: Aangepaste inhoud

en: Custom content panes
nl: Aangepaste inhoudsvensters

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
nl: Maak aangepaste, te exporteren, herbruikbare inhoudsvensters voor toepassingen zoals Panels.

en: Content panes
nl: Inhoudsvensters

en: Add a new @plugin
nl: Nieuwe @plugin toevoegen

en: Edit @plugin %title
nl: @plugin %title bewerken

en: Clone @plugin %title
nl: @plugin %title dupliceren

en: Import @plugin
nl: @plugin importeren

en: Export @plugin %title
nl: @plugin %title exporteren

en: Are you sure you want to revert %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt terugzetten?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit item verwijderen.

en: The item has been reverted.
nl: Het item is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove this item from your database..
nl: Deze actie zal permanent dit item uit uw database verwijderen.

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title could not be created.
nl: %title kon niet aangemaakt worden.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: %title could not be updated.
nl: %title kon niet worden bijgewerkt.

en: @plugin %title was enabled.
nl: @plugin %title werd ingeschakeld.

en: @plugin %title was disabled.
nl: @plugin %title werd uitgeschakeld.

en: Enabled, name
nl: Ingeschakeld, naam

en: @plugin code
nl: @plugincode

en: Allow import to overwrite an existing record.
nl: Sta toe dat een bestaand record wordt overschreven bij importeren.

en: Create custom styles for applications such as Panels.
nl: Maak aangepaste stijlen voor toepassingen zoals Panels.

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Display the view pager if there are no results.
nl: De paginering weergeven wanneer er geen resultaten zijn.

en: "@context" pager
nl: '@context'-paginering

en: Configure rows
nl: Rijen instellen

en: Row @number
nl: Rij @number

en: Row information
nl: Rij-informatie

en: Row number
nl: Rijnummer

en: Contains rows in contexts.
nl: Bevat rijen in contexten.

en: Panel region
nl: Panel-regio

en: Panel pane
nl: Paneelvenster

en: Custom layout
nl: Aangepaste lay-out

en: There are no custom layouts.
nl: Er zijn geen aangepaste lay-outs.

en: Manage custom layouts
nl: Aangepaste lay-outs beheren

en: Customize this page
nl: Deze pagina aanpassen

en: Missing layout
nl: Ontbrekende lay-out

en: Reuse layout
nl: Lay-out hergebruiken

en: Row class
nl: Rijklasse

en: Columns: 1
nl: Kolommen: 1

en: Columns: 3
nl: Kolommen: 3

en: Columns: 2
nl: Kolommen: 2

en: That name is used by another style: @page
nl: Deze naam wordt gebruikt door een andere stijl: @page

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
nl: De configuratie is vast en kan niet worden veranderd.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
nl: Een logboekbericht dat de verandering in deze versie verklaart. Te gebruiken wanneer een nieuwe versie wordt opgeslagen.

en: Whether saving this node creates a new revision.
nl: Of bij het opslaan van een node een nieuwe revisie wordt aangemaakt.

en: The current date and time.
nl: De huidge datum en tijd.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
nl: De verklaring van de laatste wijziging aan de node.

en: The URL of the account edit page.
nl: De URL van de pagina waarop de account kan worden aangepast.

en: The title of the current page.
nl: De titel van de huidige pagina.

en: The URL of the current page.
nl: De URL van de huidige pagina.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
nl: Het paginanummer van de huidige pagina wanneer gepagineerde lijsten worden gebruikt.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
nl: Het %element-title gebruikt de volgende ongeldige tokens: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
nl: De bronnode voor de vertalingset van de huidige node.

en: Account cancellation URL
nl: URL om account op te heffen

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
nl: De URL van de bevestigingspagina om het gebruikersaccount te verwijderen.

en: One-time login URL
nl: Link voor eenmalige aanmelding

en: The URL of the one-time login page for the user account.
nl: De URL van de pagina voor eenmalige log-in tot het gebruikersaccount.

en: Tokens related to menu links.
nl: Aan menulinks gerelateerde tokens.

en: The unique ID of the menu link.
nl: De unieke ID van de menulink

en: The title of the menu link.
nl: De titel van de menulink

en: The URL of the menu link.
nl: De URL van de menulink.

en: The menu link's parent.
nl: Het bovenliggende menu-item.

en: Tokens related to the current page request.
nl: Tokens die aan huidige pagina aanvraag gerelateerd zijn.

en: Page number
nl: Paginanummer

en: The book page associated with the node.
nl: De boekpagina die geassocieerd is met de node.

en: The menu link for this node.
nl: De menulink voor deze node.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van ieder component in de alias (vb. [title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto-help</a>.

en: The field %name is not a valid number.
nl: Het veld %name is geen geldig getal.

en: The field %name cannot be greater than @max.
nl: Het veld  %name kan niet groter zijn dan @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
nl: Het veld  %name kan niet kleiner zijn dan @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
nl: Het veld <em>Te verwijderen tekenreeksen</em> mag geen HTML bevatten. Zorg ervoor dat geen WYSIWYG-editor voor dit veld is ingeschakeld.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
nl: Selecteer voor welke types URL-paden zonder alias er aliassen aangemaakt moeten worden

en: Bulk updating URL aliases
nl: URL-aliassen in bulk aanpassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
nl[0]: 1 URL-alias aangemaakt.
nl[1]: @count URL-aliassen aangemaakt.

en: language neutral
nl: taalneutraal

en: Pattern for all @language @node_type paths
nl: Patroon voor @node_type-paden in het @language

en: Updated alias for node @nid.
nl: Bijgewerkte alias voor node @nid

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Updated alias for term @tid.
nl: Alias voor term @tid bijgewerkt.

en: Forum paths
nl: Forumpaden

en: Updated alias for forum @tid.
nl: Alias voor forum @tid bijgewerkt.

en: User paths
nl: Gebruikerspaden

en: Updated alias for user @uid.
nl: Bijgewerkte alias voor gebruiker @uid.

en: Blog paths
nl: Blogpaden

en: Updated alias for blog user @uid.
nl: Alias voor bloggebruiker @uid bijgewerkt.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 term.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count termen.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: Bulk update
nl: Massaal bijwerken

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
nl: U heeft de @naam  ingesteld als scheidingsteken, maar ook om te verwijderen uit deze tekenreeksen. Dit kan problemen veroorzaken met opgegeven patronen en vooral met de token 'term:pad'. Overweeg de actie voor @name in te stellen als 'te vervangen door scheidingsteken'.

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
nl: Nonce van @endpoint geweigerd omdat het niet correct geformatteerd is, nonce: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
nl: Nonce ontvangen van @endpoint is buiten bereik (tijdsverschil: @intervals). Controleer op een mogelijke klokafwijking.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
nl: Poging tot nonce replay van @ip geblokkeerd. Nonce: @nonce.

en: Updated by !name on @date
nl: Gewijzigd door !name op @date

en: @revision by @name
nl: @revision door @name

en: Use ISO-8601 week numbers
nl: Gebruik ISO-8601 weeknummers

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
nl: BELANGRIJK! Indien aangevinkt, MOET de eerste dag van de week ingesteld zijn op 'maandag'.

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
nl: Bij gebruik van ISO-8601-weeknummers moet maandag de eerste dag van de week zijn.

en: Field @label (@field_name)
nl: Veld @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
nl: Er zijn geen datumvelden in deze databank.

en: The date field which whose type should be changed.
nl: Het datumveld waarvan het type veranderd moet worden.

en: The type of date to change the field to.
nl: Het type datum waarin dit veld moet veranderd worden.

en: New type:
nl: Nieuw type:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
nl: Het huidige type komt overeen met het type dat je gekozen hebt. Er zijn geen aanpassingen.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
nl: Het veld @field_name is veranderd van @old_type naar @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
nl: Wijzig een datumveld van het ene type naar het andere. Heel experimenteel, gebruik op eigen risico!

en: Service options
nl: Service-opties

en: Ignore case
nl: Hoofdlettergevoeligheid negeren

en: Year range
nl: Jaarbereik

en: - Use default -
nl: - Standaard gebruiken -

en: Delete search page
nl: Zoekpagina verwijderen

en: The search found 1 result in @sec seconds. | The search found @count results in @sec seconds.
nl[0]: 1 resultaat gevonden in @sec seconde.
nl[1]: @count resultaten gevonden in @sec seconde.

en: Search page
nl: Zoekpagina

en: Search pages
nl: Zoekpagina's

en: Add search page
nl: Zoekpagina toevoegen

en: Edit search page
nl: Zoekpagina bewerken

en: Comment display
nl: Reactieweergave

en: Unknown content type
nl: Onbekend inhoudstype

en: view mode
nl: weergavemodus

en: An example of a node importer and a user importer.
nl: Een voorbeeld van een node-importeur en een gebruikers-importeur.

en: Feeds News
nl: Feeds-nieuws

en: Feed node: Taxonomy: @vocabulary
nl: Feed-node: Taxonomie: @vocabulary

en: Geo Locations
nl: Geolocaties

en: Description of the taxonomy term.
nl: Omschrijving van de taxonomieterm.

en: New field name
nl: Naam van nieuw veld

en: Error opening socket @socket
nl: Fout bij het openen van socket @socket

en: delivery callback not found
nl: delivery callback niet gevonden

en: callback %callback not found: %q.
nl: callback %callback niet gevonden: %q.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd omdat de bestemming ongeldig is. Meer informatie is vindt u in het systeemlogboek.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd, omdat de bestemmingsmap niet goed ingesteld is. Dit kan door een probleem met de toegangsrechten komen. Zie het logboek voor meer informatie.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
nl: Het bestand %file kon niet gekopieerd worden omdat een bestand met dezelfde naam al bestaat in de doelmap.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: Het bestand %file kon niet worden verplaatst, omdat de bestemming ongeldig is. Zie het logboek voor meer informatie.

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
nl: Het opgegeven bestand %file kon niet verwijderd worden, omdat het geen geldige URI is. Kijk voor meer informatie in het systeemlogbestand.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
nl: De gegevens konden niet worden bewaard omdat de bestemming ongeldig is. Meer informatie is te vinden in het systeemlog.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet worden gekopieerd, omdat de bestemming %destination ongeldig is. Dit komt vaak door onjuist gebruik van <code>file_copy()</code> of een ontbrekende stream wrapper.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet worden gekopieerd omdat het niet bestaat.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
nl: Het bestand %file kon niet gekopieerd worden, omdat een bestand met die naam al bestaat in de bestemmingsmap (%directory)

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd, omdat het zichzelf zou overschrijven.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
nl: Het bestand %file kon niet naar %destination worden gekopieerd.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet worden verplaatst, omdat de bestemming %destination niet geldig is. Dit kan komen door onjuist gebruik van <code>file_move()</code> of een ontbrekende stream wrapper.

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
nl: Het bestand %file (%realpath) kon niet worden verwijderd, omdat het geen geldige URI is. Dit kan gebeuren door onjuist gebruik van <code>file_delete()</code> of door een ontbrekende stream wrapper.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
nl: De gegevens konden niet worden opgeslagen omdat het doel %destination ongeldig is. Dit kan gebeuren door onjuist gebruik van file_save_data() of door een ontbrekende stream wrapper.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
nl: Uw PHP-installatie ondersteunt slechts één databasetype, dat is daarom automatisch geselecteerd.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
nl: Het contact maken met uw databaseserver is mislukt. De server geeft de volgende melding: %error.<ul><li>Staat de databaseserver aan?</li><li>Bestaat de database en heeft u de correcte databasenaam ingevuld?</li><li>Is uw combinatie van wachtwoord en gebruikersnaam juist?</li><li>Heeft u de correcte hostnaam van de database ingevuld?</li></ul>

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
nl: De PHP-versie die u gebruikt werkt niet optimaal samen met PostgreSQL. Werk PHP bij naar versie 5.2.11, 5.3.1 of hoger.

en: Exit block region demonstration
nl: Demonstratie van blokregio's afsluiten

en: Customizing the dashboard requires the !permission-name permission.
nl: Om het dashboard aan te passen is het toegangsrecht !permission-name nodig.

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
nl: Ga naar de <a href="@dashboard">Dashboard-beheerpagina</a> om blokken naar een Dashboard-positie te verplaatsen of schakel op de huidige pagina JavaScript in zodat u de blokken met de muis naar de gewenste positie kunt slepen.

en: Configure available dashboard blocks
nl: Beschikbare dashboardblokken instellen.

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
nl: Sleep deze blokken naar de onderstaande kolommen. Wijzigingen worden automatisch opgeslagen. Meer opties zijn beschikbaar op de <a href="@dashboard-url">instellingenpagina</a>.

en: Configure which blocks can be shown on the dashboard.
nl: Bepaal welke blokken getoond zullen worden op het dashboard.

en: The Database logging module allows you to view an event log on the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
nl: De module Database logging laat een logboek zien met <a href="@dblog">recente gebeurtenissen</a>. Het logboek is een chronologische lijst van gebeurtenissen, waaronder gebruik- en prestatiegegevens, foutmeldingen, waarschuwingen en operationele informatie. Beheerders doen er goed aan het logboek regelmatig te controleren om er zeker van te zijn dat de website goed werkt.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
nl: In het geval van foutmeldingen of problemen met de site kan de pagina <a href="@dblog">Recente logberichten</a> helpen bij het oplossen van de problemen. Op deze pagina vindt u een chronologisch overzicht van recente gebeurtenissen en activiteiten op de site. Logberichten zijn inclusief informatie omtrent gebruik, waarschuwingen en foutmeldingen.

en: The Database logging module monitors your website, capturing system events in a log (shown here) to be reviewed by an authorized individual at a later time. This log is a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the Recent log messages report on a regular basis, as it is often the only way to tell what is going on.
nl: De Database logging-module houdt uw website in de gaten en houdt systeemgebeurtenissen bij in een logbestand dat door een bevoegd individu bekeken kan worden. Het logbestand is een opsomming die data omtrent gebruik, prestaties, fouten, waarschuwingen en operationele informatie bevat. Het is belangrijk om de recente logberichten regelmatig te bekijken omdat het vaak de enige manier is om te zien wat er gaande is.

en: Database log messages to keep
nl: Databaselogberichten om te behouden

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
nl: Het maximum aantal meldingen om in de databaselog op te slaan. Dit vereist een <a href="@cron">cron-onderhoudstaak</a>.

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die achter de waarde geplaatst moet worden, zoals 'm' of 'kb/s'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ("euro|euro's").

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Display prefix and suffix.
nl: Voor- en achtervoegsel weergeven.

en: Display with prefix and suffix.
nl: Met voor- en achtervoegsel weergeven.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: No field is displayed.
nl: Er wordt geen veld getoond.

en: No field is hidden.
nl: Geen enkel veld is verborgen.

en: Format settings:
nl: Opmaakinstellingen:

en: The file used in the !name field may not be referenced.
nl: Naar het bestand dat in het !name veld is gebruikt wordt mogelijk niet verwezen.

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
nl: De tekstopmaken op de bewerkingspagina's worden volgens de op deze pagina opgegeven volgorde getoond. De eerste voor de gebruiker beschikbare opmaak zal standaard worden geselecteerd.

en: Missing text format: %format.
nl: Ontbrekende tekstopmaak: %format.

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. To configure these settings for a particular content type, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, click the <em>edit</em> link for the content type, and go to the <em>Menu settings</em> section.
nl: De Menu-module maakt het mogelijk om on-the-fly een menulink aan te maken tijdens het bewerken van een bericht. Ga om deze mogelijkheid in te stellen, naar het overzicht van de <a href="@content-types">Inhoudstypes</a>, kies het inhoudstype dat u wilt aanpassen en open de sectie <em>Menu-instellingen</em>.

en: Undefined language (@langcode)
nl: Niet-gedefinieerde taal (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nl: Opmaak: %time. De datumnotatie is JJJJ-MM-DD en %timezone is het tijdzoneverschil met de standaardtijd UTC. Laat dit leeg om de tijd van het indienen van het formulier te gebruiken.

en: Administrative overlay
nl: Beheeroverlay

en: Use the overlay for administrative pages.
nl: De overlay voor de beheerpagina's gebruiken.

en: Show administrative pages on top of the page you started from.
nl: Beheerpagina's weergeven bovenop de pagina waar u vandaan komt.

en: A <a href="@php-code">PHP code</a> text format has been created.
nl: Een tekstopmaakformaat voor <a href="@php-code">PHP-code</a> is aangemaakt.

en: Choose which search modules are active from the available modules.
nl: Kies uit de beschikbare modules de zoekmodules die actief zijn.

en: Default search module
nl: Standaardzoekmodule

en: Choose which search module is the default.
nl: Kies de zoekmodule die standaard wordt gebruikt.

en: Your default search module is not selected as an active module.
nl: De standaardzoekmodule is niet geactiveerd.

en: Search is currently disabled.
nl: Zoeken is op dit moment uitgeschakeld.

en: Syslog identity
nl: Syslog-ID

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
nl: Een tekenreeks die wordt toegevoegd aan ieder bericht dat in de Syslog wordt geschreven. Als meerdere sites logberichten in hetzelfde Syslogbestand schrijven kan met deze Syslog-id onderscheid gemaakt worden tussen de berichten.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page.  Leave blank to display the default content feed.
nl: Optioneel kan een relatieve URL als voorpagina worden weergegeven. Laat dit veld leeg om de standaard voorpagina te tonen.

en: Error pages
nl: Foutmeldingspagina's

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
nl: Het pad '%path' klopt niet of u heeft geen toegang tot de pagina.

en: Last run: %cron-last ago.
nl: Cron voor het laatst uitgevoerd: %cron-last geleden.

en: Run cron every
nl: Cron uitvoeren iedere

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
nl: Indien ingeschakeld, kan de site alleen gebruikt worden door gebruikers met het <a href="@permissions-url">toegangsrecht</a> 'De site in onderhoudmodus gebruiken' . Alle andere bezoekers zullen onderstaande mededeling zien. Geautoriseerde gebruikers kunnen inloggen via de <a href="@user-login">inlogpagina</a>.

en: In order for the site and its modules to continue to operate well, a set of routine administrative operations must run on a regular basis. The System module manages this task by making use of a system cron job. You can verify the status of cron tasks by visiting the <a href="@status">Status report page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>. You can set up cron job by visiting <a href="@cron">Cron configuration</a> page
nl: Om de site gedurende langere tijd goed te laten functioneren, is het nodig dat een aantal administratieve taken regelmatig worden uitgevoerd. De System-module verzorgt deze taken door gebruik te maken van 'cron'. U kunt de status van de cron-taken controleren op de pagina <a href="@status">Statusrapportage</a>. Lees voor meer informatie de online documentatie over <a href="@handbook">cron jobs instellen</a>.

en: Change site name, e-mail address, slogan, default front page, and number of posts per page, error pages.
nl: Naam van de website, e-mailadres, slogan, standaardvoorpagina, aantal berichten per pagina en foutpagina's wijzigen.

en: Manage automatic site maintenance tasks.
nl: Automatische onderhoudstaken beheren.

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection, because it is in use by the following modules: %modules.
nl: Het tijdelijk bestand  "%path" kon niet worden verwijderd, omdat het wordt gebruikt door de volgende modules: %modules.

en: Weight for added term
nl: Gewicht voor de toegevoegde term

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
nl: Submap in de bestandsupload map waar afbeeldingen zullen worden opgeslagen.

en: Pictures larger than this will be scaled down to this size.
nl: Grotere afbeeldingen zullen verkleind worden tot deze afmeting.

en: Maximum allowed file size for uploaded pictures. Upload size is normally limited only by the PHP maximum post and file upload settings, and images are automatically scaled down to the dimensions specified above.
nl: Maximum bestandsgrootte voor geüploade afbeeldingen. Upload-grootte is meestal alleen beperkt door de PHP-instellingen 'post_max_size' en 'upload_max_filesize'. Afbeeldingen worden automatisch verkleind tot de hierboven aangegeven afmetingen.

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
nl: Uw virtuele gezicht of afbeelding. Afbeeldingen groter dan @dimensions pixels worden verkleind.

en: [user:name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
nl: Hallo [user:name],
    
    Uw account voor [site:url] is geactiveerd.
    
    U kunt nu inloggen door op onderstaande link te klikken of deze te kopiëren en te plakken in de adresbalk van uw browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Deze link is voor éénmalig gebruik en zal een pagina openen waar u uw wachtwoord kunt instellen. Na het instellen van uw wachtwoord, kunt u voortaan inloggen bij [site:login-url] met de volgende gegevens:
    
    Gebruikersnaam: [user:name]
    Wachtwoord: het door u ingestelde wachtwoord
    
    [site:name]

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
nl: Basisprofiel om tests uit te voeren. Bevat alleen noodzakelijke modules.

en: Object is disabled.
nl: Object is uitgeschakeld.

en: Import on submission
nl: Bij het indienen meteen importeren

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
nl: Dit ID is uniek voor elke site die u afzonderlijk wilt bijhouden en heeft de vorm UA-xxxxxxx-yy. Om een Profiel-ID te verkrijgen, <a href="@analytics">registreert u uw site in Google Analytics</a> of bezoekt u de Google Analytics Settings-pagina om de Profiel-ID voor een reeds geregistreerde site op de vragen. <a href="@webpropertyid">Meer informatie vindt u in de documentatie</a>

en: You can select multiple values.
nl: U kunt meerdere waarden selecteren.

en: Anonymize visitors IP address
nl: IP-adressen van bezoekers anonimiseren

en: Tell Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage. Note that this will slightly reduce the accuracy of geographic reporting. In some countries it is not allowed to collect personally identifying information for privacy reasons and this setting may help you to comply with the local laws.
nl: Zorgt ervoor dat Google Analytics de bijgehouden gegevens anonimiseert door het laatste octet van het IP-adres te verwijderen voordat het wordt opgeslagen. Dit zorgt er wel voor dat geografische statistieken iets minder nauwkeurig worden. In sommige landen is het vanwege privacygevoeligheid niet toegestaan om persoonlijke identificatiegegevens op te slaan, deze instelling helpt hieraan te voldoen.

en: Locally cache tracking code file
nl: Trackingcode lokaal bewaren

en: If checked, the tracking code file is retrieved from Google Analytics and cached locally. It is updated daily from Google's servers to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy. Do not activate this until after Google Analytics has confirmed that site tracking is working!
nl: Indien aangevinkt wordt het bestand met volgcode gedownload van Google Analytics en lokaal bewaard. Het wordt dagelijks bijgewerkt van Google's servers zodat alle updates verwerkt worden. Activeer dit pas als Google Analytics bevestigt dat het volgen werkt.

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _gaq.push(['_trackPageview']).
nl: Code in dit tekstvak wordt <strong>voor</strong> _gaq.push(['_trackPageview']) toegevoegd.

en: Code in this textarea will be added <strong>after</strong> _gaq.push(['_trackPageview']). This is useful if you'd like to track a site in two accounts.
nl: De code in dit tekstvak zal <strong>na</strong> _gaq.push(['_trackPageview']) worden opgeslagen. Dit is nuttig wanneer u een site in twee accounts wilt volgen.

en: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a free (registration required) website traffic and marketing effectiveness service.
nl: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is een gratis service (registratie verplicht) om verkeer en marketingresultaten bij te houden.

en: Title display
nl: Titelweergave

en: Administer Feeds
nl: Feeds beheren

en: Import @name feeds
nl: @name-feeds importeren

en: The @label field of the node.
nl: Het veld @label van de node.

en: List handling
nl: Lijstafhandeling

en: Show first (if present)
nl: Als eerste weergeven (indien aanwezig)

en: Use human-readable name
nl: Naam gebruiken

en: doesn't contain
nl: bevat geen

en: The settings file is writable.
nl: Het instellingenbestand is beschrijfbaar.

en: The settings file is owned by the web server.
nl: De webserver is eigenaar van het instellingenbestand.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
nl: De @drupal-installatie kon geen instellingenbestand maken met de juiste eigenaar. Log in op de webserver, verwijder het bestaande bestand %file en maak een nieuw aan door het bestand %default_file  te kopiëren naar %file. Meer informatie over het installeren van Drupal is beschikbaar in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. Raadpleeg de <a href="@handbook_url">online handleiding</a> bij problemen met de toegangsrechten tot bestanden op de server.

en: Invalid merge query: no conditions
nl: Ongeldige merge query: geen voorwaarden

en: Weight for @block block
nl: Gewicht voor blok @block

en: Region for @block block
nl: Gebied voor blok @block

en: Comment approval
nl: Reacties goedkeuren

en: Comments from users who have the <em>Skip comment approval</em> permission are published immediately. All other comments are placed in the <a href='@comment-approval'>Unapproved comments</a> queue, until a user who has permission to <em>Administer comments</em> publishes or deletes them. Published comments can be bulk managed on the <a href='@admin-comment'>Published comments</a> administration page.
nl: Reacties van gebruikers met het toegangsrecht <em>Reactiegoedkeuring overslaan</em> worden direct gepubliceerd. Andere reacties worden in de wachtrij met <a href="@comment-approval">niet goedgekeurde reacties</a> geplaatst, totdat een gebruiker met het recht <em>Reacties beheren</em> ze publiceert of verwijdert. Gepubliceerde reacties kunnen en masse <a href="@admin-comment">beheerd</a> worden.

en: Post comments
nl: Reacties plaatsen

en: Skip comment approval
nl: Reactiegoedkeuring overslaan

en: View and customize your dashboard.
nl: Dashboard bekijken en aanpassen.

en: Customize your dashboard.
nl: Het dashboard aanpassen.

en: This function can only be used to delete fields without data
nl: Deze functie kan alleen worden gebruikt om velden zonder data te verwijderen

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
nl: Weet u zeker dat u de tekstopmaak %format wil uitschakelen?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
nl: Uitgeschakelde tekstopmaken zijn niet meer zichtbaar in de interface en inhoud die van deze opmaken gebruik maakt, wordt niet meer weergegeven. Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Disabled text format %format.
nl: Tekstopmaak %format is uitgeschakeld.

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Disable text format
nl: Tekstopmaak uitschakelen

en: Hot topic, new comments
nl: Populaire discussie, nieuwe reacties

en: Hot topic
nl: Populaire discussie

en: Normal topic
nl: Normale discussie

en: Closed topic
nl: Gesloten discussie

en: Reference for usage, configuration, and modules.
nl: Helpinformatie voor gebruik, instellingen en modules raadplegen.

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for Drupal sites uses the <a href="@rdfa">RDFa specification</a> which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core Drupal modules define RDF mappings for their data model, and the core Drupal themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the online handbook entry for <a href="@rdf">RDF module</a>.
nl: De RDF-module voegt metadata toe aan de inhoud van de website waardoor andere applicaties (zoals zoekmachines en aggregators) relaties kunnen leggen en de inhoud in een context kunnen plaatsen. Dit verrijkt de semantiek van de van de Drupal-sites door gebruik te maken van de <a href="@rdfa">RDFa-specificaties</a>. Met deze specificaties kunnen RDF-gegevens in HTML-opmaak worden opgenomen. Andere modules kunnen data koppelen aan RDF-termen die de RDF-module beschikbaar stelt aan het thema. De Drupal-kernmodules definiëren de RDF-koppeling van hun data en de Drupal-kernthema's voegen de RDF-metadata toe aan de visuele informatie. Lees voor meer informatie het online handboek van de <a href="@rdf">RDF-module</a>.

en: Current URL is @url.
nl: De huidige URL is @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
nl: Paginatitel @actual is hetzelfde als @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
nl: Paginatitel @actual is niet hetzelfde als @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
nl: Onverwachte HTTP-response !code. Eigenlijk !curl_code

en: Configure @module permissions
nl: Toegangsrechten voor @module instellen

en: Select and configure your themes.
nl: Thema's selecteren en instellen.

en: Administer settings.
nl: Instellingen beheren.

en: View reports, updates, and errors.
nl: Rapporten, updates en foutmeldingen bekijken.

en: Stores temporary data for system_update_7061.
nl: Slaat tijdelijke gegevens op voor system_update_7061.

en: Administrative toolbar
nl: Beheerwerkbalk

en: Install new module or theme
nl: Nieuwe module of thema installeren

en: Install new module
nl: Nieuwe module installeren

en: Install new theme
nl: Een nieuw thema installeren

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Renamed the 'post comments without approval' permission to 'skip comment approval'.
nl: Het toegangsrecht <em>post comments without approval</em> is veranderd naar <em>Reactiegoedkeuring overslaan</em>.

en: The menu link's root.
nl: Het eerste onderdeel van het menu van de link.

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
nl: Als u geen enkele WYSIWYG-editor gebruikt, kunt u met deze functie afbeeldingen of bestanden als <strong>HTML-code in elk leeg tekstveld</strong>toevoegen. De <strong>tekstveld-ID's</strong> waaronder u een link naar IMCE wilt toestaan voegt u gescheiden door <strong>komma's</strong> toe. Het * teken is een jokerteken. Hint: in de meeste nodetypes begint de ID van berichttekstvelden met edit-body.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
nl: IMCE geeft toegang tot alle bestanden in private mappen zonder enige toegangsbeperkingen. Anonieme toegang tot elk bestand (/system/files/bestandsnaam) is toegestaan tenzij een module de toegang tot de bestanden beperkt. Hier kun je deze functie uitschakelen.

en: Change view
nl: Weergave aanpassen

en: Autocomplete options
nl: Automatisch aanvullen-opties

en: @entity "@property" property.
nl: @entity '@property' eigenschap.

en: Internal, numeric @entity ID
nl: Intern, numeriek @entity ID

en: The ID used to identify this @entity internally.
nl: De ID die gebruikt wordt om deze @entity intern te identificeren.

en: @entity ID
nl: @entity-ID

en: The unique ID of the @entity.
nl: De unieke ID van de @entity.

en: After saving a new @entity
nl: Na het opslaan van een nieuw(e) @entity

en: created @entity
nl: @entity aangemaakt

en: After updating an existing @entity
nl: Na het bijwerken van een bestaand(e) @entity

en: updated @entity
nl: @entity bijgewerkt

en: Before saving a @entity
nl: Voor het opslaan van een @entity

en: saved @entity
nl: @entity opgeslagen

en: After deleting a @entity
nl: Na het verwijderen van een @entity

en: deleted @entity
nl: @entity verwijderd

en: Pick an animal
nl: Kies een dier

en: Sample Content
nl: Voorbeeldinhoud

en: Delete this row
nl: Deze rij verwijderen

en: Go to your account
nl: Ga naar uw account

en: your account
nl: uw account

en: Choose animal
nl: Dier kiezen

en: Configure animal
nl: Dier instellen

en: Sheep
nl: Schaap

en: Configure sheep
nl: Schaap instellen

en: Lizard
nl: Hagedis

en: Configure lizard
nl: Hagedis instellen

en: Configure raptor
nl: Raptor instellen

en: Choose your animal
nl: Kies uw dier

en: Name your sheep
nl: De naam van het schaap

en: What kind of sheep
nl: Het soort schaap

en: You have a @type sheep named "@name".
nl: U hebt een @type-schaap met de naam '@name'.

en: Name your lizard
nl: De naam van de hagedis

en: Venomous
nl: Giftig

en: You have a @type lizard named "@name".
nl: U hebt een @type-hagedis met de naam '@name'.

en: non-venomous
nl: niet-giftige

en: venomous
nl: giftige

en: Name your raptor
nl: De naam van de roofvogel

en: What kind of raptor
nl: Het soort roofvogel

en: Eagle
nl: Arend

en: Hawk
nl: Havik

en: Owl
nl: Uil

en: Buzzard
nl: Buizerd

en: Domesticated
nl: Tam

en: You have a @type @raptor named "@name".
nl: U heeft een @type @raptor met de naam '@name'.

en: domesticated
nl: tamme

en: Jump!
nl: Spring!

en: Chaos Tools AJAX Demo
nl: Chaos Tools AJAX-demo

en: Simple Form
nl: Eenvoudig formulier

en: Animal
nl: Dier

en: Administer custom content
nl: Aangepaste inhoud beheren

en: There are no wizards available at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen wizards beschikbaar.

en: Change general settings for this variant.
nl: Algemene instellingen voor deze variant wijzigen.

en: 404 Page not found
nl: 404 Pagina niet gevonden

en: 403 Access denied
nl: 403 Verboden toegang

en: 301 Redirect
nl: 301 Definitief verplaatst

en: User signature
nl: Gebruikershandtekening

en: Inherit path
nl: Pad erven

en: Use Panels Dashboard
nl: Gebruik het Panels-dashboard

en: Allows a user to access the !link.
nl: Geeft een gerbuiker toegang tot de !link.

en: Configure access settings on Panel panes
nl: Toegang tot paneelvensters instellen

en: Use the Panels In-Place Editor
nl: De Panels-tekstverwerker op een pagina gebruiken.

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
nl: Staat een gebruiker toe om de Panels-tekstverwerker op een pagina te gebruiken.

en: Configure advanced settings on Panel panes
nl: Configureer geavanceerde instellingen op Panel vlakken

en: Administer Panels layouts
nl: Panels lay-out beheren

en: Configure caching settings on Panels
nl: Configureer cachinginstellingen op Panels

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
nl: Staat een gebruiker toe om de caching van Panelweergaves en vlakken in te stellen.

en: Landing page wizard
nl: Landingspagina-wizard

en: Panel fields
nl: Paneelvelden

en: Email plain text
nl: Platte-tekst-e-mail

en: Nothing
nl: Niets

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
nl: %type: !message in %function (regel %line van %file).

en: Update @title
nl: @title bijwerken

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke machine-leesbare naam. Kan alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
nl: De machine-leesbare naam moet unieke tekens bevatten.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
nl: De machine-leesbare naam mag alleen kleine letters, cijfers en koppeltekens bevatten.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
nl: De machine-leesbare naam is al in gebruik. Deze moet uniek zijn.

en: Asturian
nl: Asturisch

en: English, British
nl: Engels, Brits

en: Haitian Creole
nl: Haïtiaans Creools

en: Portuguese, International
nl: Portugees, internationaal

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: Parent for @title
nl: Bovenliggend onderdeel voor @title

en: New field label
nl: Nieuw veldlabel

en: Parent for new field
nl: Bovenliggend onderdeel voor nieuw veld

en: Type of new field
nl: Type van nieuw veld

en: Widget for new field
nl: Widget voor nieuw veld

en: Existing field label
nl: Bestaand veldlabel

en: Parent for existing field
nl: Bovenliggend onderdeel voor bestaand veld

en: Existing field to share
nl: Bestaand veld om te delen

en: Widget for existing field
nl: Widget voor bestaand veld

en: Label display for @title
nl: Label voor @title tonen

en: Formatter for @title
nl: Formatter voor @title

en: Parents for @title
nl: Bovenliggende onderdelen voor @title

en: Visibility for @title
nl: Zichtbaarheid voor @title

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
nl: Er zijn reeds gegevens voor dit veld in de database. De veldinstellingen kunnen niet meer gewijzigd worden.

en: Weight for new file
nl: Gewicht voor nieuw bestand

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Weight for new effect
nl: Gewicht voor nieuw effect

en: @title language provider
nl: Taalselectie door @title

en: Enable @title menu link
nl: Menulink @title inschakelen

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
nl: Een unieke naam om de URL van het menu te maken. De naam mag alleen kleine letters, nummers en koppeltekens bevatten.

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
nl: Een systeemnaam voor dit inhoudstype. De naam mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten. Deze naam wordt gebruikt om de URL van de %node-add pagina te construeren. In de URL worden onderstrepingstekens door koppeltekens vervangen.

en: Choice label
nl: Keuzelabel

en: New choice label
nl: Nieuw keuzelabel

en: Vote count for choice @label
nl: Getelde stemmen voor keuze @label

en: Vote count for new choice
nl: Getelde stemmen voor nieuwe keuze

en: Weight for choice @label
nl: Gewicht voor keuze @label

en: Weight for new choice
nl: Gewicht voor nieuwe keuze

en: Category for @title
nl: Categorie voor @title

en: Active modules
nl: Actieve modules

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP 5.2.5, or PHP @version with the htmlspecialchars security patch backported.
nl: De server gebruikt een verouderde PHP-versie. Voor Drupal is minstens PHP 5.2.5 nodig of PHP @version met de htmlspecialchars security patch.

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
nl: De server lijkt geen PHP Data Objects (PDO) te ondersteunen. Vraag uw hostingprovider of de native PDO-extensie wordt ondersteund. Lees de <a href="@link">systeemeisen</a> voor meer informatie.

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Drupal 7 requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
nl: De server bevat niet de juiste versie van PDO. Drupal 7 heeft de PDO-extensie van PHP core nodig. De server bevat de oudere PECL-versie. Lees de <a href="@link">systeemeisen</a> voor meer informatie.

en: List of trigger actions when !description
nl: Lijst van triggeracties bij !description

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
nl: Het pad van het primaire bestand van dit item, relatief ten opzicht van de Drupal-installatiemap. Bijv.: modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
nl: De naam van het item. Bijv.: node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
nl: Het itemtype. Bijvoorbeeld module, theme, of theme_engine

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
nl: Boolean die aangeeft of dit item wel of niet is ingeschakeld.

en: Schema version
nl: Schemaversie

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
nl: Het database-schemaversienummer van de module. -1 als de module niet is geïnstalleerd (de tabellen bestaan niet); 0 of de hoogste N van de  hook_update_N-functie van de module die ofwel doorlopen is of bestond toen de module voor het eerst werd geïnstalleerd.

en: This user is already %user.
nl: Deze gebruiker is al %user.

en: No Headers
nl: Geen kopteksten

en: No headers
nl: Geen headers

en: Importing (@progress %)
nl: Aan het importeren (@progress %)

en: Import all content from source?
nl: Alle inhoud importeren uit bron?

en: Delete all items from source?
nl: Alle items uit de bron verwijderen?

en: Deleting (@progress %)
nl: Bezig met verwijderen (@progress %)

en: Importing - @progress % complete.
nl: Aan het importeren - @progress % voltooid.

en: Deleting items - @progress % complete.
nl: Bezig met het verwijderen van items - @progress % voltooid.

en: Last import: @ago ago.
nl: Laatste import: @ago geleden.

en: No imported items.
nl: Geen geïmporteerde items.

en: A human readable name of this importer.
nl: Een leesbare naam voor deze importeur.

en: A description of this importer.
nl: Een omschrijving van deze importeur.

en: Requires cron to be configured.
nl: Vereist dat cron is ingesteld.

en: Every !p
nl: Elke !p

en: Periodic import
nl: Periodieke import

en: Process in background
nl: Op de achtergrond uitvoeren

en: For very large imports. If checked, import and delete tasks started from the web UI will be handled by a cron task in the background rather than by the browser. This does not affect periodic imports, they are handled by a cron task in any case.
nl: Voor zeer grote imports. Wanneer aangevinkt zullen importeer- en verwijdertaken gestart vanuit de gebruikersinterface, af worden gehandeld door een cron-taak op de achtergrond in plaats van via de browser. Dit heeft geen invloed op periodieke imports, gezien deze sowieso al door middel van een cron-taak worden uitgevoerd.

en: Download a template
nl: Een template downloaden

en: There are no new @entities.
nl: Er zijn geen nieuwe @entities.

en: There are no @entities to be deleted.
nl: Er zijn geen @entities om te verwijderen.

en: Update existing @entities
nl: Bestaande @entities bijwerken

en: Do not update existing @entities
nl: Bestaande @entities niet bijwerken

en: Deleted @number @entity | Deleted @number @entities
nl[0]: @number @entity verwijderd
nl[1]: @number @entities verwijderd

en: Term name missing.
nl: Termnaam ontbreekt.

en: User name missing or email not valid.
nl: Gebruikersnaam ontbreekt, of de e-mail is niet geldig.

en: -none-
nl: -geen-

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
nl: De databaseversie %version is lager dan de minimaal vereiste versie %minimum_version.

en: !theme (default theme)
nl: !theme (standaardthema)

en: !theme (administration theme)
nl: !theme (beheerthema)

en: The Dashboard module provides a <a href="@dashboard">Dashboard page</a> in the administrative interface for organizing administrative tasks and navigation, and tracking information within your site. The Dashboard page contains blocks, which you can add to and arrange using the drag-and-drop interface that appears when you click on the <em>Customize dashboard</em> link. Within this interface, blocks that are not primarily used for site administration do not appear by default, but can be added via the <em>Add other blocks</em> link. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Dashboard module</a>.
nl: De Dashboard-module biedt een <a href="@dashboard">Dashboardpagina</a> in de beheerinterface voor het organiseren van beheertaken, navigatie en om informatie binnen de site te volgen. De Dashboardpagina bevat blokken, die u kan toevoegen en ordenen met de klik-en-sleep interface die verschijnt wanneer u op <em>Dashboard aanpassen</em> klikt. Blokken die in beginsel niet worden gebruikt voor het beheer van de site, worden standaard niet getoond in deze interface, maar kunnen worden toegevoegd met de <em>Andere blokken toevoegen</em> link. Zie voor meer informatie de pagina over de <a href="@handbook">Dashboard-module</a> in het online handboek.

en: Rearrange blocks for display on the <a href="@dashboard-url">Dashboard page</a>. Blocks placed in the <em>Dashboard (inactive)</em> region are not displayed when viewing the Dashboard page, but are available within its <em>Customize dashboard</em> interface. Removing a block from active dashboard display makes it available on the main <a href="@blocks-url">blocks administration page</a>.
nl: Orden de blokken voor weergave op de <a href="@dashboard-url">Dashboardpagina</a>. Blokken in het gebied <em>Dashboard (inactive)</em> worden niet getoond op de Dashboardpagina, maar zijn wel beschikbaar in de <em>Dashboard aanpassen</em> interface. Het verwijderen van een blok uit de geactiveerde dashboardweergave, maakt dat blok beschikbaar op de algemene pagina <a href="@blocks-url">Blokken beheren</a>.

en: Add other blocks
nl: Andere blokken toevoegen

en: URL fallback
nl: URL-fallback

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
nl: Gebruik een reeds gedetecteerde taal voor URLs wanneer er geen gevonden is.

en: %type_name: Create new content
nl: %type_name: Nieuwe inhoud aanmaken

en: %type_name: Edit own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bewerken

en: %type_name: Edit any content
nl: %type_name: Alle inhoud bewerken

en: %type_name: Delete own content
nl: %type_name: Eigen inhoud verwijderen

en: %type_name: Delete any content
nl: %type_name: Alle inhoud verwijderen

en: The message has been dismissed. You can change your overlay settings at any time by visiting your profile page.
nl: Het bericht werd afgewezen. U kunt de overlay-instellingen op elk moment aanpassen op uw profielpagina.

en: If you have problems accessing administrative pages on this site, disable the overlay on your profile page.
nl: Indien u problemen heeft om toegang te krijgen tot de beheerpagina's op deze website, kunt u de overlay uitschakelen op uw profielpagina.

en: Dismiss this message.
nl: Dit bericht afwijzen.

en: Options for the administrative overlay
nl: Opties voor de beheeroverlay

en: Human-readable name
nl: Voor mensen leesbare naam

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt verwijderen?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
nl: %entity %label teruggezet naar standaardwaarden.

en: Deleted %entity %label.
nl: %entity %label verwijderd.

en: Add @entity_type
nl: @entity_type toevoegen

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Clone @label
nl: @label dupliceren

en: Revert @label
nl: @label terugzetten

en: Delete @label
nl: @label verwijderen

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
nl: Systeemnamen mogen niet alleen uit cijfers bestaan.

en: The author of the comment.
nl: De auteur van de reactie.

en: Data export successful
nl: Data-export succesvol

en: Your export has been created. View/download the file <a href="@link">here</a> (will automatically download in 3 seconds.)
nl: Uw export werd aangemaakt. U kan het <a href="@link">bestand hier downloaden</a> (download start automatisch over 3 seconden).

en: (No information available)
nl: (Geen informatie beschikbaar)

en: Next steps
nl: Volgende stappen

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
nl: Het bestand %file kon niet worden gekopieerd omdat de bestemmingsmap %destination niet correct ingesteld is.

en: @driver_name settings
nl: @driver_name-instellingen

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
nl: MySQL, MariaDB of gelijkwaardig

en: Database file
nl: Database bestand

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
nl: Het absolute pad naar het bestand waar @drupal-gegevens opgeslagen zullen worden. Dit moet beschrijfbaar zijn voor de webserver en niet in de webroot liggen.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
nl: De gekozen map is niet overschrijfbaar door de webserver.

en: Autocomplete popup
nl: Popup voor automatisch aanvullen

en: Searching for matches...
nl: Zoeken naar overeenkomsten...

en: The Field module allows custom data fields to be defined for <em>entity</em> types (entities include content items, comments, user accounts, and taxonomy terms). The Field module takes care of storing, loading, editing, and rendering field data. Most users will not interact with the Field module directly, but will instead use the <a href="@field-ui-help">Field UI module</a> user interface. Module developers can use the Field API to make new entity types "fieldable" and thus allow fields to be attached to them. For more information, see the online handbook entry for <a href="@field">Field module</a>.
nl: De Field-module staat het toe zelf datavelden te definiëren voor <em>entiteitstypes</em> (entiteiten zijn bijvoorbeeld: inhoud, gebruikersaccounts, commentaar en tags). De Field-module zorgt voor het opslaan, laden, bewerken en weergeven van de data uit de velden. De meeste gebruikers zullen niet direct de Field-module gebruiken, maar de <a href="@field-ui-help">'Field UI'- module</a> interface. Ontwikkelaars van modules kunnen de Field-API gebruiken om nieuwe entiteitstypes te voorzien van velden. Zie de online gebruikershandleiding van de <a href="@field">Field-module</a> voor meer informatie.

en: No fields are present yet.
nl: Er zijn nog geen velden beschikbaar.

en: After you create an image style, you can add effects: crop, scale, resize, rotate, and desaturate (other contributed modules provide additional effects). For example, by combining effects as crop, scale, and desaturate, you can create square, grayscale thumbnails.
nl: Nadat u een afbeeldingsstijl heeft gemaakt, kunt u effecten toevoegen: bijsnijden, schalen, afmetingen wijzigen, roteren en de kleurverzadiging verminderen. U kunt bijvoorbeeld vierkante miniaturen in grijswaarden maken door het combineren van de effecten bijsnijden, schalen en kleurverzadiging verminderen.

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
nl: Lees verder<span class="element-invisible"> over @title</span>

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
nl: Voer een alternatieve URL in waarmee deze inhoud benaderd kan worden (optioneel). Gebruik bijvoorbeeld 'over' als u een pagina schrijft over de organisatie zelf. Gebruik een relatief pad en geen schuine streep aan het einde van de alternatieve URL.

en: The PHP filter module adds a PHP filter to your site, for use with <a href="@filter">text formats</a>. This filter adds the ability to execute PHP code in any text field that uses a text format (such as the body of a content item or the text of a comment). <a href="@php-net">PHP</a> is a general-purpose scripting language widely-used for web development, and is the language with which Drupal has been developed. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@php">PHP filter module</a>.
nl: De 'PHP filter'-module voegt een PHP-filter toe dat gebruikt kan worden met verschillende <a href="@filter">tekstopmaakprofielen</a>. Dit filter voegt de mogelijkheid toe om PHP-code uit te voeren in elk tekstveld dat gebruik maakt van tekstopmaak (zoals de berichttekst van een pagina of de tekst van een commentaar). <a href="@php-net">PHP</a> is een algemene programmeertaal die veel gebruikt wordt voor het ontwikkelen van webapplicaties en is ook de taal waarin Drupal zelf ontwikkeld is. Bekijk de online gebruikershandleiding van de <a href="@php">'PHP filter'-module</a> voor meer informatie.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
nl: Het aantal stemmen dat op deze enquête werd uitgebracht.

en: The length of time the poll is set to run.
nl: De tijdsduur ingesteld voor de enquête.

en: Uninstall @module module
nl: @module-module deïnstalleren

en: Aggregate and compress CSS files.
nl: CSS-bestanden samenvoegen en comprimeren.

en: Aggregate JavaScript files.
nl: JavaScript-bestanden samenvoegen.

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
nl[0]: Om de @module-module te deïnstalleren, moet eerst de volgende module gedeïnstalleerd worden: @required_modules
nl[1]: Om de @module-module te deïnstalleren, moeten eerst de volgende modules gedeïnstalleerd worden: @required_modules

en: Enable newly added modules
nl: Nieuw toegevoegde modules inschakelen

en: Enable newly added themes
nl: Nieuw toegevoegde thema's inschakelen

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it on the main <a href="@modules">Modules page</a>.
nl: Deïnstalleren verwijdert alle gegevens die aan een module gerelateerd zijn. Om een module te kunnen deïnstalleren moet u die eerst uitzetten op de pagina <a href="@modules">Modules</a>.

en: View the administration theme
nl: Beheerthema bekijken

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the <a href="@appearance-url">Appearance</a> page.
nl: Dit wordt alleen gebruikt wanneer een site is ingesteld om een aparte beheerthema te gebruiken. Zie pagina <a href="@appearance-url">Uiterlijk</a>.

en: Database system
nl: Databasesysteem

en: Database system version
nl: Databasesysteemversie

en: The Toolbar module displays a bar containing top-level administrative links across the top of the screen. Below that, the Toolbar module has a <em>drawer</em> section where it displays links provided by other modules, such as the core <a href="@shortcuts-help">Shortcut module</a>. The drawer can be hidden/shown by using the show/hide shortcuts link at the end of the toolbar.
nl: De Toolbar-module toont boven in het scherm een werkbalk met de hoofdlinks uit de beheerinterface. Daaronder toont de Toolbar-module een <em>lade</em> met links van andere modules, zoals de <a href="@shortcuts-help">Shortcut-module</a>. De lade kan verborgen of getoond worden via de snelkoppeling aan het eind van de werkbalk.

en: Hide shortcuts
nl: Snelkoppelingen verbergen

en: Indexed %count content items for tracking.
nl: %count items met inhoud geïndexeerd om te volgen.

en: There is a tab on this page for each module that defines triggers. On this tab you can assign actions to run when triggers from the <a href="@module-help">@module-name module</a> happen.
nl: Deze pagina bevat voor elke module die triggers definieert een tabblad. Op dat tabblad kunt u acties toewijzen die uitgevoerd moeten worden wanneer triggers van de <a href="@module-help">@module-name-module</a> plaatsvinden.

en: Release notes for @project_title
nl: Notities bij deze versie van @project_title

en: The role settings have been updated.
nl: De rol-instellingen zijn bijgewerkt.

en: Disable the account and keep its content.
nl: Het account uitschakelen en de inhoud behouden.

en: Disable the account and unpublish its content.
nl: Het account uitschakelen en de inhoud verwijderen.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
nl: Het account verwijderen en de inhoud eigendom maken van %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
nl: Het account en de inhoud verwijderen.

en: Display on user registration form.
nl: Op formulier gebruikersregistratie weergeven.

en: This is compulsory for 'required' fields.
nl: Vereist voor 'verplichte' velden.

en: Drupal system listing compatible test
nl: Compatibiliteits test voor Drupal-systeemoverzicht

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
nl: Ondersteuningsmodule om de drupal_system_listing functie te testen.

en: Drupal system listing incompatible test
nl: Incompatibiliteits test voor Drupal-systeemoverzicht

en: Paste an exported %entity_type here.
nl: Plak hier een geëxporteerd(e) %entity_type.

en: Imported %entity %label.
nl: %entity %label geïmporteerd.

en: Export @label
nl: @label exporteren

en: Import @entity_type
nl: @entity_type importeren

en: Static Title
nl: Vaste titel

en: Static title
nl: Vaste titel

en: This title will always be used if &ldquo;Static Title&rdquo; is selected above.
nl: Deze titel wordt altijd gebruikt indien &ldquo;Vaste titel&rdquo; hierboven is geselecteerd.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
nl: Er moet een standaardtitel worden opgegeven indien de titel een vaste waarde heeft.

en: Use uncompressed jQuery
nl: Niet-gecomprimeerde jQuery gebruiken.

en: %error: %message in %function (line %line of %file).
nl: %error: %message in %function (regel %line van %file).

en: Include %anonymous
nl: %anonymous insluiten

en: Allow entering any user name
nl: Het invoeren van een gebruikersnaam toestaan

en: Entity info
nl: Entiteitsinformatie

en: Generated @number_menus menus, @number_links links.
nl: @number_menus menu's en @number_links links gegenereerd.

en: Deleted existing terms.
nl: Bestaande termen verwijderd.

en: Deleted existing vocabularies.
nl: Bestaande woordenlijsten verwijderd.

en: Deleted existing menus and links.
nl: Bestaande menu's en links verwijderd.

en: Created the following new menus: !menus
nl: De volgende nieuwe menu's aanmaken: !menus

en: Created @count new menu links.
nl: @count nieuwe menu-links aangemaakt.

en: Description of @name
nl: Beschrijving van @name

en: Description of @title.
nl: Beschrijving van @title.

en: <strong>Delete all content</strong> in these content types before generating new content.
nl: <strong>Verwijder alle inhoud</strong> in deze inhoudstypen voordat nieuwe inhoud gegenereerd wordt.

en: Number of terms?
nl: Aantal termen?

en: Number of vocabularies?
nl: Aantal woordenlijsten?

en: Create new menu(s)
nl: Nieuwe menu('s) aanmaken

en: Generate links for these menus
nl: Links voor deze menu's genereren

en: Number of new menus to create
nl: Aantal nieuwe menu's om te genereren

en: Number of links to generate
nl: Aantal links om te genereren

en: Types of links to generate
nl: Linktypen om te genereren

en: Maximum link depth
nl: Maximale linkdiepte

en: Maximum menu width
nl: Maximale menubreedte

en: Generate terms
nl: Termen genereren

en: Generate a given number of terms. Optionally delete current terms.
nl: Een bepaald aantal termen genereren. Optioneel alle huidige termen verwijderen.

en: Generate vocabularies
nl: Woordenlijsten genereren

en: Generate a given number of vocabularies. Optionally delete current vocabularies.
nl: Genereer een bepaald aantal woordenlijsten. Verwijder desgewenst ook bestaande woordenlijsten.

en: Generate menus
nl: Menu's genereren

en: Generate a given number of menus and menu links. Optionally delete current menus.
nl: Een bepaald aantal menu's en menulinks genereren. Optioneel alle bestaande menu's verwijderen.

en: Fixed value
nl: Vaste waarde

en: Administer services
nl: Diensten beheren

en: Get any binary files
nl: Alle binaire bestanden verkrijgen

en: Get own binary files
nl: Eigen binaire bestanden verkrijgen

en: Save file information
nl: Bestandsinformatie opslaan

en: Get a system variable
nl: Systeemvariabele verkrijgen

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
nl: Er bevinden zich @count weesacties (%orphans) in de actietabel. !link

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
nl[0]: 1 reactie verwijderd.
nl[1]: @count reacties verwijderd.

en: Use field label instead of the "On value" as label
nl: Gebruik de label van het veld in plaats van de waarde voor 'aan' als label

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
nl[0]: 1 bericht verwijderd.
nl[1]: @count berichten verwijderd.

en: tracker
nl: Tracker

en: Automatic updating of Drupal core is not supported. See the <a href="@upgrade-guide">upgrade guide</a> for information on how to update Drupal core manually.
nl: Het automatisch updaten van Drupal core wordt niet ondersteund. Kijk in de <a href="@upgrade-guide">upgradegids</a> voor informatie hoe u Drupal core handmatig kunt updaten.

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Drupal !version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Drupal !version: %names
nl[0]: %archive_file bevat een versie van %names die niet compatibel is met Drupal !version.
nl[1]: %archive_file bevat versies van modules of thema's die niet compatibel zijn met Drupal !version: %names

en: Useful links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.
nl: Nuttige links: !ckeditorlink | !devguidelink | !userguidelink.

en: Developer's Guide
nl: Ontwikkelaarsgids

en: User's Guide
nl: Gebruikersgids

en: Administration panel
nl: Beheerpaneel

en: Content Authoring
nl: Inhoud autoriseren

en: Entity tokens
nl: Entiteit-tokens

en: The original-language version of this node, if one exists.
nl: De oorspronkelijke taalversie van deze node, als die bestaat.

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
nl: De %setting-instelling heeft momenteel de waarde '%current_value', maar moet de waarde '%needed_value' hebben. Verander dit door de volgende query uit te voeren: !query

en: List (integer)
nl: Lijst (integer)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
nl: Dit veld slaat gehele getallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Levensduur in dagen': 1 => 1 dag, 7 => 1 week, 31 => 1 maand.

en: List (float)
nl: Lijst (zwevendekommagetal)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
nl: Dit veld slaat zwevendekommagetallen op uit een lijst van toegestane 'waarde => label'-paren. Bijvoorbeeld 'Fractie': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
nl: Dit veld slaat tekstwaarden op uit een lijst van toegestane 'waarde => label' paren. Bijvoorbeeld 'Staten van de VS': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde en moet een getal zijn. Het label is de weer te geven waarde en de keuze in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een getal bevat, zal het gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
nl: Lijsten met labels zijn ook toegestaan (één label per regel), alleen als het veld nog geen waarden bevat. Numerieke sleutels zullen automatisch worden aangemaakt aan de hand van de volgorde in de lijst.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Allowed values list: invalid input.
nl: Lijst met toegestane waardes: ongeldige invoer.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
nl: Lijst met toegestane waardes: enkele waardes die momenteel in gebruik zijn worden verwijderd.

en: Masquerade as user
nl: Vermom als gebruiker

en: Masquerade as another user.
nl: Vermom als andere gebruiker.

en: Masquerade as admin
nl: Vermom als beheerder

en: Masquerade as the site admin (UID 1).
nl: Vermom als site-beheerder (UID 1).

en: Administer Masquerade
nl: Masquerade beheren

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
nl: Profielen aan gebruikersrollen toewijzen voor de beschikbare bestandssystemen. Het standaard bestandssysteem is %name.

en: If selected, items which span multiple days will displayed as a multi-column row.  If not selected, items will be displayed as an individual column.
nl: Indien geselecteerd zullen items die meerdere dagen overspannen getoond worden als een rij over meerdere kolommen. Indien niet geselecteerd zullen de items in een individuele kolom staan.

en: Do not display overlapping items
nl: Overlappende items niet weergeven.

en: Current additions
nl: Huidige toevoegingen

en: Also includes !additional_dates.
nl: Bevat ook !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
nl: Wordt herhaald !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
nl: Het jaarbereik moet in het formaat -9:+9, 2005:2010, -9:2010, of 2005:+9 zijn.

en: Administer Module Filter
nl: Module Filter beheren

en: Configure how Module Filter performs.
nl: Het gedrag van Module Filter instellen.

en: The file.
nl: Het bestand.

en: Whether the file is being displayed.
nl: Of het bestand wordt weergegeven.

en: The image file.
nl: Het afbeeldingsbestand.

en: The main body text
nl: De berichttekst.

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
nl: Verbinden met de server is niet gelukt. De server geeft het volgende bericht: !message Voor meer hulp omtrent het installeren of updaten van code op de server, bekijk het <a href="@handbook_url">handboek</a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
nl: Kan het volgende info-bestand niet verwerken: '%info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
nl: In het info-bestand (%info_file) wordt er geen 'name'-attribuut gedefinieerd.

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
nl: Het testframework vereist een PHP-geheugenlimiet van minimaal %memory_minimum_limit. De huidige geheugenlimiet is %memory_limit. <a href="@url">Volg deze stappen om door te gaan</a>.

en: You can find <a href="@module_url">modules</a> and <a href="@theme_url">themes</a> on <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
nl: <a href="@module_url">Modules</a> en <a href="@theme_url">thema's</a> vindt u op <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. De volgende bestandsextensies worden ondersteund: %extensions.

en: Your server does not support updating modules and themes from this interface. Instead, update modules and themes by uploading the new versions directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
nl: Uw server ondersteunt het updaten vanuit deze interface niet. Update modules en thema's door de nieuwe versies rechtstreeks naar de server te uploaden, zoals beschreven in het <a href="@handbook_url">handboek</a>.

en: Your server does not support installing modules and themes from this interface. Instead, install modules and themes by uploading them directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
nl: Uw server biedt geen ondersteuning voor het installeren van modules en thema's vanuit deze interface. Installeer modules en thema's door de nieuwe versies rechtstreeks naar de server te uploaden, zoals beschreven in het <a href="@handbook_url">handboek</a>.

en: Updating modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods. | Updating modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods.
nl[0]: Voor het bijwerken van modules en thema's is <strong>@backends-toegang</strong> tot de server vereist. Zie het <a href="@handbook_url">handboek</a> voor andere methoden van bijwerken.
nl[1]: Voor het bijwerken van modules en thema's is toegang tot de server via een van de volgende methoden vereist: <strong>@backends</strong>. Zie het <a href="@handbook_url">handboek</a> voor andere methoden van bijwerken.

en: Installing modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods. | Installing modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods.
nl[0]: Voor installatie van modules en thema's is <strong>@backends-toegang</strong> tot de server vereist. Zie het <a href="@handbook_url">handboek</a> voor andere methoden van installatie.
nl[1]: Voor installatie van modules en thema's is toegang tot de server via een van de volgende methoden vereist: <strong>@backends</strong>. Zie het <a href="@handbook_url">handboek</a> voor andere methoden van installatie.

en: %archive_file does not contain any .info files.
nl: %archive_file bevat geen .info-bestanden.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Enter the ID of an entity for this context.
nl: Geef het ID van een entiteit voor deze context.

en: Access the views administration pages.
nl: De beheerpagina's van overzichten bekijken.

en: Bypass access control when accessing views.
nl: Toegangscontrole tijdens het bekijken van overzichten omzeilen.

en: Add new view
nl: Een nieuw overzicht toevoegen

en: - Basic validation -
nl: - Basisvalidatie -

en: HTML element
nl: HTML-element

en: Label HTML element
nl: HTML-element label

en: Place a colon after the label
nl: Na het label een dubbele punt plaatsen

en: Wrapper HTML element
nl: Omvattend HTML-element

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Add default classes
nl: Standaardklassen toevoegen

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
nl: Standaard Views-klasses gebruiken om het veld, veldlabel en veldinhoud te identificeren.

en: Use absolute path
nl: Een absoluut pad gebruiken

en: Rel Text
nl: Rel-tekst

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
nl: Voeg de 'Rel'-eigenschap toe voor gebruik in Lightbox2 of andere JavaScript-functies.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor gebruik in dit veld. Merk op dat omwille van de weergave-opbouw, u geen velden kunt gebruiken die na dit veld komen; als u een veld nodig heeft dat niet in de lijst staat, dient u de volgorde van de velden te wijzigen.
    Als u de tekens %5B of %5D wilt invoegen, gebruik dan de html-entiteitscodes '%5B' of '%5D'; zo niet dan zullen ze vervangen worden door lege ruimte.

en: Preserve certain tags
nl: Bepaalde tags behouden

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
nl: Geef de elementen op die u wenst te behouden in het filterproces. Bijvoorbeeld &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; zal alle 'p'- en 'br'-elementen behouden.

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You my assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
nl: Geef een wiskundige uitdrukking op zoals 2 + 2 of sqrt(5). U mag variabelen toewijzen en wiskundige functies aanmaken en evalueren. Gebruik de ; om deze te scheiden. Bijvoorbeeld: f(x) = x + 2; f(2).

en: Format plural
nl: Meervoudsformaat

en: If checked, special handling will be used for plurality.
nl: Indien aangevinkt vindt er speciale behandeling plaats van het meervoud

en: Singular form
nl: Enkelvoud

en: Text to use for the singular form.
nl: Bij enkelvoud te gebruiken tekst.

en: Plural form
nl: Meervoud

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
nl: Bij meervoud te gebruiken tekst , @count zal door de waarde vervangen worden.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
nl: Een verschuiving ten opzichte van de huidige tijd zoals "!example1" of "!example2".

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit overzicht. Deze mag alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Weight for @display
nl: Gewicht voor @display

en: Translation method
nl: Vertalingsmethode

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
nl: Selecteer een vertaalmethode voor onderdelen van het overzicht zoals kop, voet, en lege tekst.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
nl: Deze titel zal worden weergegeven in de bewerkingspagina van het overzicht in plaats van de standaardtitel. Dit kan handig zijn indien hetzelfde item tweemaal bestaat.

en: Do not pass admin strings for translation.
nl: Beheerteksten niet doorgeven voor vertaling.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
nl: De Drupal core-functie t() gebruiken. Dit wordt afgeraden omdat wijzigingen van reeds bestaande tekstreeksen niet wordt ondersteund.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
nl: Als u de labels wilt vertalen in andere talen, overweeg dan het installeren van de Views Translation-module van het <a href="!path">Internationalization-pakket</a>.

en: Feed Item ID
nl: Feed item-ID

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: Date and time of when the comment was created.
nl: De datum en tijd waarop de reactie geplaatst werd.

en: Date and time of when the comment was last updated.
nl: De datum en tijd waarop de reactie voor het laatst gewijzigd werd.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
nl: Of de reactie goedgekeurd is (of nog in de moderatiewachtrij).

en: Approved comment
nl: Goedgekeurde reactie

en: Last comment CID
nl: Laatste reactie-CID

en: Display the last comment of a node
nl: Laatste reactie van een node tonen

en: Last Comment
nl: Laatste reactie

en: The last comment of a node.
nl: Laatste reactie van een node.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
nl: Sommige rollen missen permissie voor toegang tot de inhoud, maar weergave %display heeft geen toegangscontrole.

en: The extension of the file.
nl: De extensie van het bestand.

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze node, gewoonlijk omdat het een bestand in een veld van de node is.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
nl: Een gebruiker die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de gebruiker is.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
nl: Een bestand dat is gekoppeld aan de gebruiker, meestal omdat het zich in een veld bevindt aan de gebruiker.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
nl: Een reactie die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze reactie, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de reactie is.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
nl: Een taxonomieterm die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomieterm, gewoonlijk omdat dit een bestand in een veld van de taxonomieterm is.

en: Taxonomy Vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een taxonomiewoordenlijst die verband houdt met dit bestand. Meestal is dit een bestand in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
nl: Een bestand dat verband houdt met deze taxonomiewoordenlijst. Meestal bevindt dit bestand zich in een veld van de taxonomiewoordenlijst.

en: The module managing this file relationship.
nl: De module die deze bestandsrelatie beheert.

en: The type of entity that is related to the file.
nl: Het type entiteit dat aan het bestand gerelateerd is.

en: The number of times the file is used by this entity.
nl: Het aantal keren dat een bestand door deze entiteit wordt gebruikt.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst waar de term bij hoort. Hiervoor wordt de term uit het veld 'Taxonomy: Term' gebruikt. Dit kan dubbele inhoud veroorzaken.

en: term from !field_name
nl: term van !field_name

en: Math expression
nl: Wiskundige expressie

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
nl: Evalueert een wiskundige uitdrukking en geeft deze weer.

en: Use destination
nl: Bestemming gebruiken

en: Add destination to the link
nl: Een bestemming aan de link toevoegen

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
nl: De reactielink tonen in het formulier dat wordt gebruikt in de standaardnodeteasers, in plaats van het volledige nodeformulier.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
nl: Gebruikt door Style: Tabel om de klikbare kolom te bepalen waarmee wordt gesorteerd. De standaardwaarde is meestal voldoende.

en: Group column
nl: Groepskolom

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
nl: Selecteer de kolom van dit veld waarop de groepsfunctie, die hierboven geselecteerd is, wordt toegepast.

en: Group columns (additional)
nl: Groepskolom (extra)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
nl: Selecteer aanvullende kolommen van dit veld om in de query in te sluiten en op te groeperen.

en: Display download path instead of file storage URI
nl: Het downloadpad laten zien in plaats van de bestandsopslag URI

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
nl: Dit levert de volledige download-URL in plaats van het interne filestream-adres.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
nl: De systeemnaam voor de woordenlijst waartoe de term behoort.

en: Display error message
nl: Foutmeldingsberichten weergeven

en: Term name converted to Term ID
nl: Termnaam omgezet naar term-ID

en: No comment
nl: Geen reactie

en: Comment or document this display.
nl: Deze weergave van een opmerking of uitleg voorzien.

en: Query settings
nl: Query-instellingen

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
nl: Toestaan om geavanceerde instellingen voor de query-plugin in te stellen

en: The name and the description of this display
nl: De naam en beschrijving van deze weergave

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze naam wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
nl: Deze beschrijving wordt alleen in de beheerinterface van het overzicht getoond.

en: This display's comments
nl: De opmerkingen bij deze weergave

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
nl: Deze waarde kan alleen gezien worden binnen de gebruikersinterface voor ovezichten en kan worden gebruikt om deze weergave van documentatie te voorzien. U kunt dit gebruiken om aantekeningen te leveren aan andere of toekomstige beheerders van de website over hoe of waarom deze weergave ingesteld is.

en: Query options
nl: Query-opties

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
nl: Weergavenaam mag alleen uit letters, cijfers of onderliggende strepen bestaan.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de pagineringswaarden van de bovenliggende weergave erven, waarvan het een bijlage is?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
nl: Moet deze weergave de pagineringswaarden weergeven? Dit is alleen relevant als de paginering geëerfd wordt.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
nl: Dit zal verschijnen als de naam van dit blok in beheer >> structuur >> blokken

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
nl: Tekst om weer te geven in plaats van de resultaten totdat een gebruiker een selectie maakt en een zichtbaar filter toepast.

en: Include all items option
nl: Optie 'alle items' toevoegen

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
nl: Indien geselecteerd, zal aan 'items per pagina' een extra keuze  worden toegevoegd waarmee alle items kunnen worden weergegeven.

en: All items label
nl: Label voor 'alle items'

en: Which label will be used to display all items
nl: Het te gebruiken label om alle items te tonen

en: Disable SQL rewriting
nl: Herschrijven van SQL uitschakelen

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
nl: WAARSCHUWING: Het uitschakelen van "SQL herschrijven" betekent dat de toegangscontrole tot de inhoud is uitgeschakeld. Als het overzicht onvoldoende nauwkeurig is ingesteld kunnen gebruikers daardoor inhoud zien die zij niet mogen zien. Gebruik deze optie alleen als u dit beveiligingsrisico begrijpt en accepteert.

en: Use Slave Server
nl: Slave-server gebruiken

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
nl: Dit zorgt ervoor dat de query contact probeert te maken met een slave-server (indien beschikbaar). Indien er geen slave-server opgegeven of beschikbaar is, wordt teruggevallen op de standaardserver.

en: Field Language
nl: Taal van velden

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
nl: Een veld dat vertalingen ondersteunt zal worden weergegeven in de geselecteerde taal.

en: The class to provide on each row.
nl: De klasse om aan iedere rij mee te geven.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
nl: Er kunnen veld-tokens worden gebruikt, zoals te vinden onder "Vervangingspatronen" in de rubriek "Uitvoer van dit veld herschrijven" van ieder veld.

en: Table summary
nl: Tabelsamenvatting

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
nl: Deze waarde zal worden weergegeven als tabelsamenvattings-attribuut in de html. Stel deze waarde in voor een betere toegankelijkheid van uw website.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal het huidige pad worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
nl: De klasse om toe te voegen aan de wrapper, buiten de lijst.

en: List class
nl: Lijst-klasse

en: The class to provide on the list element itself.
nl: De klasse om aan het lijstelement zelf toe te voegen.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
nl: Geef het basispad op voor links in deze samenvattingsweergave, bijvoorbeeld http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
    Laat de / aan begin en eind achterwege. Als hier geen waarde wordt opgegeven, zal het pad in de eerst aangetroffen paginaweergave worden gebruikt als basispad. Als geen pad wordt gevonden, wordt / gebruikt.

[ctx: Test strings]
en: Test string with @complex %variables !smile
nl: Test tekst met @complex %variables !smile

[ctx: Dates]
en: one day | @count days
nl[0]: één dag
nl[1]: @count dagen

en: Tokens related to the current date and time.
nl: Tokens verwant aan de huidige datum en tijd.

en: The URL of the @entity.
nl: De URL van de @entity.

en: The content type of the node.
nl: Het inhoudstype van de node.

en: Tokens related to content types.
nl: Tokens verwant aan inhoudstypes.

en: The name of the content type.
nl: De naam van het inhoudstype.

en: The unique machine-readable name of the content type.
nl: De systeemnaam van dit inhoudstype.

en: The optional description of the content type.
nl: De optionele beschrijving van het inhoudstype.

en: The number of nodes belonging to the content type.
nl: Het aantal nodes dat hoort bij dit inhoudstype.

en: The URL of the content type's edit page.
nl: De URL van de inhoudstype-bewerkpagina.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van de taxonomieterm.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
nl: De systeemnaam van de woordenlijst.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
nl: De URL van de woordenlijst-bewerkpagina.

en: The picture of the user.
nl: De foto van de gebruiker.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
nl: Het specifieke argument van de huidige pagina (bijv. 'arg:1' op de pagina 'node/1' retourneert '1').

en: Tokens related to URLs.
nl: Tokens verwant aan URL's.

en: Relative URL
nl: Relatieve URL

en: The relative URL.
nl: De relatieve URL.

en: The absolute URL.
nl: De absolute URL.

en: Tokens related to menus.
nl: Tokens verwant aan menu's.

en: The unique machine-readable name of the menu.
nl: De systeemnaam van het menu.

en: The optional description of the menu.
nl: De optionele beschrijving van het menu.

en: Menu link count
nl: Menulinkteller

en: The number of menu links belonging to the menu.
nl: Het aantal menulinks die bij dit menu horen.

en: The URL of the menu's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van dit menu.

en: The menu of the menu link.
nl: Het menu dat bij deze menulink hoort.

en: The URL of the menu link's edit page.
nl: De URL van de bewerkpagina van deze menulink.

en: @category @type field.
nl: @category @type-veld

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
nl[0]: Het %element-title dient minimaal een token te bevatten.
nl[1]: Het %element-title dient mintens @count tokens te bevatten.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
nl[0]: Het %element-title mag hooguit een token bevatten.
nl[1]: Het %element-title moet hooguit @count tokens bevatten.

en: Content paths
nl: Inhoudspaden

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (wordt toegepast op alle inhoudstypes waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon voor @node_type (toegepast op alle @node_type inhoudstypen waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: Approve link
nl: Link voor goedkeuren

en: View help topics
nl: Help weergeven

en: View help popups
nl: Help in popup weergeven

en: View help index
nl: Helpindex weergeven

en: reCaptcha Administration
nl: reCaptcha beheren

en: Administer reCaptcha settings
nl: ReCaptcha-instellingen beheren

en: Content access
nl: Toegang tot inhoud

[ctx: datetime]
en: All day
nl: Hele dag

[ctx: datetime]
en: Year
nl: Jaar

[ctx: datetime]
en: Month
nl: Maand

[ctx: datetime]
en: Day
nl: Dag

en: Display:
nl: Weergave:

en: Multiple values:
nl: Meerdere waarden:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
nl: Geef een aantal waarden op om weer te geven. Leeg laten om alle waarden weer te geven.

en: starting from @isodate
nl: beginnend op @isodate

en: ending with @isodate
nl: eindigend op @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
nl: Specifieke start en/of stop data instellen in het formaat YYYY-MM-DDTTHH:MM:SS, of leeglaten voor alle beschikbare data.

en: Repeat rule:
nl: Herhalingsregel:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
nl: Hoeveel tijdselementen dienen wergegeven te worden in de 'tijd geleden' tekst.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
nl: Toon @count waarde(n), beginnend op @date1 en eindigend op @date2.

en: earliest
nl: vroegste

en: latest
nl: laatste

en: Show repeat rule
nl: Herhalingsregel tonen

en: Display time ago, showing @interval units.
nl: Tijd geleden weergeven, met @interval eenheden.

en: View Repeating Dates
nl: Herhalende datums bekijken

en: The duration of the time period given by the dates.
nl: De duur van de periode aangegeven door de datums.

[ctx: datetime]
en: Hour
nl: Uur

[ctx: datetime]
en: Minute
nl: Minuut

[ctx: datetime]
en: Second
nl: Seconde

en: The year is invalid.
nl: Het jaar is ongeldig.

en: The month is invalid.
nl: De maand is ongeldig.

en: The day is invalid.
nl: De dag is ongeldig.

en: The hour is invalid.
nl: Het uur is ongeldig.

en: The minute is invalid.
nl: De minuut is ongeldig.

en: The second is invalid.
nl: De seconde is ongeldig.

[ctx: date_order]
en: First
nl: eerste

[ctx: date_order]
en: Second
nl: tweede

[ctx: date_order]
en: Third
nl: derde

[ctx: date_order]
en: Fourth
nl: vierde

[ctx: date_order]
en: Fifth
nl: vijfde

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
nl: laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
nl: voorlaatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
nl: op drie na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
nl: op vier na laatste

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
nl: op vijf na laatste

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Configure the Date Popup settings.
nl: Datumpopup instellen.

en: Add exception
nl: Uitzondering toevoegen

en: Add addition
nl: Aanvulling toevoegen

[ctx: date_order]
en: Every
nl: elke

[ctx: day_name]
en: Sunday
nl: zondag

[ctx: day_name]
en: Monday
nl: maandag

[ctx: day_name]
en: Tuesday
nl: dinsdag

[ctx: day_name]
en: Wednesday
nl: woensdag

[ctx: day_name]
en: Thursday
nl: donderdag

[ctx: day_name]
en: Friday
nl: vrijdag

[ctx: day_name]
en: Saturday
nl: zaterdag

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
nl: Deze bewerking werkt nog niet in Drupal 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
nl: Bereik van toegestane jaren, oudste naar nieuwste '-1:+1' betekent dat de oudste datum 1 jaar terug ligt, de nieuwste ligt 1 jaar vooruit.

en: Your content type @name has been created.
nl: Het inhoudstype @name werd aangemaakt.

en: Your date field @name has been created.
nl: Het datumveld @name werd aangemaakt.

en: Administer date tools
nl: datum-hulpmiddelen beheren

en: Easy creation of date content types and calendars.
nl: Gemakkelijk datum-inhoudstypen en kalenders creëren.

en: Views integration for date fields and date functionality.
nl: Views-integratie voor datumvelden en -functionaliteit.

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
nl: Methode van afhandeling van meerdere datumvelden in dezelfde query. Teruggave van items die een overeenkomstig datumveld bevatten (datum = field_1 OR field_2) of alleen items die volledig overeenkomen met alle geselecteerde datumvelden (datum = field_1 AND field_2).

en: Field group format:
nl: Veldgroep-formaat:

en: Weight for new group
nl: Gewicht voor de nieuwe groep

en: Add new group: the group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
nl: Nieuwe groep toevoegen: de groepsnaam %group_name is ongeldig. De naam mag alleen kleine letters (zonder accent), cijfers en onderstrepingstekens bevatten.

en: Add new group: the group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
nl: Nieuwe groep toevoegen: de groepsnaam %group_name is te lang. De naam mag niet langer zijn dan 32 karakters, dit is inclusief het voorvoegsel 'group_'.

en: Add new group: the group name %group_name already exists.
nl: Nieuwe groep toevoegen: de groepsnaam %groep_name bestaat al.

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.

en: Are you sure you want to delete the group %group?
nl: Weet u zeker dat u de groep %group wilt verwijderen?

en: The group %group has been deleted from the %type content type.
nl: De groep %group werd verwijderd van het inhoudstype %type.

en: Administer fieldgroups
nl: Veldgroepen beheren

en: Display the administration for fieldgroups.
nl: Veldgroepenbeheer weergeven.

en: This fieldgroup renders the inner content in a fieldset with the titel as legend.
nl: Deze veldgroep geeft de ingesloten inhoud weer in een set van velden, met de titel als legenda.

en: Vertical tabs group
nl: Verticaal tabbladgroep

en: This fieldgroup renders child groups in its own vertical tabs wrapper.
nl: Deze veldgroep geeft onderliggende groepen weer in zijn eigen verticaal tabblad-wrapper.

en: Vertical tab
nl: Verticale tab

en: This fieldgroup renders the content in a fieldset, part of vertical tabs group.
nl: Deze veldgroep geeft inhoud weer in een set van velden, als onderdeel van een verticaal tabbladgroep.

en: This fieldgroup renders child groups in its own horizontal tabs wrapper.
nl: Deze veldgroep geeft onderliggende groepen weer in zijn eigen horizontaal tabblad-wrapper.

en: Horizontal tab item
nl: Horizontaal tabblad-item

en: This fieldgroup renders the content in a fieldset, part of horizontal tabs group.
nl: Deze veldgroep geeft de inhoud weer in een set van velden, als onderdeel van een horizontaal tabbladgroep.

en: Accordion group
nl: Accordeongroep

en: This fieldgroup renders child groups as jQuery accordion.
nl: Deze veldengroep geeft onderliggende groepen weer als een jQuery-accordeon.

en: Accordion item
nl: Accordeon-item

en: This fieldgroup renders the content in a div, part of accordion group.
nl: Deze veldengroep geeft de inhoud weer in een div, als onderdeel van een accordeongroep.

en: This fieldgroup renders the inner content in a simple div with the titel as legend.
nl: Deze veldgroep geeft de ingesloten inhoud weer in een simpele div met de titel als legenda.

en: Fieldgroup settings
nl: Veldgroepinstellingen

en: Extra CSS classes
nl: Extra CSS-klassen

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen

en: Fieldgroups
nl: Veldgroepen

en: Display the email address as a mailto link.
nl: Het e-mailadres weergeven als mailto-links.

en: Display a contact form.
nl: Een contactformulier weergeven.

en: Display the email address as plain text.
nl: Het e-mailadres weergeven als platte tekst.

en: Contact person by email
nl: Persoon contacteren via e-mail

en: You can add Google Analytics <a href="!custom_var_documentation">Custom Variables</a> here. These will be added to every page that Google Analytics tracking code appears on. Google Analytics will only accept custom variables if the <em>name</em> and <em>value</em> combined are less than 64 bytes after URL encoding. Keep the names as short as possible and expect long values to get trimmed. You may use tokens in custom variable values. Global and user tokens are always available; on node pages, node tokens are also available.
nl: Google Analytics <a href="!custom_var_documentation">Custom Variables</a> toevoegen. De variabelen worden toegevoegd op alle pagina's waar de Google Analytics code wordt weergegeven. Google Analytics accepteert alleen variabelen wanneer de <em>naam</em> en <em>waarde</em> samen korter dan 64 tekens zijn, na URL-codering. Houd de namen zo kort mogelijk en houd er rekening mee dat te lange waarden worden afgebroken. Het is mogelijk om tokens in variabelewaarden te gebruiken. Globale- en gebruikertokens zijn altijd beschikbaar, op nodepagina's zijn nodetokens te gebruiken.

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen

en: Slot number
nl: Slotnummer

en: The custom variable name.
nl: De variabelenaam.

en: The custom variable value. You may use tokens in this field.
nl: De aangepaste variabele waarde. U kunt tokens gebruiken in dit veld.

en: The scope for the custom variable.
nl: Het bereik van de variabele.

en: Section 8.1 of the <a href="@ga_tos">Google Analytics terms of use</a> requires you to make sure you will not associate (or permit any third party to associate) any data gathered from your websites (or such third parties' websites) with any personally identifying information from any source as part of your use (or such third parties' use) of the Google Analytics' service.
nl: Sectie 8.1 van de <a href="@ga_tos">Google Analytics-gebruiksvoorwaarden</a> verbiedt dat u (of een derde) op uw website (of die van een derde) verzamelde persoonlijke gegevens combineert met alle beschikbare gegevens in uw Google Analytics-service (of die van een derde).

en: Allow users to customize tracking on their account page
nl: Geef gebruikers de mogelijkheid om het volgen aan te passen op hun accountpagina

en: No customization allowed
nl: Geen aanpassing toegestaan

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
nl: Volgen standaard ingeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen zich terugtrekken

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
nl: Volgen standaard uitgeschakeld, gebruikers met het toegangsrecht %permission kunnen kiezen voor opt-in.

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Links and downloads
nl: Links en downloads

en: Track clicks on mailto links
nl: Klikken op mailto links bijhouden

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
nl: Downloads (klikken op bestandslinks) bijhouden voor volgende extensies

en: List of download file extensions
nl: Lijst van downloadbare bestandsextensies

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: !extensions
nl: Een lijst bestandsextensies, gescheiden met het | karakter, die getraceerd zullen worden als download indien aangeklikt. Reguliere expressies worden ondersteund. Bijvoorbeeld: !extensions

en: Search and AdSense
nl: Zoeken en AdSense

en: Additional user information
nl: Bijkomende gebruikersinformatie

en: Segment users based on these selected properties
nl: Segmenteer gebruikers op basis van deze geselecteerde eigenschappen

en: Custom variable name #@slot
nl: Aangepaste variabelenaam #@slot

en: Custom variable value #@slot
nl: Aangepaste variabele waarde #@slot

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
nl: Een geldige Google Analytics Web Property ID is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxxx-yy.

en: User role names
nl: Naam van gebruikersrollen

en: Administer Google Analytics
nl: Google Analytics beheren

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
nl: Onderhoudstaken voor Google Analytics uitvoeren.

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
nl: Gebruikers toestaan om te beslissen of de trackingcode toegevoegd zal worden aan de pagina of niet.

en: Menu has been rebuild.
nl: Menu is opnieuw opgebouwd.

en: Google tracking code has been moved to header.
nl: De Google volgcode is naar de header verplaatst.

en: The default country in your regional settings is Germany. Anonymizing of IP addresses has been enabled for privacy reasons.
nl: Het standaardland in uw regionale instellingen is Duitsland. Het anonimiseren van IP-adressen is ingeschakeld omwille van privacyredenen.

en: The default country in your regional settings is <em>not</em> Germany. The anonymizing of IP addresses setting has not been changed. Make sure your site settings comply with the local privacy rules.
nl: Het standaard land in uw regionale instellingen is <em>niet</em> Duitsland. De instelling voor het anonimiseren van IP-adressen werd niet veranderd. Check of uw site-instellingen overeenkomen met lokale privacyregels.

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
nl: Hiermee kan uw site worden bijgehouden door Google Analytics middels het toevoegen van een Javascript conversiecode aan elke pagina.

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: @items tracked
nl: @items gevolgd

en: Forum containers
nl: Forumcontainers

en: Administer content and comments.
nl: Inhoud en reacties beheren.

en: Comment fields
nl: Reactievelden

en: Migrated IMCE files.
nl: Gemigreerde IMCE-bestanden.

en: RSS category
nl: RSS-categorie

en: 5 minute
nl: 5 minuten

en: 15 minute
nl: 15 minuten

en: Panes
nl: Vensters

en: What are you tracking?
nl: Wat wordt gevolgd?

en: A single domain (default)
nl: Een losstaand domein (standaard)

en: Domain: @domain
nl: Domein: @domain

en: One domain with multiple subdomains
nl: Eén domein met meerdere subdomeinen

en: Examples: @domains
nl: Voorbeelden: @domains

en: Multiple top-level domains
nl: Meerdere topniveau domeinnamen

en: List of top-level domains
nl: Lijst van topniveau domeinnamen

en: If you selected "Multiple top-level domains" above, enter all related top-level domains. Add one domain per line. By default, the data in your reports only includes the path and name of the page, and not the domain name. For more information see section <em>Show separate domain names</em> in <a href="http://www.google.com/support/analytics/bin/answer.py?answer=175538">Tracking multiple domains</a>.
nl: Indien u hierboven "Meerdere topniveau domeinnamen" selecteerde, vul dan alle gerelateerde topniveau domeinnamen in. Voer één domeinnaam per regel in. Standaard bevat uw rapport enkel het pad en de naam van de pagina en niet de domeinnaam. Bekijk voor meer informatie het gedeelte <em>Show seperate domain names</em> in <a href="http://www.google.com/support/analytics/bin/answer.py?answer=175538">Meerdere domeinnamen volgen</a>.

en: Add to the selected roles only
nl: Alleen aan genoemde rollen toevoegen

en: Add to every role except the selected ones
nl: Aan elke rol toevoegen behalve de geselecteerde

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
nl: Indien er geen rollen geselecteerd zijn, worden alle bezoeken bijgehouden. Bezoeken van gebruikers met één van de geselecteerde rollen, worden afhankelijk van de voorgaande instelling, al dan niet bijgehouden.

en: Track clicks on outbound links
nl: Klikken op uitgaande links bijhouden

en: Track clicks on outbound links as page views
nl: Kliks op uitgaande links als paginabezoeken bijhouden

en: Google recommends adding the external JavaScript files to the header for performance reasons. If <em>Multiple top-level domains</em> has been selected, this setting will be forced to header.
nl: Google raadt aan om de externe JavaScript bestanden aan de header toe te voegen voor prestatiedoeleinden. Indien <em>Meerdere topniveau domeinnamen</em> geselecteerd is wordt deze instelling gedwongen in de header geplaatst.

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
nl: Een lijst van topniveau domeinnamen is verplicht indien <em>Meerdere topniveau domeinnamen</em> geselecteerd is.

en: You need to deselect all selected profile fields in <a href="@admin">Google Analytics settings</a> and upgrade other profile fields manually or you may loose tracking data in future! See Google Analytics <a href="@customvar">Custom Variables</a> for more information.
nl: U dient alle geselecteerde profielvelden in de<a href="@admin">Google Analytics instellingen</a> te deselecteren en andere profielvelden handmatig bij te werken, anders kunt u trackingdata verliezen in de toekomst! Zie Google Analytics <a href="@customvar">Aangepaste Variabelen</a> voor meer.

en: Renamed "googleanalytics_trackoutgoing" settings variable to googleanalytics_trackoutbound.
nl: "googleanalytics_trackoutgoing" instellingsvariabele hernoemd naar "googleanalytics_trackoutbound".

en: Renamed "googleanalytics_visibility" settings variable to googleanalytics_visibility_pages.
nl: "googleanalytics_visibility" instelling variabele hernoemd naar "googleanalytics_visibility_pages".

en: All pages with exceptions
nl: Alle pagina's met uitzonderingen

en: Excepted: @roles
nl: Uitgezonderd: @roles

en: A single domain
nl: Een enkel domein

en: Content revisions
nl: Inhoudsrevisies

en: Global theme settings.
nl: Globale thema-instellingen.

en: Logo, icons and other specific theme settings.
nl: Logo's, pictogrammen en andere specifieke thema-instellingen.

en: %time hence
nl: over %time

en: Machine name:
nl: Systeemnaam:

en: Unknown variable
nl: Onbekende variabele

en: My Profile
nl: Mijn Profiel

en: Content I've Edited
nl: Door mij bekeken inhoud

en: All Recent Content
nl: Alle recente inhoud

en: You cannot create any new content. Please contact the site administrator.
nl: U kunt geen nieuwe inhoud aanmaken. Neem contact op met de site-beheerder.

en: Administer Workbench settings
nl: Workbench-instellingen beheren

en: Access My Workbench
nl: Toegang tot Mijn Workbench

en: My Workbench
nl: Mijn Workbench

en: My Workbench area
nl: Mijn Workbench-omgeving

en: Workbench editorial suite.
nl: Workbench redactionele suite.

en: edit my profile
nl: mijn profiel bewerken

en: Edited something recently and it's not in this list? If a content type isn't revisioned and you didn't create it, it will not show up in this list when you edit it. You can find it in the 'Content I Can Edit' tab.
nl: Recent iets bewerkt en staat het niet in deze lijst? Als een inhoudstype niet herzien is en u het niet aangemaakt heeft, zal het niet zichtbaar zijn in deze lijst als u het wilt bewerken. U vindt het in het 'Inhoud die ik kan bewerken' tabblad.

en: You haven't created or edited any content.
nl: U heeft geen inhoud aangemaakt of bewerkt.

en: Revised by
nl: Revisie door

en: Five of the most recently updated pieces of content.
nl: Vijf recentelijk gewijzigde stukken inhoud.

en: There is no content available for you to edit.
nl: Er is geen inhoud beschikbaar om te bewerken.

en: - Choose state -
nl: - Kies status -

en: New transition
nl: Nieuwe overgang

en: To and from states of a new transition must be different.
nl: Van- en naar-statussen voor een nieuwe overgang moeten verschillend zijn.

en: This transition already exists.
nl: Deze overgang bestaat al.

en: %from --&gt; %to has been deleted.
nl: %from --&gt; %to is verwijderd.

en: %from --&gt; %to has been created.
nl: %from --&gt; %to is aangemaakt.

en: Drupal role:
nl: Drupal-rol:

en: Select a role to check.
nl: Selecteer een rol om te controleren.

en: Moderation task:
nl: Moderatie-taak:

en: Select a moderation task that the role should be able to perform.
nl: Selecteer een moderatie-taak die de rol zou moeten kunnen uitvoeren.

en: Author moderated content
nl: Schrijver gemodereerde inhoud

en: Edit moderated content
nl: Gemodereerde inhoud wijzigen

en: Publish moderated content
nl: Gemodereerde inhoud publiceren

en: Content types:
nl: Inhoudstypen:

en: Select any content types on which the user should have the ability to perform the moderation task.
nl: Selecteer inhoudstypes waarvoor de gebruiker de mogelijkheid moet hebben om een moderatietaak op uit te oefenen.

en: The @role role may need the "!permission_label" permission in order to be a qualified @moderation_task of @types content.
nl: De rol @role heeft mogelijk het toegangsrecht '!permission_label'  nodig om @moderation_task voor inhoudstype @types te kunnen uitvoeren.

en: The @role role may be a qualified @moderation_task regardless of these notices if it has liberal overall node and moderation permissions, like "Administer content" and "Bypass moderation restrictions".
nl: De rol @role kan worden gekwalificeerd om de taak @moderation_task uit te voeren. Dit is niet afhankelijk van andere algemene toegangrechten, zoals 'Inhoud beheren' en 'Moderatiebeperkingen omzeilen'.

en: Currently there is no published revision of this node.
nl: Momenteel zijn er geen gepubliceerde revisies van deze node.

en: Revised by !user
nl: Ongedaan gemaakt door !user

en: This is the published revision.
nl: Dit is de gepubliceerde revisie.

en: This is the current revision. The current state is %state.
nl: Dit is de huidige revisie. De huidige status is %state.

en: From @from_state --> @to_state on %date by !user
nl: Van @from_state --> @to_state op %date door !user

en: Created as @to_state on %date by !user
nl: Gemaakt als @to_state op %date door !user

en: Revision Actions
nl: Revisie-acties

en: Moderation Actions
nl: Moderatie-acties

en: This is not the live revision of this node.
nl: Dit is niet de live revisie van deze node.

en: The live revision of this content has been unpublished.
nl: De live revisie van deze inhoud is ge-depubliceerd.

en: Moderation History ID
nl: Moderatiehistorie-ID

en: Content moderation history record ID.
nl: Moderatiehistorie record-ID.

en: Content moderation state of the node revisision.
nl: Moderatiestatus van de node revisies.

en: From state
nl: Van status

en: Previous content moderation state of the node revisision.
nl: Vorige moderatiestatus van de node-revisies.

en: User who moderated this revision.
nl: Gebruiker die deze revisie gemodereerd heeft.

en: moderator user
nl: Moderatiegebruiker

en: The date this revision was moderated.
nl: De datum dat deze revisie was gemodereerd.

en: Whether or not this revision is published.
nl: Of deze revisie wel of niet is gepubliceerd.

en: Whether or not this is the current revision.
nl: Of dit wel of niet de huidige revisie is.

en: Moderation Links
nl: Moderatie-links

en: User Can Moderate
nl: Gebruiker kan modereren

en: Can moderate
nl: Kan modereren

en: Type is moderated
nl: Type is gemodereerd

en: Whether the content type is moderated.
nl: Of dit inhoudstype is gemodereerd.

en: New draft
nl: Nieuw concept

en: Edit draft
nl: Concept wijzigen

en: View published
nl: Gepubliceerde tonen

en: View draft
nl: Concept tonen

en: View all unpublished content
nl: Niet-gepubliceerde inhoud tonen

en: Administer Workbench Moderation
nl: Workbench Moderation beheren

en: Bypass moderation restrictions
nl: Moderatiebeperkingen omzeilen

en: View moderation history
nl: Moderatiehistorie tonen

en: View the moderation messages on a node
nl: Moderatieberichten van inhoud tonen

en: Use "My Drafts" workbench tab
nl: Workbench tab 'Mijn concepten' gebruiken

en: Use "Needs Review" workbench tab
nl: Workbench tab 'Te beoordelen' gebruiken

en: Enables you to control node display with a moderation
            workflow. You can have a 'Live revision' for all visitors and pending
            revisions which need to be approved to become the new 'Live Revision.'
nl: Maak het mogelijk om de inhoud met een moderatie workflow te beheren. U kunt een 'Live' revisie voor alle bezoekers hebben en 'Te beoordelen' revisies die goedgekeurd moeten worden voordat deze de nieuwe 'Live' revisie zal worden.

en: These are the states through which a node passes in order to become published. By
            default, the Workbench Moderation module provides the states 'Draft,' 'Needs Review,' and 'Published.'
            On this screen you may create, delete and re-order states. Additional states might include
            'Legal Review,' 'PR Review,' or any or state your site may need.
nl: Dit zijn statussen die een node doorloopt om gepubliceerd te  worden. Standaard, levert de Workbench Moderation-module de statussen: 'Concept', 'Te beoordelen' en 'Gepubliceerd.' In dit scherm kunt u statussen toevoegen, verwijderen of de volgorde aanpassen. Aanvullende statussen kunnen worden aangemaakt, zoals 'Juridische Controle,' 'PR controle,' of een andere status die de website nodig heeft.

en: Permission to perform these transitions
            is controlled on a role-by-role basis.
nl: De rechten om deze overgangen uit te voeren worden per rol beheerd.

en: In order to participate in the moderation process,
            Drupal users must be granted several node- and moderation- related
            permissions. This page can help check whether roles have the correct
            permissions to author, edit, moderate, and publish moderated content.
nl: Om deel te nemen aan het moderatie proces, moeten Drupal gebruikers diverse node- en moderatie gerelateerde rechten hebben. Met behulp van deze pagina kunt u controleren of rollen de juiste rechten hebben om inhoud aan te maken, te wijzigen of te modereren.

en: Enable moderation of revisions
nl: Moderatie van revisies inschakelen

en: Revisions must be enabled in order to use moderation.
nl: Revisies moeten ingeschakeld zijn om moderatie te kunnen gebruiken.

en: Default moderation state
nl: Standaard moderatiestatus

en: Set the default moderation state for this content type. Users with additional moderation permissions will be able to set the moderation state when creating or editing nodes.
nl: Stel de standaard moderatiestatus in voor dit inhoudstype. Gebruikers met aanvullende moderatierechten kunnen de moderatiestatus instellen wanneer zij inhoud aanmaken of wijzigen.

en: Set the moderation state for this content.
nl: Moderatiestatus in voor deze inhoud instellen.

en: Moderation notes
nl: Moderatienotities

en: !action by @user.
nl: !action door @user.

en: Your draft will be placed in moderation.
nl: Uw concept wordt in moderatie geplaatst.

en: Unpublish revision
nl: Revisie depubliceren

en: Unpublish the current live revision.
nl: Publicatie van de huidige live-revisie ongedaan maken.

en: Change Moderation State
nl: Moderatiestatus wijzigen

en: Check Permissions
nl: Toegangsrechten controleren

en: Updated the weight field on the moderation states table.
nl: Het gewicht in de tabel van moderatiestatussen is bijgewerkt.

en: Dropped unused field from the moderation transitions table.
nl: Ongebruikte velden van de tabel moderatie-overgangen werd verwijderd.

en: The renamed permission was updated for !count roles.
nl: Het hernoemde toegangsrecht voor !count rollen werd bijgewerkt.

en: Provides content moderation services
nl: Biedt moderatie op inhoud aan

en: <a href="@settings" title="Content type administration">No content types have been configured to use Workbench Moderation.</a>
nl: <a href="@settings" title="Inhoudstype beheren">Er zijn geen inhoudstypes voor Workbench Moderation ingesteld.</a>

en: Moderation is not ready to for use at this time. Please contact your administrator.
nl: Moderatie is op dit moment niet mogelijk. Neem contact op met de beheerder.

en: This filter isn't even possible right now since workbench moderation permissions are incomplete--there's no way to figure out what transitions a user may make for a particular type of content.
nl: Het is op dit moment niet mogelijk dit filter te gebruiken omdat de workbench moderatie-rechten incompleet zijn. Het is niet mogelijk om uit te zoeken welke overgang een gebruiker nodig heeft voor een specifieke type inhoud.

en: Moderation State
nl: Moderatiestatus

en: Needs Review Page
nl: 'Te beoordelen'-pagina

en: Needs Review
nl: Te beoordelen

en: This list displays content in the "Needs Review" state that you can moderate. Currently there is no such content.
nl: Deze lijst toont inhoud met de status 'Te beoordelen' die u kunt modereren. Momenteel is er hiervoor geen inhoud aanwezig.

en: Workbench Moderation: State
nl: Workbench Moderation: status

en: Drafts Page
nl: Conceptpagina

en: My Drafts
nl: Mijn concepten

en: This list displays content you have created that is not published. Currently there is no such content.
nl: Deze lijst toont inhoud die u heeft gemaakt maar nog niet gepubliceerd is. Momenteel is hiervoor geen inhoud aanwezig.

en: Search page path
nl: Zoekpaginapad

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
nl: Instellingen gebruikt door de tabblad-weergave van de modulepagina.

en: Number of enabled modules
nl: Aantal ingeschakelde modules

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
nl: Toon zowel het aantal ingeschakelde modules in het actieve tabblad als het totaal aantal modules.

en: DEVELOPMENTAL: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
nl: IN ONTWIKKELING: Deze functie helpt om de knop 'Configuratie opslaan' toegankelijker te houden voor websites met veel tabbladen.

en: !enabled of !total
nl: !enabled van !total

en: Divide module groups into tabbed list.
nl: Toon elke groep van modules in een eigen tabblad.

en: Select date field(s) to filter.
nl: Datumveld(en) selecteren om te filteren.

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: Visuals for newly enabled and disabled modules
nl: Visuele aanduiding voor nieuw in- of uitgeschakelde modules

en: Adds a basic count to tabs of modules being enabled/disabled and colors the module row pending it's being enabled or disabled
nl: Toont op de tabbladen het aantal modules dat wordt in- of uitgeschakeld en kleurt de rij van de module als deze wordt in- of uitgeschakeld.

en: All Day
nl: Hele dag

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
nl: <p class="fieldgroup-help">Velden kunnen in groepen worden gesleept met een onbeperkt aantal niveaus. Iedere veldgroep komt met een configuratieformulier, specifiek voor dat type.<br />Houd er rekening mee dat sommige formaten in paren komen. Deze typen hebben een HTML-wrapper waarin de onderliggende veldgroepen worden ingesloten. Plaats bijvoorbeeld accordeon-items in de accordeongroep, verticale tabbladen in de verticale tabbladengroep en horizontale tabbladen in de horizontale tabbladengroep. Er is één uitzondering op deze regel. U kunt een verticaal tabblad gebruiken zonder wrapper wanneer tabbladen voor extra instellingen beschikbaar zijn, zoals bij nodeformulieren.</p>

en: New group %label successfully created.
nl: Nieuwe groep %label werd met succes gecreëerd.

en: Mark group for required fields.
nl: Groep markeren voor verplichte velden.

en: Table that contains field group entries and settings.
nl: Een tabel die inzendingen en instellingen voor veldgroepen bevat.

en: CKEditor profiles
nl: CKEditor-profielen

en: Site Information
nl: Website-informatie

en: Entity: bundle
nl: Entiteit: bundel

en: @entity: Bundle
nl: @entity: bundel

en: Revision information.
nl: Revisie-informatie.

en: Information related to the current page request.
nl: Informatie gerelateerd aan de huidige page-request.

en: Bypass views access control
nl: Toegangscontrole van overzichten omzeilen

en: No results behavior
nl: Gedrag bij ontbreken van resultaten

en: Edit @section
nl: @section bewerken

en: Edit this view to add a display.
nl: Dit overzicht bewerken om een weergave toe te voegen.

en: Add view from template
nl: Met een template een overzicht toevoegen

en: View to insert
nl: In te voegen overzicht

en: The view to insert into this area.
nl: De in dit gebied in te voegen overzicht

en: Inherit contextual filters
nl: Contextuele filters erven

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
nl: Indien aangevinkt zal dit overzicht dezelfde contextuele filters krijgen als de bovenliggende.

en: Recursion detected in view @view display @display.
nl: Recursie gedetecteerd in overzicht @view weergave @display.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>NIET</em> in de URL bevindt

en: Exception value
nl: Uitzonderingswaarde

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
nl: Wanneer deze waarde ontvangen wordt zal het filter genegeerd worden; bijvoorbeeld 'alle waarden'

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
nl: De titels van het overzicht en andere argumenten overschrijven. Gebruik '%1' voor het eerste argument, '%2' voor het tweede, etc.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde zich <em>WEL</em> in de URL bevindt of wanneer een standaardwaarde wordt meegegeven

en: Provide title
nl: Titel ingeven

en: Override breadcrumb
nl: Kruimelpad overschrijven

en: Provide breadcrumb
nl: Kruimelpad ingeven

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
nl: Voer een naam in om te gebruiken als kruimelpad. Zie 'Titel' voor vervanging van het procentteken.

en: Specify validation criteria
nl: Validatiecriteria opgeven

en: Action to take if filter value does not validate
nl: Te ondernemen actie als de filterwaarde ongeldig is

en: Display all results for the specified field
nl: Alle resultaten voor het opgegeven veld weergeven

en: Provide default value
nl: Standaardwaarde ingeven

en: Show "Page not found"
nl: 'Pagina niet gevonden' weergeven

en: Display a summary
nl: Samenvatting tonen

en: Display contents of "No results found"
nl: Inhoud van 'Geen resultaten gevonden' weergeven

en: Skip default argument for view URL
nl: Standaardargument voor de URL van het overzicht overslaan

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
nl: Kies of dit standaardargument wordt bijgevoegd wanneer de URL voor dit overzicht wordt opgebouwd. Standaardargumenten overslaan is nuttig bij bv. feeds.

en: Number of records
nl: Aantal records

[ctx: Sort order]
en: Default sort
nl: Standaardsortering

[ctx: Sort order]
en: Date
nl: Datum

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
nl: Indien geselecteerd, kunnen meerdere instanties van dit filter samenwerken, waardoor meerdere waarden aangeleverd worden aan het zelfde filter. Deze instelling is niet compatibel met de 'Ontdubbelen'.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
nl: De woordenlijstmodus beperkt het aantal leestekens in de filterwaarde. Hierdoor kan de samenvattingsweergave als een woordenlijst worden gebruikt.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
nl: Hoeveel leestekens van de filterwaarde gebruiken. Indien gelijk aan 1, zullen alle velden die beginnen met de eerste letter van de filterwaarde voldoen aan het filter.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe moeten hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet bij weergave van de de titel en de samenvatting.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
nl: Hoe moeten in het URL-pad de hoofdletters in de filterwaarde worden omgezet. Gebruik dit alleen met Postgres omdat dat gebruik maakt van hoofdlettergevoelige vergelijkingen.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Create a label
nl: Een label aanmaken

en: Enable to create a label for this field.
nl: Inschakelen om een label te maken voor dit veld.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen. Dit wordt vaak gebruikt om velden te groeperen, of om het veld als token te gebruiken binnen een ander veld.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit veld te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2, etc.

en: Create a CSS class
nl: Een CSS-stijl aanmaken

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
nl: Kies het HTML-element om rondom dit label te plaatsen, bijv H1, H2, etc.

en: Rewrite results
nl: Resultaten herschrijven

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
nl: Inschakelen om de uitvoer van dit veld met eigen tekst of tokens te overschrijven.

en: Replace spaces with dashes
nl: Spaties door koppeltekens vervangen

en: External server URL
nl: URL van externe server

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
nl: Links naar een externe server door middel van een volledige URL: bijv.: 'http://www.example.com' of 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
nl: Inschakelen om het veld in te korten tot de maximale tekstlengte

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
nl: Regeleinden omzetten in HTML &lt;br&gt;-codes.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
nl: Indien aangevinkt, zullen alle regeleinden (bijv.: \n) worden omgezet in HTML-elementen &lt;br&gt;.

en: No results text
nl: Tekst als er geen resultaten zijn

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
nl: Inschakelen om de 'geen resultaten tekst' te tonen als het veld het getal 0 bevat.

en: Time hence
nl: Tijd te gaan

en: Time hence (with "hence" appended)
nl: Tijd te gaan (voorafgegaan door 'over')

en: Time span (future dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in de toekomst worden voorafgegaan door '-')

en: Time span (past dates have "-" prepended)
nl: Tijdsduur (datums in het verleden worden voorafgegaan door '-')

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
nl: Hoe moeten geserialiseerde gegevens worden weergegeven? U kan een aangepaste array/object-sleutel of print_r toepassen op de volledige uitvoer.

en: Full data (unserialized)
nl: Volledige gegevens (niet-geserialiseerd)

en: Full data (serialized)
nl: Volledige gegevens (geserialiseerd)

en: A certain key
nl: Een bepaalde sleutel

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
nl: Geef een sleutel op als u een sleutel van de gegevens wilt tonen.

en: How many different units to display in the string.
nl: Hoeveel verschillende eenheden moeten in de tekst worden weergegeven.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: Dit filter is niet zichtbaar. Maak het zichtbaar zodat bezoekers de filterwaarden kunnen aanpassen.

en: Expose filter
nl: Filter zichtbaar maken

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Dit filter is zichtbaar. Als u het verbergt, kunnen bezoekers de filterwaarden niet aanpassen.

en: Hide filter
nl: Filter verbergen

en: Expose operator
nl: Operator zichtbaar maken

en: Allow the user to choose the operator.
nl: Gebruiker toestaan de operator te kiezen.

en: Allow multiple selections
nl: Meerdere selecties toestaan

en: Enable to allow users to select multiple items.
nl: Gebruikers toestaan meerdere items te selecteren.

en: Remember the last selection
nl: Laatste keuze onthouden

en: Enable to remember the last selection made by the user.
nl: Laatste keuze van de gebruiker onthouden.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
nl: Selecteer een waarde, tenzij dit een niet-verplicht zichtbaar filter is.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
nl: Inschakelen om items te verbergen die deze relatie niet bevatten

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
nl: De sortering is niet zichtbaar. Maak deze zichtbaar zodat gebruikers deze kunnen aanpassen.

en: Expose sort
nl: Sortering zichtbaar maken

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
nl: Deze sortering is zichtbaar. Als u de sortering verbergt, kunnen gebruikers deze niet meer veranderen.

en: Hide sort
nl: Sortering verbergen

en: Provide description
nl: Een beschrijving opgeven

en: Save & exit
nl: Opslaan en afsluiten

en: Continue & edit
nl: Doorgaan en bewerken

en: Update "@title" choice
nl: Keuze '@title' bijwerken

en: Update "@title" choice (@number)
nl: Keuze '@title' (@number) bijwerken

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
nl: Het overzicht is opgeslagen. U kunt hem aanpassen in de lijst hieronder.

en: Database overriding code
nl: Database overschrijft code

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om dit overzicht te verwijderen.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
nl: * Alle wijzigingen zijn tijdelijk opgeslagen. Klik op Opslaan om de wijzigingen definitief te maken. Klik op Annuleren om de wijzigingen ongedaan te maken.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
nl: De weergave(n) van dit overzicht aanpassen of nieuwe weergaven toevoegen.

en: edit view name/description
nl: naam en beschrijving van het overzicht bewerken

en: analyze view
nl: overzicht analyseren

en: clone view
nl: overzicht dupliceren

en: export view
nl: overzicht exporteren

en: revert view
nl: overzicht terugplaatsen

en: delete view
nl: overzicht verwijderen

en: Add !display
nl: !display toevoegen

en: @display_title details
nl: @display_title-details

en: Auto preview
nl: Automatische voorbeeldweergave

en: Preview with contextual filters:
nl: Voorbeeldweergave met contextuele filters:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
nl: Contextuele filterwaarden scheiden met een '/'. Bijvoorbeeld %example.

en: Apply and continue
nl: Toepassen en doorgaan

en: @current of @total
nl: @current van @total

en: All displays (except overridden)
nl: Alle weergaven (behalve overschreven)

en: All displays
nl: Alle weergaven

en: This @display_type (override)
nl: Deze @display_type (overschrijven)

en: View name and description
nl: Overzichtsnaam en -omschrijving

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
nl: Een beschrijvende voor mensen leesbare naam voor dit overzicht. Spaties zijn toegestaan.

en: Create new filter group
nl: Nieuwe filtergroep aanmaken

en: No filters have been added.
nl: Geen filters toegevoegd.

en: Drag to add filters.
nl: Sleep om filters toe te voegen.

en: Add and configure @types
nl: @types toevoegen en instellen

en: Configure @type: @item
nl: @type instellen: @item

en: Show filters on the list of views
nl: Filters bij de overzichtslijst tonen

en: Show advanced help warning
nl: Uitgebreide hulp-waarschuwing weergeven

en: Always show the master display
nl: Altijd de hoofdweergave tonen

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
nl: Gevorderde gebruikers van overzichten kunnen kiezen om de hoofdweergave (de standaardweergave) te zien.

en: Always show advanced display settings
nl: Geavanceerde weergave-instellingen altijd tonen.

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
nl: Geavanceerde weergaveinstellingen, zoals relaties en contextuele filters, worden standaard weergegeven.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
nl: Label voor de waarde 'alle' bij niet-verplichte enkelvoudige keuzelijsten in  zichtbare filters.

en: Live preview settings
nl: Instellingen van voorbeeldweergave

en: Automatically update preview on changes
nl: Automatische bijgewerkte voorbeeldweergave bij aanpassingen

en: Show information and statistics about the view during live preview
nl: Informatie en statistieken over het overzicht tonen tijdens live-voorbeeldweergave

en: Above the preview
nl: Boven de voorbeeldweergave

en: Below the preview
nl: Onder de voorbeeldweergave

en: Show the SQL query
nl: De SQL-query weergeven

en: Show performance statistics
nl: Prestatiestatistieken tonen

en: Disable JavaScript with Views
nl: JavaScript bij Overzichten uitschakelen

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
nl: Als u problemen hebt met JavaScript, kunt u het hier uitschakelen. De Views UI zal degraderen maar kan zonder javascript nog worden gebruikt. Het is alleen minder goed.

en: Master
nl: Hoofd

en: There are no templates available.
nl: Er zijn geen templates beschikbaar.

en: Display | Displays
nl[0]: Weergave
nl[1]: Weergaven

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Contextual filters
nl: Contextuele filters

en: contextual filters
nl: contextuele filters

en: Contextual filter
nl: Contextueel filter

en: contextual filter
nl: contextueel filter

en: filter criteria
nl: filtercriteria

en: Filter criterion
nl: Filtercriterium

en: filter criterion
nl: filtercriterium

en: no results behavior
nl: gedrag bij ontbreken van resultaten

en: The content to which the comment is a reply to.
nl: De inhoud waarop is gereageerd.

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: The content title.
nl: De titel van de inhoud.

en: The date the content was posted.
nl: De datum waarop de inhoud is aangemaakt.

en: The date the content was last updated.
nl: De datum waarop de inhoud voor het laatst is bijgewerkt.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
nl: Het inhoudstype (Bijv.: 'blog-item', 'forumbericht', 'verhaal', etc).

en: Whether or not the content is published.
nl: Of de inhoud gepubliceerd is.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
nl: Filtert ongepubliceerde inhoud weg als de huidige gebruiker deze niet kan zien.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
nl: Of de inhoud op de voorpagina is gepubliceerd.

en: Whether or not the content is sticky.
nl: Of de inhoud 'vastgeplakt bovenaan de lijst' is.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
nl: Of de inhoud wel of niet vastgeplakt is. Om de vastgeplakte inhoud eerst te zien zet dit op aflopend.

en: Provide a simple link to the content.
nl: Levert een eenvoudige link naar de inhoud.

en: Provide a simple link to edit the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te bewerken.

en: Provide a simple link to delete the content.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoud te verwijderen.

en: The aliased path to this content.
nl: De padalias naar deze inhoud.

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: User has a revision
nl: Gebruiker heeft een revisie

en: All nodes where a certain user has a revision
nl: Alle nodes waarbij een bepaalde gebruiker een revisie heeft

en: Content revision
nl: Inhoudsrevisie

en: Content revision is a history of changes to content.
nl: Inhoudsrevisie is het bijhouden van inhoudelijke wijzigingen.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
nl: Verbind een inhoudsrevisie met de gebruiker die de revisie gedaan heeft.

en: The revision ID of the content revision.
nl: De revisie-ID van de inhoudsrevisie

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
nl: Levert een eenvoudige link om de inhoudsrevisie te verwijderen.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
nl: Filter de inhoud op weergavetoegang. <strong> Niet nodig als de node wordt gebruikt als basistabel.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
nl: Toon een marker als de inhoud nieuw of bijgewerkt is.

en: Show only content that is new or updated.
nl: Toon alleen inhoud die nieuw of bijgewerkt is.

en: Display the content with standard node view.
nl: Toon de inhoud met de standaard node-weergave.

en: Content ID from URL
nl: Inhoud-ID uit de URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
nl: Inhoud die verband houdt met dit bestand, gewoonlijk omdat dit bestand voorkomt in een veld van de inhoud.

en: Module/Theme/Theme engine
nl: Module, thema, template-machine

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
nl: Modules, thema's en template-machines in deze Drupal-installatie

en: Module/Theme/Theme engine filename
nl: Bestandsnamen van modules, thema's en template-machines.

en: Module/Theme/Theme engine name
nl: Systeemnaam van de module, thema of template-machine

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
nl: Toestaan dat de 'diepte' voor Taxonomy: Term-ID (met diepte) kan worden aangepast via een extra contextuele filterwaarde.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
nl: Inhoud die ofwel onvertaald is, of de brontaal van een vertalingset is.

en: Content that is a translation of a source translation.
nl: Inhoud die een vertaling is van een bronvertaling.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
nl: De vertaalstatus van de inhoud; of de vertaling al dan niet bijgewerkt dient te worden.

en: Content authored
nl: Auteur van de inhoud

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
nl: Verbind de inhoud met de gebruiker die het heeft aangemaakt. Deze verbinding maakt éen record voor ieder inhoudsitem dat de gebruiker heeft aangemaakt.

en: Provide a simple link to cancel the user.
nl: Levert een eenvoudige link om de gebruiker te annuleren.

en: Provide serialized data of the user
nl: Levert geserialiseerde gegevens van de gebruiker.

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
nl: Een contextuele filterwaarde kan worden genegeerd. De query zal niet veranderd worden door deze contextuele filterwaarde. Kan gebruikt worden wanneer de contextuele filterwaarde van de URL afkomt, en een deel van de URL genegeerd moet worden.

en: View area
nl: Gebied van het overzicht

en: Insert a view inside an area.
nl: Een overzicht in een gebied plaatsen.

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Use field template
nl: Veldtemplate gebruiken

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
nl: Indien aangevinkt, worden CSS-klassen toegevoegd door gebruik te maken van field.tpl.php (of equivalent). Dit is niet aanbevolen tenzij de CSS afhankelijk van deze klassen is. Indien niet aangevinkt wordt het template niet gebruikt.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
nl: Deze optie aanvinken, zorgt ervoor dat de groep 'Display Type en Separator' waarden zal negeren.

en: Multiple field settings
nl: Meervoudige veldinstellingen

en: Display all values in the same row
nl: Alle waarden in dezelfde rij weergeven

en: Display @count value(s)
nl: Weergeven @count waarde(n)

en: Raw @column
nl: Onbewerkte @column

en: Native language
nl: Moedertaal

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
nl: Wanneer aangevinkt zal de oorspronkelijke naam van de taal worden weergegeven

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
nl: Selecteer deze optie om een absolute link te tonen. Verplicht als dit pad wordt gebruikt als een bestemmingslink (zoals in 'Dit veld als link tonen' hierboven).

en: Link this field to its content revision
nl: Dit veld aan de inhoudsrevisie linken

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.

en: Choose one or more content types to validate with.
nl: Kies één of meer inhoudstypes om op te valideren.

en: Validate user has access to the content
nl: Controleren of de gebruiker toegang tot de inhoud heeft

en: Access operation to check
nl: Toegangsbewerking om te controleren

en: Filter value format
nl: Notatie filterwaarde

en: Display comments
nl: Reacties weergeven

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
nl: Selecteer een alternatief standaardtabelsorteringsveld om te gebruiken als het zoekscoreveld niet beschikbaar is.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
nl: Indien geselecteerd, kunnen gebruikers meerdere waarden in het formulier 1+2+3 invullen. Door het aantal JOINs dat nodig is, zal AND als OR worden toegepast.

en: Load default filter from term page
nl: Standaardfilter van de termpagina laden

en: Filter value type
nl: Soort filterwaarde

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
nl: Selecteer de vorm van deze filterwaarde; bij het gebruik van termnaam is het in het algemeen efficiënter om deze om te zetten naar een term-ID en als filter 'Taxonomie: term-ID' te gebruiken in plaats van 'Taxonomie: termnaam'.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
nl: Koppeltekens in de URL omzetten naar spaties in termnaamfilterwaarden

en: Include untranslated content
nl: Onvertaalde inhoud opnemen

en: Enable to display different text for anonymous users.
nl: Inschakelen om andere tekst weer te geven voor anonieme gebruikers.

en: Type of user filter value to allow
nl: Het type gebruikersfilter dat is toegestaan

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
nl: Operking: u heeft geen toestemming om dit te veranderen. Als u het standaardfilter verandert, gaat deze instelling onherroepelijk verloren.

en: PHP contextual filter code
nl: PHP-code contextueel filter

en: Change the way content is formatted.
nl: De wijze waarop de inhoud wordt opgemaakt veranderen.

en: Change settings for this format
nl: Instellingen wijzigen voor deze opmaak

en: Change the way each row in the view is styled.
nl: De wijze waarop elke rij in het overzicht is opgemaakt veranderen.

en: Hide attachments in summary
nl: Bijlagen in samenvatting verbergen

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
nl: Verander of deze bijlagen wel of niet worden weergegeven bij een contextueel filter-samenvatting.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
nl: Bijlagen verbergen bij het tonen van een samenvatting van een contextueel filter

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor de huidige geselecteerde toegangsbeperking.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
nl: Het is ook mogelijk de !settings bij te stellen voor het huidige geselecteerde cachingmechanisme.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
nl: Het is ook mogelijk de !settings aan te passen voor de huidige geselecteerde stijl.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
nl: U kunt ook de !settings voor de huidige geselecteerde rijstijl aanpassen.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
nl: Het is ook mogelijk de !settings voor het geselecteerde pagineringstype aan te passen.

en: Attachment position
nl: Bijlagepositie

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
nl: Moet deze weergave de contextuele filterwaarden erven van de bovenliggende weergave, waarvan het een bijlage is?

en: Block caching
nl: Blokcaching

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Het is aan te bevelen dat het pad iets bevat als 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
nl: Dit overzicht wordt getoond door het bezoeken van dit pad op de website. U kunt '%' in de URL gebruiken om waarden te vertegenwoordigen die gebruikt kunnen worden door contextuele filters. Bijvoobeeld 'node/%/feed'.

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een menu te gebruiken, maar de menulinktekst is niet ingesteld.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
nl: Weergave @display is ingesteld om een hoofdmenu te gebruiken, maar de hoofdmenulinktekst is niet ingesteld.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
nl[0]: @count item, @skip overslaan
nl[1]: Gepagineerd, @count items, @skip overslaan

en: @count item | Paged, @count items
nl[0]: @count item
nl[1]: Gepagineerd, @count items

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
nl: Het uitschakelen van het herschrijven van SQL schakelt node_access_checks uit evenals andere modules die gebruik maken van hook_query_alter()

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
nl: Indien u deze optie uitschakelt, zal een raster van slechts een rij hetzelfde aantal tabelcellen (<TD>) als items hebben. Uitschakelen kan problemen geven met CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
nl: Wanneer aangevinkt en van toepassing, zal de huidige contextuele filterwaarde worden weergegeven als standaardoptie in het snelmenu.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
nl: Standaard wordt een lege tabel verborgen in een lege view. Met deze optie is het mogelijke een lege tabel met tekst er in te laten zien.

en: All storage
nl: Alle opslag

en: All status
nl: Alle statussen

en: No tags
nl: Geen labels

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.

en: Create view from template @template
nl: View creëren van thema @template

en: Clone of | Clone @count of
nl[0]: Duplicaat van
nl[1]: Duplicaat @count van

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
nl: Deze actie zal permanent alle aanpassingen aan dit overzicht verwijderen.

en: The view has been reverted.
nl: De view is teruggeplaatst.

en: This action will permanently remove the view from your database.
nl: Deze actie zal het overzicht permanent uit de database verwijderen.

en: Create a page
nl: Een pagina maken

en: Create a menu link
nl: Een menulink aanmaken

en: Include an RSS feed
nl: Een RSS-feed toevoegen

en: Feed path
nl: Feed-pad

en: Feed row style
nl: Feed-rijstijl

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: of fields
nl: van velden

en: of type
nl: van het type

en: tagged with
nl: getagd met

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
nl: Er werd een poging gedaan een view te maken met waarden die niet gevalideerd zijn.

en: Should links be displayed below each comment
nl: Moeten links getoond worden onder elke reactie

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om te antwoorden op reacties, enz.)

en: without links
nl: zonder links

en: full posts
nl: volledige berichten

en: titles
nl: titels

en: titles (linked)
nl: titels (gelinkt)

en: Should links be displayed below each node
nl: Moeten links getoond worden onder elke node

en: with links (allow users to add comments, etc.)
nl: met links (gebruikers toestaan om reacties toe te voegen enz.)

en: Should comments be displayed below each node
nl: Moeten reacties getoond worden onder elke node

en: Number of hits
nl: Aantal hits

en: Hide view
nl: Overzicht verbergen

en: @group (historical data)
nl: @group (historische data)

en: The module applies CSS code for you automatically if you add it here.<br />This could be useful if you don't use a custom theme or if you don't have access to it.<br />Example: !code
nl: De module voegt de door u opgegeven CSS-code automatisch toe.<br />Dit kan handig zijn als u geen eigen thema gebruikt of als u er geen toegang toe heeft.<br />Voorbeeld: !code

en: No Google Fonts have been enabled yet. Please enable one or more Google Fonts below.
nl: Er zijn nog geen Google Fonts ingeschakeld. Schakel eerst één of meerdere lettertypen in.

en: Available Google Fonts
nl: Beschikbare Google Fonts

en: This list of available fonts is fetched once and then cached locally. To retrieve the newest fonts, you can <a href="@link">update this list</a>.
nl: De lijst met beschikbare lettertypen wordt eenmaal opgehaald en daarna lokaal opgeslagen. Om de beschikbare fonts opnieuw op te halen kunt u <a href="@link">deze lijst vernieuwen</a>.

en: All available Google Fonts have been enabled.
nl: Alle beschikbare Google Fonts zijn momenteel ingeschakeld.

en: Available for the @subset character range
nl: Beschikbaar voor de karakterset @subset

en: <span>@count</span> variants (@variants)
nl: <span>@count</span> variaties (@variants)

en: A new list of fonts have been fetched.
nl: Een nieuwe lijst van lettertypen is opgehaald.

en: Universal web tracking opt-out
nl: Universele web tracking opt-out.

en: Added "batch" to path visibility filter setting.
nl: 'batch' is toegevoegd aan de pad zichtbaarheidsfilter-instelling.

en: No privacy
nl: Geen privacy

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: If enabled and your server receives the <a href="http://donottrack.us/">Do-Not-Track</a> header from the client browser, the Google Analytics module will not embed any tracking code into your site. Compliance with Do Not Track could be purely voluntary, enforced by industry self-regulation, or mandated by state or federal law. Please accept your visitors privacy. If they have opt-out from tracking and advertising, you should accept their personal decision. This feature is currently limited to logged in users and disabled page caching.
nl: Indien ingeschakeld en indien uw server de<a href="http://donottrack.us/">niet-volgen</a>-header van de cliëntbrowser ontvangt, zal de Google Analytics-module geen volgcode aan de pagina's toevoegen. Het voldoen aan deze niet-volgen instelling kan vrijwillig zijn, kan door een zelfregulering binnen de sector worden afgedwongen of worden opgelegd door een landelijke of lokale wet. Gelieve de privacy van uw gebruikers te respecteren. Als zij zich uitschrijven om gevolgd te worden of reclame te ontvangen, dient u deze beslissing accepteren. Deze functie is momenteel beperkt tot ingelogde gebruikers en tot uitgeschakelde paginacaching.

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
nl: U heeft via een browser privacy-instelling gekozen om niet gevolgd te worden.

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour, if the node doesn´t exist, create it.
nl: Een lijst met refereerbare nodes weergeven als een automatisch aanvullend tekstveld. Als de node niet bestaat, wordt hij automatisch aangemaakt.

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: You need to run the <a href="@link">update script</a> to perform required database updates.
nl: U dient het <a href="@link">update script</a> uit te voeren om de benodigde database updates toe te passen.

en: The list of Google Fonts could not be fetched. Verify that your server can connect the Google Servers (https://www.googleapis.com). Error: %error
nl: De lijst van Google Fonts kan niet worden opgehaald. Controleer of de server verbinding kan maken met de servers van Google (https://www.googleapis.com). Foutmelding: %error

en: No resourcess to display.
nl: Geen bronnen om weer te geven.

en: Access denied for user @user
nl: Toegang geweigerd voor gebruiker @user

en: Endpoints
nl: Eindpunten

en: Invalid login attempt for %username.
nl: Ongeldige inlogpoging voor %username.

en: Provides a XMLRPC server.
nl: Biedt een XMLRPC-server.

en: Date field values
nl: Datumveldwaarden

en: Tokens related to date field values.
nl: Tokens gerelateerd aan datumveldwaarden.

en: The date value.
nl: De datumwaarde.

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
nl: Het jaar is ongeldig. Controleer of de invoer wel uit vier cijfers bestaat.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
nl: <strong>Getoonde</strong> @widget @format

en: References list
nl: Referentielijst

en: View mode: %mode
nl: Weergavemodus: %mode

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour.
nl: De lijst van refereerbare nodes als een automatisch aanvullend tekstveld weergeven.

en: Display the name of the referenced user as a link to the user's profile page.
nl: De naam van de gerefereerde gebruiker als een link naar de profielpagina weergeven.

en: Display the name of the referenced user as plain text.
nl: De naam van de gerefereerde gebruiker als platte tekst weergeven.

en: Display the list of referenceable users as a textfield with autocomplete behaviour.
nl: De lijst van refereerbare gebruikers als een automatisch aanvullend tekstveld weergeven.

en: Link image url to
nl: Afbeelding-URL linken naar

en: URL for image style: @style
nl: URL voor afbeeldingstijl @style

en: Original image URL
nl: Orginele afbeelding-URL

en: The user roles associated with the user account.
nl: De rollen van het gebruikersaccount.

en: Brief URL
nl: Korte URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
nl: De URL zonder het protocol en de afsluitende backslash.

en: Tokens related to arrays of strings.
nl: Tokens met betrekking tot arrays van tekenreeksen.

en: The first element of the array.
nl: Het eerste element van het array.

en: The last element of the array.
nl: Het laatste element van het array.

en: The number of elements in the array.
nl: Het aantal elementen van het array.

en: The array reversed.
nl: Het omgekeerde array.

en: The array of keys of the array.
nl: Een array van sleutels van het array.

en: Imploded
nl: Geïmplodeerd

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
nl: De waarden van de array aan elkaar verbonden met een aangepast tekstelement tussen iedere waarde

en: @user will be required to change their password the next time they log in.
nl: @user is verplicht de volgende keer bij het inloggen het wachtwoord te wijzigen.

en: password policy
nl: wachtwoordbeleid

en: Password must have a minimum of %numChars %digits in order to place any digits at the start or end of the password.
nl: Het wachtwoord moet tenminste %numChars %digits bevatten om cijfers aan het begin of eind van het wachtwoord te plaatsen.

en: Administer policies
nl: Beleidsvormen beheren

en: Unlock expired accounts
nl: Verlopen accounts deblokkeren

en: The label is required when formatter is collapsible or collapsed
nl: Het label is verplicht waneer de formatter inklapbaar of ingeklapt is.

en: Configure display
nl: Weergave instellen

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
nl: %name moet een geldige hexadecimale CSS-kleurwaarde zijn.

en: Each field type has one or more available <em>widgets</em> associated with it; each widget provides a mechanism for data input when you are editing (text box, select list, file upload, etc.). Each field type also has one or more display options, which determine how the field is displayed to site visitors. The widget and display options can be changed after you have created the field.
nl: Met elk veldtype zijn een of meer beschikbare <em>widgets</em> geassocieerd; elke widget verschaft een mechanisme voor gegevensinvoer tijdens het bewerken (tekstveld, selectielijst, bestandsupload, etc.). Elk veldtype heeft ook een of meer weergave-opties, die bepalen hoe het veld wordt weergegeven voor bezoekers. De widget- en weergave-opties kunnen veranderd worden nadat het veld is aangemaakt.

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
nl: Kan het veld %id (%old_field_name) niet hernoemen naar %new_field_name, omdat dit veld geen gebruik maakt van de field_sql_storage opslagmethode.

en: Changes to the style have been saved.
nl: Wijzigingen aan de stijl zijn opgeslagen.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to <em>URL</em> or <em>Session</em>.
nl: Dit blok wordt enkel getoond als bij<a href="@languages"> tenminste twee talen zijn ingeschakeld</a> en <a href="@configuration">taalonderhandeling</a> is ingesteld op <em>URL</em> of <em>sessie</em>

en: The Menu module provides an interface for managing menus. A menu is a hierarchical collection of links, which can be within or external to the site, generally used for navigation. Each menu is rendered in a block that can be enabled and positioned through the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. You can view and manage menus on the <a href="@menus">Menus administration page</a>. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@menu">Menu module</a>.
nl: De Menu-module biedt een interface om menu's te beheren. Een menu is een hiërarchische verzameling links die verwijzen naar pagina's binnen of buiten de site, die meestal wordt gebruikt voor navigatie. Elk menu wordt weergegeven in een blok dat kan worden geactiveerd en gepositioneerd op de <a href="@blocks">Blocks-beheerpagina</a>. Menu's kunnen worden bekeken en beheerd op de <a href="@menus">Menu's-beheerpagina</a>. Lees voor meer informatie de <a href="@menu">Menu module-documentatie</a>.

en: (Machine name: @type)
nl: (Systeemnaam: @type)

en: OpenID suggests the use of either the <a href="@gmp">GMP Math</a> (recommended for performance) or <a href="@bc">BC Math</a> libraries to enable OpenID associations.
nl: OpenID geeft de suggestie om ofwel de <a href="@gmp">GMP Math</a> (aangeraden voor performantie) of de <a href="@bc">BC Math</a> bibliotheek te gebruiken om OpenID associaties in te schakelen.

en: Not optimized
nl: Niet geoptimaliseerd

en: OpenID suggests the use of the GMP Math library for PHP for optimal performance. Check the <a href="@url">GMP Math Library documentation</a> for installation instructions.
nl: OpenID geeft de suggestie om de GMP Math-bibliotheek voor PHP te gebruiken voor optimale prestatie. Bekijk de <a href="@url">GMP Math-bibliotheekdocumentatie</a> voor installatie-instructies.

en: OpenID Math library
nl: OpenID Math bibliotheek

en: The @module module is missing, so the following module will be disabled: @depends. | The @module module is missing, so the following modules will be disabled: @depends.
nl[0]: Omdat de @module module ontbreekt, wordt de volgende module uitgeschakeld: @depends.
nl[1]: Omdat de @module module ontbreekt, worden de volgende modules uitgeschakeld: @depends.

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
nl: De systeemnaam mag niet 'add' of 'list' zijn.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the installed languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
nl: Ondersteuning van meertaligheid voor dit inhoudstype inschakelen. Na inschakeling wordt een taalselectieveld zichtbaar op het bewerkingsformulier waarmee een van de <a href="!languages">beschikbare talen </a> kan worden geselecteerd. Ook kan vertaling worden ingeschakeld voor dit inhoudstype waardoor de inhoud in elke van de beschikbare talen vertaald kan worden. Indien ingeschakeld worden berichten in de standaardtaal opgeslagen. Wijziging van deze optie heeft geen invloed op bestaande inhoud.

en: %name: title is empty. Please check your input.
nl: %name: De titel is leeg. Controleer uw invoer.

en: click here to disable
nl: hier klikken om uit te schakelen

en: There are no @titles to display.
nl: Er zijn geen @titles weer te geven.

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
nl: Dimensies moeten gespecifieerd zijn in <kbd>BREEDTExHOOGTE</kbd> formaat.

en: Enable spell check
nl: Spellingcontrole inschakelen

en: Aggregation type
nl: Aggregatietype

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
nl: De <a href="!url">URL Redirect-module instellingen</a> bepalen of een doorverwijzing wordt aangemaakt als een alias wordt verwijderd.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
nl: Overweeg om de <a href="!url">Redirect-module</a> te installeren om doorverwijzingen te maken wanneer een alias verandert.

en: No new URL aliases to generate.
nl: Geen nieuwe URL-aliassen om aan te maken.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
nl: De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van @max. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de "alias" kolom in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is @max. Wanneer u een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom, dan zal dit problemen veroorzaken in situaties, waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.

en: Path module form elements
nl: Path-module formulierelementen

en: Workbench information
nl: Workbench-informatie

en: Depending on the changes you have made it may be necessary to <a href="@views" target="_blank">reconfigure Views</a> that leverage Workbench Moderation such as <a href="@workbench_moderation" target="_blank">workbench_moderation</a>
nl: Afhankelijk van de wijzigingen die u heeft gemaakt kan het nodig zijn om de <a href="@views" target="_blank">Views opnieuw in te stellen</a> die invloed hebben op Workbench Moderation zoals <a href="@workbench_moderation" target="_blank">workbench_moderation</a>

en: Moderation is not enabled for any content types. Visit the <a href="@content_type_administration_page">content type administration page</a> to enable moderation for one or more types.
nl: Moderatie is voor geen enkel inhoudstype ingeschakeld. Ga naar <a href="@content_type_administration_page">Inhoudstype beheren</a> om moderatie voor een of meerdere types in te stellen.

en: The @role role should be a qualified @moderation_task.
nl: De rol @role zou @moderation_task moeten kunnen uitvoeren.

en: View <a href="@node_permissions">node permissions</a> or <a href="@moderation_permissions">moderation permissions</a> for the @role role.
nl: Bekijk <a href="@node_permissions">node toegang</a> of <a href="@moderation_permissions">moderatie toegang</a> voor de rol @role.

en: You must check manually that this role has the appropriate transition permissions for your workflow. <a href="@moderation_permission_link">View moderation permissions for this role.</a>
nl: U dient handmatig te controleren of deze rol voldoende rechten heeft voor de overgang van de workflow. <a href="@moderation_permission_link">Moderatierechten voor deze rol weergeven</a>.

en: @title History
nl: Historie van @title

en: Unpublish %title?
nl: Publicatie %title ongedaan maken?

en: The moderation state could not be changed because the draft has been updated by another user. Please review the current draft.
nl: De moderatiestatus kon niet worden gewijzigd omdat het concept door een andere gebruiker is gewijzigd. Controleer de revisie van het huidige concept.

en: Current draft
nl: Huidige concept

en: Previous revision
nl: Vorige revisie

en: Next revision
nl: Volgende revisie

en: New draft of live content.
nl: Nieuw concept van live inhoud.

en: New draft from current revision
nl: Nieuw concept van huidige revisie

en: Create a new draft from the published revision.
nl: Maak een nieuw concept van de gepubliceerde revisie.

en: Failed to save node revision: node not passed to shutdown function.
nl: Opslaan van node-revisie niet voltooid: node is de uitschakelfunctie niet gepasseerd.

en: Saved node revision: %node as live version for node %live.
nl: Node-revisie opgeslagen: %node als live-revisie voor node %live.

en: Updated state names and transitions.
nl: Statusnamen en overgangen bijgewerkt.

en: Updated state descriptions.
nl: Statusomgeschrijvingen bijgewerkt.

en: unchanged entity
nl: onveranderde entiteit

en: Double quotation marks
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Single quotation marks (apostrophe)
nl: Enkel aanhalingsteken (apostrof)

en: Back tick
nl: Accent grave

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Vertical bar (pipe)
nl: Vertikale streep

en: Left curly bracket
nl: Accolade openen

en: Left square bracket
nl: Vierkant haakje sluiten

en: Right curly bracket
nl: Accolade sluiten

en: Right square bracket
nl: Vierkant haakje openen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Equal sign
nl: Is-gelijkteken

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Caret
nl: Circonflexe

en: Dollar sign
nl: Dollarteken

en: Number sign (pound sign, hash)
nl: Hekje

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Left parenthesis
nl: Haakje openen

en: Right parenthesis
nl: Haakje sluiten

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Less-than sign
nl: Kleiner-dan-teken

en: Greater-than sign
nl: Grote-dan-teken

en: Backslash
nl: Schuine streep naar achter

en: Use replacement tokens from the first row
nl: Vervangingstokens van de eerste rij gebruiken

en: Allow multiple filter values to work together
nl: Meerdere filters toelaten om samen te functioneren.

en: Customize field HTML
nl: HTML van het veld aanpassen

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
nl: Voor deze klasse mag u tokens gebruiken uit de rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: Customize label HTML
nl: HTML van label aanpassen

en: Customize field and label wrapper HTML
nl: HTML-wrapper voor veld en label aanpassen

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
nl: Kies het HTML-element om rondom zowel het veld en label te plaatsen, bijvoorbeeld H1, H2 etc. Dit kan niet worden gebruikt als het veld en het label niet gezamenlijk worden verwerkt, zoals in een tabel.

en: Remove whitespace
nl: Witruimte verwijderen

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
nl: Indien geselecteerd, zal witruimte aan het begin en aan het eind van de uitvoer worden verwijderd.

en: Hide rewriting if empty
nl: Niet herschrijven indien leeg

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
nl: Toon geen herschreven inhoud wanneer dit veld leeg is.

en: Thousands marker
nl: Duizendteken

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
nl: Dit filter zichtbaar maken zodat bezoekers het kunnen aanpassen

en: Representative sort order
nl: Representatieve sorteervolgorde

en: Subquery namespace
nl: Subquery-naamruimte

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
nl: Geavanceerd. Een naamruimte voor de subquery die in deze relatie wordt gebruikt.

en: Representative view
nl: Vertegenwoordigend overzicht

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
nl: Geavanceerd. Gebruik een ander overzicht om de subquery-relatie te genereren. Hiermee kunt u filters gebruiken en meer dan één sortering. Als u hier een overzicht kiest wordt de bovenstaande sorteeroptie genegeerd. Het overzicht moet de ID van zijn basis als enige veld hebben en moet enige vorm van sortering hebben.

en: Generate subquery each time view is run.
nl: Genereer de subquery iedere keer dat een overzicht wordt samengesteld.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
nl: Zal iedere keer dat de view wordt doorlopen de subquery  voor deze relatie opnieuw genereren in plaats van alleen wanneer deze opties worden opgeslagen. Gebruik dit om te testen als u ergens anders veranderingen doorvoert. WAARSCHUWING: kan de prestaties sterk beïnvloeden.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
nl: De sortering voor bezoekers zichtbaar maken, zodat deze door hen kan worden aangepast.

en: This display is disabled.
nl: Deze weergave is uitgeschakeld.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
nl: Dit overzicht is automatisch bijgewerkt om ontbrekende relaties op te lossen. Dit overzicht zou nu goed moeten werken, maar controleer of de automatische wijzigingen correct zijn en sla daarna het overzicht op.

en: reorder displays
nl: weergaven herschikken

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
nl: Fout: Weergave @display gebruikt een plugin genaamd '@plugin', maar deze plugin is niet beschikbaar.

en: enable @display_title
nl: @display_title inschakelen

en: view @display
nl: @display weergeven

en: clone @display_title
nl: @display_title dupliceren

en: delete @display_title
nl: @display_title verwijderen

en: disable @display_title
nl: @display_title uitschakelen

en: undo delete of @display_title
nl: Verwijderen van @display_title ongedaan maken

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
nl: Dit overzicht is niet compatible met deze versie van Views. Als u een view van Views 1 heeft, dan moet u deze met een installatie van Drupal 6 importeren.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
nl: De geselecteerde stijl of rijformaat maakt geen gebruik van velden.

en: Aggregation settings
nl: Instellingen aggregatiefunctie

en: Display extenders
nl: Weergave-uitbreidingen

en: Select extensions of the views interface.
nl: Selecteer uitbreidingen van de views-interface.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
nl: U heeft weergave %display met een pad ingesteld dat ook een padalias is. Dit kan leiden tot ongewenste effecten, daarom is het beter een intern pad te gebruiken.

en: Configure aggregation settings for @type %item
nl: Instellen aggregatiefunctie voor @type %item

en: Select the aggregation function to use on this field.
nl: Kies de voor dit veld te gebruiken aggregatiefunctie.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
nl: De functie ensure_my_table is aangeroepen, maar de query heeft geen ensure_table-method.

en: Empty display extender
nl: Lege 'display extender'

en: Raw value from URL
nl: Onbewerkte waarde van de URL

en: Apply (all displays)
nl: Toepassen (alle weergaven)

en: Apply (this display)
nl: Toepassen (deze weergave)

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
nl: De node-ID waarop is gereageerd.

en: Comments of the node
nl: Reacties op de node

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
nl: Relateer alle reacties aan de node. Dit zal een extra record aanmaken voor iedere reactie. Meestal als u dit nodig heeft is het beter om een reactie-View te maken.

en: Reply to
nl: Beantwoorden aan

en:  new
nl:  nieuw

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
nl: Dit is een alias van @group: @field.

en: @group (historical data): @field
nl: @group (historische data): @field

en: Also known as: !also.
nl: Ook bekend als: !also.

en: @label (!name:delta)
nl: @label (!naam:delta)

en: Delta - Appears in: @bundles.
nl: Delta - Komt voor in: @bundles.

en: No backlinks found.
nl: Geen backlinks gevonden.

en: Pages that link to %1
nl: Pagina's die verwijzen naar %1

en: Popular (page)
nl: Populair (pagina)

en: Today (page)
nl: Vandaag (pagina)

en: Popular (block)
nl: Populair (blok)

en: Today (block)
nl: Vandaag (blok)

en: Today's popular content
nl: Populaire inhoud van vandaag

en: User who uploaded
nl: De gebruiker die het bestand uploadde

en: The user that uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand uploadde.

en: The taxonomy vocabulary description
nl: De taxonomiewoordenlijst-beschrijving.

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
nl: Taxonomieterm gekozen met automatische aanvulling of keuzelijst.

en: Representative node
nl: Representerende node

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
nl: Bevat een enkele bijbehorende node voor elke term, overeenkomstig het gekozen sorteercriterium.

en: The taxonomy term name.
nl: De taxonomietermnaam.

en: Content with term
nl: Inhoud met taxonomieterm

en: Relate all content tagged with a term.
nl: Alle inhoud gelabeld met een taxonomieterm.

en: Has taxonomy term ID
nl: Heeft taxonomieterm-ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
nl: De inhoud tonen als het de geselecteerde taxonomietermen bevat.

en: Has taxonomy term
nl: Bevat taxonomieterm

en: Taxonomy terms on node
nl: Taxonomietermen in node

en: All taxonomy terms
nl: Alle taxonomietermen

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
nl: Inhoud weergeven als deze de geselecteerde taxonomietermen of onderliggende termen bevat. Als gevolg van toegenomen complexiteit zijn hier minder opties dan in de versies zonder 'diepte'.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
nl: Heeft taxonomieterm-ID (met diepte)

en: Has taxonomy terms (with depth)
nl: Heeft taxonomietermen (met diepte)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
nl: Heeft taxonomieterm-ID (diepte instelbaar)

en: @entity using @field
nl: @entity die @field gebruikt

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
nl: Verbind elke @entity met een @field met de waarde van de term.

en: Taxonomy term ID from URL
nl: Taxonomieterm-ID uit URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
nl: Verkrijgt een vertegenwoordigende node voor elke gebruiker volgens een gekozen sorteercriterium.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
nl: Indien aangevinkt zullen meerdere waarden voor dit veld in dezelfde rij te zien zijn. Indien niet aangevinkt zal elke waarde in dit veld een nieuwe rij creëren. Indien 'gegroepeerd op', wordt gebruikt, zorg er dan voor dat er gegroepeerd wordt op 'Entity ID' om enig effect te hebben.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
nl: Een pictogram tonen die het bestandstype weergeeft in plaats van de MIME-tekst (zoals 'afbeelding/jpeg')

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
nl: Standaardfilter van de node-pagina laden, handig voor gerelateerde taxonomieblokken

en: Path component
nl: Padcomponent

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
nl: De nummering begint met 1, op bijvoorbeeld de pagina admin/stuctuur/types is 'types' het derde padcomponent.

en: Use aggregation
nl: Aggregatiefuncties gebruiken

en: Do not display more link unless there is more content
nl: Een 'meer'-link uitsluitend tonen wanneer er meer inhoud aanwezig is

en: Display title may not be empty.
nl: Weergavetitel mag niet leeg zijn.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
nl: Wanneer de filterwaarde <em>NIET</em> beschikbaar is

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
nl: Wanneer de filterwaarde <em>WEL</em> beschikbaar is of een standaardwaarde meegegeven wordt

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
nl: Deze weergave heeft geen bron voor contextuele filters, dus er is geen contextuele filterwaarde beschikbaar tenzij 'Lever standaard' geselecteerd wordt.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
nl: Het aantal weer te geven items. Voer 0 in voor onbeperkt.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
nl: Het contextuele filter wordt geleverd door de URL.

en: Autosubmit
nl: Automatisch toepassen

en: Automatically submit the form once an element is changed.
nl: Het formulier automatisch indienen wanneer een element veranderd is.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
nl: De 'Toepassen'-knop verbergen wanneer javascript ingeschakeld is.

en: Query Comment
nl: Query-opmerking

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
nl: Indien ingevuld wordt deze opmerking aan de query toegevoegd en doorgegeven aan de SQL-server. Dit kan handig zijn voor logs en debuggen.

en: When needed, add the field language condition to the query
nl: Voeg indien nodig de taalvoorwaarde van het veld toe aan de query

en: Count DISTINCT
nl: Aantal 'distinct'

en: Provide default field wrapper elements
nl: Levert standaard veldwrapper-elementen

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
nl: Inline-velden worden naast elkaar getoond in plaats van onder elkaar. Houd er rekening mee dat dit niet geldt voor velden die blok-element zijn, waaronder berichtteksten en andere als HTML geformatteerde velden.

en: Hide the "Go" button
nl: De knop 'Uitvoeren' verbergen

en: Select the current contextual filter value
nl: De huidige contextuele filterwaarde selecteren

en: Show the empty text in the table
nl: Lege tekst in de tabel tonen

en: Date with repeat
nl: Datum met herhaling

en: Datestamp range
nl: Tijdstipbereik

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Datetime range
nl: Datumtijdbereik

en: Source id
nl: Bron-id

en: A simple date
nl: Een eenvoudige datum

en: Start value for a date range
nl: Beginwaarde voor een datumbereik

en: Simple datestamp
nl: Eenvoudig tijdstip

en: Start value for a datestamp range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Simple datetime
nl: Eenvoudige 'datetime'

en: Start value for a datetime range
nl: Beginwaarde voor een tijdstipbereik

en: Sample of a repeating date field
nl: Voorbeeld van een herhalend datumveld

en: Examples of migrating with the Date module
nl: Voorbeelden van migreren met de Date-module

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
nl: Er zijn geen importeurs, ga naar <a href="@importers">Feed-importeurs</a> om een importeur aan te maken of een bestaande in te schakelen.

en: Changed @type plugin.
nl: @type-plugin gewijzigd.

en: @name: End
nl: @name: Einde

en: @name Title
nl: @name Titel

en: Unencrypted Password
nl: Onversleuteld wachtwoord

en: The unencrypted user password.
nl: Het onversleutelde gebruikerswachtwoord.

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
nl: De query is gelabeld voor toegang maar er is geen nid. Voeg foreign keys toe aan node.nid om dit op te lossen.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
nl: Uw node lijst query gebruikt @fallback als basistabel in een query gelabeld voor node toegang. Dit is mogelijk niet veilig en zal misschien niet eens werken. Specificeer externe sleutels in uw schema naar node.nid

en: Unknown field: @field_name
nl: Onbekend veld: @field_name

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
nl: %field: Er kan maar één decimaal scheidingsteken  (@separator) gebruikt worden.

en: Enable !title
nl: !title inschakelen

en: Set !title as default
nl: !title als standaardwaarde gebruiken

en: Enabled modules: %modules
nl: Ingeschakelde modules: %modules

en: Block cache settings
nl: Block-cache instellingen

en: Debug value
nl: Debug-waarde

en: Value to debug
nl: Waarde om te debuggen

en: JavaScript must be enabled in your browser.
nl: JavaScript moet zijn ingeschakeld in de browser.

en: unknown node %nid
nl: onbekende node %nid

en: Error: could not explain access
nl: Fout: kan de toegang niet uitleggen

en: Access control for @title
nl: Toegangscontrole voor @title

en: View and modify content access for own nodes
nl: Toegangscontrole voor het weergeven en bewerken van eigen nodes

en: View any @type content
nl: Iedere @type weergeven

en: Edit any @type content
nl: Iedere @type bewerken

en: Edit own @type content
nl: Eigen @type bewerken

en: Delete any @type content
nl: Iedere @type verwijderen

en: Delete own @type content
nl: Eigen @type verwijderen

en: Provides flexible content access control.
nl: Stelt flexibele toegangscontrole voor inhoud ter beschikking.

en: Content type access control was changed
nl: Toegangscontrole voor inhoud is aangepast

en: Per node access control was changed
nl: Toegangscontrole per node is aangepast

en: User was added to ACL
nl: Gebruiker werd toegevoegd aan ACL

en: Grant access by role
nl: Verleen toegang per gebruikersrol

en: Grant access to the following content
nl: Verleen toegang tot de volgende inhoud

en: Revoke access by role
nl: Trek toegang per gebruikersrol in

en: Revoke access to the following content
nl: Trek toegang tot de volgende inhoud in

en: Reset access to content type defaults
nl: Zet toegang terug naar standaardinstellingen van het inhoudstype

en: Reset node permissions to default permissions
nl: Zet toegang tot de node terug naar de standaardrechten

en: Grant access by user
nl: Verleen toegang per gebruiker

en: Revoke access by user
nl: Trek toegang per gebruiker in

en: Role Based Access Control Settings
nl: Toegangsinstellingen gebaseerd op gebruikersrol

en: Content Access Role
nl: Toegangscontrole per gebruikersrol

en: Content Access Reset
nl: Toegangscontrole terugzetten

en: Content Access User
nl: Toegangscontrole per gebruiker

en: Access control settings will not be executed for the affected node unless you enabled '%per_node' from the Access Control tab on content type page of the node
nl: Toegangsinstellingen zullen niet worden uitgevoerd voor de betreffende nodes tenzij '%per_node' op het Access Control-tabblad op de inhoudstypepagina van de node is ingeschakeld.

en: A date in '@type' format. (%date)
nl: Een datum in het formaat '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
nl: De hoofdterm van de taxonomietermen.

en: File byte size
nl: Bestandsgrootte in bytes

en: The size of the file, in bytes.
nl: De bestandsgrootte, in bytes.

en: Query string value
nl: Query-waarde

en: The value of a specific query string field of the current page.
nl: De waarde van een specifiek query-veld van de huidige pagina.

en: A random number from 0 to @max.
nl: Een willekeurig getal van 0 tot @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
nl: Een willekeurige hash. De mogelijke hash-algorithmes zijn: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
nl: Poging tot het uitvoeren van tokenvervanging voor token type %type zonder de benodigde gegevens

en: File %file could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kan niet gekopieerd worden, omdat de bestemming %destination niet geldig is. Dit is vaak het gevolg van incorrect gebruik van file_copy() of een ontbrekende stream wrapper.

en: File %file could not be copied because it does not exist.
nl: Bestand %file kan niet gekopieerd worden omdat het niet bestaat.

en: File %file could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kan niet worden verplaatst, omdat de bestemming %destination niet geldig is. Dit is vaak het gevolg van incorrect gebruik van file_move() of een ontbrekende stream wrapper.

en: File %file could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
nl: Bestand %file kan niet worden verwijderd omdat het geen geldige URI is. Dit is vaak het gevolg van incorrect gebruik van file_delete() of een ontbrekende stream wrapper.

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
nl: Een bestaand lokaal bestandssysteempad om afgeschermde bestanden op te slaan. Het pad moet schrijfbaar zijn voor Drupal en niet toegankelijk via internet. Lees het online handboek voor <a href="@handbook">meer informatie over het beveiligen van private bestanden</a>.

en: Menu Breadcrumb
nl: Menu-kruimelpad

en: Configure filters
nl: Filters instellen

en: Enable @title
nl: @title inschakelen

en: Displays each selected node as a Calendar item.
nl: Geef elke geselecteerde node als een kalenderitem weer.

en: Upcoming events block
nl: Blok voor aanstaande evenementen

en: Legend Colors
nl: Kleurenlegenda

en: Set a hex color value (like #ffffff) to use in the calendar legend for each content type. Items with empty values will have no stripe in the calendar and will not be added to the legend.
nl: Stel een HEX-kleurwaarde (zoals #FFFFFF) in om voor elk inhoudstype in de legenda van de kalender te gebruiken. Items met een lege waarde zullen zonder streep in de kalender verschijnen en worden niet toegevoegd aan de legenda.

en: Based on Content Type
nl: Gebaseerd op het inhoudstype

en: Based on Taxonomy
nl: Gebaseerd op de taxonomie

en: Based on Organic Group
nl: Gebaseerd op Organic Group

en: Calendar type
nl: Kalendertype

en: Display as mini calendar
nl: Als minikalender weergeven

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Language types
nl: Taaltypes

en: Available language types.
nl: Beschikbare taaltypes.

en: @type field.
nl: @type-veld

en: Also known as %labels.
nl: Ook bekend als %labels.

en: This field stores and renders email addresses.
nl: Dit veld slaat e-mailadressen op en geeft ze weer.

en: State or province
nl: Staat of provincie

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
nl: Een datum in de database opslaan als een 'UNIX timestamp'. Dit is een afgeraden formaat ter ondersteuning van oude data.

en: Pop-up calendar
nl: Pop-upkalender

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
nl: Een 'einddatum' is verplicht voor veld %field #%delta.

en: The End date value.
nl: De einddatumwaarde.

en: Choose how users view dates and times:
nl: Kies hoe gebruikers datums en tijdstippen zien:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
nl: Om opties toe te voegen of te bewerken, navigeer naar de <a href="@date-time-page">Datum-en tijdinstellingen</a>.

en: Both Start and End dates
nl: Start- en einddatum

en: Start date only
nl: Enkel een startdatum

en: End date only
nl: Enkel een einddatum

en: Display dates using the @format format
nl: Datums weergeven in het formaat @format

en: Display both Start and End dates
nl: Start- en einddatum weergeven

en: Display Start date only
nl: Enkel de startdatum weergeven

en: Display End date only
nl: Enkel de einddatum weergeven

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: No default value
nl: Geen standaardwaarde

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
nl: Beschrijf de tijd ten opzichte van de betreffende dag (in het Engels), zoals '+90 days' (90 dagen later) of '+1 Saturday' (aanstaande zaterdag). Zie !strototime voor meer details.

en: Default end date
nl: Standaard einddatum

en: Relative default value for end date
nl: Relatieve standaardwaarde voor de einddatum

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
nl: De Strtotime standaardwaarde voor de einddatum is ongeldig.

en: Date entry options
nl: Datuminvoeropties

en: Control the order and format of the options users see.
nl: Controleer de volgorde en het formaat van de opties die de gebruikers zien.

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
nl: Het hierboven geselecteerde invoerformaat overschrijven. Een PHP-datumformaat zoals 'm-d-Y H:i' definiëren (zie <a href="@link">http://php.net/date</a> voor meer details).

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: 10 minute
nl: 10 minuten

en: 30 minute
nl: 30 minuten

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De locatie van de labels van de datumdelen, zoals 'jaar', 'maand' of 'dag'. 'Boven' toont de labels boven elk datumdeel. 'Binnenin' voegt het label toe als de eerste optie in selectielijsten en in blanco tekstvelden. 'Geen' toont geen label bij de datumdelen. Themafuncties zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de tekst van het label.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
nl: De locatie van de labels van de datumdelen, zoals 'jaar', 'maand' of 'dag'. 'Bovenin' toont de labels boven elk datumdeel. 'Geen' toont geen label bij de datumdelen. Themafuncties zoals 'date_part_label_year' en 'date_part_label_month' bepalen de tekst van het label.

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
nl: Voer een aangepaste datumnotatie in of kies een van de vooraf ingestelde notaties.

en: Select the date attributes to collect and store.
nl: De datumonderdelen selecteren om te verzamelen en op te slaan.

en: Date attributes to collect
nl: Datumonderdelen om bij te houden

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
nl: Einddatums worden gebruikt om de duur te achterhalen. Laat bijvoorbeeld een bijeenkomst beginnen op 15 september, en eindigen op 16 september.

en: Collect an end date
nl: Een einddatum opslaan

en: Select the timezone handling method for this date field.
nl: Selecteer de methode voor de tijdzonebehandeling van dit datumveld.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
nl: Lege 'Einddatum'-waarden zullen de 'Startdatum'-waarden gebruiken.

en: @field_name Start date value #@delta
nl: @field_name Waarde begindatum #@delta

en: @field_name End date value #@delta
nl: @field_name einddatumwaarde #@delta

en: @field_name Start date
nl: @field_name startdatum

en: @field_name End date
nl: @field_name einddatum

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
nl: Een 'begindatum' is verplicht wanneer een  'einddatum' is opgegeven voor het veld %field #%delta.

en: The End date must be greater than the Start date.
nl: De einddatum moet later zijn dan de begindatum.

en: The Start date is invalid.
nl: De startdatum is ongeldig.

en: The End date is invalid.
nl: De einddatum is ongeldig.

en: More settings and values
nl: Meer instellingen en waarden

en: Date entry
nl: Datuminvoer

en: Starting and ending year
nl: Start- en eindjaar

en: !start-date to !end-date
nl: !start-date tot !end-date

en: Date part
nl: Datumgedeelte

en: Makes date/time fields available.
nl: Maakt datum/tijdvelden beschikbaar

en: Starting year
nl: Beginjaar

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
nl: Voer een relatieve waarde in (-9, +9) of een absoluut jaar in zoals 2015.

en: Ending year
nl: Eindjaar

en: The value input for field %field is invalid:
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig:

en: The value input for field %field is invalid.
nl: De ingevoerde waarde voor veld %field is ongeldig.

en: The @part is missing.
nl: Het @part ontbreekt.

en: The value @date does not match the expected format.
nl: De waarde @date komt niet overeen met het verwachte formaat.

en: site timezone
nl: tijdzone van de site

en: The first day of the week has been set to !value_link.
nl: De eerste dag van de week is ingesteld op !value_link.

en: The Date API requires that you set up the !first_day_link to function correctly.
nl: Je moet de !first_day_link instellen vooraleer Date API correct kan functioneren.

en: Missing system date settings
nl: Ontbrekende instellingen voor de systeemdatum

en: System date settings
nl: Systeemdatum-instellingen

en: date format settings
nl: instellingen datumformaat

en: @count year from now | @count years from now
nl[0]: @count jaar vanaf nu
nl[1]: @count jaren vanaf nu

[ctx: datetime]
en: Date
nl: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
nl: Tijd

en: Date Migration
nl: Datummigratie

en: Provides support for importing into date fields with the Migrate module.
nl: Ondersteunt het importeren in datumvelden met de Migrate-module.

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
nl: Dit inhoudstype word gebruikt voor demonstratie en testen van migratie naar Datumvelden.

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
nl: Een bijbehorend tweede datumveld als 'einddatum' weergeven.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
nl: De naam van het inhoudstype mag niet langer zijn dan 12 karakters wanneer je het wil gebruiken om een kalender en blokken aan te maken.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
nl: De veldnaam mag niet langer zijn dan 26 karakters.

en: @label -  start date (!name)
nl: @label - startdatum (!name)

en: @label -  start date
nl: @label - startdatum

en: @label - end date (!name:!column)
nl: @label - einddatum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
nl: @label - einddatum:!column

en: Page by date
nl: Paginering met datum

en: Page using the value of a date field.
nl: Pagina gebruikmakend van de waarde van een datumveld.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
nl: Selecteer één of meerdere datumvelden om te filteren met dit argument.

en: Dates to compare
nl: Datums om te vergelijken

en: Start/End date range
nl: Begin-/einddatumbereik

en: Only this field
nl: Alleen dit veld

en: Filter granularity
nl: Filternauwkeurigheid

en: Relative start date
nl: Relatieve begindatum

en: Relative end date
nl: Relatieve einddatum

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
nl: Relatieve datums worden berekend wanneer de view wordt getoond. Voorbeelden: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Meer voorbeelden van relatieve datumformaten in de PHP documentatie</a>.

en: Relative start date not specified.
nl: Relatieve begindatum niet opgegeven.

en: Relative end date not specified.
nl: De relatieve einddatum is niet opgegeven.

en: Relative date not specified.
nl: De relatieve datum is niet opgegeven.

en: Position: @position, format: @format.
nl: Positie: @position, formaat: @format.

en: Date identifier
nl: Datum-identifier

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
nl: Waar dient de datumpaginering te worden geplaatst: bovenaan, onderaan of zowel boven- als onderaan de inhoud.

en: Link format
nl: Snelkoppelingsformaat

en: Enter a name for the new state.
nl: Voer een naam in voor de nieuwe status.

en: Enter a description of the new state.
nl: Voer een omschrijving voor de nieuwe status.

en: Moderation state %label (%name) has been deleted.
nl: Moderatiestatus %label (%name) is verwijderd.

en: Moderation state description
nl: Omschrijving van moderatiestatus

en: Moderation state order
nl: Volgorde van moderatiestatus

en: Moderation History
nl: Moderatiehistorie

en: A link to the Moderation History page of the node
nl: Een link naar de moderatiehistoriepagina van de node

en: Moderation History Link
nl: Moderatiehistorie link

en: Moderate all content from @from_state to @to_state
nl: Alle inhoud modereren van @from_state naar @to_state

en: Moderate @node_type state from @from_state to @to_state
nl: Modereer @node_type-status van @from_state naar @to_state

en: Current: @state
nl: Huidige: @state

en: Added column to store moderation state labels.
nl: Kolom toegevoegd om de moderatie status labels op te slaan.

en: View Moderation History
nl: Moderatiehistorie weergeven

en: Display field as the moderation state machine name.
nl: Veld weergeven als de machinenaam van de moderatiestatus.

en: My Edits
nl: Mijn bewerkingen

en: No tokens available
nl: Er zijn geen tokens beschikbaar

en: Token registry caches cleared.
nl: Token register-cache geleegd.

en: The path component of the URL.
nl: Het padcomponent van de URL.

en: Unaliased URL
nl: URL zonder alias

en: The unaliased URL.
nl: De URL zonder alias

en: The specific value of the array.
nl: De specifieke waarde van de array.

en: Token registry
nl: Tokenregister

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
nl: De lijst met tokens die gebruikt kunnen worden in e-mails, staat hieronder.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
nl: De volgende token of tokentypes zijn niet gedefinieerd als arrays:

en: The following token types do not have any tokens defined:
nl: De volgende tokentypes hebben geen tokens gedefinieerd:

en: The following token types are not defined but have tokens:
nl: De volgende tokentypes zijn niet gedefinieerd maar hebben wel tokens:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
nl: De volgende token of tokentypes worden gedefinieerd door meerdere modules:

en: Problems detected
nl: Problemen gevonden.

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
nl: Ontbrekende bundeleigenschap bij de entiteit van het type @entity_type.

en: Field type(s) in use - see !link
nl: Veldtypes in gebruik - zie !link

en: Fields type(s) in use
nl: Veldtypes in gebruik

en: Fields pending deletion
nl: Velden in afwachting om verwijderd te worden

en: Extend site functionality.
nl: Websitefunctionaliteit uitbreiden.

en: results: <pre>@results</pre>
nl: resultaten: <pre>@results</pre>

en: Saved to DB
nl: Opgeslagen in de database

en: Restore values to DB
nl: Waarden in de database herstellen

en: Is empty
nl: Is leeg

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
nl: Sta gebruikers toe om een titel-attribuut aan een link toe te voegen.

en: Default link 'title' Attribute
nl: Standaard titel-attribuut voor een link

en: Link "title" attribute
nl: Titelattribuut voor link

en: file from !field_name
nl: bestand uit !field_name

en: Hide empty column
nl: Lege kolom verbergen

en: Provide text to display if this field returns no results. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
nl: Geef de tekst op die wordt weergegeven wanneer dit veld geen gegevens teruggeeeft. HTML is toegestaan. U kunt gegevens van de view invoegen met de 'Vervangingspatronen' uit de onderstaande rubriek 'Resultaten herschrijven'.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
nl: De operator is ongeldig voor filter: @filter.

en: No valid values found on filter: @filter.
nl: Geen geldige waarden gevonden met filter: @filter.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
nl: De waarde @value is geen array voor @operator van filter: @filter.

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
nl: Invoeren van PHP-code die een waarde TRUE of FALSE teruggeeft. Geen waarde is hetzelfde als FALSE, wees er daarom ZEKER van om iets terug te geven als u het argument niet ongeldig wilt laten zijn. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. Het argument om te bevestigen zal '$argument' zijn en de view zal '$view' zijn. U kunt dit argument veranderen met de instellng '$handler->argument'. U kunt de titel die gebruikt wordt voor vervangingen van dit argument wijzigen met de instelling '$handler->geldige_titel'.

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
nl: Indien uitgevinkt zullen velden, labels en veld-label-combinaties geen HTML-wrapper krijgen, tenzij de HTML-elementen voor het betreffende veld zijn aangepast. Hiermee kan de standaard geproduceerde markup eenvoudig worden beperkt. Het toepassen van CSS wordt daarentegen lastiger.

en: Header 2
nl: Kop 2

en: Header 3
nl: Kop 3

en: Create own value for field %field
nl: Eigen waarde aanmaken voor veld %field

en: Edit own value for field %field
nl: Eigen waarde aanpassen van veld %field

en: Edit anyone's value for field %field
nl: Veldwaarde van %field voor iedereen aanpassen

en: View own value for field %field
nl: Bekijk eigen waarde van veld %field

en: View anyone's value for field %field
nl: Van iedereen de waarde van veld %field bekijken

en: Field visibility and permissions
nl: Veldzichtbaarheid en toegangsrechten

en: Public (author and administrators can edit, everyone can view)
nl: Publiekelijk (auteur en beheerders kunnen bewerken, iedereen kan bekijken)

en: Private (only author and administrators can edit and view)
nl: Privé (alleen auteur en beheerders kunnen bewerken en bekijken)

en: Custom permissions
nl: Aangepaste toegangsrechten

en: Select source view mode or form
nl: Weergavebron of -formulier selecteren.

en: Clone fieldgroups from selected view mode to the current display
nl: Veldgroepen dupliceren van de geselecteerde weergave naar de huidige weergave.

en: Fieldgroup @group is not cloned since a group already exists with the same name.
nl: Veldgroep @group werd niet gedupliceerd, omdat er al een groep bestaat met dezelfde naam.

en: Fieldgroup @group cloned successfully.
nl: Veldgroep @group werd met succes gedupliceerd.

en: This fieldgroup renders groups on separate pages.
nl: Deze veldgroep geeft groepen weer op aparte pagina's.

en: Multipage
nl: Multipagina

en: This fieldgroup renders the content in a page.
nl: Deze veldengroep geeft inhoud weer op een pagina.

en: Show label
nl: Label tonen

en: Format page title
nl: Paginatitel formatteren

en: Label only
nl: Alleen label

en: Step 1 of 10
nl: Stap 1 van 10

en: Step 1 of 10 [Label]
nl: Stap 1 van 10 [Label]

en: Add a page counter at the bottom
nl: Een paginateller aan de onderkant toevoegen

en: Format 1 / 10
nl: Formaat 1 / 10

en: Move submit button to last multipage
nl: De verzendknop verplaatsen naar de laatste multipagina.

en: Move additional settings to last multipage (if available)
nl: Extra instellingen (wanneer beschikbaar) verplaatsen naar de laatste multipagina.

en: Language settings for the user account.
nl: Taalinstellingen voor dit gebruikersaccount.

en: Wysiwyg status
nl: Wysiwyg-status

en: Step %count of %total
nl: Stap %count van %total

en: Step %count of %total !label
nl: Stap %count van %total !label

en: (active page)
nl: (actieve pagina)

en: Max length of title field
nl: Maximumlengte van het titelveld

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
nl: Stel een maximumlengte voor het titelveld in (geldt enkel indien de linktitel optioneel of verplicht is). De limiet is 255 karakters.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
nl: De inkortwaarde voor URL-weergave moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title must be numeric.
nl: De maximumlengte van de linktitel moet numeriek zijn.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
nl: De maximumlengte van een linktitel kan niet groter zijn dan 255 karakters.

en: The title of the link.
nl: De titel van de link.

en: The URL of the link.
nl: De URL van de link.

en: Uploaded file.
nl: Geüpload bestand.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
nl: Woordenlijsten bevatten gerelateerde taxonomietermen, die gebruikt worden voor het classificeren van inhoud.

en: Whether the comment is published or unpublished.
nl: Of de reactie is gepubliceerd of niet.

en: Whether the node is published or unpublished.
nl: Of de node is gepubliceerd of niet.

en: Whether the user is active or blocked.
nl: Of de gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: Add a new CKEditor profile
nl: Een nieuw CKEditor-profiel toevoegen

en: Clone the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel dupliceren

en: Edit the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel bewerken

en: Delete the CKEditor profile
nl: Het CKEditor-profiel verwijderen

en: Add the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel toevoegen

en: Edit the CKEditor Global profile
nl: Het algemene CKEditor-profiel bewerken

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
nl: CKEditor werd niet gevonden in <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
nl: CKEditor-versie kon niet worden bepaald.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
nl: U gebruikt een functie die vereist dat <code>$cookie_domain</code> is ingesteld, maar deze waarde is niet ingevuld in het <code>settings.php</code>-bestand (CKFinder is ingeschakeld in het !profile profiel).

en: !ckfinder is not installed correctly: <code>!config</code> not found. Make sure that you uploaded all files and did not accidentally remove the configuration file.
nl: !ckfinder is niet correct geïnstalleerd: <code>!config</code> werd niet gevonden. Zorg dat u alle bestanden heeft geupload en niet per ongeluk het configuratiebestand heeft verwijderd.

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
nl: CKEditor heeft leestoegang nodig op het <code>!config</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. Lees het hoofdstuk 'Installing CKFinder' in het <code>!readme</code>-bestand zorgvuldig door en voeg een  <code>require_once ...</code> statement toe aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
nl: U gebruikt een functie die handmatige integratie vereist in het <code>config.php</code>-bestand. U heeft een <code>require_once ...</code> statement aan het <code>%ckfconfig</code>-bestand toegevoegd, maar op de verkeerde regel.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
nl: Schakelt CKEditor (WYSIWYG HTML-editor) in voor gebruik in plaats van platte tekstvelden.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
nl: Geen CKEditor-profielen gevonden. Hierdoor kan CKEditor door niemand gebruikt worden. U kunt hieronder een nieuw profiel aanmaken.

en: Create a new profile
nl: Een nieuw profiel aanmaken

en: All available buttons
nl: Alle beschikbare knoppen

en: Automatically detect the user language.
nl: Detecteer de taal van de gebruiker automatisch.

en: Your CKEditor profile was created.
nl: Het CKEditor-profiel is aangemaakt.

en: CKEditor website
nl: CKEditor-website

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
nl: Door gebruik te maken van !ckfinder (betaald product), een geavanceerde Ajax bestandsbeheerder.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
nl: Door gebruik te maken van een gespecialiseerde module zoals !imcelink.

en: The requested page "@path" could not be found.
nl: De gevraagde pagina '@path' kon niet worden gevonden.

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
nl: Dit formulier is verouderd. Kopieer alles wat u niet heeft opgeslagen in onderstaand formulier en <a href="@link">herlaad daarna deze pagina</a>.

en: There are several decisions you will need to make before defining a field for content, comments, etc.:
nl: U moet verschillende beslissingen nemen voordat u een veld kunt definiëren voor inhoud, opmerkingen, enz.:

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: The domain name to use for this language if URL domains are used for <em>Detection and selection</em>. Leave blank for the default language. <strong>Changing this value may break existing URLs.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in an URL like "http://de.example.com/contact".
nl: De te gebruiken domeinnaam voor deze taal indien URL domeinen worden gebruikt voor <em>Detectie en selectie</em>. Veld leeg laten voor de standaard taal. <strong>Deze waarde aanpassen kan bestaande URL's breken.</strong> Voorbeeld: "de.example.com" instellen als taaldomein voor Duits zal resulteren in een URL zoals "http://de.example.com/contact".

en: New OpenID identifier %identity was added as a replacement for invalid identifier %invalid_identity. To finish the invalid OpenID transition process, please go to your <a href="@openid_url">OpenID identities page</a> and remove the old identifier %invalid_identity.
nl: Een nieuwe OpenID identifier %identity is toegevoegd die de ongeldige identifier %invalid_identity vervangt. Om de transitieprocedure voor een ongeldige OpenID te voltooien, ga naar uw <a href="@openid_url">OpenID identiteiten pagina</a> en verwijder de oude identifier %invalid_identity.

en: There is already an existing account associated with the OpenID identifier that you have provided. However, due to a bug in the previous version of the authentication system, we can't be sure that this account belongs to you. If you are new on this site, please continue registering the new user account. If you already have a registered account on this site associated with the provided OpenID identifier, please try to <a href="@url_password">reset the password</a> or contact the site administrator.
nl: Er is al een bestaande account geassocieerd met de OpenID identifier die u heeft opgegeven. Omwille van een fout in de vorige versie van het authentificatiesysteem, zijn we niet geheel zeker dat dit uw account is. Als u nieuw bent op deze site, ga dan verder met de registratie van de nieuwe gebruikersaccount. Als u op deze site al beschikt over een geregistreerde account geassocieerd met de opgegeven OpenID identifier, probeer dan <a href="@url_password">een nieuw paswoord in te stellen</a> of de sitebeheerder te contacteren.

en: The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
nl: De zoekindex wordt niet gewist maar systematisch bijgewerkt in overeenstemming met de nieuwe instellingen. Het zoeken blijft werken maar nieuwe inhoud wordt pas geïndexeerd nadat bestaande inhoud werd geïndexeerd. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Active search modules
nl: Actieve zoekmodules

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
nl: Geen snelkoppeling beschikbaar. <a href="@link">Voeg een snelkoppeling toe</a>.

en: Leave this blank to delete both the existing username and password.
nl: Laat dit leeg om zowel de bestaande gebruikersnaam als het wachtwoord te verwijderen.

en: To change the password, enter the new password here.
nl: Om het wachtwoord te veranderen, voert u het nieuwe wachtwoord hier in.

en: HTTP authentication credentials must include a username in addition to a password.
nl: HTTP-authenticatiegegevens moeten naast een wachtwoord een gebruikersnaam bevatten.

en: Incompatible with this version of Drupal core.
nl: Niet compatibel met deze Drupal core versie.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
nl: Cron voert periodieke taken uit zoals het controleren op beschikbare updates en de inhoud indexeren voor de zoekmachine.

en: The clean URL test passed.
nl: De nette URL-test is geslaagd.

en: Clean URLs are enabled, but the clean URL test failed. Uncheck the box below to disable clean URLs.
nl: Schone URL's zijn ingeschakeld, maar de test op schone URL's is mislukt. Vink het keuzevakje hieronder uit om schone URL's uit te schakelen.

en: The clean URL test failed.
nl: De nette URL-test is mislukt.

en: Clean URLs cannot be enabled. If you are directed to this page or to a <em>Page not found (404)</em> error after testing for clean URLs, see the <a href="@handbook">online handbook</a>.
nl: Schone URL's kunnen niet ingeschakeld worden. Indien u naar deze pagina of een <em>Pagina niet gevonden (404)</em>-foutmelding wordt doorgestuurd na het testen op schone URL's, lees dan het <a href="@handbook">online handboek</a>.

en: User name and password
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord

en: User module account form elements.
nl: Gebruikersmodule accountformulier-elementen.

en: Generate automatic URL alias
nl: Automatische URL-alias aanmaken

en: Uncheck this to create a custom alias below.
nl: Vink dit uit om onderaan een aangepaste alias aan te maken.

en: Configure URL alias patterns.
nl: URL-alias-patronen instellen.

en: Set moderation state:
nl: Moderatierevisie instellen:

en: The current live revision will be set to moderation state %state.
nl: De huidige live-revisie wordt ingesteld op moderatiestatus %state.

en: Added a new transition from %from to %to and updated unpublish permissions. Unpublishing content is now controlled by transition permissions, and roles with the 'Bypass moderation restrictions' permission may unpublish content.
nl: Nieuwe overgang van %from naar %to toegevoegd en toegangsrechten voor 'publicatie ongedaan maken' bijgewerkt. Publicatie ongedaan maken van inhoud is nu beheerd door de overgangsrechten. Rollen met de rechten 'Moderatie beperkingen omzeilen' mogen publicatie van inhoud ongedaan maken.

en: Node Draft
nl: Concept node

en: The draft page for moderated nodes.
nl: De conceptpagina voor gemodereerde nodes.

en: When enabled, this overrides the default node view at node/%node/draft
nl: Indien ingeschakeld, zal dit de standaard node-weergave op node/%node/draft overschrijven

en: Page manager module is unable to enable Workbench Moderation Draft Node because some other module already has overridden with %callback.
nl: De Page Manager-module is niet in staat om Workbench Moderation concept-node in te schakelen omdat een andere module dit al heeft overschreven met %callback.

en: Node draft being viewed
nl: Concept-node wordt bekeken

en: The revision page for moderated nodes.
nl: De revisie-pagina voor gemodereerde nodes

en: When enabled, this overrides the default node view at node/%node/revisions/%/view
nl: Indien ingeschakeld, overschrijft dit de standaard node-weergave op node%node/revisions/%/view

en: Page manager module is unable to enable Workbench Moderation Revision Node because some other module already has overridden with %callback.
nl: De Page Manager-module is niet in staat om Workbench Moderation Revisie Node in te schakelen omdat een andere module dit al heeft overschreven met %callback.

en: Node revision being viewed
nl: Node-revisie wordt getoond

en: The Workbench landing page.
nl: De Workbench-landingspagina.

en: When enabled, this overrides the default Workbench page for <em>admin/workbench</em>. If no variant is selected, the default "My Workbench" will be shown. See http://drupal.org/node/1226174 for more information.
nl: Indien ingeschakeld, overschrijft deze pagina de standaard Workbench-pagina op <em>admin/workbench</em>. Als geen andere variant geselecteerd is, zal de standaard 'Mijn workbench' getoond worden. Lees voor meer informatie: http://drupal.org/node/1226174.

en: Page manager module is unable to enable Workbench because some other module already has overridden with %callback.
nl: Het is onmogelijk voor de Page manager-module om Workbench te activeren, omdat een andere module deze overschreven heeft met %callback.

en: Link the user picture to the user's profile
nl: Link de afbeelding van de gebruiker aan zijn of haar gebruikersprofiel

en: Specify which display or custom url this display will link to.
nl: Specificeer naar welke weergave of aangepaste url deze weergave linkt.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
nl: <p>De volgende tokens zijn beschikbaar voor deze link.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
nl: Een Drupalpad of externe URL waar de 'lees meer'-link naartoe verwijst.

en: Rendered @entity-type
nl: Weergave van @entity-type

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
nl: Toont een enkele entiteit in een specifieke weergavemodus (bijvoorbeeld: 'teaser').

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Same as Default date
nl: Zelfde als de standaarddatum

en: Repeating date
nl: Herhalende datum

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
nl: Herhalende datums gebruiken een 'onbeperkt' aantal waarden. In plaats van de 'meer toevoegen'-knop, bevatten ze een formulier waarmee bepaald kan worden wanneer en hoe vaak de datum herhaald moet worden.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
nl: Het beginjaar dient een formaat te hebben zoals -9, of een absoluut jaar zoals 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
nl: Het eindjaar dient een formaat te hebben zoals +9, of een absoluut jaar zoals 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
nl: Een voorwaarde instellen gebaseerd op de waarde van een datumveld

en: Is not Empty
nl: Is niet leeg

en: Date Context
nl: Datumcontext

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
nl: Voegt een optie aan de Context-module toe om een voorwaarde in te stellen gebaseerd op de waarde van een datumveld.

en: View: @view - Display: @display
nl: Overzicht: @view - Weergave: @display

en: Fields used in views
nl: Velden gebruikt in views

en: Overview of fields used in all views.
nl: Overzicht van gebruikte velden in alle overzichten.

en: Transform the case
nl: Hoofdletters omzetten

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
nl: Hoe dienen hoofdletters in de filterwaarde omgezet te worden bij het genereren van de URL-paden?

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
nl: Indien 'aangepast', zie <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">de PHP documentatie</a> voor datumindelingen. Zo niet, geef het aantal verschillende tijdseenheden op om weer te geven (standaard 2).

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
nl: Het beheerlabel wijzigen dat weergegeven wordt bij het refereren aan deze relatie vanuit filters, etc.

en: Representative sort criteria
nl: Representatief sorteercriterium

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
nl: Het sorteercriterium wordt toegepast op de gegevens geleverd door de relatie, om te bepalen hoe een representatief item voor elke rij kan worden verkregen. Om bijvoorbeeld de meest recente node voor elke gebruiker weer te geven, kiest u 'Inhoud: Wijzigingsdatum'.

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
nl: De te gebruiken volgorde voor de hierboven geselecteerde sorteercriteria.

en: And/Or, Rearrange
nl: En/Of, Herschikken

en: Revert to default
nl: Terugzetten naar standaard

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
nl: Voeg eventueel tags aan dit overzicht toe om te gebruiken voor het filteren en sorteren van overzichten op de administratieve pagina. Scheid meerdere tags met komma's.

en: Custom admin theme for the Views UI
nl: Aangepast beheerthema voor de Views UI

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
nl: In sommige gevallen wilt u een ander beheer-thema voor de Views UI kiezen.

en: No fields have been used in views yet.
nl: Er worden in overzichten nog geen velden gebruikt.

en: Provide a simple link to approve the comment.
nl: Levert een eenvoudige link om de reactie goed te keuren.

en: Author uid
nl: Auteur-uid

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op het bestand.

en: image from !field_name
nl: afbeelding van !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
nl: Relateer iedere @entity met een @field ingesteld op de afbeelding.

en: The tid of a taxonomy term.
nl: De tid van een taxonomieterm.

en: The user permissions.
nl: De toegangsrechten.

en: First and last only
nl: Enkel eerste en laatste

en: Multiple-value handling
nl: Behandeling meervoudige waarden

en: Filter to items that share all terms
nl: Filter op items die alle termen delen

en: Filter to items that share any term
nl: Filter op items die een van de termen delen

en: Use formatted username
nl: Gebruik de opgemaakte gebruikersnaam

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
nl: Wanneer aangevinkt, zal de gebruikersnaam opgemaakt worden door het syteem. Wanneer niet aangevinkt wordt deze onopgemaakt weergegeven.

en: Link to user's profile
nl: Link naar het gebruikersprofiel

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
nl: Met <em>Standaard</em> wordt de standaardstijl voor de weergave van een afbeelding gebruikt zoals opgegeven in <a href='!account-settings'>Accountinstellingen</a>.

en: You don't have translatable entity types.
nl: Er zijn geen vertaalbare entiteittypen.

en: Use a pager
nl: Paginering gebruiken

en: Display all day checkbox
nl: Selectievakje voor gehele dag weergeven

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
nl: Bepaalt of een 'gehele dag'-selectievakje al dan niet aan de gebruiker getoond wordt.

en: Date format options
nl: Datumformaatopties

en: There was a problem creating field %label: !message
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van veld %label: !message

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
nl: @module (<span class="admin-missing">incompatibel met</span> deze versie van Drupal-core)

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update manager module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href="@update">Update status handbook page</a>.
nl: Update-meldingen zijn niet ingeschakeld. Het wordt <strong>sterk aangeraden</strong> dat u de update-manager-module inschakelt vanaf de <a href="@module">module-beheerpagina</a> om zo up-to-date te blijven. Bekijk voor meer informatie de<a href="@update">Update-status handboek-pagina</a>.

en: Tokens related to views.
nl: Tokens verwant aan overzichten.

en: The human-readable name of the view.
nl: De voor mensen leesbare naam van het overzicht.

en: The description of the view.
nl: De beschrijving van het overzicht.

en: The machine-readable name of the view.
nl: De machine-leesbare naam van het overzicht.

en: The title of current display of the view.
nl: De titel van de huidige weergave van het overzicht.

en: The URL of the view.
nl: De URL van het overzicht.

en: -Select-
nl: -Selecteer-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
nl: Tekst die als 'titel' wordt gebruikt. De meeste browsers geven dit weer in een tekstballon wanneer de muis over de link beweegt.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
nl: Inschakelen om dit veld te verbergen indien het leeg is. Merk op dat het veldlabel of de herschreven uitvoer nog steeds kan worden weergegeven. Om labels te verbergen, gebruikt u de stijl- of rijstijl-instellingen voor lege velden. Om herschreven inhoud te verbergen, selecteert u 'Niet herschrijven indien leeg'.

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
nl: Views prestatie-statistieken en foutopsporing inschakelen met de Devel module

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
nl: Selecteer dit om de Views prestatie-statistieken en foutopsporing in te schakelen <em>indien de Devel-module is ingeschakeld</em>.

en: Devel message(dpm)
nl: Devel-bericht (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
nl: Devel-logging (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
nl: Paginagebied voor uitvoer van prestatie-statistieken en foutopsporingsberichten.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
nl: Datum in de notatie CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
nl: Datum in de notatie YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
nl: Datum in de notatie YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
nl: Datum genoteerd als MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
nl: Datum genoteerd als DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
nl: Datum genoteerd als WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
nl: Als u meer velden dan de uid nodig heeft, voeg dan de relatie 'reactie : auteur' toe.

en: Last comment uid
nl: Laatste reactie-uid

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
nl: De gebruiker-ID van de auteur van de laatste reactie op een node.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Unique access event ID.
nl: Unieke toegangsgebeurtenis-ID.

en: Link field to the node if there is no comment.
nl: Veld linkt naar de node als er geen reacties zijn.

en: Convert spaces in term names to hyphens
nl: Spaties in termnamen omzetten naar koppeltekens

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
nl: Dit maakt het mogelijk om links te laten werken met de Views' taxonomietermargumenten.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
nl: Het invoeren van PHP-code die een waarde teruggeeft om te gebruiken voor dit filter. Gebruik geen &lt;?php ?&gt;. De code kan alleen een enkele waarde teruggeven. Enkele variabelen zijn beschikbaar: '$view' is het view-object, '$argument' is de argument-handler. Zo kunt u de titel die gebruikt word voor vervangingen aanpassen door het zetten van '$argument->validated_titel'.

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
nl: Indien ingeschakeld wordt het groepeerveld gebruikt om de rijen te groeperen.

en: Date All Day
nl: Gehele dagdatum

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
nl: Voegt de functie 'gehele dag' toe aan datumvelden, inclusief een 'gehele dag'-thema en 'gehele dag'-keuzevakjes voor de widgets voor datumselectie en datumpopup.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
nl: Wordt herhaald

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
nl: Iedere @interval dagen

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
nl: Iedere @interval weken

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
nl: Iedere @interval maanden

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
nl: Iedere @interval jaren

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
nl: Wordt herhaald op

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
nl: Iedere doordeweekse dag

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
nl: Iedere ma, wo, vr

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
nl: Iedere di, do

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
nl: Wordt herhaald op iedere

en: every weekday
nl: iedere doordeweekse dag

en: monday wednesday friday
nl: maandag woensdag vrijdag

en: tuesday thursday
nl: dinsdag donderdag

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
nl: Op dag @bymonthday van

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
nl: Om de maand

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
nl: Op de @byday van

en: On day ... of ...
nl: Op dag ... van ...

en: On the ... of ...
nl: Op de ... van ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
nl: Na @count keer

[ctx: Date repeat]
en: Count
nl: Aantal

[ctx: Date repeat]
en: On
nl: Op

[ctx: Date repeat]
en: Until
nl: Tot

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
nl: Stop herhaling

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
nl: Uitgesloten data

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
nl: Inbegrepen data

en: Repeat settings
nl: Herhaal-instellingen

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
nl: Dagelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
nl: Wekelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
nl: Maandelijks

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
nl: Jaarlijks

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (tot).

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': jaar (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': maand (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks': dag (tot)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
nl: Ontbrekende waarde in 'herhalingsreeks' (aantal).

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
nl: Uitgeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
nl: Ingeklapt

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
nl: Herhalingsweergave

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
nl: Wat dient de standaardweergave te zijn van de herhalingsopties, in- of uitgeklapt? Gebruik 'ingeklapt' om deze opties minder prominent te maken.

en: Date Repeat Field
nl: Herhalend datumveld

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
nl: Creëert de optie van herhalende datumvelden en beheert de datumvelden die van de Date Repeat API gebruik maken.

en: Display the referenced node ID
nl: De gerefereerde node-ID tonen

en: Display the URL of the referenced node
nl: De URL van de gerefereerde node tonen

en: Display the URL of the referenced user
nl: De URL van de gerefereerde gebruiker tonen

en: '@color' is not a valid hex color
nl: '@color' is geen geldige hexadecimale kleur

en: Replace an existing view if one exists with the same name
nl: Een bestaand overzicht vervangen als een overzicht met dezelfde naam al bestaat

en: Are you sure you would like to unblock the user %user?
nl: Weet u zeker dat u de gebruiker %user wilt deblokkeren?

en: Unblock user
nl: Gebruiker deblokkeren

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
nl: HTML-code is toegestaan in dit veld. De volgende tokens worden ondersteund:

en: Provide a simple link to the user.
nl: Biedt de gebruiker een eenvoudige link.

en: Result summary
nl: Samenvatting van het resultaat

en: Shows result summary, for example the items per page.
nl: Een samenvatting van de resultaten tonen. Bijvoorbeeld het aantal items per pagina.

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website.

en: Display list value as human readable
nl: Een door mensen leesbare lijst met waarden laten zien

en: Displays the link in contextual links
nl: Geeft de link binnen de contextuele links weer

en: Grouping field Nr.@number
nl: Groepeerveld nr @number

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende termen van de term, beginnende met de hoofdterm.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
nl: Een array van alle bovenliggende menu-items van de menu link, beginnende met het hoofditem.

en: Cache dates
nl: Datums cachen

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
nl: Datumobjecten kunnen worden aangemaakt en opgeslagen wanneer datumvelden worden geladen, in plaats van wanneer datumvelden worden weergegeven. Dit verbetert de prestaties.

en: Maximum dates per field
nl: Maximumaantal datums per veld

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
nl: '0' betekent dat alle datumwaarden van alle entiteiten worden gecached. Merk op dat datumvelden cachen die een grote hoeveelheid meerdere of herhalende datums bevatten, de performance negatief kunnen beinvloeden wanneer de cache wordt gewist. Het is aan  te raden om voor velden met meerdere en herhalende datums deze op niet meer dan vier waarden per veld te zetten.

en: The number of cache values must be a number.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal zijn.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
nl: Het aantal cache-waarden moet een getal groter dan 0 zijn.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
nl: De zoekopdracht bevat te veel AND/OR-functies. Enkel de eerste @count woorden van de zoekopdracht zijn gebruikt.

en: The test cannot be executed because it has not been set up properly.
nl: De test kan niet worden uitgevoerd omdat deze niet goed is ingesteld.

en: Found field with name @name
nl: Veld met naam @name gevonden

en: Found field with name @name and value @value
nl: Veld gevonden met naam @name en waarde @value

en: (Custom) Entity: Field Value
nl: (Aangepaste) entity: veldwaarde

en: @entity @type: @field Field
nl: @entity @type: @field-veld

en: Is this the front page.
nl: Is dit de voorpagina.

en: Enter the name or UID of a node
nl: Vul de naam of UID in van een node

en: '%name' [user id %uid]
nl: '%name' [gebruikers-ID %uid]

en: Limit rows
nl: Het aantal rijen beperken

en: Select rows
nl: Rijen selecteren

en: to:
nl: tot:

en: Calendar administration.
nl: Kalenderbeheer.

en: Calendar Entities
nl: Agenda-items

en: Add a read-more link if output is trimmed.
nl: Een 'lees meer'-link toevoegen wanneer de tekst is ingekort.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
nl: Wanneer geselecteerd, zal een 'lees meer'-link worden toegevoegd aan het einde van de ingekorte tekst.

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: De tekst zal worden weergegeven in de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van dit overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
nl: Het pad dat zal worden gebruikt voor de 'lees meer'-link. U kunt gegevens van het overzicht invoegen met de bovenstaande vervangingspatronen.

en: Display field as machine name.
nl: Veld als systeemnaam weergeven

en: Show the embed display in the ui.
nl: Ingebedde weergaven in de interface tonen.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
nl: Gevorderde gebruikers toestaan om de ingebedde weergaven te  gebruiken. De plugin zelf werkt als deze niet zichtbaar is in de interface.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
nl: Alle door Views gegenereerd queries bevatten de naam van de view en tonen 'view-naam: weergave-naam' aan het einde van de SELECT clausule. Dit maak het herkennen van de Views-query in de database server logs eenvoudiger, maar zou alleen gebruikt moeten worden bij probleemoplossing.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
nl: Biedt een weergave die met de Views-API kan worden ingesloten.

en: Display the user with standard user view.
nl: Toon de gebruiker met de standaardgebruikersweergave.

en: Only has the 'authenticated user' role
nl: Heeft alleen de 'geverifieërde gebruikers'-rol

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
nl: Heeft rollen naast de rol 'geverifieërde gebruiker'

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
nl: De gebruiker met het standaard gebruikersweergave weergeven. Het kan nodig zijn om de user-profile.tpl.php aan de template-map van het thema toe te voegen, omdat de standaard <a href="@user-profile-api-link">user-profiel</a>-template standaard de gebruikersnaam niet toont.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
nl: Voeg het aantal items per pagina (@items_per_page) van hierboven in.

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Fields to be included as contextual links.
nl: Velden die als contextuele links worden gebruikt.

en: Include destination
nl: Bestemming toevoegen

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
nl: Een parameter 'destination' aan de link toevoegen om de gebruiker naar het originele overzicht terug te laten keren na afronden van de de contextuele actie.

en: Contextual Links
nl: Contextuele links

en: Display fields in a contextual links menu.
nl: Geef velden in een contextuele links-menu weer.

en: Dates and calendars can be complicated to set up. The !date_wizard makes it easy to create a simple date content type and with a date field.
nl: Datums en kalenders kunnen gecompliceerd zijn om in te stellen. De !date_wizzard maakt het makkelijk om een simpele datuminhoudstype met een datumveld aan te maken.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
nl: <h2>Hulpmiddelen voor datums en kalenders</h2>

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
nl: Datumwizard en andere hulpmiddelen om datums en kalenders te beheren en aan te maken.

en: Password Requirements
nl: Wachtwoordvereisten

en: All configuration options described in the !apidocs that cannot be easily changed in the administration area can be set in the <strong>Advanced Options</strong> section in the CKEditor profile.
nl: Alle configuraties omschreven in de !apidocs die niet eenvoudig kunnen worden gewijzigd in het beheergedeelte kunnen worden ingesteld in de sectie <strong>Geavanceerde opties</strong> in het CKEditor-profiel.

en: Node: (un)published
nl: Node: (on-)gepubliceerd

en: CKEditor documentation
nl: CKEditor-documentatie

en: How to display the time ago or time hence for this field.
nl: Hoe dient de tijd geleden of de tijd nog te gaan weergegeven te worden voor dit veld.

en: No valid timezone name was provided.
nl: Er werd geen geldige tijdszonebenaming geleverd.

en: Please choose a year.
nl: Kies een jaar.

en: Please choose a month.
nl: Kies een maand.

en: Please choose a day.
nl: Kies een dag.

en: Please choose an hour.
nl: Kies een uur.

en: Please choose a minute.
nl: Kies een minuut.

en: Please choose a second.
nl: Kies een seconde.

en: Original @entity
nl: Originele @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
nl: De originele @entity-data als de @entity wordt bijgewerkt of opgeslagen.

en: The base name of the file.
nl: De basisnaam van het bestand.

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
nl: De volgende token of tokentypes missen verplichte naam- en/of beschrijvingsinformatie:

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
nl: !title <a href="!link" target="_blank">projectpagina</a>

en: <i>Not installed</i>
nl: <i>Niet geïnstalleerd</i>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
nl: CKEditor-profielen kunnen worden ingesteld in de sectie !adminpath. Profielen bepalen welke opties beschikbaar zijn voor gebruikers en zijn gebaseerd op het invoerformaatsysteem.

en: Clean URL
nl: Gebruiksvriendelijke URL

en: Track current date in session
nl: De huidige datum in de sessie bijhouden

en: For authenticated users
nl: Voor geverifieerde gebruikers

en: The URL of the entity.
nl: De URL van de entiteit.

en: Rendered @entity_type
nl: Weergegeven @entity_type

en: Field "@name".
nl: Veld '@name'.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
nl: Kies het entiteitstype om weer te geven in het gebied.

en: Choose the entity you want to display in the area.
nl: Kies de entiteit om weer te geven in het gebied.

en: A list field (@field_name) with existing data cannot have its keys changed.
nl: Van een lijstveld (@field_name) met bestaande data kunnen de sleutels niet gewijzigd worden.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam die bestaat uit letters, cijfers en onderstrepingstekens.

en: The %style style has been reverted to its defaults.
nl: De stijl %style werd naar zijn standaardwaarde teruggezet.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
nl: Wanneer er geen afbeelding wordt geüpload, wordt deze afbeelding getoond in de weergave en zal deze de standaardafbeelding van het veld overschrijven.

en: View details for all votes
nl: De details van alle stemmen weergeven

en: No blocked IP addresses available.
nl: Er zijn geen geblokkeerde IP-adressen beschikbaar.

en: Taxonomy field @field_name not found.
nl: Taxonomie-veld @field_name werd niet gevonden.

[ctx: name]
en: <em>et al</em>
nl: <em>e.a.</em>

[ctx: name]
en: et al
nl: e.a.

[ctx: name]
en: and
nl: en

en: Enabled components
nl: Ingeschakelde onderdelen

en: No importers available.
nl: Geen importeurs beschikbaar.

en: Joined path
nl: Samengesteld pad

en: Update node alias
nl: De node-alias bijwerken

en: Update taxonomy term alias
nl: De taxonomietermalias bijwerken

en: Update user alias
nl: De gebruikeralias bijwerken

en: Content is using workbench moderation
nl: Inhoud maakt gebruik van Workbench Moderation

en: Content is live revision
nl: Inhoud is de live-revisie

en: Content's current moderation state
nl: De huidige moderatiestatus van de inhoud

en: Workbench moderation state
nl: Workbench-moderatiestatus

en: Content's previous moderation state
nl: De vorige status van de inhoud

en: After unpublishing live content
nl: Na depubliceren van de live-inhoud.

en: Unpublished content
nl: Ongepubliceerde inhoud

en: Live workbench content
nl: Live workbench-inhoud

en: After moderation transition
nl: Na moderatie-overgang

en: Set moderation state during save
nl: Moderatiestatus instellen tijdens opslaan

en: Set moderation state
nl: Moderatiestatus instellen

en: Load current moderation state
nl: Huidige moderatiestatus laden

en: The Workbench Moderation module keeps track of when a node moves from one state to
            another. By default, nodes begin in the %draft state and end in the %published state. The transitions
            on this page control how nodes move from state to state.
nl: De Workbench Moderation-module houdt bij wanneer een node van de ene status naar de andere veranderd. Standaard, beginnen nodes in de %draft-status en eindigen in de %published-status. De overgangen op deze pagina bepalen hoe nodes van de ene status naar de andere status gaan.

en: After any transition between states occurs.
nl: Na elke overgang tussen statussen.

en: Transition from the state %from_name to %to_name occurs.
nl: Overgang van status %from_name naar %to_name.

en: Change node %nid moderation state to %state.
nl: Wijzig moderatiestatus van node %nid naar %state.

en: Imported @label
nl: @label geïmporteerd

en: Add importer
nl: Importeur toevoegen

en: Standard Drupal
nl: Standaard Drupal

en: Error handlers
nl: Fout-handlers

en: Maximum number of words in titles
nl: Maximaal aantal woorden in de titels.

en: Maximum number of characters in term names
nl: Maximaal aantal tekens in term-namen

en: Maximum number of characters in vocabulary names
nl: Maximaal aantal tekens in de woordenlijstnamen

en: Maximum number of characters in menu and menu link names
nl: Maximaal aantal tekens in het menu en de menu-link namen

en: -- Switch vocabulary --
nl: -- Woordenlijst kiezen --
