Mica Distribution (7.x-5.0-rc1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: default
mr: मुलभूत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Link
mr: दुवा

en: Help
mr: मदत

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Width
mr: लांबी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Color scheme
mr: रंग संगती
