Mica Distribution (7.x-5.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Text
sr: Текст

en: Footer
sr: Подножје

en: Order
sr: Редослед
