Mica Distribution (7.x-5.0-rc1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: default
te: అప్రమేయం

en: Link
te: లింకు

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Order
te: క్రమం

en: Slogan
te: నినాదం

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: sort ascending
te: ఆరోహణ క్రమం

en: sort descending
te: అవరోహణ క్రమం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
