Mica Distribution (7.x-5.0-rc2) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Help
bn: সহায়তা

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Order
bn: ক্রম
