Mica Distribution (7.x-5.0-rc2) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: default
ja: デフォルト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Link
ja: リンク

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background
ja: 背景

en: Text
ja: テキスト

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Width
ja: 幅

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Border
ja: ボーダー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Tab
ja: タブ

en: Order
ja: オーダー

en: Red
ja: レッド

en: Color scheme
ja: 配色

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: Slogan
ja: スローガン

en: !title: !required
ja: !title： !required

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Yellow
ja: イエロー

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Fieldset
ja: フィールドセット

en: sort icon
ja: アイコンの並べ替え

en: sort ascending
ja: 昇順で並び替える

en: sort descending
ja: 降順で並び替える

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Min width
ja: 最小の幅

en: Max width
ja: 最大の幅

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー

en: Base font size
ja: ベースフォントサイズ
