Mica Distribution (7.x-5.0-rc2) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: default
ku: بنەڕەتی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Link
ku: بەستەر

en: Help
ku: یارمەتی

en: Text
ku: دەق

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Order
ku: ڕیز

en: Color scheme
ku: نەخشەی ڕەنگ

en: Slogan
ku: دروشم

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: sort icon
ku: وێنۆچکەی ڕێکخستن

en: sort ascending
ku: بەرەوسەر ڕێکبخە

en: sort descending
ku: بەرەو خوار ڕێکبخە

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
