Mica Distribution (7.x-5.0-rc2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: default
sl: privzeto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Help
sl: Pomoč

en: Text
sl: Besedilo

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Width
sl: Širina

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Order
sl: Vrstni red

en: Red
sl: Rdeča

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: sort icon
sl: ikona za sortiranje

en: sort ascending
sl: razvrsti naraščajoče

en: sort descending
sl: razvrsti padajoče
