Mica Distribution (7.x-5.0-rc3) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Link
ur: ربط

en: Help
ur: مدد

en: Text
ur: متن

en: Header
ur: ہیڈر

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: sort icon
ur: آئیکن چھانٹیے

en: sort ascending
ur: ترتیب صعودی

en: sort descending
ur: ترتیب نزولی
