Mica Distribution (7.x-5.0-rc4) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Block title
af: Bloktitel

en: default
af: verstek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Link
af: Skakel

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Navigation
af: Navigasie

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Order
af: Bestelling

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Gray
af: Grys

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Content bottom
af: Onderste inhoud

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: sort icon
af: sorteerikoon

en: sort ascending
af: sorteer toenemend

en: sort descending
af: sorteer afnemend
