Mica Distribution (7.x-5.0-rc4) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: default
bg: по подразбиране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Link
bg: Линк

en: Help
bg: Справка

en: Text
bg: Текст

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Order
bg: Поръчка

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Gray
bg: Сив

en: Slogan
bg: Мото

en: sort icon
bg: сортиране на иконите

en: sort ascending
bg: възходящо сортиране

en: sort descending
bg: низходящо сортиране
