Mica Distribution (7.x-5.0-rc4) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: default
sq: e prezgjedhur

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Link
sq: Lidhje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: Gray
sq: Gri

en: Slogan
sq: Sllogan

en: sort icon
sq: ikona renditjes

en: sort ascending
sq: renditje në ngjitje

en: sort descending
sq: rendit në zbritje
