Mica Distribution (7.x-5.0-rc5) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Link
ka: ბმული

en: Help
ka: დახმარება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Slogan
ka: სლოგანი
