Mica Distribution (7.x-5.0-rc5) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Block title
sv: Blocktitel

en: default
sv: förvald

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Link
sv: Länk

en: Help
sv: Hjälp

en: Background
sv: Bakgrund

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Width
sv: Bredd

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Tab
sv: Tabb

en: Order
sv: Ordning

en: Red
sv: Röd

en: Color scheme
sv: Färgschema

en: Gray
sv: Grå

en: Purple
sv: Lila

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Yellow
sv: Gul

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Fieldset
sv: Fältgrupp

en: sort icon
sv: sorteringsikon

en: sort ascending
sv: sortera i stigande ordning

en: sort descending
sv: sortera i fallande ordning

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Max width
sv: Största bredd

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
sv: Information om innehavaren av copyright för webbplatsen - kommer att synas längst ned på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Base font size
sv: Grundläggande typsnittsstorlek
