Mica Distribution (7.x-5.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Base
bo: གཞི

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Color scheme
bo: ཁ་དོག་སྡེབ་ཁ

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Fieldset
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་སྡེ་ཚན

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
