Mica Distribution (7.x-5.0) - en to ky translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Create a new user account.
ky: Жаңы колдонуучу эсебин ачуу

en: Request new password via e-mail.
ky: E-mail аркылуу жаңы сырсөз талап кылуу.

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Password
ky: Сырсөз

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: up
ky: өйдө

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо

en: You are not authorized to access this page.
ky: Бул бетке кирүүгө уруксатыңыз жок.

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: E-mail address
ky: E-mail дарек

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: English
ky: Англисче

en: Languages
ky: Тилдер

en: Blogs
ky: Блогдор

en: MB
ky: МБ

[ctx: day_name]
en: Sunday
ky: Жекшемби

[ctx: day_name]
en: Monday
ky: Дүйшөмбү

[ctx: day_name]
en: Friday
ky: Жума

[ctx: day_name]
en: Saturday
ky: Ишемби
