Mica Distribution (7.x-5.1-rc1) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Home page
be: Хатняя старонка

en: None
be: Аніводны(ая)

en: default
be: прадвызначана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Link
be: Спасылка

en: none
be: няма

en: Help
be: Дапамога

en: Text
be: Тэкст

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Width
be: Шырыня

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Order
be: Парадак

en: Color scheme
be: Схема колераў

en: Slogan
be: Слёган

en: Grid
be: Сетка

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: sort icon
be: абразок сартоўкі

en: sort ascending
be: сарціроўка паводле павялічэння

en: sort descending
be: сарціроўка паводле памяньшэння

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
